Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,320 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,236 μηνύματα σε 94,315 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 694 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 21:46, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από amy001
στη φαση του θελω να φυγω μακρια..πολυ μακρια ομως...
Που δηλαδή θες να πας;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 21:51, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Που δηλαδή θες να πας;
δεν εχει σημασια το που...αρκει να ναι μακρια απο καποια προσωπα...ισως καπου με θαλασσα που με ηρεμει πολυ...ισως...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggi92
H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε στις 22:05, 04-10-11:

είμαι σε φάση φορμάτ.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 22:08, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από aggi92
είμαι σε φάση φορμάτ.
Εγώ είμαι σε φάση αναβάθμισης και συγκεκριμένα σκληρού δίσκου.. Που να χωρέσουν τόσες πληροφορίες πια;; Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 22:10, 04-10-11:

Εγώ είμαι σε φάση αναβάθμισης και συγκεκριμένα σκληρού δίσκου.. Που να χωρέσουν τόσες πληροφορίες πια;; Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα..
πφφ μην λες χαζα...δεν εχεις ιδεα ποσααα θα θυμασαι..

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,881 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 23:29, 04-10-11:

Ετσι ελεγα κι εγω περσι τετοια εποχη,αλλα θα δεις οτι οσο προχωρα ο καιρος,θα γινεσαι πιο αποδοτικος στην απομνημομευση και σε συντομοτερο χρονικο διαστημα.Μη φοβασαι,ολα καλα θα πανε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelika J.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelika J.
H Angelika J. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Angelika J. Ελλαδα,Ελλαδα και παλι Ελλαδα! έγραψε στις 01:12, 05-10-11:

Εγω ειμαι σε πολυ περιεργη φαση..Πολυ θλιμμενη...Χαλια..Δεν εχω δυναμη ρε παιδια να συνεχισω..Δεν ξερω..Στις φιλες μου δεν μπορω να μιλησω για διαφορους λογους και τα περναω ολα αυτα που περναω μονη μου..!Δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου,δεν βγαινω απο το σπιτι καθολου ολη τη μερα και προσπαθω να ανταπεξελθω..Θελω να δω τον Δημητρη μου που ομως ειναι φανταρος τωρα και δεν μπορω αλλο χωρις να τον δω...Δεν μπορω να του τα λεω αυτα γιατι θα τον κανω χαλια,οποτε ειμαι στη μουγκα..φφφ..

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,582 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 06:43, 05-10-11:

Θελω να κανω μια καινουρια αρχη )

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 13:18, 05-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Angelika J.
Εγω ειμαι σε πολυ περιεργη φαση..Πολυ θλιμμενη...Χαλια..Δεν εχω δυναμη ρε παιδια να συνεχισω..Δεν ξερω..Στις φιλες μου δεν μπορω να μιλησω για διαφορους λογους και τα περναω ολα αυτα που περναω μονη μου..!Δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου,δεν βγαινω απο το σπιτι καθολου ολη τη μερα και προσπαθω να ανταπεξελθω..Θελω να δω τον Δημητρη μου που ομως ειναι φανταρος τωρα και δεν μπορω αλλο χωρις να τον δω...Δεν μπορω να του τα λεω αυτα γιατι θα τον κανω χαλια,οποτε ειμαι στη μουγκα..φφφ..
αν σε αγαπαει,τοτε δεν θα γινει χαλια.και περα απο αυτο,δεν γινεται να κρατας μεσα σου ο,τι σε κανει να νιωθεις ασχημα ενω εχεις ανθρωπους που μπορεις να εμπιστευτεις και σε αγαπανε.(εννοω τον δημητρη λογικα).

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Θελω να κανω μια καινουρια αρχη )
εγω να δεις...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 05-10-11 στις 17:19. Αιτία: merge
Παράθεση

Angelika J.

Νεοφερμένος

H Angelika J. Ελλαδα,Ελλαδα και παλι Ελλαδα! έγραψε στις 13:51, 05-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
αν σε αγαπαει,τοτε δεν θα γινει χαλια.και περα απο αυτο,δεν γινεται να κρατας μεσα σου ο,τι σε κανει να νιωθεις ασχημα ενω εχεις ανθρωπους που μπορεις να εμπιστευτεις και σε αγαπανε.(εννοω τον δημητρη λογικα).
Ναι με αγαπαει και το ξερω αυτο,αλλα πρεπει να σεβαστω και εγω τη θεση του..Αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι παντα ετσι..Ειναι ομως μερες που με καταρακωνει αυτο το πραγμα και δεν μπορω να το πω σε καποιον..Οι φιλες μου το περνανε στο φλου και πρεπει να δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου..!Λιγο δυσκολο αλλα δεν γινεται αλλιως!!Τον αγαπαω πολυ και το μυαλο μου ειναι συνεχεια σ'αυτον!

Παράθεση

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Άλλο Φρούτο
Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε στις 07:55, 06-10-11:

Θέλω να είμαι καλά και εσείς καλύτερα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη talismans
Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε στις 08:46, 06-10-11:

Μια βροχή μας σώζει (όχι όμως από άλλα μέτρα)

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 09:06, 06-10-11:

...σε φάση ανασφάλειας σε όλους του τομείς.... (εκτός από την υγεία που εντάξει...υπάρχει μια χαρά!)

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 14:20, 06-10-11:

Ναι με αγαπαει και το ξερω αυτο,αλλα πρεπει να σεβαστω και εγω τη θεση του..Αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι παντα ετσι..Ειναι ομως μερες που με καταρακωνει αυτο το πραγμα και δεν μπορω να το πω σε καποιον..Οι φιλες μου το περνανε στο φλου και πρεπει να δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου..!Λιγο δυσκολο αλλα δεν γινεται αλλιως!!Τον αγαπαω πολυ και το μυαλο μου ειναι συνεχεια σ'αυτον!
παντως σε τετοιες περιοδους οπως περιγραφεις,εχουμε αναγκη απο στηριξη.καταλαβαινω οτι πρεπει να τον σεβαστεις..αλλα τουλαχιστον βρες να εκφραστεις καπου.εξηγεισε στις φιλες σου τι σου συμβαινει...προσωπικα μια απο τα ιδια.ουτε και εγω εξωτερικευομαι 100%.αλλα αυτο δεν μας κανει καλο.

Παράθεση

Angelika J.

Νεοφερμένος

H Angelika J. Ελλαδα,Ελλαδα και παλι Ελλαδα! έγραψε στις 14:43, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
παντως σε τετοιες περιοδους οπως περιγραφεις,εχουμε αναγκη απο στηριξη.καταλαβαινω οτι πρεπει να τον σεβαστεις..αλλα τουλαχιστον βρες να εκφραστεις καπου.εξηγεισε στις φιλες σου τι σου συμβαινει...προσωπικα μια απο τα ιδια.ουτε και εγω εξωτερικευομαι 100%.αλλα αυτο δεν μας κανει καλο.
Eνταξει τα μιλησα με την φιλη μου και τωρα ειμαι καλυτερα!!Της τα ειπα κανονικα και πως αισθανομαι και στην αρχη τσατιστηκε αλλα μετα με καταλαβε.. Ειναι δυσκολο πολυ οταν θες καπου να τα πεις και δεν σε καταλαβαινουν ή τεσπα δεν εχεις κανεναν..Καποιες φορες δεν θες κανεναν,αλλα ομως καποιες αλλες φορες εχεις αναγκη πολυ να μιλησεις σε καποιον!

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε στις 22:31, 06-10-11:

Eνταξει τα μιλησα με την φιλη μου και τωρα ειμαι καλυτερα!!Της τα ειπα κανονικα και πως αισθανομαι και στην αρχη τσατιστηκε αλλα μετα με καταλαβε.. Ειναι δυσκολο πολυ οταν θες καπου να τα πεις και δεν σε καταλαβαινουν ή τεσπα δεν εχεις κανεναν..Καποιες φορες δεν θες κανεναν,αλλα ομως καποιες αλλες φορες εχεις αναγκη πολυ να μιλησεις σε καποιον!
και καλα εκανες

Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Splatc7
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Splatc7 έγραψε στις 12:02, 07-10-11:

Χμ..φαση..!! Μετα απο καποια χρονακια λοιπον παρατασης απο τους παντες και τα παντα, αποφασιζω να ξαναπαρω την ζωη στα χερια μου, ξανα περνωντας απο αυτο το τρυπακι των πανελλαδικων (με 3 αποτυχημενες προσπαθειες στο παρελθον) και με πληρη αποφασηστικοτητα πλεον ωστε να πραγματοποιησω αυτο που παντα ονειρευομουν, αυτο που ποτε δεν πιστεψα οτι μπορω να το φτασω και τωρα ειναι η καταλληλη χρονια για να το κανω. Αντε να ζησω επιτελους και γω αυτη την περιβοητη φοιτητικη ζωη που ονειρευομουν παντα Εξαλου ειμα ακομα 22 και εχω την ζωη ολοκληρη μπροστα μου.
Και να πω κατι οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ!!
Κανε αυτο που γουσταρεις.. ξερετε γιατι;; ΓΙΑΤΙ απλα ΜΠΟΡΕΙΣ!!
Keep Walking Guys !!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 16:15, 09-10-11:

τελευταια παιδια τι να πω, I'm walking on sunshine!!!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 09:32, 18-10-11:

Είναι λίγο δύσκολο να προσδιοριστεί η φάση μου. Ελπίζω σε μια ανατροπή, γιατί την έχω σιχαθεί πια τη ζωή μου.

Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρουλιτα
H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,718 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε στις 14:57, 18-10-11:

Ελα ρε Πρωτεα, η ζωη ειναι ωραια! Φτανει μονο να βρεις τα κουμπια της, ωστε να γινει μοναδικη. Γιατι εδω που τα λεμε ειναι μοναδικη!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Splatc7 έγραψε στις 14:58, 18-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από prwteas
Είναι λίγο δύσκολο να προσδιοριστεί η φάση μου. Ελπίζω σε μια ανατροπή, γιατί την έχω σιχαθεί πια τη ζωή μου.
Χαλαρωσε!! Η ζωη ειναι ωραια και ας μην εχεις και παρεα !!

Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

O prwteas έγραψε στις 19:02, 18-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλιτα
Ελα ρε Πρωτεα, η ζωη ειναι ωραια! Φτανει μονο να βρεις τα κουμπια της, ωστε να γινει μοναδικη. Γιατι εδω που τα λεμε ειναι μοναδικη!
Είναι ωραία για όσους ο Θεός τους έχει πλάσει και όχι *λάσει.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:56, 18-10-11:

Είναι ωραία για όσους ο Θεός τους έχει πλάσει και όχι *λάσει.
Δεν φταίει ο Θεος, ούτε κάποια υπαρκτή ή ανύπαρκτη υπερφυσική οντότητα στην οποία ρίχνουμε όλο το φταίξιμο κάθε φορά που οι Άνθρωποι κάνουν τη ζωή των άλλων σκατά.

Οι Άνθρωποι σου φταίνε. Και πως να μη σου φταίνε, το ατελέστερο των ειδών....

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr.P

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mr.P
Ο Mr.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Mr.P έγραψε στις 22:15, 18-10-11:

Σίγουρα σε μια από τις πιο ''περίεργες'' φάσεις της ζωής μου μέχρι σήμερα.Βαδίζω σε αχαρτογράφητες περιοχές και δοκιμάζω κάποια φρικιαστική μετάβαση υποθέτω,όπως θα δείτε εξάλλου και στο μπλόγκ μου στην υπογραφή μου.

Μια φάση τραγικά οξύμωρη.Με ηρεμία και συναισθηματικές εξάρσεις,με χαρά και στιγμές λύπης. Γενικά όμως θα έλεγα ότι είμαι σε μια φάση περίεργα ''ωραία'' ότι και να σημαίνει αυτό τεσπα...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,656 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:23, 18-10-11:

Σε αυτήν που μου φταίνε οι πάντες και τα πάντα.

Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

O prwteas έγραψε στις 03:42, 19-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Δεν φταίει ο Θεος, ούτε κάποια υπαρκτή ή ανύπαρκτη υπερφυσική οντότητα στην οποία ρίχνουμε όλο το φταίξιμο κάθε φορά που οι Άνθρωποι κάνουν τη ζωή των άλλων σκατά.

Οι Άνθρωποι σου φταίνε. Και πως να μη σου φταίνε, το ατελέστερο των ειδών....
Το ξέρω, δεν πιστεύω σε θεούς και δαίμονες. Οι άνθρωποι κινούν τα νήματα. Πέταξα μια ατάκα ποιητική αδεία.

Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Splatc7 έγραψε στις 06:12, 19-10-11:

Το ξέρω, δεν πιστεύω σε θεούς και δαίμονες. Οι άνθρωποι κινούν τα νήματα. Πέταξα μια ατάκα ποιητική αδεία.
Κανεις δεν κινει τιποτα εαν δεν το θελησουμε εμεις!! Ολα ειναι στο χερι μας!! Εμεις ειμαστε η ευτυχια και εμεις η δυστυχια!!

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,473 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 08:36, 20-10-11:

Σε αυτή τη φάση της ζωής μου θέλω να μοιάσω του Πλάτωνα.

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε στις 20:21, 20-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Σε αυτή τη φάση της ζωής μου θέλω να μοιάσω του Πλάτωνα.
χαχαχαχαχαχ και εγω!λογω αρχαιων...

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 21:04, 20-10-11:

ΓΑΜΑΤΗ αν και λιγο παραξενη,αρχιζει σιγα σιγα το πανεπιστημιο,καινουριες εμπειριες καινουριοι φιλοι,ατομα και γενικα μια μεγαλη αλλαγη
for better or for worst,I DO

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 22:11, 20-10-11:

Σίγουρα οχι στη καλύτερη

Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Splatc7 έγραψε στις 08:44, 21-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
ΓΑΜΑΤΗ αν και λιγο παραξενη,αρχιζει σιγα σιγα το πανεπιστημιο,καινουριες εμπειριες καινουριοι φιλοι,ατομα και γενικα μια μεγαλη αλλαγη
for better or for worst,I DO
Μια χαρα εισαι εσυ!! Ευχομαι τα καλυτερα!!

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 22:15, 21-10-11:

Δεν ξέρω αλήθεια.... σε περίεργη!!!
χρωστάω όπως πολλοίς κόσμος...
Δεν μπορώ να τα βγάλω πέρα...
Δεν έχω να πάρω pampers αρκετές φορές...
ούτε καν γάλα...
με τρελαίνει αυτό....
Αλλά δόξα το Θεό.... έχω την δουλειά μου αλλά δεν φτάνουν...
Εχω τον άντρα μου που λατρεύω....
και τον Γιο μου...

ΚΑτα τα άλλα καλά μωρε!!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

O prwteas έγραψε στις 01:15, 22-10-11:

Σε φάση στοχασμού για τα πάνω-κάτω που έρχονται.

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,162 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 01:20, 22-10-11:

Σε φαση σχεδιου

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Baby Lee

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Baby Lee
H Baby Lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H Baby Lee ρεμπελιαζοντας στη βροχη ^^ έγραψε στις 01:31, 22-10-11:

Σε φαση αφασικη και παρα φυσιν φυσιολογικη.

(φυσα θαλασσα πλατια, να μας πας στα περα μερη..)

Φαση αντιφασης μεγιστης και τρομεροτατης.

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 02:42, 22-10-11:

Γάμησε τα όμως

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,069 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 12:09, 23-11-11:

όχι και τόσο καλή...

Παράθεση

aria89

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aria89
H aria89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H aria89 έγραψε στις 12:10, 23-11-11:

Σε περιεργη φαση...
Αποφοιτησα τον Σεπτεμβρη, παραλληλα ψαχνω δουλεια, σκεφτομαι και τις Πανελληνιες, εχω και ενα θεμα υγειας...
Αλλα παρολα αυτα αισθανομαι αισιοδοξη και με φουλ αυτοπεποιθηση...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 12:13, 23-11-11:

Πιο ισορροπημένη από ποτέ...
Πέρασα δύο χρόνια λίγο ζόρικα αλλά τώρα νιώθω υπέροχα

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:15, 23-11-11:

μακαρι να ξερα..

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 18:45, 23-11-11:

Καλη...νομιζω.

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε στις 23:52, 27-11-11:

ειμαι χαλια......χανω τον εαυτο μου καθημερινα..σε αυτο εχει προστεθει και το αγχος των πανελληνιων!!εδω και εναμιση χρονο δεν μπορω να πω οτι ειμαι καλα!ειμαι ευαλωτος....και απλως οχι εγω!φιλους δεν εχω.....απλως υποκρινομαι οτι ολα ειναι οκ!!!!!για να μην δημιουργω και εριδες με τον κοινωνικο μου περιγυρο!!!ευχομαι να βελτιωθει η κατασταση!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:56, 27-11-11:

ευχομαι να βελτιωθει η κατασταση!

Και να μην βελτιωθεί, στα παλιά παπούτσια σου.

Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Orient.
H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε στις 23:37, 28-11-11:

Ε δεν είμαι και στα καλύτερα μου. Αυτό το στρες θα με φάει Μαζεύω, μαζεύω...καμια ώρα θα εκραγώ και θα έχουμε τρεχάματα

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε στις 23:59, 28-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Και να μην βελτιωθεί, στα παλιά παπούτσια σου.
πιστεψε με,οσο και να εχω προσπαθησει να μην ασχολουμαι,δεν μπορω αλλο κουραστηκα!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:17, 29-11-11:

ημουν και καλυτερα

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,582 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 16:24, 29-11-11:

Χαλια.χαλια.χαλια...!

Παράθεση

Savonius

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Savonius
Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Savonius έγραψε στις 17:16, 04-12-11:

είμαι σε φάση π/2

Παράθεση

isabella

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isabella
H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε στις 14:56, 18-12-11:

φέτος πέρασα στη σχολή που ήθελα! γι'αυτο ειμαι πολυ χαρουμενη!!! σχεση δεν εχω,αλλα απολαμβανω την ελευθερια μου(οσο υπαρχει-η σχολη αποδειχτηκε πολυ απαιτητικη τελικα!!!) προσπαθω να κανω πραγματα που δεν εκανα πριν και να απολαμβανω ακομα και τα πιο μικρα πραγματα... ειμαι 18, και πιστευω να προλαβω να κανω ολα αυτα που θελω να κανω...ειναι βεβαια και η οικονομικη κριση στη μεση,αλλα καπως θα τη βολεψουμε!!! στο κατω-κατω,οικονομικα σπουδαζω,τι στο καλο???!!!1

χαχχαχχα!!! φαν των μαθηματικων,ε?!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 18-12-11 στις 20:51. Αιτία: merge-συνεχόμενα posts
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους