Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,038 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,252 μηνύματα σε 92,139 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 575 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

dune

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dune
H dune αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H dune έγραψε στις 15:53, 01-06-15:

Θα κλαψω! Εμενα η νονα μου εχει να μου κανει δωρο απ οταν ημουν 10

---

Ειμαι σε φαση της ζωης μου που δεν ξερω τι να κανω. Σκεφτομαι να αλλαξω τελειως κλαδο γιατι αυτο που εχω σπουδασει δε μ αρεσει... Εχω καποια λεφτα στην ακρη και σκεφτομαι να κανω το μεγαλο βημα να σπουδασω κατι αλλο. αχχ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:54, 01-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Η δικιά μου βαφτιστήρα, πέρα από τα ρούχα και τα κοσμήματα που μου ζήτησε, ήθελε να φάει και πλουσιοπάροχα και για να φέρω τον προϋπολογισμό στα ίσα του εγώ έφαγα μόνο ένα τοστ με τυρί στο εστιατόριο. Μιλάμε για τέτοια αυταπάρνηση. Άλλη φορά 50 ευρώ στο χέρι και τέρμα.
Εγώ ένα θα πω, περίορισε την.
Αν και αν δε τη περιορίσουν οι δικοί της πρώτα αμφιβάλλω αν δουλέψει.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,549 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 19:38, 01-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Κάνε της καμιά πλάκα τις επόμενες 3-4 φορές, δώσε της ένα 20ρικο και κέρνα την ένα σουβλάκι. Θα ξινίσει, θα στραβώσει, αλλά μπορεί και να καταλάβει ότι ο ρόλος του πνευματικού/ής πατέρα/μητέρας δεν είναι να μας πηγαίνει για ψώνια στο Κολωνάκι. Άμα δεις ότι το καταλαβαίνει, δίνε της 30-40 και κέρνα την φαγητό. Θα αρχίσει να τα εκτιμάει πολύ περισσότερο. Ή στην τελική, μην βγαίνετε για ψώνια άμα είναι να σου βάζει βδέλλες στην τσέπη και να τρως πατατάκια για να μην ξοδέψεις πολλά. Πάτε μόνο για φαγητό, σινεμά, θέατρο, πάρτην με το αυτοκίνητο για βόλτα, οτιδήποτε για να σταματήσει να κάνει στο μυαλό της "νονά=καλό χαρτζιλίκι". Και μεταξύ μας, 50 την φορά είναι πολλά. 50 στα γενέθλια, 50 στην γιορτή, 50 τα Χριστούγεννα, 50 το Πάσχα, 50 τον 15αύγουστο, 50 κάθε άλλη από τις πόσες φορές ακόμα θα την δεις, πρέπει να βάζεις στην άκρη έναν μισθό μόνο γι αυτήν.
Βρίσκει και τα κάνει. Είμαι ανύπαντρη χωρίς παιδιά. Δεν έχεις άδικο, όμως, άλλη φορά θα λάβω τα μέτρα μου. Εμένα οι γονείς μου είναι πολύ δημοκρατικοί, αλλά μου βάζανε και όρια, όταν ήμουν παιδί. Δεν επάθα κάτι. Ωστόσο, στο σπίτι της μικρής τα όρια είναι κάτι άγνωστο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 22:08, 01-06-15:

Άσχημο πράγμα η απληστία πάντως ρε :/ πολύ άσχημο... Μια φορά αντί για κέντρο πήγαινε την σε ένα ήσυχο μέρος, με θάλασσα ή κάποιο ήσυχο πάρκο και κάντε μια συζήτηση.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,549 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 05:36, 02-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Άσχημο πράγμα η απληστία πάντως ρε :/ πολύ άσχημο... Μια φορά αντί για κέντρο πήγαινε την σε ένα ήσυχο μέρος, με θάλασσα ή κάποιο ήσυχο πάρκο και κάντε μια συζήτηση.
Αυτό θα ήταν το καλύτερο.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:55, 08-06-15:

Μεταξύ πάρτι και πραγματικότητας.....
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 17:20, 08-06-15:

Σε φάση που μου λείπει τόοοσο πολύ η 2η πόλη μου
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Corteaurian)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Corteaurian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,666 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 22:54, 08-06-15:

Ντόιτς γιατί αλλάζεις φάσεις παιδί μου ωσάν τα πουκάμισα;
Θα πάθεις τίποτα..
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:13, 08-06-15:

Σε φάση που έχω το μυαλό μου πάνω απο το κεφάλι. Όλο χάνω λεωφορεία, αργοπορώ, ξεχνάω πράγματα..
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 09:45, 09-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Ντόιτς γιατί αλλάζεις φάσεις παιδί μου ωσάν τα πουκάμισα;
Θα πάθεις τίποτα..
Γιατί δεν είμαι σταθερός τίπος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak και εσύ φρικάρεις που σου λέω σ'αγαπώ... έγραψε στις 13:47, 09-06-15:

νομίζω από τις καλύτερες!!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:18, 10-06-15:

Νιρβάνας...
Εσωτερικής γαλήνης...
Που και που αγχωνομαι...(αυτο ειναι εκ φυσεως, δεν βλεπω ναλλαζει )
Παθαινω κι εγω αυτα που παθαινει η Ντοιτς.. Ξεχνω.. Χανομαι..
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 14:51, 13-06-15:

Σε φάση"με έπιασε το καλοκαίρι και θέλω να βγαινω να συνανταω παρέες να πηγαίνω θάλασσα να περναω καλά βρε αδερφε!!"
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 07:33, 14-06-15:

Σε φαση αχχχχχχχ!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:30, 14-06-15:

"δε θέλω να διαβάσω θέλω παραλία και βιβλία και πολλούυυυς μαραθώνιους σειρών"
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:41, 17-06-15:

Ζεσταινομαι!!!!
Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Simos_Moss
Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε στις 10:00, 18-06-15:

3 μήνες συνεχής περιόδου σκέψης, χώρισα πριν 3 μήνες και προσπαθώ να κάνω νέες γνωριμίες, αλλά το κενό που μου άφησε δεν το γεμίζει καμία...
Το ότι με κάλυπτε πλήρως σε όλα και δεν μπορώ να το βρω πουθενά αλλού... με ξενερώνει αφάνταστα...
Συν ότι πληγώνω και άτομα που δεν πρέπει... Πφ η φάση αυτή είναι, που είναι το κουμπάκι που κάνουμε brain restart?
Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 11:36, 18-06-15:

Στην φάση των διακοπών...επιτελους
Παράθεση

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη GeorgeRns
Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O GeorgeRns έγραψε στις 09:03, 23-06-15:

Στην φάση αφασία..
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 09:08, 23-06-15:

Σε φάση διακοπών
ή θα μπορούσα να πω στην φάση φτιάχνω βαλίτσες!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:17, 23-06-15:

Σε φαση ανυπομονη λεμε!!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 00:10, 02-07-15:

Αϋπνίας!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,190 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 07:41, 02-07-15:

κούρασης
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 12:15, 02-07-15:

Ηρεμίας!
Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη tweetyslvstr
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 497 μηνύματα.

O tweetyslvstr έγραψε στις 15:17, 02-07-15:

Άγχους και κούρασης . Αντε να δουμε από την αλλη εβδομάδα
Ακόμα δεν έχω αντιληφθεί πως είναι Ιούλιος, με τις υποχρεώσεις που έχω. χαχα
υ.γ δεν κάνω πλάκα
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 611 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 16:19, 02-07-15:

Σε φαση η ζωη μου μπαινει σε μια ταξη επιτελους
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 17:25, 02-07-15:

Στη φάση του αναποφάσιστου για το δημοψήφισμα.
Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Σε φαση η ζωη μου μπαινει σε μια ταξη επιτελους
Βρήκες (επιτέλους) γκόμενα;
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 611 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 17:47, 02-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Στη φάση του αναποφάσιστου για το δημοψήφισμα.
Βρήκες (επιτέλους) γκόμενα;
Ετσι φαινεται Αλλα αμα σου πω οτι εκανα μαλακια και δεν καταλαβα οτι επρεπε να την φασωσω οταν ειμασταν μονοι μας.. Αστα να πανε επειδη ειμαι απειρος σε αυτα δεν καταλαβα χριστο.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 11:51, 03-07-15:

Αναπροσαρμογής.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 15:43, 03-07-15:

Αμφιβολίας
Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 15:48, 03-07-15:

σύγχησης, αηδίας, σιχαμαρας για πολλούς και διάφορους λόγους!
Παράθεση

marinaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marinaki22
H marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H marinaki22 you οnly live once.... :) έγραψε στις 15:48, 03-07-15:

Σε φαση ηρθε το καλοκαιρι θελω να βγαινω εξω να περναω καλα να μην σκεφτομαι ο,τι με στεναχωρει αλλα εχουμε και την κατασταση της χωρας που παει απ το κακο στο χειροτερο..!
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 15:29, 05-08-15:

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:42, 05-08-15:

Σε φάση διλήμματος: να αγοράσω ινδικό χοιρίδιο ή όχι; Με τους σκύλους τα πάνε καλά, αλλά εγώ έχω γάτα και φοβάμαι μην μου το κατασπαράξει.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 15:55, 05-08-15:

Σε φάση διλήμματος: να αγοράσω ινδικό χοιρίδιο ή όχι; Με τους σκύλους τα πάνε καλά, αλλά εγώ έχω γάτα και φοβάμαι μην μου το κατασπαράξει.
Μπορεί να το πειράξει μπορεί και όχι. Μπορεί να συνυπάρξουν μπορεί και όχι. Μπορεί η γάτα να το αποδεχτεί και να το αγαπήσει μπορεί και όχι. Μπορεί από μπροστά σου να μην το πειράξει και από πίσω σου, όταν δεν είσαι σπίτι να το πειράξει! Αν το πάρεις βάλε το κλουβί του σε ένα μέρος που να μην έχει πρόσβαση η γατούλα
Εσύ την ξέρεις καλύτερα την μικρή κυρία ( ή τον μικρό κύριο)
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:57, 05-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Μπορεί να το πειράξει μπορεί και όχι. Μπορεί να συνυπάρξουν μπορεί και όχι. Μπορεί η γάτα να το αποδεχτεί και να το αγαπήσει μπορεί και όχι. Μπορεί από μπροστά σου να μην το πειράξει και από πίσω σου, όταν δεν είσαι σπίτι να το πειράξει! Αν το πάρεις βάλε το κλουβί του σε ένα μέρος που να μην έχει πρόσβαση η γατούλα
Εσύ την ξέρεις καλύτερα την μικρή κυρία ( ή τον μικρό κύριο)
Σ' ευχαριστώ! Όλα αυτά προβληματίζουν κι εμένα!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 15:59, 05-08-15:

Σ' ευχαριστώ! Όλα αυτά προβληματίζουν κι εμένα!
Με την δικιά μου δεν θα άντεχε τίποτα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,597 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:32, 05-08-15:

Αποφάσισα να σοβαρευτώ και να διαβάσω.

(σίριουσλι )
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 667 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 12:24, 07-08-15:

Αυτη τη στιγμη ειμαι στη φαση οπου πρεπει να κατσω να δουλεψω καποια πραγματα για τη δουλεια και συνειδητοποιω οτι εκανα μεγαλο διαλειμμα.
Παράθεση

egw o idios

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη egw o idios
Ο egw o idios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O egw o idios έγραψε στις 19:46, 08-08-15:

σε φαση που εχω ενα μηνα ρεπο βρισκομαι σε ενα μερος αρκετα μακρια απο πολιτισμο και δεν σκοπευω να κανω τιποτα μεχρι να βγω απο αυτο το κενο.σκοπευω απλα να μπαινω σε σαιτ και φορουμς και να διαβαζω ανουσια αρθρα μεχρι να μου κατεβει καμια δημιουργικη ιδεα ή να αποφασισω να ασχοληθω με την δουλεια που ιδι εχω!!!!μιλαμε για μια φαση με πολυ αλκοολ και πολυ φαγητο :p
Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Just a sweetie!!
H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε στις 15:20, 16-09-15:

Σε φάση νέας αρχής..
Παράθεση

Jo_ (Elizabeth Blackburn)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jo_
H Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Jo_ έγραψε στις 13:04, 01-01-16:

Σε φάση ανασφάλειας. Μετά την ορκωμοσία που έχεις τελειώσει τη σχολη σου, που έχεις αναγκαστεί να φύγεις από τη φοιτητική σου πόλη, που νιώθεις σα να σε ξεριζώνουν από κει, γιατί μαζι με την πόλη εγκαταλείπεις τους φίλους, τη σχέση και την ελευθερία σου. Μετά την ορκωμοσία που πλέον θεωρείσαι πτυχιούχος και πρέπει να βγεις στην αγορά εργασίας, και έχεις απευθυνθεί παντού, αλλά δουλειά από πουθενά. Πραγματικά πιστεύω ότι περίοδος αυτή μετά την ολοκλήρωση των σπουδών είναι η πιο ανασφαλής για όλους. Έιμαι σίγουρη ότι δεν είμαι η μόνη που αγχώνομαι γιατί δεν μπορώ να βρω δουλειά, ενώ έχω πτυχίο σε αντικείμενο που μου έλεγαν ότι δεν θα σταματήσει ποτέ να έχει αποκατάσταση. Είμαι τυχερή που έχω υποστηρικτικός γονείς που αναγνωρίζουν ότι προσπαθώ και δεν με πιέζουν. Που δεν έχω οικονομικές υποχρεώσεις απο παιδια κτλ. Αλλά μέχρι ποτε; Υποτίθεται ότι είμαστε στην πιο παραγωγική ηλικια και τη χαραμιζουμε λόγω απραξίας.
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 982 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 22:18, 01-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Jo_
Σε φάση ανασφάλειας. Μετά την ορκωμοσία που έχεις τελειώσει τη σχολη σου, που έχεις αναγκαστεί να φύγεις από τη φοιτητική σου πόλη, που νιώθεις σα να σε ξεριζώνουν από κει, γιατί μαζι με την πόλη εγκαταλείπεις τους φίλους, τη σχέση και την ελευθερία σου. Μετά την ορκωμοσία που πλέον θεωρείσαι πτυχιούχος και πρέπει να βγεις στην αγορά εργασίας, και έχεις απευθυνθεί παντού, αλλά δουλειά από πουθενά. Πραγματικά πιστεύω ότι περίοδος αυτή μετά την ολοκλήρωση των σπουδών είναι η πιο ανασφαλής για όλους. Έιμαι σίγουρη ότι δεν είμαι η μόνη που αγχώνομαι γιατί δεν μπορώ να βρω δουλειά, ενώ έχω πτυχίο σε αντικείμενο που μου έλεγαν ότι δεν θα σταματήσει ποτέ να έχει αποκατάσταση. Είμαι τυχερή που έχω υποστηρικτικός γονείς που αναγνωρίζουν ότι προσπαθώ και δεν με πιέζουν. Που δεν έχω οικονομικές υποχρεώσεις απο παιδια κτλ. Αλλά μέχρι ποτε; Υποτίθεται ότι είμαστε στην πιο παραγωγική ηλικια και τη χαραμιζουμε λόγω απραξίας.

Τι πτυχίο έχεις αν επιτρέπεται?
Παράθεση

Jo_ (Elizabeth Blackburn)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jo_
H Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Jo_ έγραψε στις 22:30, 01-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από xristaras12345
Τι πτυχίο έχεις αν επιτρέπεται?
Πανεπιστήμιο νοσηλευτικής έχω τελειώσει.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 00:14, 02-01-16:

Σε φάση που μετράω φίλους είμαι.
Σε φάση νεας αρχής και ξεκαθαρίσματος... Ψυχοφθώρου ξεκαθαρίσματος.
Παράθεση

Sev_vo (Σεβαστή)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sev_vo
H Σεβαστή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Sev_vo Queen. έγραψε στις 12:04, 02-01-16:

Σε φάση πια που είμαι έτοιμη για μια νέα αρχή, μια νέα χρόνια, μια νέα στάση και συμπεριφορά απέναντι σε ανθρώπους που με πλήγωσαν είτε με τη θέληση τους είτε όχι και με πλήγωσαν βαθύτατα. Μετράω φίλους και εγώ. Ποτέ δεν το έκανα, μάλλον γιατί φοβόμουν αυτή τη διαδικασία που είναι ψυχικά εξαντλητική.. Μαθαίνω να αγαπώ τον εαυτό μου λίγο περισσότερο, να μην τον εξωθώ στα άκρα τόσο όσο το έκανα στο παρελθόν. Μαθαίνω να αγχώνομαι λιγότερο για πράγματα και καταστάσεις που με επηρεάζουν καθώς το άγχος μου από δημιουργικό και κινητήριο δύναμη, μετατρέπεται σε παθολογικό. Έμαθα επίσης, λόγω της απώλειας ενός συγγενικού μου προσώπου, ότι η ζωή είναι πολύτιμη και σε καμία περίπτωση δεδομένη για αυτό και πρέπει να την ζούμε στο έπακρον, σαν να είναι κάθε μέρα μας η τελευταία. Χωρίς να μας ενδιαφέρει η γνώμη των άλλων ανθρώπων, τα αρνητικά τους σχόλια για εμάς χωρίς να μας ξέρουν.. Ελπίζω αυτή η νέα χρονιά που μόλις υποδεχτήκαμε να αποτελέσει αφορμή για να εφαρμόσω όλα όσα έμαθα και ακόμα μαθαίνω και να γίνω πιο δυνατή και ώριμη.
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 20:15, 08-01-16:

Σε φαση πρεπει να αρχιζω να φτιαχνω προγραμμα οπως παλια,αλλιως δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.Η εξεταστικη ερχεται και εγω ξεκιναω σειρες μετα μανιας.Δεν μπορω να με καταλαβω ωρες ωρες.Αντιδραση απο το πολυ μεσα θα ειναι.
Παράθεση

tweetyslvstr (Αγγελος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη tweetyslvstr
Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 497 μηνύματα.

O tweetyslvstr έγραψε στις 12:55, 16-06-16:

Αναμένω κάποια αποτελεσματα. Γενικα σε μια διαρκή πίεση και αγχους , παλι καλα που υπαρχουν και οι αργιες και για 3 ημερες θα ξεφυγω απο την ρουτινα της καθημερινοτητας. Αλλα εντάξει μπορεί να είναι μια αρκετα αντιφατική και δυσκολη περίοδος για εμενα, αλλα τουλαχιστον ασχολουμαι με κατι που θα έχω αργοτερα καποια καλα αποτελεσματα και τοτε θα απολαυσω αυτα που τωρα στερουμαι...
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nymphet
H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H nymphet έγραψε στις 13:54, 16-06-16:

Koύρασης,αγωνίας αλλά και αισιοδοξίας .Προετοιμάζομαι για να εισαχθώ στη σχολή που πάντα ήθελα και ονειρεύομαι τη φοιτητική ζωή
Παράθεση

Purple

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Purple
H Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Purple έγραψε στις 14:07, 16-06-16:

ντααξξξ εχω υπαρξει και σε καλυτερη ξερω γω, αλλα δεν μασαμε, κολυμπαμε κολυμπάμε !
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Potentia, Satan Claus

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους