Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,148 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,649 μηνύματα σε 96,015 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 10:01, 21-08-11:

Πάντα!

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
παντως αν ηταν κατι που σιγουρα θα ελεγα θα μου εκανε καλυτερη τη ζωη και μου λειπει ειναι κοπελα....
ισως ειμαι μονο εγω αλλα ολο και συχνοτερα με βρισκω να αναπολώ αναμνήσεις με ex...
Α.. το είχα περάσει και εγώ αυτό αλλά δεν είναι τίποτα - απλά δεν θες να είσαι μόνος και γυρνάς στα παλιά!

Σε τι φάση είμαι?

Εκεί που όλα είναι ίδια στη ζωή μου - κάθε μέρα όλα είναι ίδια και αυτό είναι ... εξουθενωτικό!
Αλλά προσπαθώ να προσπαθώ συνεχώς γιατί έχω χρέος απέναντι στον εαυτό μου!
Όλα θα πάνε καλά!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,497 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 16:32, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Α.. το είχα περάσει και εγώ αυτό αλλά δεν είναι τίποτα - απλά δεν θες να είσαι μόνος και γυρνάς στα παλιά!
ναι οκ αλλα παλι μονος μου ειμαι

Αλλά προσπαθώ να προσπαθώ συνεχώς γιατί έχω χρέος απέναντι στον εαυτό μου!
αυτος δεν σου χρωσταει τπτ????

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 16:47, 21-08-11:

Σε τι φάση ε; Δύσκολη ερώτηση...
Προς το παρών, δεν έχω τη δυνατότητα να αλλάξω κάποια πράγματα που θα ήθελα.
Μετά τις πανελλήνιες, ελπίζω να φτιάξω τη ζωή μου όπως εγώ θέλω. Ανέκαθεν ήμουν μελαγχολικό και ντροπαλό άτομο.
Είναι κάποια στοιχεία του χαρακτήρα μου που προσπαθώ να βελτιώσω τελευταία, γιατί αυτά με κρατούν πίσω...
Άλλες φορές έχω τα πάνω μου και άλλες (τις περισσότερες) τα κάτω μου.
Δε ξέρω πώς να χαρακτηρίσω τη φάση στην οποία βρίσκομαι.

Όταν μάθω, πάντως, εδώ θα είμαι πάλι.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 17:05, 21-08-11:

ναι οκ αλλα παλι μονος μου ειμαι
Και γιατί είναι απαραίτητα κακό αυτό?

Παράθεση

A propos (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη A propos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε στις 17:10, 21-08-11:

Εγώ θέλω να μαι μόνοσ μου αλλά δεν μπορώ...

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 18:22, 21-08-11:

Μάλλον αυτό τον καιρό στην αφασία..

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,497 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 18:31, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Και γιατί είναι απαραίτητα κακό αυτό?
βαρεθηκα να ειμαι μονος θελω κοπελα νομιζω ειναι φυσιολογικο...(and I really mean κοπελα, οχι pussy)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:19, 21-08-11:

Μωρε εγω μια χαρα είμαι, πολύ καλά θα έλεγα, αισθάνομαι καλά γενικά με τον εαυτό μου τα πηγαίνουμε περίφημα
Το θέμα είναι πως γύρω μου ορισμένοι τραβάνε μερικά ζόρια και επηρρεάζομαι... λογικό
Προσπαθώ όμως να μην επηρρεάζομαι πολύ για να μπορώ να βοηθάω ουσιαστικά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 19:30, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από A propos
Εγώ θέλω να μαι μόνοσ μου αλλά δεν μπορώ...
καλα εσυ εισαι και κομπλεξικος(πλακιτσα)!να φανταστω θες να μεινεις μονος σου για να διαβαζεις γαλλικα βιβλια....

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:25, 22-08-11:

Σε φάση πείνας... άτιμες καλοκαιρινές κραιπάλες...!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 12:38, 22-08-11:

Σε φάση...αλλαγών!

...άτιμες καλοκαιρινές κραιπάλες...!
Σε νιώθω! Όλοι λένε πως αδυνατίζουν το καλοκαίρι...αλλά πως είναι δυνατόν; Ποτά δεν πίνουν; Παγωτά δεν τρώνε; Μεζεδάκια δεν τρώνε; Πφφφφ...

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 977 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 12:59, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Σε νιώθω! Όλοι λένε πως αδυνατίζουν το καλοκαίρι...αλλά πως είναι δυνατόν; Ποτά δεν πίνουν; Παγωτά δεν τρώνε; Μεζεδάκια δεν τρώνε; Πφφφφ...
Το καλοκαίρι τρώμε παγωτά και πίνουμε ποτά, τα Χριστούγεννα πίνουμε ποτά και τρώμε μελομακάρονα, κουραμπιέδες κ.α, το Πάσχα σουβλίζουμε αρνί το οποίο συνοδεύεται με ποτά.. Αν το καλοσκεφτείς, δεν κάνουμε δίαιτα ποτέ..

Εγώ βρίσκομαι στη φάση που έχω συνάψει σχέση με την ιστορία και την απατώ με τα αρχαία και τα λατινικά ουκ ολίγες φορές..

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 13:03, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Το καλοκαίρι τρώμε παγωτά και πίνουμε ποτά, τα Χριστούγεννα πίνουμε ποτά και τρώμε μελομακάρονα, κουραμπιέδες κ.α, το Πάσχα σουβλίζουμε αρνί το οποίο συνοδεύεται με ποτά.. Αν το καλοσκεφτείς, δεν κάνουμε δίαιτα ποτέ..

Εγώ βρίσκομαι στη φάση που έχω συνάψει σχέση με την ιστορία και την απατώ με τα αρχαία και τα λατινικά ουκ ολίγες φορές..
καλα οσον αφορα την διαιτα ασε το......χαχαχααχαχ κανενας δεν υποκυπτει σε διαιτες....χαχαχα εγω αυτη την εποχη χωρισα με την ιστορια και ατα αλλα αλλα θα εχουμε επανασυνδεση τον σεπτεμβριο!

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 10:59, 26-08-11:

Σε μια δυσκολη περιοδο θα ελεγα...Πολυ δυσκολη..Ειμαι δεκαεξι λοιπον.Εφηβεια...Εκει που τα νευρα συνδιαζονται με τις πρωτες βραδινες κρεπαλες ,και που τα δακρυα μπλεκονται με το νευρικο γελιο...

Περασα ενα πολυ ομορφο καλοκαιρι...Δυστυχως ομως χρειαστηκε να αποχαιρετισω ποιος ξερει για ποσο καιρο καποια πολυαγαπημενα μου προσωπα...Δυσκολοι καιροι....Εφυγαν και οι δυο για εξωτερικο..

Επισης πρεπει να αντιμετωπισω και τους δικους μου προσωπικους φοβους και ανησυχιες...
Ξεκιναω την Δευτερα Λυκειου.....Και η ιδεα με εχει αγχωσει...Στοχευω(δυστυχως ή ευτυχως)ψηλα...
Θελει διαβασμα ,προσπαθεια....Πφφφφ..

Ολα μπλεγμενα σε ενα κουβαρι που βρισκεται βιδωμενο μεσα στο μυαλο μου...Και ολα αυτα διανυοντας την εφηβεια...

Δεν πειραζει...Αντεχω ακομα.......

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 11:22, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Σε μια δυσκολη περιοδο θα ελεγα...Πολυ δυσκολη..Ειμαι δεκαεξι λοιπον.Εφηβεια...Εκει που τα νευρα συνδιαζονται με τις πρωτες βραδινες κρεπαλες ,και που τα δακρυα μπλεκονται με το νευρικο γελιο...

Περασα ενα πολυ ομορφο καλοκαιρι...Δυστυχως ομως χρειαστηκε να αποχαιρετισω ποιος ξερει για ποσο καιρο καποια πολυαγαπημενα μου προσωπα...Δυσκολοι καιροι....Εφυγαν και οι δυο για εξωτερικο..

Επισης πρεπει να αντιμετωπισω και τους δικους μου προσωπικους φοβους και ανησυχιες...
Ξεκιναω την Δευτερα Λυκειου.....Και η ιδεα με εχει αγχωσει...Στοχευω(δυστυχως ή ευτυχως)ψηλα...
Θελει διαβασμα ,προσπαθεια....Πφφφφ..

Ολα μπλεγμενα σε ενα κουβαρι που βρισκεται βιδωμενο μεσα στο μυαλο μου...Και ολα αυτα διανυοντας την εφηβεια...

Δεν πειραζει...Αντεχω ακομα.......
Μην ανησυχεις καλη μου ...ολα θα πανε καλα... Μην ξεχνας οτι καθε περιοδος της ζωης μας εχει την ομορφια της -εκτος απο τις δυκολιες ,που κι αυτες εχουν την ομορφια τους -και θα σε συμβουλευα να τη ζησεις και να τη χαρεις οπως ερθει Θα εχεις αργοτερα πολυ ομορφες αναμνησεις ανεμελιας απο αυτη την περιοδο της ζωης σου...
Το μονο που να ευχεσαι να εισαι καλα στην υγεια σου ,γερη και δυνατη ,να μην ξεχνας τους στοχους σου και δεν εχεις να φοβηθεις τπτ...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 11:40, 26-08-11:

Ερωτευμένη,μπερδεμένη...ούτε εγώ ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκομαι...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 11:46, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres
Ερωτευμένη,μπερδεμένη...ούτε εγώ ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκομαι...

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 00:55, 27-08-11:

βαρετη και πληρως χαλαρη,χρειαζομαι απεγνωσμενα μια ΕΚΠΛΗΞΗ

Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη θρυαλλίδα
H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε στις 01:02, 27-08-11:

αγχος και σε φαση που επικεντρωνομαι στον εαυτο μου για να γινω καλυτερη ψυχη και σωματι

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:04, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από θρυαλλίδα
καλυτερη ψυχη και σωματι
ναι και εγω αυτο,damn μας εφαγαν οι πανελληνιες(ή εμεις φαγαμε παραπανω σε αυτες...)

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 01:10, 27-08-11:

Είμαι σε μια φάση στην οποία δεν θα ήθελα ποτέ να ξαναβρεθώ. Πρέπει να παρθούν αποφάσεις για το μέλλον, και έτσι όπως έχουν γίνει τα προσωπικά μου όλα, από ότι φαίνεται, έχουν τιναχθεί στον αέρα και υπάρχει μια γενική αναστάτωση λόγω υπερβολικού εγωισμού και κόμπλεξ κατωτερότητας από τον περίγυρο.
Σκατά και απόσκατα, πως το λένε; Με το συμπάθιο κιόλας, ε;

Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε στις 01:19, 27-08-11:

ναι και εγω αυτο,damn μας εφαγαν οι πανελληνιες(ή εμεις φαγαμε παραπανω σε αυτες...)
γαμησε τα απο τι πορτα δεν θα μπαινουμε

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:32, 27-08-11:

γαμησε τα απο τι πορτα δεν θα μπαινουμε

κοιτα,εμενα παντα με ανακουφίζει το γεγονος οτι υπαρχουν και χειροτερα
παντως για εσενα τι να πω;;;

Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε στις 01:34, 27-08-11:

ε θα φαω θα φαω και στο τελος θα σκασω

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 01:45, 27-08-11:

Σε αυτη τη φαση που λες: Κατι λειπει. Παντα κατι λειπει.

Το τι σκ*τα ειναι αυτο το κατι και ποτε σκ*τα θα ερθει το ξερεις και δε το ξερεις...

Σε μια φαση γαμ*&@#$ τα λιγο εως παρα πολυ αλλα οκ, μια χαρα.
Βγαινεις με φιλους, παρεες, βολτες, καφεδες, θαλασσες, ποτα, ξενυχτια, μπας και ξεχαστεις, περνας καλα, ισως και πολυ καλα προσωρινα ΚΙ ΟΜΩΣ θα ερθει αυτη η κ*λο-ωρα που θα πρεπει να μεινεις μονος σου και να βαριεσαι τα παντα, να μελαγχολεις και να σου λειπει κατι...να εχεις ενα βαρος, κατι.
Και το χειροτερο, να μην κανεις τιποτα γι αυτο ενω κατα βαθος ξερεις οτι φταις που εισαι ετσι.
Τι να πει κανεις...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη εμμα_τριντεντ : 27-08-11 στις 01:54. Αιτία: ξεχασα να γραψω πως ακουω και Μακροπουλο(3 φορες το ιδιο τραγουδι)...και παω για 4η!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:55, 27-08-11:

ε θα φαω θα φαω και στο τελος θα σκασω
χεχε σιγα θα τα χασουμε αργα ή γρηγορα,εγω εχω χασει καποια,καλα ειμαι εσυ γινεται τπτ ή μπα;;;
Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
Σε μια φαση γαμ*&@#$ τα λιγο εως παρα πολυ αλλα οκ, μια χαρα.
Βγαινεις με φιλους, παρεες, βολτες, καφεδες, θαλασσες, ποτα, ξενυχτια, μπας και ξεχαστεις, περνας καλα, ισως και πολυ καλα προσωρινα ΚΙ ΟΜΩΣ θα ερθει αυτη η κ*λο-ωρα που θα πρεπει να μεινεις μονος σου και να βαριεσαι τα παντα, να μελαγχολεις και να σου λειπει κατι...να εχεις ενα βαρος, κατι.
Και το χειροτερο, να μην κανεις τιποτα γι αυτο ενω κατα βαθος ξερεις οτι φταις που εισαι ετσι.
Τι να πει κανεις...
πραγματι ολοι το εχουμε αυτο τι να πω ισως μετα απο το μπιμ των πανελληνιων δεν εχουμε συνηθησει να καθομαστε τοσο.contrast συναισθηματων οσο να 'ναι.Γενικα οπως λεει και το κομματι ειμαστε σε φαση ''Μ'αγαπα μα δεν με αισθανεται...''Κυριως παντως αυτο που λες με τις παρεες ισχυει απολυτα....

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 02:06, 27-08-11:

πραγματι ολοι το εχουμε αυτο τι να πω ισως μετα απο το μπιμ των πανελληνιων δεν εχουμε συνηθησει να καθομαστε τοσο.contrast συναισθηματων οσο να 'ναι.Γενικα οπως λεει και το κομματι ειμαστε σε φαση ''Μ'αγαπα μα δεν με αισθανεται...''Κυριως παντως αυτο που λες με τις παρεες ισχυει απολυτα....
Χαλι μαυρο.
Αλεξ, εσυ που εισαι και το μουσικο μου ταιρι διαβασε λιγο για να με νιωσεις:
Οτι ειμαι μονος μου και με λιωνει ο πονος μου
Μη με βρισεις απλα λυπησου με... σημερα! Γιατι αυριο θα ξαναγεννηθω απ τις σταχτες μου και δε θα χρειαζομαι τη λυπηση κανενος(μεχρι να πεσει η αξιοπρεπεια μου στα πατωματα ξανα)! Χααα!

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 02:40, 27-08-11:

Χαλι μαυρο.
Αλεξ, εσυ που εισαι και το μουσικο μου ταιρι διαβασε λιγο για να με νιωσεις:
Οτι ειμαι μονος μου και με λιωνει ο πονος μου
Μη με βρισεις απλα λυπησου με... σημερα! Γιατι αυριο θα ξαναγεννηθω απ τις σταχτες μου και δε θα χρειαζομαι τη λυπηση κανενος(μεχρι να πεσει η αξιοπρεπεια μου στα πατωματα ξανα)! Χααα!
ωωωωωω μουσικο ταιρι,με συγκινεί το comment...
εγω να σε βρισω;;;;με τετοια ιταλικα τραγουδια που μου πασαρεις;;;(bold καλα μιλαμε για ποιηση)

On:ισως παιδια να λειπει love απο την ζωη μας....

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε στις 09:49, 27-08-11:

παιδια κουραγιο!!!!πανελληνιες ειναι...θα το περασουμε αυτο το μαρτυριο!!!ο καιρος θα περασει γρηγορα!!!!!!ετσι θελω να πιστευω...

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 10:02, 27-08-11:

σε τι φαση να ειμαι?αναμονης...θα φυγω για Κρητη 'η οχι....θα αλλαξει η ζωη μου ριζικα 'η οχι....

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,033 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 10:10, 27-08-11:

εσωστρεφειας

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 10:53, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Μάλλον αυτό τον καιρό στην αφασία..
Αυτό είναι καλό....
Σε αυτή την φάση είμαι κι εγώ (μέχρι να αρχίσει η δουλειά ) πάντως όσο είμαι έτσι τόσο πολύ καλύτερα μου πάνε τα πράγματα, στα οικονομικά, στα προσωπικά.....
γιατί όταν τα κυνηγάς....
πάντως όλα χαλαρά και άνετα τα βλέπω...

Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε στις 13:00, 27-08-11:

χεχε σιγα θα τα χασουμε αργα ή γρηγορα,εγω εχω χασει καποια,καλα ειμαι εσυ γινεται τπτ ή μπα;;;
ε κατι λιγα εχασα μετα ξαναβαλα τωρα θα τα ξαναχασω και μετα ελπιζω να μην γεμισω ραγαδες μεχρι και στο ματι μου απο το πολυ αδυνατιζω-χοντραινω-αδυνατιζω-χοντραινω

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 14:58, 27-08-11:

ε κατι λιγα εχασα μετα ξαναβαλα τωρα θα τα ξαναχασω και μετα ελπιζω να μην γεμισω ραγαδες μεχρι και στο ματι μου απο το πολυ αδυνατιζω-χοντραινω-αδυνατιζω-χοντραινω
αε μωρε εγω εχω ραγαδες διοτι πάχυνα αποτομα(ή εκοψα την γυμναστικη ή ενα combo και απο τα δυο..).Μιλαμε για το απολυτο fail δλδ...Παντως αν και εγω τωρα διακοπες με τους φιλους-και τα ποτα- στρογγύλεψα καπως περισσοτερο τωρα που ειμαι Αθηνα και ζω καπως πιο φυσιολογικα και υγιεινα εχω εμφανής διαφορα....Παντως αν θες να χασεις κιλα μην περιμενεις να κανεις διαιτα,γυμνασου

On:μαλλον στην πιο βαρετη, αδιάφορη και ανουσια φαση.Απλα αναμενουμε τις 29....a lot down 2 to go

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 15:23, 27-08-11:

σε τι φάση ζωής βρίσκεσθε

μοντέρνας αποσύνθεσης,
δηλ. με 24ρι ιντερνετ,
φορητό περιουσίας,
Led τηλεόραση με 147 κανάλια,
(βάζω και τα χιόνια μέσα)
και μια γάτα να κόβει βόλτες
περιμένοντας να τα χιλιάσει
πλαισιωμένη από παράφορα σκατά.

το πνευματικό πασατέμπο της υπόθεσης
είναι λευκοί τοίχοι με μαύρα πρόσωπα.

Πρόωρο καρκίνωμα, διακήρυξη θεάτρου.

Τι φάση και μαλακίες.

αφασία και αξιοκαταφρόνητο,
σθεναρό σπρώξιμο στον χωρίς δυνατότητα επιστροφής
χαμό, απόσυρση του χιούμορ.

Κι όλα αυτά ενώ έχουν μια διαλυτική σημασία,
τελικά συναγωνίζονται σε ομορφιά τη σύνθεση
ενός μπουκέτου λουλουδιών εν απουσία βάζου.

βρίσκεις ένα βαθύ ποτήρι,
κόβεις και λίγο πιο ψηλά το ξύλωμα
και λύθηκε το πρόβλημα.

κι από αφασία έχεις φάση γκολ στην παράταση.

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 17:18, 27-08-11:

ωωωωωω μουσικο ταιρι,με συγκινεί το comment...
εγω να σε βρισω;;;;με τετοια ιταλικα τραγουδια που μου πασαρεις;;;(bold καλα μιλαμε για ποιηση)

On:ισως παιδια να λειπει love απο την ζωη μας...Florence + the Machine - You've Got the Love .
Τι καλος!
Θενκ Γκοντ ξαναγινα "ανθρωπος"...προς το παρον
Ε μα τετοια τραγουδια ποσταρεις και μετα ειναι να μη σε λεω μουσικο ταιρι???
Ωστοσο η τραγουδιστρια δεν ειναι σα τραβελι στο προσωπο? Jesus!
I shit on love τρομερο!!! Τι στιχος? Τι εμπνευση? Παω να ακουσω κ μουσικη...
Α! Δες απο κατω, αυτο ειναι ποιηση
Αρχική Δημοσίευση από κνώδαλο

μοντέρνας αποσύνθεσης,
δηλ. με 24ρι ιντερνετ,
φορητό περιουσίας,
Led τηλεόραση με 147 κανάλια,
(βάζω και τα χιόνια μέσα)
και μια γάτα να κόβει βόλτες
περιμένοντας να τα χιλιάσει
πλαισιωμένη από παράφορα σκατά.

το πνευματικό πασατέμπο της υπόθεσης
είναι λευκοί τοίχοι με μαύρα πρόσωπα.

Πρόωρο καρκίνωμα, διακήρυξη θεάτρου.

Τι φάση και μαλακίες.

αφασία και αξιοκαταφρόνητο,
σθεναρό σπρώξιμο στον χωρίς δυνατότητα επιστροφής
χαμό, απόσυρση του χιούμορ.

Κι όλα αυτά ενώ έχουν μια διαλυτική σημασία,
τελικά συναγωνίζονται σε ομορφιά τη σύνθεση
ενός μπουκέτου λουλουδιών εν απουσία βάζου.

βρίσκεις ένα βαθύ ποτήρι,
κόβεις και λίγο πιο ψηλά το ξύλωμα
και λύθηκε το πρόβλημα.

κι από αφασία έχεις φάση γκολ στην παράταση.
Epic!
+1...τελευταια προταση

ON TOPIC:
με λιγα λογια

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 17:44, 27-08-11:

αλλαγης

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 17:59, 27-08-11:

Στη φάση που ανεβάζω συνεχώς τον πήχη.. Όλο λέω να ηρεμήσω λίγο και όλο ξεκινάω κάτι εκθετικά πιο δύσκολο.. πφφ.. Ανθρώπινο ανικανοποίητο..

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 18:45, 27-08-11:

Αυτή την φάση την περνάω 18 χρόνια τώρα!

Παράθεση

somebody

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη somebody
H somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H somebody έγραψε στις 00:15, 28-08-11:

Aυτοκαταστροφής.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:02, 28-08-11:

Τι καλος!
Θενκ Γκοντ ξαναγινα "ανθρωπος"...προς το παρον
Ε μα τετοια τραγουδια ποσταρεις και μετα ειναι να μη σε λεω μουσικο ταιρι???
Ωστοσο η τραγουδιστρια δεν ειναι σα τραβελι στο προσωπο? Jesus!
I shit on love τρομερο!!! Τι στιχος? Τι εμπνευση? Παω να ακουσω κ μουσικη...
κοιτα το κομματι προφανως εχει ενα ειρωνικο τονο αλλα ειναι γαματο,που εχεις ξαναακουσει κομματι που να μην παρακαλανε την κοπελα να ερθει πισω.Πρωτοτυπια is gooooood

Α! Δες απο κατω, αυτο ειναι ποιηση
why???εγω το βρηκα λογοτεχνικο το comment(αν και λιγο καταθληπτικο πρεπει να παραδεχτω)

On:αυτη τη στιγμη,ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗΣ

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 14:07, 28-08-11:

κοιτα το κομματι προφανως εχει ενα ειρωνικο τονο αλλα ειναι γαματο,που εχεις ξαναακουσει κομματι που να μην παρακαλανε την κοπελα να ερθει πισω.Πρωτοτυπια is gooooood
jim carrey - Its good
why???εγω το βρηκα λογοτεχνικο το comment(αν και λιγο καταθληπτικο πρεπει να παραδεχτω)
Σαν στιχος αξιζε πραγματικα, πολυ πρωτοτυπος! I admit, it's goooooood!
Η μουσικη δεεεν ειν' και πολυ του γουστου μου... αλλα με τετοιο στιχο
Θενκς(εστω και καταθλιπτικα )!

Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 23:35, 08-09-11:

καλή μιας και μετα από χρονια μενω μονη( ελευθερη) τοσο καιρο , εγω και η παρεα μου!! αλλα και περιεργη εως βασανιστικη με την σκεψη ενός μικρού "Γιατι"

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 00:09, 09-09-11:

Ψάχνομαι

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,191 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:23, 09-09-11:

χαλαρη πολυ και περιμενω να τελειωσει το φοιτητικο σπιτι

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 01:04, 09-09-11:

Φαση πανελληνιων.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε στις 01:05, 09-09-11:

μια απο τα ιδια!

Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pauline
H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε στις 01:10, 09-09-11:

νταξει...θα μπορούσε να 'ναι και καλύτερη...

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:15, 09-09-11:

βαρετη αλλα εχει κατι καλες εκλάμψεις

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,224 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 19:22, 09-09-11:

Μικρογκαντεμιάς. Εκεί που κοκορευόμουν τι καλά που περνάω ήρθαν μικροπράγματα τελείως ανάποδα και σκατά στα μούτρα μου.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Dim1234

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους