Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,856 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 649 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Ξανθη Κυπραιου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Ξανθη Κυπραιου έγραψε: στις 08:16, 08-07-12:

Κάτω απ΄τα πλακάκια.........

Κατάθλιψη που κρατάει μήνες.........κατανόηση από σύζυγο ανύπαρκτη........ μάλλον ενοχλημένος είναι που το "ρομποτ" παρουσιάζει πρόβλημα........ επιβίωση για μια μέρα ακόμη......
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 10:24, 08-07-12:

σε μεταβατικο σταδιο....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 22:18, 08-07-12:

Στη χειρότερη. Αλλά δε βαριέσαι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,603 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 22:19, 08-07-12:

Τέλειωσε ένα στάδιο και οσονούπω ξεκινά ένα καινούριο ^^
Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε: στις 23:28, 08-07-12:

Περνάω δύσκολους καιρούς, η κοπέλα μου με χώρισε, και σύντομα θα χάσω τους κολλητούς φίλους μου γιατί θα κάνω μεταγραφή σε σχολείο στο εξωτερικό...

Ε, δεν είναι και η καλύτερη φάση που δε μπορούσε να περνάει κάποιος...
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 23:29, 08-07-12:

μια χαρά,
τελειώνω και εξεταστική...

cool
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε: στις 23:34, 08-07-12:

χρειάζομαι ένα καλό πρόγραμμα!!!!
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 00:58, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από pauline
χρειάζομαι ένα καλό πρόγραμμα!!!!

πολύ καλό, γράφεις java σαν θεά.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,601 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:41, 09-07-12:

Πολύ καλή!!!
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 21:04, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ

eclipse fail.. Ένα είναι το IDE που δουλεύει κάθε developer που σέβεται τον εαυτό του:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:52, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
eclipse fail.. Ένα είναι το IDE που δουλεύει κάθε developer που σέβεται τον εαυτό του:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε: στις 23:20, 09-07-12:

εμμμμμ δεν εννοούσα ακριβώς αυτό όταν έλεγα "πρόγραμμα"
Παράθεση

SONIA14 (ΣΟΝΙΑ)

Νεοφερμένος

H ΣΟΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H SONIA14 Πέφτουμε από τα σύννεφα γιατί ζούμε εκεί έγραψε: στις 18:29, 15-07-12:

Υποτιθεται πως επρεπε να ειμαι ευχαριστημενη καθως τελειωσα το σχολειο και πετυχα στις Πανελληνιες...αλλα χαθηκα με τις φιλες μου..μαλλον εκεινες χαθηκαν και μαλιστα η μια ισχυριστηκε οτι ξεχνουσε να απαντησει στις κλησεις μου... χαλια....
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 18:35, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από SONIA14
Υποτιθεται πως επρεπε να ειμαι ευχαριστημενη καθως τελειωσα το σχολειο και πετυχα στις Πανελληνιες...αλλα χαθηκα με τις φιλες μου..μαλλον εκεινες χαθηκαν και μαλιστα η μια ισχυριστηκε οτι ξεχνουσε να απαντησει στις κλησεις μου... χαλια....
1. Δεν ήταν φίλες σου τότε.
2. Θα γνωρίσεις τόσους πολλούς ανθρώπους στο πανεπιστήμιο που θα ξεχάσεις αυτές τις "φίλες".
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 18:36, 15-07-12:

Φαση αφασια,or something like that...i think.
Παράθεση

*StarFalLeN* (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O *StarFalLeN* έγραψε: στις 18:39, 15-07-12:

φαση offside! Αλλά δε βαριέσαι B-)
Παράθεση

SONIA14 (ΣΟΝΙΑ)

Νεοφερμένος

H ΣΟΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H SONIA14 Πέφτουμε από τα σύννεφα γιατί ζούμε εκεί έγραψε: στις 18:55, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
1. Δεν ήταν φίλες σου τότε.
2. Θα γνωρίσεις τόσους πολλούς ανθρώπους στο πανεπιστήμιο που θα ξεχάσεις αυτές τις "φίλες".
αυτο καταλαβα, απλα δυσκολευομαι να το δεχτω...αντι να περναω καλα ,ειμαι πολυ μελαγχολικη....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:58, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από SONIA14
αυτο καταλαβα, απλα δυσκολευομαι να το δεχτω...αντι να περναω καλα ,ειμαι πολυ μελαγχολικη....
Ασε στην ακρη αυτες τις σκεψεις, βγες εξω και θα δεις ποσες παρεες εχει εκει εξω! Και καποια στιγμη θα βρεις και τους καταλληλους φιλους!
Παράθεση

SONIA14 (ΣΟΝΙΑ)

Νεοφερμένος

H SONIA14 Πέφτουμε από τα σύννεφα γιατί ζούμε εκεί έγραψε: στις 19:02, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ασε στην ακρη αυτες τις σκεψεις, βγες εξω και θα δεις ποσες παρεες εχει εκει εξω! Και καποια στιγμη θα βρεις και τους καταλληλους φιλους!
αυτο θα κανω
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 19:05, 15-07-12:

Φαση:Είναι όλα σε αναμονή!

Αναμονή για τις διακοπές. Αναμονή για την δουλειά. Αναμονή για τον Σεπτέμβρη για κάτι αποτελέσματα....
Αναμένω να δώ τί θα καταλάβω!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI