Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,029 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,172 μηνύματα σε 92,136 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 605 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,285 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 23:27, 03-08-13:

To οτι η φιλοι μου με εχουν γραμμενο λες και τους εκανα τιποτα.Το οτι πρεπει να αρχισω να κανω επαναληψεις σε αυτα που εκανα στο φροντιστηριο το καλοκαιρι γιατι τωρα περασε σχεδον .Το οτι εχω αγχωθει με τις παννεληνιες.Το οτι δεν ξερω πως να προσεγισω ενα κοριτσι που μου αρεσει που δεν το ξερω απο κοντα μονο φατσικα και πολλα αλλα με αποσχολουν.Ισως στην χειρωτερη φαση της ζωης μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giorgos199666 : 03-08-13 στις 23:34.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thetikos (Θετικός)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Thetikos
Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Thetikos έχασε ένα ηλεκτρόνιο & έγραψε στις 23:29, 03-08-13:

Σε μια φάση ξεκαθαρίσματος με τον ευατό μου... Πρέπει να κρίνω τι κάνει καλό και τι κακό στη ζωή και την ψυχολογία μου.
Σε μια φάση που ψάχνω νέους ανθρώπους, να γνωρίσω και να μιλήσω για άσχετα θέματα (μουσική φωτογραφία...)
Σε μια φάση που τα βαριέμαι όλα τόσο εύκολα! Βαριέμαι και να κουνηθώ.
Σε μια φάση που όλα μου φταίνε και σε όλους φταίω!
Τι ωραία περίοδος... Τουλάχιστον θα γράψω κανένα ποίημα.!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thetikos : 03-08-13 στις 23:42.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christidim
H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H christidim έγραψε στις 23:48, 03-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από PennyKinti
Αν και καλοκαίρι τωρα περνάω από τις πιο δύσκολες φάσεις της ζωής μου!από που να ξεκινήσω?το οτι κανω καλοκαιρινά μαθήματα γιατι θα δώσω πανελλήνιες?το οτι οι "φίλες" μου με έχουν απομακρύνει?το οτι έχω πρόβλημα υγείας (ευτυχώς οχι αρκετά σοβαρό)η το οτι μέχρι να ξεκινήσω τα φροντιστήρια δεν θα πάώ ούτε μονοήμερη εστω κάπου κοντά?

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΚΡΑΝ ΟΜΩΣ!

μην αγχώνεσε..δεν θα καταλάβεις πως θα περάσει η χρονιά.Μόλις τέλειωσα και αναπολώ τις ώρες στο φροντιστήριο(δεύτερο σπίτι μου είχε γίνει).Προσπάθησε να διαβάζεις και να διασκεδάζεις-για όλα υπάρχει χρόνος αν το θες.Μόνο μια μικρή συμβουλή: κοιμήσου τώρα όσο περισσότερο μπορείς γιατί ο ύπνος είναι ισως το μοναδικό πράγμα που θα σου λύψει.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,114 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 04:14, 04-08-13:

Bρισκομαι σε μια φαση αφασιας...Μολις τελειωσα με τις πανελληνιες, εχω πιασει τη σχολη που θελω, το μονο που με ενδιαφερει ισως ακομα ειναι η πολη που θα περασω...Κατα τα αλλα ολη τη μερα δεν εχω τι να κανω...Ισως ειναι η πιο ξεγνοιαστη περιοδος της ζωης μου αυτη....Βγαινω εξω χωρις να σκεφτομαι οτι πρεπει να γυρισω νωρις γιατι αυριο πρωι εχω μαθημα.... Την απολαμβανω οσο μπορω γιατι δε νομιζω στο μελλον να ξαναεχω την ευκαιρια να ζησω ετσι χωρις υποχρεωσεις....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 07:15, 04-08-13:

Έχω ξεκαθαρίσει κάποια πράγματα, έχω αφήσει πίσω όσα δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν πια και προχωράω βιαστικά και με ενθουσιασμό!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,362 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 15:06, 09-08-13:

Εεεε νομιζω στην καλυτερη...
Εχω αρχισει πραγματικα να εκτιμω τον εαυτο μου , τους φιλους μου ( οι οποιοι γινονται ολοενα και περισσοτεροι) , την οικογενεια μου...
Σε μια φαση που εχω καταλαβει οτι ωριμαζω παρολο που εξακολουθω να κανω κουνια στην παιδικη χαρα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 17:02, 09-08-13:

Η φάση που είμαι μπορεί να περιγραφεί ως : It's complicated

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,597 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 17:04, 09-08-13:

Η φάση που έχω τάσεις φυγής από το σπίτι μου..

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 17:07, 09-08-13:

Σε φαση που πνιγομαι και εχω μια τοσο εντονη επιθυμια να φυγω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 00:11, 10-08-13:

Σε περίεργη.Ίσως τη πιο περίεργη που θα συναντήσω στη ζωή μου.Προσπαθώ να καταλάβω ποιός είμαι,ποιός θέλω να είμαι και τι θέλω να κάνω με τη ζωή μου.Από μικρότερη ηλικία προβλιματιζόμουν σχετικά με το τι θα κάνω στη ζωή μου,άλλα τώρα συμβαίνει σε μεγαλύτερη ένταση.Δεν είναι μόνο το συνιθισμένο δεδομένο δείλημα που αφορά τη καριέρα μου,τις σπουδές μου και το μέλλον μου,είναι κάτι βαθύτερο.

Προσπαθώ να ορίσω τον εαυτό μου ως προσωπικότητα.Να διαλέξω ποιά χαρακτηριστικά μου θα κρατήσω,ποιά θα αφήσω,και τι θέλω από τον εαυτό μου.Είναι κυριολεκτικά σαν να δημιουργώ τη προσωπικότητά μου από την αρχή.Μου είναι πάρα πολύ δύσκολο οφείλω να πω.Κυρίως επειδή δεν μπορώ πολλές φορές να αναγνωρίσω ποιό είναι το σωστό και το λάθος.Σκέφτομαι διαφορετικά.Αμφισβητώ τα πάντα,ακόμα και τα δεδομένα.Έχω κάνει ήδη λάθη.Στη συμπεριφορά κυρίως.Αλλάζω συνέχεια.Ήμουν διαφορετικό άτομο στη 1η λυκείου,ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό (πήρα τη κάτω βόλτα σύμφωνα με το περιβάλλον μου) στη Β λυκείου,και πλέον άλλαξα πάλι και θα είμαι πάλι διαφορετικός στη Γ.Άλλα και πάλι δεν είμαι σίγουρος αν οι επιλογές μου είναι σωστές.Οχι φαινομενικά σωστές,σωστές για εμένα.

Είναι τόσο έντονη η ενασχόληση με τα παραπάνω που δεν είμαι σίγουρος πλέον ποιός είμαι.Παραδείγματος χάρην αν θέλω μια εγκρατή προσεκτική ζωή ή αν πρέπει να ζήσω κάθε στιγμή στο έπακρο και να απολαύσω όσα μπορεί να μου προσφέρει η ανθρώπινη υπόσταση (κοινώς αν θα επιτρέψω τη κρεπάλη και το trash).Eπίσης το τι προσωπικότητα θα βγάζω προς τα έξω, πως θα αντιμετοπίζω τους ανθρώπους,πως θα αντιμετοπίζω τον έρωτα,τις καταστάσεις,τα πάντα.Προσπαθώ με λίγα λόγια να αναγνωρίσω την ουσία της ζωής,που ανάγεται στο υπαρξιακό ερώτημα του φαινομένου της ζωής γενικεύοντας.

Στα παραπάνω πολύ σημαντικό ρόλο παίζει η αντίληψή μου για τη ζωή,η οποία είναι διαφορετική από το τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνονται το κόσμο οι περισσότεροι συνομίλικοι.Η φυσική και η φιλοσοφία με έχουν επηρεάσει.Και θα περίμενε κανείς ότι θα με έκαναν έναν καθώς πρέπει άνθρωπο με σωστή (για το κόσμο) συμπεριφορά,ηθικό και τέλος πάντων αυτό που έχουμε στο μυαλό μας ως συγκροτημένο και ορθό άτομο.Παρ΄όλα αυτά,καμία σχέση δεν έχει η πραγματικότητα με αυτή τη κατάσταση.Οι υπαρξιακές αναζητήσεις και ανησυχίες και η αγάπη και ενασχόληση με τη φυσική με έχουν κάνει να αμφισβητώ κυριολεκτικά τα πάντα.Τις αξίες,το τρόπο συμπεριφοράς,τους θεσμούς...Κάποτε ήμουν αντιδραστικός σε όσα θεωρούσα λάθος,τώρα απλά τα αγνωώ,αλλάζει ο τρόπος που αντιμετοπίζω τα κοινωνικά φαινόμενα,τη πολιτική, τη θρησκεία (είμαι άθεος αγνωστικιστής - αυτό τουλάχιστον είναι το πιο κοντικό που έχω βρει στην ιδεοληψία μου).

Συνοψίζοντας,επικρατεί ένα χάος.Ένα υπαρξιακό χάος που με δυσκολεύει στο να ορίσω τη προσωπικότητά μου.Μου έρχονται διάφορες έννοιες και λέξεις καθώς περιγράφω τα παραπάνω: Χύμα,Αταξία κ.λπ.Και πραγματικά έτσι είναι,κάνω πράγματα που δε ξέρω αν είναι λάθος ή αν τα αντιλαμβάνεται ο κόσμος ως λάθη.Ίσως είναι το ότι είμαι ο εαυτός μου,ίσως ότνως είναι λάθη.Θα δείξει πιστεύω.Ελπίζω να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 04:32, 10-08-13:

Που απορροφάω άχρηστες πληροφορίες σαν σφουγγάρι, all the while αγνοώντας τα χρωστούμενα

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,566 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 12:45, 10-08-13:

που όλα αυτα που ειχα ως δεδομενα καταρρεουν!! ΕΝΑ ΕΝΑ..!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:53, 10-08-13:

Συνεχός ανοιγούν νέα κεφάλαια, ένω κλείνουν τα παλαιότερα! Τα χειρότερα, δίνουν τροφή για να γίνει αυτή η περίοδος δημιουργική και παραγωγική, με τα καλήτερα αποτελέσματα σε όλους τους τομείς της ζωής μου.
Νίωθω σαν να έχω ανακαλύψη την συνταγή της ευτιχίας, μέσα απο την μιζέρια!

Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 12:58, 10-08-13:

Σε αρκετά άσχημη θα έλεγα, μα πιστεύω πως όλα ανατρέπονται για να ισορροπήσουν σε κάποιο άλλο σημείο...πιο σωστό!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 16:41, 12-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
Bρισκομαι σε μια φαση αφασιας...Μολις τελειωσα με τις πανελληνιες, εχω πιασει τη σχολη που θελω, το μονο που με ενδιαφερει ισως ακομα ειναι η πολη που θα περασω...Κατα τα αλλα ολη τη μερα δεν εχω τι να κανω...Ισως ειναι η πιο ξεγνοιαστη περιοδος της ζωης μου αυτη....Βγαινω εξω χωρις να σκεφτομαι οτι πρεπει να γυρισω νωρις γιατι αυριο πρωι εχω μαθημα.... Την απολαμβανω οσο μπορω γιατι δε νομιζω στο μελλον να ξαναεχω την ευκαιρια να ζησω ετσι χωρις υποχρεωσεις....
Είσαι σιχαμένος
Εσύ όπως και κάτι άλλα καλόπαιδα που τελείωσαν φέτος και δεν έχουν βάλει κωλο μεσα
Α στα διαλα πλεον.

(δινω πανελληνιες φετος μην παρεξηγεις)

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 14:54, 17-08-13:

σε φαση πριν τις διακοπες δηλαδη τρεχω και δεν φτανω

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 16:57, 17-08-13:

Νεας αρχης

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 19:23, 17-08-13:

Σε ανάμικτη φάση.
Απ΄την μια θέλω να ανοίξει η σχολή αλλά να μην ξεκινήσει η εξεταστική κι απ΄την άλλη να συνεχιστούν οι διακοπές.!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 587 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 19:32, 17-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Itach1
Σε ανάμικτη φάση.
Απ΄την μια θέλω να ανοίξει η σχολή αλλά να μην ξεκινήσει η εξεταστική κι απ΄την άλλη να συνεχιστούν οι διακοπές.!!!!
ακριβως αυτο

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,634 μηνύματα.

H Emilouko πολύ ωραία έγραψε στις 19:09, 18-08-13:

Σε φάση αγχώδης..Χωρίς ουσιαστικό λόγο..Μ' έχει πιάσει μελαγχολία.Νιώθω ότι πιέζομαι από παντού.

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 10:01, 22-08-13:

μεταβατική

Παράθεση

Αγγελική95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αγγελική95
H Αγγελική95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H Αγγελική95 έγραψε στις 18:39, 22-08-13:

στην χειροτερη! φιλες δεν εχω, σχεση δεν εχω...ειμαι παντελως μονη μου! η μοναξια και η λυπη που νιωθω ειναι απεριγραπτες...μου λειπουν τοσο πολυ ολα αυτα που εκανα πριν! εχω βαρεθει να κοιταζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ τους τοιχους του σπιτιου μου! βλεπω τα παιδια της ηλικιας μου να περνανε τελεια με παρεα βγαινοντας καθε μερα εξω ενω εγω...... αισθανομαι πραγματικα πολυ ατυχη! ελπιζω τουλαχιστον τα πραγματα να αλλαξουν με την σχολη...αλλιως θα τρελαθω!!!

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 587 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 18:43, 22-08-13:

καφασι

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,874 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 18:52, 22-08-13:

Την χειρότερη μπορώ να πω όλο προβλήματα εμφανίζονται

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 19:45, 22-08-13:

σε φαση που δεν θελω με καμια παναγια να ανοιξουν τα φροντηστηρια,τα σχολεια and all dat shit και να τα λουστω για 1 χρονο>.<

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 21:33, 22-08-13:

Σε φαση "ξεκουρασης" θα ελεγαν αλλοι στην θεση μου. Διακοπες αλλα το μυαλο γυριζει αλλου... αι γουαννα γκοου χομ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

daphne.ch

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη daphne.ch
H daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H daphne.ch έγραψε στις 00:41, 23-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από ατυχη
στην χειροτερη! φιλες δεν εχω, σχεση δεν εχω...ειμαι παντελως μονη μου! η μοναξια και η λυπη που νιωθω ειναι απεριγραπτες...μου λειπουν τοσο πολυ ολα αυτα που εκανα πριν! εχω βαρεθει να κοιταζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ τους τοιχους του σπιτιου μου! βλεπω τα παιδια της ηλικιας μου να περνανε τελεια με παρεα βγαινοντας καθε μερα εξω ενω εγω...... αισθανομαι πραγματικα πολυ ατυχη! ελπιζω τουλαχιστον τα πραγματα να αλλαξουν με την σχολη...αλλιως θα τρελαθω!!!
Κι εγω το ιδιο πανω κατω..εχω ελαχιστους φιλους και αυτους τους βλεπω σπανια...το μονο που με χαροποιει λιγακι ειναι οτι οπου να'ναι θα περασω σε μια σχολη και θα γνωρισω καινουργιο κοσμο

Παράθεση

Brightside:) (Δανάη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Brightside:)
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Brightside:) εμμ, γειιααα... έγραψε στις 12:02, 23-08-13:

Σε φαση αλλαγων! Μπαινω στο λυκειο και μαλιστα θα παω στο Πειραματικο. Οποτε θα γνωρισω καινουργιο κοσμο και παρεες! Νταξει παλιες φιλιες και τετοια δεν με πολυ νοιαζουν γιατι οτι ειναι να κρατησει θα κρατησει αλλιως Γενικοτερα περιμενω με ανυπομονησια να ξεκινησει αυτη η χρονια γιατι ξερω πως θα αλλαξει τη ζωη μου προς το καλυτερο!!!

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,210 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 12:49, 23-08-13:

Σε φαση μεταφασης!

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,580 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 13:26, 23-08-13:

Σε φάση "κλείσε το πισι και διάβασε τίποτα, πάλι θα χρωστάς μαθήματα"

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 19:03, 23-08-13:

Δίαιτας
όσον αφορά το φαγητό, τους ανθρώπους, την παραπανίσια ζωή, τα λόγια και τις καταστάσεις.

Αρχική Δημοσίευση από ατυχη
Αν έχεις οικογένεια, σκυλιά γατιά, γείτονες, σόι και παρασόι και κοντινούς γνωστούς τπτ δεν σε κρατά στη μοναξιά.
Το ότι δεν έχεις σχέση αποτελεί υγεία για την ψυχή σου και το μυαλό σου. Το ότι δεν έχεις ''φίλους'' αποτελεί αποτέλεσμα. Ή σε κάτι φταιν ή σε κατι φταις ή κάτι φταίει. Και ξέρεις τι τέλειο είναι να εξερευνήσεις ακόμη και μόνη αυτό που φταίει; Οπότε μη κάθεσαι.
Και μη σκας.
Και μην λυσάς με το ότι στη σχολή θα βρεις τους τέλειους φίλους. Να εύχεσαι για την γνωριμία σου με πολλά πράγματα και πολλούς ανθρώπους. Και η φιλία θα έρθει στο τέλος ως αποτέλεσμα κι αυτή.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 23-08-13 στις 20:53. Αιτία: merge posts
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marinaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marinaki22
H marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H marinaki22 you οnly live once.... :) έγραψε στις 00:02, 24-08-13:

Μπορω να πω οχι και στην καλυτερη...δεν εχω την καταληλη παρεα για να περναω καλα.στη πολη που εχω περασει τα ιδια..και κει χαλια.δεν ξερω τι να κανω.ελπιζω να καλυτερευσουν τα πραγματα αλλιως δεν ξερω τι θα γινει.ο κοσμος εχει χαλασει πλεον.

Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 00:30, 24-08-13:

...σε φαση αλλαγης...

Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Just a sweetie!!
H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε στις 10:28, 24-08-13:

Κανοντας μια καινουργια αρχη..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,597 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 10:37, 24-08-13:

Σε φάση γιατί να τελειώνουν οι διακοπές

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,874 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 11:37, 24-08-13:

Σε φάση αναμονής

Παράθεση

Tasos09

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tasos09
Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 150 μηνύματα.

O Tasos09 έγραψε στις 11:49, 24-08-13:

Σε φάση π/2.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 12:02, 24-08-13:

Κατσαριδο-δολοφονίας.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 12:29, 24-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Κατσαριδο-δολοφονίας.
Χαχαχαχα τέζα μου εσύ <3

Παράθεση

mairou (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mairou
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H mairou έγραψε στις 00:15, 25-08-13:

Σε αρκετά άσχημη θα έλεγα αφού εκεί που έφτιαχναν τα πράγματα τελικά χειροτέρεψαν.Πρέπει να κρατήσω αποστάσεις και να το πάρω απόφαση.Επίσης έχω έναν πολύ δύσκολο στόχο στο μυαλό μου που με πιέζει χρονικά....Γενικά πρέπει να δουλέψω αυτήν την περίοδο χωρίς να σκέφτομαι πολλά πολλά!!:s

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 01:37, 25-08-13:

σε φαση ''τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια αλλα καλυτερα να κλαιω μεσα στην φερραρι μου''...περα απτην πλακα αμα δεν ηταν τοσο χαμηλοι οι μισθοι θα μουν πολυ καλυτερα αφου ευτυχως ή δυστυχως η μονη ελλειψη που εχω αυτη την στιγμη ειναι στα οικονομικα μου :/

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 10:54, 25-08-13:

και το καλοκαίρι συνεχίζεται...αέναα

ξέρω, ξέρω, θα κάνω μια βουτιά και για σας

Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 11:16, 25-08-13:

Σε φάση "κάτσε διάβασε γιατί δεν σε παίρνει να χρώστας και άλλα!!"

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 22:55, 26-08-13:

βρίσκομαι ......σε φάση αφασίας θα λεγα..
βασικά ψάχνω μοναστήρι να κλειστώ...
πολλά υπαρξιακά με απασχολουν, και μακάρι να μη διαρκέσει πολύ αυτή η αφασιακή μου, φάση..
αυτά..

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 23:06, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
βρίσκομαι ......σε φάση αφασίας θα λεγα..
βασικά ψάχνω μοναστήρι να κλειστώ...
πολλά υπαρξιακά με απασχολουν, και μακάρι να μη διαρκέσει πολύ αυτή η αφασιακή μου, φάση..
αυτά..
Στην ίδια ακριβώς θέση είμαι απο χθες.. Έχω λιώσει στον καναπέ αυτές τις μέρες από μια τεράαααστια ατονια και πρέπει κιόλας να αρχίσω ξανά το διάβασμα...
Αν δε με πιάσει κατάθλιψη να μου τρυπήσετε τη μύτη..

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 23:07, 26-08-13:

Εχω τα υπαρξιακα μου και οταν εννοω υπαρξιακα δεν εννοω το ποια ειμαι γτ υπαρχω και τετοια αλλα πιο τραλαλουμ. Δλδ πραγματικα υπαρχουμε ή ειναι ενα παιχνιδι ολο αυτο του μυαλο μας που αν ειναι ετσι δεν υπαρχει..? Αν δεν υπηρχε το συμπαν τι θα υπηρχε (αυτο ειναι πολυ κουφο για να το εξηγησω)?? Εννοω οτι υπαρχει ενας 'χωρος' οπου υπαρχει το συμπαν .. αν δεν υπηρχε αυτος ο χωρος τι θα υπηρχε..? και πως ξερουμε οτι υπαρχουμε πραγματικα ..? απλως εχουμε συνηθισει στην ιδεα του οτι υπαρχουμε.. ? χαχαχα ναι οι γιατροι μου ειπαν οτι δεν πασχω απο τιποτα ..Επισης περα του διαβασματος και της ρουτινας αυτης της περιοδου με απασχολουν και θεματα περι θρησκειας και θεου και ψαχνω επι ωρες σε μεγαλα βιβλιοπωλεια για βιβλια περι θεου και θρησκειας (οχι εκκλησιαστικα και τετοια..αν και μονο τετοια βρισκω) εχετε να μου προτεινετε κανενα βιβλιο με θεμα τον θεο ??

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza έγραψε στις 23:12, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από VeeM
Εχω τα υπαρξιακα μου και οταν εννοω υπαρξιακα δεν εννοω το ποια ειμαι γτ υπαρχω και τετοια αλλα πιο τραλαλουμ. Δλδ πραγματικα υπαρχουμε ή ειναι ενα παιχνιδι ολο αυτο του μυαλο μας που αν ειναι ετσι δεν υπαρχει..? Αν δεν υπηρχε το συμπαν τι θα υπηρχε (αυτο ειναι πολυ κουφο για να το εξηγησω)?? Εννοω οτι υπαρχει ενας 'χωρος' οπου υπαρχει το συμπαν .. αν δεν υπηρχε αυτος ο χωρος τι θα υπηρχε..? και πως ξερουμε οτι υπαρχουμε πραγματικα ..? απλως εχουμε συνηθισει στην ιδεα του οτι υπαρχουμε.. ? χαχαχα ναι οι γιατροι μου ειπαν οτι δεν πασχω απο τιποτα ..Επισης περα του διαβασματος και της ρουτινας αυτης της περιοδου με απασχολουν και θεματα περι θρησκειας και θεου και ψαχνω επι ωρες σε μεγαλα βιβλιοπωλεια για βιβλια περι θεου και θρησκειας (οχι εκκλησιαστικα και τετοια..αν και μονο τετοια βρισκω) εχετε να μου προτεινετε κανενα βιβλιο με θεμα τον θεο ??
Μη σου πω και πιο καμενα ερωτήματα σκέφτομαι εγώ
edit: Σήμερα αποφάσισα (μετά από 15 ώρες περισυλλογής με τον εαυτό μου) να μην ξαναασχοληθώ με τέτοια θέματα μέχρι να τελειώσω το σχολείο γιατί μου τρώνε αρκετό χρόνο και δε βγάζω και τίποτα σοβαρό αν δεν ασχοληθώ

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 23:36, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Μη σου πω και πιο καμενα ερωτήματα σκέφτομαι εγώ
edit: Σήμερα αποφάσισα (μετά από 15 ώρες περισυλλογής με τον εαυτό μου) να μην ξαναασχοληθώ με τέτοια θέματα μέχρι να τελειώσω το σχολείο γιατί μου τρώνε αρκετό χρόνο και δε βγάζω και τίποτα σοβαρό αν δεν ασχοληθώ
Ασε .. σε κατανοω απολυτα .. εχω περασει αμετρητες ωρες να σκεφτομαι τετοια πραγματα και αλλα τα οποια δεν μπορω να τα διατυπωσω αφου ειναι ενα κουβαρι απο σκεψεις και δεν καταληγω πουθενα παρα μονο αν υπαρχει περιπτωση να μου στριψει Ευτυχως ειναι τελευταια χρονια σχολειου και διαβασματος οποτε απο του χρονου θα εχω οσο χρονο θελω

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,362 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 19:25, 27-08-13:

κουραστική...

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 15:03, 29-08-13:

σε φάση που είμαι μονίμως στενοχωρημένη αρκετό καιρό

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Potentia, Satan Claus

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους