Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,856 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 651 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,574 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 11:51, 15-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
απλα περιμενω...τωρα τι..μεγααααααλη ιστορια!
Μακάρι να σου έρθουν τα πράγματα όπως τα περιμένεις!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 00:41, 17-08-12:

Σε φάση σαλάμι αέρος.
Ε σε φάση αφασία βασικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,427 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 12:05, 17-08-12:

διαβασματος γα εξεταδτικη, ζω το ονειρο,αχ....
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 12:36, 17-08-12:

Μόλις πέρασα από την φάση "αναμονής" στην φάση "έρχονται όλα"!!

Πάω διακοπές κι όταν γυρήσω ξεκινάω πάλι δουλειά και ταυτόχρονα κάνω τα χαρτια μου για να δώ αν θα με δεχτούν σε μια σχολή.

Κάτι μου λέει πώς οι μέρες θα περάσουν σαν αστραπή....
Παράθεση

chara9999

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H chara9999 έγραψε: στις 17:20, 18-08-12:

Σε φάση περιμενω κατι διαφορετικο στη ζωη μου γιατί έχω βαρεθεί.....!!!
και σε φαση αγχους γιατί ανοιγουν τα σχολεία...!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 17:30, 18-08-12:

Βρισκομαι σε φάση που πρεπει να παλέψω ν αλλάξω καποιους τομεις που δεν πανε και πολυ καλα
αλλα ειμαι αισιόδοξος πια οτι θα τα καταφέρω....
Προς το παρων θέλω διακόπες να γεμίσω μπαταριες...
Παράθεση

Hephaestus

Περιβόητο Μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε: στις 22:29, 20-08-12:

σε τι φαση...εε;;;
σε περιεργη φαση
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 09:42, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ma-mouni
σε φάση αφασίας απ το τζετ λαγκ
συμφωνω με την κυρια!
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 10:35, 21-08-12:

Σε φάση που κάνω φορμάτ τον εγκέφαλό μου προκειμένου να χωρέσει όλα αυτά που θα γίνουν από'δω και πέρα.
Παράθεση

Tina Winchester

Νεοφερμένος

H Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Tina Winchester έγραψε: στις 10:44, 21-08-12:

Εγώ είμαι 16 ,νομίζω πως η σωστή λέξη για τη φάση της ζωής μου είναι'' μεταβατική''!Αρχίζουν φροντηστήρια,κανείς δεν σε θεωρεί παιδί πια ,πρέπει να αρχίσεις να πέρνεις τα πράγματα στα σοβαρά και να προσέχεις τις αποφάσεις σου γιατί πολλές από αυτές θα κρίνουν και το μέλλον σου!Από ψυχολογικής άποψης πάλι μεταβατική θα την χαρακτήριζα ,αρχίζω να ξεκαθαρίζω ποια πράγματα και ποιοι άνθρωποι αξίζουν στην ζωή μου,τι θέλω,πώς νιώθω,ποια είμαι!Μπορεί να μην είναι η καλύτερη μου αλλά νομίζω ότι είναι η πρώτη φάση που το 100% τον αποφάσεων προέρχονται από μένα και επιρεάζουν εμένα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,820 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 11:01, 21-08-12:

Σε άσχημη και κακή.
Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε: στις 12:57, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Σε άσχημη και κακή.
γιατί?

εγώ πρώτη φορά ένιωσα τόσο ελεύθερος!! το καλύτερο καλοκαίρι εβερ
Παράθεση

gianniakos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O gianniakos έγραψε: στις 12:59, 23-08-12:

ειμαι σε φαση αραλικι και αντε να παω φοιτητης
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,544 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 14:11, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Σε άσχημη και κακή.
Πως σε καταλαβαίνω... εγώ ακόμη χειρότερη
Παράθεση

@nn@

Νεοφερμένος

H @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H @nn@ έγραψε: στις 14:18, 23-08-12:

Μέτα από 2 χρόνια λίγο ταραγμένα αρχίζω να ανακτώ την ζωντάνια μου.Το κακό είναι ότι φόβαμαι ότι έχω πληγώσει κάποιους ανθρώπους αν και ακούσια (ελπίζω να κάνω λάθος )
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:23, 23-08-12:

Αναλογως την ωρα,βασικα οχι . Ειμαι σε αυτη που πρεπει να ειμαι που ειναι καλη (ομως υπηρξαν και καλυτερες)
Παράθεση

Margaritisole (Μαργαρίτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Margaritisole έγραψε: στις 23:49, 23-08-12:

Βρίσκομαι στην καλύτερη και στην χειρότερη φάση τις ζωής μου! Αυτήν την στιγμή ζω τα δύο ακρά και νιώθω περίφανος!
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 11:11, 24-08-12:

Σε φάση αναμονής που ένα (μεγάλο) μέρος της θα φύγει τη Δευτέρα. (βλ. βάσεις...)
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 11:49, 24-08-12:

Σε μια φάση που βαριέμαι τρελά αλλά και έχω άγχος για τη συνέχεια.
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 19:10, 27-08-12:

Σε τέλεια φάση που θα πάω αύριο γήπεδο αλλα Ξενέρα με εξεταστικη γενικα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI