Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,856 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 653 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 17:21, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Darkness
Φάση τρεξίματος. Άλλα χάνονται κι άλλα χτίζονται. Αποδιοργάνωσης και οργάνωσης. Ορισμένες φορές χάσιμο του ελέγχου. Κούρασης και απουσίας οποιασδήποτε απόλαυσης.
Πάμε καλά.
καπώς έτσι και εγώ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 22:10, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
καπώς έτσι και εγώ
Στείλε μου μήνυμα στο katakahmenes_kopelies@gmail.com να κλάψουμε τη μοίρα μας.
Ζωή στους άλλους.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gamer

Νεοφερμένος

Ο Gamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Gamer Κρατα παντα μια πισινη για το αυριο έγραψε: στις 22:49, 06-09-12:

Καλως σας βρηκα.

Ειμαι σε φαση ολικης ανασυγκροτησης και ειμαι αποφασισμενος για μια νεα αρχη σε πολλους τομεις της ζωης μου.
Το σαιτ δειχνει αρκετα ενδιαφερον και ειμαι σιγουρος οτι θα περασουμε καλα εδω οσο καιρο διαρκεσει η "επαφη"

Υγ. Αβαταρ εδω πως βαζουμε ?
Υπογραφη ?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 23:25, 06-09-12:

Σε φαση του ''ψαξε το βιβλιο μπας και διαβασεις'':-P
Παράθεση

Nickos_Sf (Νικος)

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Nickos_Sf nomiki komotinis έγραψε: στις 01:25, 07-09-12:

στη φαση που περιμενεις να περασουν οι μερες ,να πας στο νεο σου σπιτι σε μια πολη μακρια απ την δικη σου και να δεις επιτελους τι σημαινει πανεπιστημιο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

m.bee (Smile Honey :))

Νεοφερμένος

H Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H m.bee Απλά μην ξεχνάτε να ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ! =) έγραψε: στις 01:38, 07-09-12:

Στην καλύτερη φάση μπαίνεις! Ωραία εμπειρία η φοιτητική ζωή και μαθαίνεις πολλά για τους γύρω σου, αλλά.. και για τον εαυτό σου! Απόλαυσε την, αλλά πάντα με μέτρο!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 02:05, 07-09-12:

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

δεν ξέρω

δεν ασχολουμαι με τη ζωή μ, έχω σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε: στις 02:11, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
δεν ξέρω

δεν ασχολουμαι με τη ζωή μ, έχω σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ
χαιρομαι να βλεπω ατομα με σωστες προτεραιοτητες!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:46, 07-09-12:

σε φαση: πρεπει να διαβασεις back to school
Παράθεση

m.bee (Smile Honey :))

Νεοφερμένος

H Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H m.bee Απλά μην ξεχνάτε να ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ! =) έγραψε: στις 19:31, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
σε φαση: πρεπει να διαβασεις back to school
Κουράγιο! Κάθε αρχή είναι πάντα δύσκολη, αλλά τίποτα δεν είναι πραγματικά δύσκολο!!

Εγώ πάλι είμαι στη φάση "Καιρός για δράση και πάνω απ' όλα η ψυχική μου υγεία!!!"
Χαμογελάσατε σήμερα; Αν όχι... ΚΑΚΩΣ!!! Χαμογελάστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 19:33, 07-09-12:

Άφατος, σαν τον Ρεμπεσκέ (περίπου!!! )...
Παράθεση

Freepepsi (Ουρανία)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Freepepsi έγραψε: στις 19:39, 07-09-12:

Ειμαι σε φαση να εχω να επιλεξω μεταξυ δυο σημαντικων ,για μενα, προσωπων...Αχ αυτα τα διλημματα της ζωης
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε: στις 00:28, 08-09-12:

σε φάση χάλια χάλια
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 00:41, 08-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gamer

Υγ. Αβαταρ εδω πως βαζουμε ?
Υπογραφη ?
Πάνω δεξιά που λέει "Καλωσόρισες Gamer!" έχει ένα βελάκι. Πάτα το και θα τα βρεις. Αν και μάλλον τα βρήκες ήδη.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,603 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 00:57, 08-09-12:

Σε φάση "χύμα στο κύμα και γουστάρωμεν"
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 13:27, 10-09-12:

Σε οχι και τοσο καλη φαση...οπως παντα αλλωστε...ποτε μα ποτε δεν ειμαι σε καλη φαση και χαρουμενη...ολο προβληματα.....=////
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,303 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:39, 10-09-12:

Νομίζω στη καλύτερη
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:40, 10-09-12:

Eκει που επρεπε εδω και καιρο να'μαι αλλα αυριο θα΄χω αλλο μουντ
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 18:47, 10-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Eκει που επρεπε εδω και καιρο να'μαι αλλα αυριο θα΄χω αλλο μουντ
πως φαίνεται πως αύριο αρχίζουν τα σχολεία
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:12, 10-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
πως φαίνεται πως αύριο αρχίζουν τα σχολεία
Φαινεται οτι θελω να κοιμαμαι σαν μοσχαρι εως τις 13.00 ?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI