Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,856 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 654 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,544 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 13:42, 03-08-12:

Άσχημη φάση, τα πάντα γύρω καταρρέουν

Αλλά δε πειράζει μαθημένα τα βουνά απ'τα χιόνια
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 13:46, 03-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Άσχημη φάση, τα πάντα γύρω καταρρέουν

Αλλά δε πειράζει μαθημένα τα βουνά απ'τα χιόνια
+φωνω αλλα θα προσθεσω οτι ειμαι και λιγο μπερδεμενη...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,544 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 13:51, 03-08-12:

Εκεί που λες ότι τα πράγματα δε μπορούν να πάνε πιο σκατά, έρχεται η τύχη να σου αποδείξει το αντίθετο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 14:38, 03-08-12:

Εκεί που λες ότι τα πράγματα δε μπορούν να πάνε πιο σκατά, έρχεται η τύχη να σου αποδείξει το αντίθετο
ποσο σε καταλαβαινω... Τα ιδια ακριβως...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε: στις 16:51, 03-08-12:

Δε πειράζει Μαράκι κοιτάμε μπροστά, κάθε εμπόδιο για καλό
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 18:45, 03-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από sweetymt
ποσο σε καταλαβαινω... Τα ιδια ακριβως...
Δε πειράζει Μαράκι κοιτάμε μπροστά, κάθε εμπόδιο για καλό
παιδια μια απο τα ιδια!ειμαι σε πολυ μεταβατικη περιοδο!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 09:18, 04-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
παιδια μια απο τα ιδια!ειμαι σε πολυ μεταβατικη περιοδο!
ελπιζω να τα καταφερουμε
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 10:49, 04-08-12:

Σε φάση "σε-λίγο-καιρο-θα-βγουν-οι-βάσεις''

και ''τι-ωραία τροπή-που-πήρε-επιτέλους-το-καλοκαίρι.''
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:12, 04-08-12:

δεν μπορω να πω οτι "πεταω" Αφου ζω μια χαρα ειμαι... απλα θα μπορουσα και καλυτερα πολυ καλυτερα! Δεν πειραζει μια αλλη μερα ισως...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

len23

Νεοφερμένος

H len23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H len23 έγραψε: στις 10:41, 07-08-12:

Πολυ μπερδεμενη.........
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 23:20, 12-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
Πως είμαι αυτή την εποχή..?? Πλήρως απογοητευμένη απ'όλα...
Και αν σας πω ότι το σκυλοβαρέθηκα το καλοκαίρι τι θα μου πείτε..??
Οι πανελλήνιες δεν πήγαν όπως περίμενα αλλά αυτό ευτυχώς το ξεπέρασα αμέσως...! Με 14200 μπαίνω στο ΤΕΙ Τουριστικών Αθήνας και είμαι ενθουσιασμένη γιατί πάντα αυτό ήθελα αλλά ο πατέρας μου ακόμα ελπίζει ότι θα μπω στα Ναυτιλιακά...
Απ'όταν ξεμπέρδεψα με το σχολείο ψάχνωαν για δουλειά και τίποτα ακόμα..
Οι συμμαθητές μου πήγαν όλοι διακοπές αλλά εγώ λεφτά δεν έχω(αν ζήταγα απ'τους γονείς μου θα μου έδιναν αλλά με άνεργο πατέρα είναι λίγο γαιδουγιά) και έτσι αφού δεν ήμουν μαζί τους στις διακοπές με ξέχασαν...
Και τώρα κάνω υπομονή μέχρι να έρθει ο Σεπτέμβρης για να ξεκινήσω τις σπουδές....
Έτσι ήμουν πριν από 10 μέρες....
Τώρα είμαι απίστευτα χαρούμενη...!!! Βρήκα δουλειά επιτέλους ..! Και όχι 1 αλλά 3...!! Η μία από αύριο μέχρι το Σεπτέμβρη (κ άμα θέλω ξανά πάω το επόμενο καλοκαίρι..!) η δεύτερη απ'το Σεμπτέμβρη κ για όλο το χειμώνα..! Κ την τρίτη την κρατάω καβάτζα...!!!!
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι ήταν η μεγαλύτερη βλακεία που ήμουν έτσι χάλια έστω κ για 10 μέρες....!!!
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 13:58, 13-08-12:

η φάση είναι πανελλήνιες...πιστεύω δε χρειάζεται εξήγηση
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 19:51, 13-08-12:

βαρεθηκα πια......
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 19:55, 13-08-12:

Στην καλύτερη.-
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vicky13 (Βίκυ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H Vicky13 έγραψε: στις 21:26, 13-08-12:

Του έρωτα
Αχχ.. δεν μπορώ..
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rosstrobon (Τανάσης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Rosstrobon έγραψε: στις 22:17, 13-08-12:

Σε μια από τις καλύτερες της ζωής μου μέχρι στιγμής.Ίσως και στην καλύτερη.

Οι σκέψεις μου και η επιφυλακτικότητα μου μου τα χαλάνε μόνο.
Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 22:14, 14-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
Έτσι ήμουν πριν από 10 μέρες....
Τώρα είμαι απίστευτα χαρούμενη...!!! Βρήκα δουλειά επιτέλους ..! Και όχι 1 αλλά 3...!! Η μία από αύριο μέχρι το Σεπτέμβρη (κ άμα θέλω ξανά πάω το επόμενο καλοκαίρι..!) η δεύτερη απ'το Σεμπτέμβρη κ για όλο το χειμώνα..! Κ την τρίτη την κρατάω καβάτζα...!!!!
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι ήταν η μεγαλύτερη βλακεία που ήμουν έτσι χάλια έστω κ για 10 μέρες....!!!
Τι δουλειες βρηκες κοριτσι μου? Για πες καμια ιδεα σε πμ!
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 22:17, 14-08-12:

Φάση
1.ανυπομονησίας
2.αναισθησίας
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,574 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 09:57, 15-08-12:

Δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη..αλλά είναι η πιο ΣΩΣΤΗ!!
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 11:50, 15-08-12:

απλα περιμενω...τωρα τι..μεγααααααλη ιστορια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI