Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,345 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,531 μηνύματα σε 94,373 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 593 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

νατ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νατ
H νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

H νατ έγραψε στις 21:45, 01-04-11:

αγχωμένη και πολύ μπερδεμένη...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 21:47, 01-04-11:

Αυτή την περίοδο νιώθω πιεσμένη.
Εργασίες γαρ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 21:52, 01-04-11:

Σε μεταβατική που σιγά-σιγά γίνεται τέλεια....

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:14, 01-04-11:

Σε πολύ μπερδεμένη φάση. Έχουν πέσει όλα μαζί και έχουν κάνει τη ζωή μου @#$%^&* :S
Να δούμε πώς θα εξελιχθεί ρε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 06:52, 02-04-11:

Σε απαίσια

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 11:18, 02-04-11:

Χαλαρή........

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 11:20, 02-04-11:

Μoi aussi....

Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη domenica7
H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 892 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε στις 11:23, 02-04-11:

Ενα βήμα πριν την αυτοκτονία.

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 11:24, 02-04-11:

2 χαλαρές, συμφωνούμε

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Ενα βήμα πριν την αυτοκτονία.
Ξανασκέψου το.....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 02-04-11 στις 12:39. Αιτία: merge
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 17:12, 04-04-11:

Ερωτευμένη και μπερδεμένη...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 20:09, 04-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres
Ερωτευμένη και μπερδεμένη...
If u r in love...just relax and enjoy it....baby...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 22:34, 04-04-11:

Δουλεύω, δημιουργώ και προσεύχομαι εβδομαδιαίως στην εκκλησία να βρω σύζυγο που ξέρω ότι θα παντρευτώ στα τέλη του 2012 όταν θα σκάσει μύτη ο Αντίχριστος

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 15:03, 09-04-11:

Στεναχωρημένη γιατί άφησα να φύγει ένα σημαντικό πρόσωπο από τη ζωή μου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 15:33, 09-04-11:

Σε άθλια... Μπερδεμένη, άβολη και χωρίς φως στην άκρη του τούνελ...

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 15:46, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Σε άθλια... Μπερδεμένη, άβολη και χωρίς φως στην άκρη του τούνελ...
Δεν χρειάζεσαι φως καρδιά μου, εσύ έχεις εμένα!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 15:54, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Δεν χρειάζεσαι φως καρδιά μου, εσύ έχεις εμένα!!

Εννοείται!! Να μην με παιδεύεις κι εσύ λίγο?? Χρειάζεται...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 20:56, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Στεναχωρημένη γιατί άφησα να φύγει ένα σημαντικό πρόσωπο από τη ζωή μου.
Aν ειναι σημαντικο Θεοδωρα...δεν χωρουν εγωισμοι...να το ξαναβαλεις στη ζωη σου...whatever the cost ...

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 21:03, 09-04-11:

Περίοδος μέσα στο άγχος και την αναμονή.
Σε 1 μήνα περίπου Πανελλήνιες.
Τελειώνουν τα βάσανααααα!

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 21:06, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Τελειώνουν τα βάσανααααα!
Δεν θέλω να σε τρομάξω…αλλά τώρα αρχίζουν.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 21:08, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Δεν θέλω να σε τρομάξω…αλλά τώρα αρχίζουν.
Χαχαχα γιατί το λες αυτό;

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:23, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Aν ειναι σημαντικο Θεοδωρα...δεν χωρουν εγωισμοι...να το ξαναβαλεις στη ζωη σου...whatever the cost ...
Δεν είναι το πρόβλημα από τη μεριά μου...

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 21:24, 09-04-11:

Eρωτευμένη......

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 21:28, 09-04-11:

Χαχαχα γιατί το λες αυτό;
Γιατί θα πρέπει να πάρεις αποφάσεις για το μέλλον σου… και να αναλάβεις ευθύνες για αυτές.

(αλλά όλα θα πάνε καλά γιατί εσύ ξέρεις τι θέλεις... έτσι δεν είναι?)

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 21:32, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Γιατί θα πρέπει να πάρεις αποφάσεις για το μέλλον σου… και να αναλάβεις ευθύνες για αυτές.

(αλλά όλα θα πάνε καλά γιατί εσύ ξέρεις τι θέλεις... έτσι δεν είναι?)
Αχά!
Αν πάνε όλα καλά (μακάρι Παναγία μου) έχω προγραμματίσει τη ζωή μου για τα επόμενα 7 χρόνια περίπου.
Βέβαια όλα αυτά είναι σχέδια

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:36, 09-04-11:

Αχά!
Αν πάνε όλα καλά (μακάρι Παναγία μου) έχω προγραμματίσει τη ζωή μου για τα επόμενα 7 χρόνια περίπου.
Βέβαια όλα αυτά είναι σχέδια
Τζάμπα κόπος, τα περισσότερα είναι απρογραμμάτιστα ή δε σου έρχονται όπως θέλεις αλλά οκ. :Ρ

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 21:41, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Τζάμπα κόπος, τα περισσότερα είναι απρογραμμάτιστα ή δε σου έρχονται όπως θέλεις αλλά οκ. :Ρ
Sure.Άλλωστε λένε ότι όταν κάνεις σχέδια ο Θεός γελάει.
Αλλά άμα σταματήσουμε να κάνουμε όνειρα το χάσαμε το παιχνίδι.
Μόνο αυτά μας έμειναν πλέον

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

asterix

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη asterix
Ο asterix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O asterix nothing to fear...when you are near.. έγραψε στις 23:37, 09-04-11:

σε μια απο τις λιγότερο χειρότερες φάσεις μου.Βαριεστημένος και ανικανοποίητος απ τη ζωη μου..τουλάχιστον κάνω μικρά μικρά βηματάκια αλλαγής.Αχ θεε μου..βαριεμαι..Θέλω να αλλάξει η ζωή μου (στο καλυτερο φυσικα) τελείως και θέλω να με βοηθήσει καποιος σε αυτο,γιατι είμαι ανίκανος για σοβαρές αποφάσεις και πράξεις.help.Και ξέρω οτι όλα αυτα σε σας ακούγονται αχαριστίες,αλλά έτσι είναι για μένα.Πάντως σημασία δεν έχει που κάνω μικρές προσπάθιες γενικά?

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 00:20, 10-04-11:

mmmmm......i see.....

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 23:16, 10-04-11:

δηλαδή?

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 23:36, 10-04-11:

πληρης,δεν ζηταω τιποτα περισσοτερο απο οτι εχω

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 10:28, 03-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από asterix
σε μια απο τις λιγότερο χειρότερες φάσεις μου.Βαριεστημένος και ανικανοποίητος απ τη ζωη μου..τουλάχιστον κάνω μικρά μικρά βηματάκια αλλαγής.Αχ θεε μου..βαριεμαι..Θέλω να αλλάξει η ζωή μου (στο καλυτερο φυσικα) τελείως και θέλω να με βοηθήσει καποιος σε αυτο,γιατι είμαι ανίκανος για σοβαρές αποφάσεις και πράξεις.help.Και ξέρω οτι όλα αυτα σε σας ακούγονται αχαριστίες,αλλά έτσι είναι για μένα.Πάντως σημασία δεν έχει που κάνω μικρές προσπάθιες γενικά?
Κατι παρομοιο ειμαι και εγω

Μονο που εγω ειμαι ικανος να παρω σοβαρες αποφασεις και ριζικες.Αλλα δεν μπορω ακομα γιατι πρεπει να τελιωσω το σχολειο

18 χρονια θυμαμαι να ακουω μην κανεις αυτο,μην κανεις το αλλο απο γονεις κτλ.Οταν γινεις φοιτιτης τοτε κανε οτι θελεις.Δεν λεω οτι ειχαν αδικο.Και να με ελεγαν αντε καντα τωρα να δουμε τι θα καταλαβεις,παλι δεν θα τα εκανα επειδη ηξερα οτι δεν ηταν σωστα (π.χ. να παιρνω το αμαξι,να μην διαβαζω κτλ).Και γενικα δεν ηταν μονο συμβουλες απο γονεις αλλα και απο μονος μου.Δηλαδη ειχα ακουσει για την γυμναστικη οτι δεν κανει να κανεις βαρακια οσο εισαι μικρος γιατι θα μεινεις κοντος.Εγω ομως παντα ηθελα να κανω και με αρεζε πολυ η γυμναστικη αλλα ελα που δεν μπορουσα.Επισης να τρωω οτι ωρα θελω,να μην ακολουθαω αυτο το προγραμμα πρωι ξυπνημα μεσημερι φαι και βραδυ υπνο αλλα το δικο μου.Γενικα ηθελα απο μικρος να εχω την ανεξαρτητοποιηση μου

Αποτελεσμα ειναι να καθομαι και να μην κανω τιποτα,να ειμαι αδρανης σε ολα και απλως να περιμενω ποτε θα παρω την ζωη μου στα χερια.Με λενε γιατι δεν κανεις γυμναστικη?Μα με φροντιστηρια και σχολεια δεν μπορω.Οταν κανω κατι θελω να το κανω απο την αρχη μεχρι το τελος τελεια και εχω και το προβλημα οτι αμα προκυψει κατι στην πορεια δυσκολα το διορθωνω.Οποτε με παραγοντες τριγυρω μου να με επηρεαζουν συνεχεια δεν θα μπορουσα να το κανω (οπως π.χ. μερικοι συμμαθητες μου τα συνδιαζουν ολα αλλα απο λιγο.Εγω θελω ολα και τελεια αλλιως δεν μπαινω καν στον κοπο)

Το θεμα ειναι οτι ολα αυτα σεισωρευονται μετα τα χρονια.Εφτασε η στιγμη (σε ενα μηνα τελιωνω και σε 4 μηνες παω φοιτητης).Απλα η προσμονη ειναι τεραστια και ανυποφορη.Τα νευρα μου ειναι τεντωμενα.Παρολο που εχει μεινει τοσος λιγος χρονος μου φεναιτε οτι δεν θα αντεξω.

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 12:56, 03-05-11:

είμαι σε μια από τις χειρότερες φάσεις της ζωής μου... από όταν τελείωσα το σχολείο όλα κατά διαόλου πάνε... είμαι σε μια σχολή που δεν μου αρέσει..θα ξαναδώσω του χρόνου πανελλήνιες για αγγλική φιλολογία με το άγχος αν θα καταφέρω να περάσω ή όχι, ξυπνάω και δεν έχω τι να κάνω..πέρα από τις βόλτες και τους φίλους, νιώθω ότι έχω χάσει τελείως το μπούσουλα.. πρώτα-δηλαδή πάντα- είχα ένα πρόγραμμα με το σχολείο, ήξερα τι να κάνω..τώρα όλα αιωρούνται....

Παράθεση

DreamRider (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamRider
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O DreamRider έγραψε στις 15:50, 03-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
είμαι σε μια από τις χειρότερες φάσεις της ζωής μου... από όταν τελείωσα το σχολείο όλα κατά διαόλου πάνε... είμαι σε μια σχολή που δεν μου αρέσει..θα ξαναδώσω του χρόνου πανελλήνιες για αγγλική φιλολογία με το άγχος αν θα καταφέρω να περάσω ή όχι, ξυπνάω και δεν έχω τι να κάνω..πέρα από τις βόλτες και τους φίλους, νιώθω ότι έχω χάσει τελείως το μπούσουλα.. πρώτα-δηλαδή πάντα- είχα ένα πρόγραμμα με το σχολείο, ήξερα τι να κάνω..τώρα όλα αιωρούνται....
Oλοι περασαμε παρομοια φαση. Εγω περασα στη σχολη που ηθελα με την δευτερη φορα. Η αληθεια ειναι οτι ενιωσα λιγο χαμενος και οτι αγανακτησα οταν αποφασισα οτι θα ξαναδωσω αλλα ολα μπηκαν σε μια σειρα απο μονα τους ξαφνικα... Υπομονη συνιστω και κουραγιο. Εισαι μολις 18 εχεις ολη τη ζωη μπροστα σου!

Εγω ειμαι σε μια φαση αρκετα χαλαρη, σε μια φαση που δεν εχω παραπονο απο τιποτα (παλιοτερα μου εφταιγαν ολα ) και γενικα σε μια φαση που εχω σταθεροποιηθει στα οικονομικα και τωρα κυνηγαω τα ονειρα μου απλα
Φυσικα νιωθω οτι μου λειπουν πραγματα και οτι θελω ακομα να κανω πολλα τα οποια ομως πιστευω πως θα ερθουν με τον καιρο.
Ολα καλα!

Παράθεση

etasas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη etasas
Ο etasas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O etasas έγραψε στις 19:41, 09-08-11:

ούτε στα καλύτερα αλλά ούτε και στα χειρότερά μου.. αυτό που διαρκώς με φθείρει είναι η ελαφρότητα και η μιζέρια της κοινωνίας.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 09-08-11 στις 20:40. Αιτία: greeklish
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 11:29, 12-08-11:

προσωπικα(αισθηματικα)-χαλια(βασικα οχι απλως χαλια αλλα πατος)
ανθρωπινες σχεσεις(φιλιες)-αβεβαιοτητα
σχολειο κτλ...-δεν πιστευω του χρονου να παω καλα πανελληνιες αλλα θα προσπαθησω
οικογενειακα-πολυ μετρια
γενικα δεν ειμαι και πολυ καλα!εχω παψει να πολυελπιζω!απλως ζω...οπως ζω.... δοξα το θεο υπαρχουν και καποιες στιγμες στην ζωη μου που με κανουν χαρουμενο αλλα κρατανε ελαχιστα!!!δεν πειραζει εχω συμδιβαστει με την κατασταση μ!αυτη την εποχη θελω να τελειωνει το καλοκαιρι ,να αρχισω το σχολειο,να διαβαζω,να μπω σε ενα προγραμμα να μην σκεφτομαι πολλα....,να μην απογοητευομαι τοσο!!!παντως,οσο και να βγω εξω,οσο και να γελασω,αν αυτα για καποιους λογους δεν με γεμιζουν πραγματικα,απλως ειναι κατι δεδομενο ,χωρις πολυ αξια!αυτο συμβαινει στην ζωη μου....!ισως καποτε,να χαρω και εγω....πραγματικα....!και για λιγο περισσοτερο καιρο εκτος απο καποιες στιγμες...!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,646 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:52, 12-08-11:

Η φάση στην οποία βρίσκομαι είναι μεταβατική.
  • Επιβίωση: προσαρμόζομαι στα δεδομένα μιας άλλης χώρας και μιας διαφορετικής κουλτούρας και νοοτροπίας εν γένει.
  • Επαγγελματικά: ετοιμάζομαι για ένα μεγάλο άνοιγμα στην καριέρα μου, που ελπίζω να βγάλει ό,τι καλύτερο. Αναμένεται σκληρή δουλειά όμως.
  • Οικονομικά: προσεύχομαι να ανέβει το Ευρώ γιατί δεν μας βλέπω καλά.
  • Προσωπικά: in a relationship with my Thesis.

Παράθεση

mouk (Ανδρέας Μικρούτσικος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mouk
Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Θεολόγος . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O mouk έγραψε στις 22:13, 12-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Η φάση στην οποία βρίσκομαι είναι μεταβατική.
  • Επιβίωση: προσαρμόζομαι στα δεδομένα μιας άλλης χώρας και μιας διαφορετικής κουλτούρας και νοοτροπίας εν γένει.
  • Επαγγελματικά: ετοιμάζομαι για ένα μεγάλο άνοιγμα στην καριέρα μου, που ελπίζω να βγάλει ό,τι καλύτερο. Αναμένεται σκληρή δουλειά όμως.
  • Οικονομικά: προσεύχομαι να ανέβει το Ευρώ γιατί δεν μας βλέπω καλά.
  • Προσωπικά: in a relationship with my Thesis.
Ρε συ, θα ορκιζόμουν ότι έχω δει το ίδιο ακριβώς κείμενο στον ωροσκόπο Ιανουαρίου.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 00:05, 13-08-11:

λίγο πριν τους "Εραστές" Προσωπικό 'Ετος 6.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 01:14, 13-08-11:

Περίεργη, κουραστική, μπερδεμένη...

Απλώς προσπαθώ να την παλέψω...

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,224 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 17:39, 19-08-11:

Όλα ανθηρά (παρά την εξεταστική).

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,081 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 10:18, 20-08-11:

σκατή φάση..

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 10:32, 20-08-11:

Δυσκολη φαση....και πολυ ιδιαιτερη....

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 11:04, 20-08-11:

βαρετη φαση..περιμενω τις βασεις..

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 20:04, 20-08-11:

βαρετη,αδιαφορη και γενικα μονοτονη φαση σιγουρα θα μπορουσε και καλυτερα...

Παράθεση

krabman

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη krabman
Ο krabman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O krabman ζω-->μαθαίνω-->ζω καλύτερα έγραψε στις 00:48, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Πρώτον, νομίζω υπάρχει αντίστοιχο θεματάκι αν δεν κάνω λάθος...μοντερέιτορς διορθώστε με

Δεύτερον, 26 είσαι...δεν εισαι 70!Η δεκαετία των 20 και των 30 είναι οι πιο παραγωγικές...Αν δεν είναι στην περίπτωση σου, φρόντισε να είναι...

Εγώ είμαι 19, και ναι ειμαι στην καλυτερη εποχή μου...Μου ταιριάζει βρε παιδί μου...πως το λενε?!
Συμφωνώ 100% φρόντισε να σαι γιατί τα χρόνια περνάνε χωρίς έλεος και οι επιλογές σε αυτή η ηλικία μπορεί αύριο να σε χαντακώσουν ή να σε απογειώσουν σε καλή επαγγελματική σταδιοδρομία κτλ. Ομοίως και 'γω στα 19 είμαι καλά και σχεδιάζω όσο μπορώ τα πράματα!

Παράθεση

Neo (Πραγματικό όνομα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Neo
Ο Πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Περιβαλλοντολόγος . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Neo για ποιο λογο? έγραψε στις 01:18, 21-08-11:

Χ Α Ο Σ

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:53, 21-08-11:

παντως αν ηταν κατι που σιγουρα θα ελεγα θα μου εκανε καλυτερη τη ζωη και μου λειπει ειναι κοπελα....
ισως ειμαι μονο εγω αλλα ολο και συχνοτερα με βρισκω να αναπολώ αναμνήσεις με ex...

Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pauline
H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε στις 03:21, 21-08-11:

φάση δύσκολη....

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 07:32, 21-08-11:

Μεταβατικη φαση ! Σωματικα αδιαφορη αλλα ψυχολογικα δυσκολη...

Παράθεση

Immortalia12

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Immortalia12
H Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Immortalia12 Soul excavator! έγραψε στις 08:10, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από gdespina
είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια!
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD
Μην ανησυχείς καθόλου, ούτε κι εγώ είχα καμία στην ηλικία σου και φέτος μου έπεσαν όλα μαζεμένα (από πολύ καλά παιδιά μέχρι ανωμαλάρες του κερατά) οπότε πες ένα κλασικό όλα στην ώρα τους και μην αναρρωτιέσαι αν φταίει κάτι...Όλα θα έρθουν, απλά να είσαι έτοιμη να τα αντέξεις όταν θα έρθουν!
Γιατί εγώ έχω μόνιμο πονοκέφαλο και όταν περπατάω στο δρόμο κρύβομαι!

Περίεργη φάση σε προσωπικό επίπεδο γιατί μου έτυχαν πολλά αυτή τη χρονιά γενικά και αυτό το καλοκαίρι ειδικά...Μάζεψα πολλές εμπειρίες (καλές και κακές) και γι' αυτό νιώθω πολύ τυχερή αλλά ζαλίστηκα λιγάκι μου φαίνεται! Έτσι αφού πέρασα αρκετά μεσημέρια του Αυγούστου σε φάση ημι- κατατονίας σκέφτηκα πάρα πολύ (αν και αυτό δε συμφέρει τα γκομενάκια! χχεχεχεχ) και κατέληξα ότι πρέπει να κάνω ένα ξεκαθάρισμα στη ζωή μου και να σκέφτομαι λίγο παραπάνω εκ των προτέρων...Και κυρίως να μην ασχολούμε με ανούσια πράγματα γιατί μετά θα χάσω όλα τα ουσιαστικά και δεν το θέλω αυτό!

Περιμένω κι εγώ το Σεπτέμβρη χωρίς άγχος βέβαια αφού δεν έχω επαναλληπτική εξεταστική αλλά ανυπομονώ γιατί θέλω να με βάλω σε ένα πρόγραμμα. Η χρονιά που πέρασε δεν είχε καθόλου πρόγραμμα και δεν ήταν και ότι το καλύτερο αν και το διασκέδασα πολύ!! Κι επίσης για να είμαι με τα κολλητάρια μου γιατί αυτή τη στιγμή μόνο τους φίλους και την οικογένειά μου έχω και γουστάρωωωωωωωω! χιχι!

Επίσης θεότρελη φάση! Βρήκα και την αδελφή ψυχή μου και είναι κι αυτή θεόμουρλη! Μωρά στη ΦΩΤΙΑ!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 21-08-11 στις 17:04. Αιτία: Συνεχόμενα Ποστ
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους