Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,855 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 651 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,427 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 12:19, 15-09-11:

μια χαρα πλεον εχω βαρεθει και να καθομαι,ολοι μου λενε μπραβο και δεν μου κολλαει κανενας...cooooooooollllllll
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,864 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 12:36, 15-09-11:

πολυ καλη φαση καποια στιγμη πρεπει να παω να γραφτω και στη σχολη..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 587 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 12:41, 15-09-11:

Ελπίζω να είναι μια πολύ εποικοδομητική χρονιά, με τρέξιμο και ευχαρίστηση.
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε: στις 20:32, 16-09-11:

Κουρασμένη,ξενυχτισμένη,ταλαιπωρημένη και άρρωστη....αλλά θα στρώσω!Σαββατοκύριακο έρχεται!

Ελπίζω να είναι μια όμορφη χρονιά....
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 21:29, 16-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλόδοξη : )
Κουρασμένη,ξενυχτισμένη,ταλαιπωρημένη και άρρωστη....αλλά θα στρώσω!Σαββατοκύριακο έρχεται!

Ελπίζω να είναι μια όμορφη χρονιά....
αχ αχ...και εγω μονο σημερα δεν διαβασα γιατι επρεπε να κανω κατι αλλο....αλλα το σαββατοκυριακο....!!!!!!διαβασμα!!και ο θεος βοηθος!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,574 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 20:45, 17-09-11:

Στην χειροτερη -.-
Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε: στις 20:47, 17-09-11:

σε κρισιμη!!!
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 21:01, 17-09-11:

φάση αλλαγών
Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε: στις 22:24, 17-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από talismans
Όπως και να έχει εγώ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά

Άλλωστε μην ξεχνάς το ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς

Φιλικά
σ'ευχαριστω πολυ ! εχεις δικιο.. ειμαι ηδη πολυ καλυτερα..απλα εκεινη την ημερα ημουν λιγο καπως κ γι΄αυτο ξεσπασα στο στεκι.. ολα καλα¨!
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 23:00, 01-10-11:

Καααααααλά αλλά ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,513 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 23:22, 01-10-11:

Μεταβατική...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε: στις 00:25, 02-10-11:

Σε μια από τις χειρότερες...
Δεν μιλιόμαστε με τους γονείς μου, μόνο οι απαρέτιτες συνενοήσεις μέσα στο σπίτι... Ουτε κουβέντα πέρα απο αυτές, και πάντα προσπαθώ να λείπω όσο το δυνατών περισσότερες ώρες για να μην τους βλέπω, να φεύγω και να γυρνάω όταν δεν είναι κανείς σπίτι για να μην πέσω πάνω τους και όσο είμαι σπίτι πάντα κάθομαι μέσα στο δωμάτιο μου χωρίς την παραμικρή επαφή με το σπίτι. Ακόμα και φαγητό δεν τρώω ποτέ σπίτι μου.
Με την κοπέλα μου έχουν αρχίσει τα προβλήματα, αυτή σπουδάζει σε άλλη πόλη και τελευτέα κάθε φορά που μιλάμε καταλήγουμε να τσακωνόμαστε και μιλάμε και πολύ λιγότερο από ότι παλιότερα και νομίζω πως έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση.
Από παρέες πάλι... Έχουν φύγει όλοι για σπουδές... Υπάρχει ένας πολύ κάλος φίλος, και ευτυχώς που υπάρχει, με έχει βοηθήσει πάρα πολύ, αλλά και αυτός έχει δικά του ζόρια, και με τις υπόλοιπες παρέες του δεν περνάω καλά... Αλλά ακόμα και με έναν φίλο, έχω χάσει πολλούς περισσότερους.
Έπιασα μια δουλειά, για να βγάζω τα έξοδά μου χωρίς να εξαρτώμαι απο τους γονείς μου, και με απώτερο σκοπό να μαζέψω λευτά για διάφορους σκοπούς, και ίσως, αν μου καθότανε να το έκανα εργασία ζωής, με απέλυσε όμως και τώρα δεν μπορώ να βρω άλλη δουλεία εδώ και 3 μήνες και τα χρήματα που είχα στην άκρη έχουν αρχίσει να τελειώνουν.

Περίπτωση να με χρηματοδοτήσουν οι γονείς μου για να σπουδάσω δεν υπάρχει, δουλεία δεν μπορώ να βρω, χρήματα να αρχίσω μια δική μου δουλεία δεν έχω... Δεν ξέρω τι μου επιφυλάσσει το μέλλον, η έστω τι να κάνω για να είμαι προετοιμασμένος για ότι και αν έρθει...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,427 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 01:24, 02-10-11:

φιλε Anhur μα το θεο

περαστικα(και μακρια απο εμας,fuck μιλαμε με στεναχώρησες βραδιατικα...)
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 03:02, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Anhur
Έπιασα μια δουλειά με απέλυσε, με την κοπέλα μου έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση, δεν έχω χρήματα
...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 11:05, 02-10-11:

Ειναι μια αποψη και αυτη...!

Anhur μην κολας! Δεν ειναι ευκολο να βρεις δουλεια, αλλα παντα υπαρχει κατι αν εχεις απολυτη αναγκη! Και οσο περναει ο καιρος θα εμφανιζονται και ευκαιριες, στατιστικα, μια απο ολες θα σου κατσει!
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,864 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 11:10, 02-10-11:

απο σημερα ξεκιναει η φοιτητικη ζωη
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 11:11, 02-10-11:

Από άποψη προσωπικής ζωής είμαι χάλια
Σχετικά με σχολή κτλ δεν θα μπορούσα να είμαι καλύτερα. Είμαι τρισευτυχισμένη στον τομέα αυτό.
Παράθεση

aprosarmostos

Νεοφερμένος

Ο aprosarmostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aprosarmostos δεν φοβαμαι και δεν με αγγιζει τιποτα έγραψε: στις 11:53, 02-10-11:

ολα καλα ολα ωραια..
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 12:04, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
απο σημερα ξεκιναει η φοιτητικη ζωη
ελα ρε φιλαρακι αρχισε η σχολη σου;;;
Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 392 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε: στις 18:34, 02-10-11:

Διάβασμα, διάβασμα, ύπνος, διάβασμα, διάβασμα, βόλτα, ύπνος, διάβασμα.

Ναι, πολύ ενδιαφέρουσα η ζωή μου.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI