Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,445 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,067 μηνύματα σε 92,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Mrs Middle (Κάτια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mrs Middle
H Κάτια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Mrs Middle Maybe tomorrow... έγραψε στις 15:35, 18-12-11:

Σε άθλια...( ; )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:05, 19-12-11:

αρκετα καλη..βεβαια ειμαι λιγο κουρασμενος αλλα χαλαλι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη JaneWin
H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε στις 20:41, 20-12-11:

Φάση ''μωρό''.
Κοιμάμαι κλαίω,ξυπνάω κλαίω.
Καλοπερνάμε μωρέ.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:30, 20-12-11:

περασα ενα πολυ ωραιο 3ημερο και απο σημερα ειμαι πισω στη Ναουσα..ολα καλα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 00:15, 21-12-11:

Σε καλή φάση είμαι, στόλισα και το δέντρο (με κοροϊδεύουν γιατί λένε ότι είναι σαν κάκτος)...

Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Orient.
H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε στις 00:19, 21-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Σε καλή φάση είμαι, στόλισα και το δέντρο (με κοροϊδεύουν γιατί λένε ότι είναι σαν κάκτος)...
Για το δικό μου λένε οτι είναι σαν λατέρνα οπότε μην ανησυχείς...βρίσκουμε παρηγοριά.

It's Christmas time...ευτυχώς αυτό διευκολύνει λίγο τα πράγματα και η διάθεση ανεβαίνει

Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 12:30, 21-12-11:

πολύ μελαγχολική η φάση αυτή της ζωής μου...όλα είναι γκρίζα,θολά....
δεν ξέρω τι θέλω,τι είμαι...το μόνο που ξέρω είναι ότι θέλω να απομακρυνθώ απ'όλους και απ'όλα...
να μείνω λίγο μόνη..

έχασα κάτι που δεν θεωρούσα σημαντικό για μένα και τώρα μόλις κατάλαβα ότι θέλω να βρίσκομαι δίπλα.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 00:20, 22-12-11:

μεταβατικη υποθετω

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 18:09, 26-12-11:

εεεε...μπερδεμενη...γεματη αγχος...

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 18:14, 26-12-11:

Τελικα ολοι οι πυροβολημενοι στο στεκι μαζευτικαμε...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 11:42, 28-12-11:

Ολα μια χαρά μωρέ, βαρεμάρα.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 14:53, 28-12-11:

σχετικα καλη θα ελεγα..

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 258 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 17:56, 28-12-11:

αα μια χαρά! αν μου κάτσει και η δουλίτσα απο φεβρουάριο, σε όλα θα μαι οκ..
εντάξει..σχεδόν σε όλα..

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 18:00, 28-12-11:

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;
Τριφασική. Στη φάση που παίρνω τα τρία μου δηλαδή!

Το μακρύτερο θα έρθει με την (τελευταία για πάντα) εξεταστική, εκεί να δείς φάση! Άντε να φύγει ο Γενάρης, μαζί και το Μεταπτυχιακό!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 13:40, 29-12-11:

Καλη ερωτηση..
Δυσκολη φαση πολυ δυσκολη εδω και καποια χρονια..
Παλευω για τα χειροτερα,αν και υπαρχουν και καλες στιγμες.
Αλλα κατα βαση,δινω μαχη με τον εαυτο μου.

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 16:34, 31-12-11:

Μπορώ να πω ότι είναι απ'τις καλύτερες φάσεις της ζωής μου...τουλάχιστον όσον αφορά σχέσεις με οικογένεια, φίλους και τις επιδόσεις στο σχολείο! από κει και πέρα θέλω να ελπίζω ότι η νέα χρονιά θα 'ναι ακόμα καλύτερη!

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:36, 01-01-12:

hoping for the best but expecting the worst...

εχει κατι καλες εκλάμψεις αλλα,that's not enough...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Surt7 (Kelevra)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Surt7
Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Surt7 I got this! έγραψε στις 03:19, 24-01-12:

Άθλια, άστα να πάνε!

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 11:18, 24-01-12:

αγχους...

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 11:33, 24-01-12:

Τρέξιμο, άγχος, πίεση, μηδέν προσωπική ζωή. Αλλά έχω τον boyfriend που περνάει τα ίδια οπότε γυρνάμε σπίτι, γκρινιάζουμε για το πόσο χάλια ήταν η μέρα μας και μετα...τραλαλα, μου περνάνε όλα.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 11:37, 24-01-12:

καλή είναι μωρέ..αλλα κατάσταση διαβάσματος

Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 11:57, 24-01-12:

Σε φάση...Πανελληνίων!

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 11:58, 24-01-12:

Διπολικη...Απο την μια ολα τελεια...Και απο την αλλη ολα σκατα!!!

Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 11:59, 24-01-12:

..... Μελαγχολική αλλά και δημιουργική!!!

Περίεργη φάση... πολύ περίεργη...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 14:07, 26-01-12:

χαλια

Παράθεση

eco-warrior (Μπάμπης ή Αμφιάραος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη eco-warrior
Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 771 μηνύματα.

O eco-warrior ... έγραψε στις 15:11, 26-01-12:

Στην καλύτερη!..

Δυστυχώς, ερωτεύτηκα!
Δυστυχώς, είναι η πρώτη φορά...
Δυστυχώς, δεν με θέλει η κυρία!
Δυστυχώς, με βλέπει ως φίλο της!
Δυστυχώς, ξανάρχισα να μένω με τις ώρες στο ischool <-> e-steki.
Δυστυχώς, όρεξη για διάβασμα δεν έχω , πρώτη φορά μετά από δυο χρόνια στη σχολή!
Δυστυχώς, είμαι μαλάκας.
Δυστυχώς, σας αγαπάω!

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 15:41, 26-01-12:

χμμμ εγκλωβισμενου παθους....

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:17, 26-04-12:

Ξεκουρασης οσο κουφο και αν ακουγεται ... Σε ενα μηνα ξεκινανε εξετασεις βεβαια και οσο να πεις μια μικρη αγωνια την εχω αλλα μεχρι εκει σιγα μην κατσω να σκασω κιολλας . αλλα μονη μου δυστυχως

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,830 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 19:42, 26-04-12:

: Μεταναστεύω από τη Μαλάκολαντ κι όπου με βγάλει! (Γεια σου, ρε Σπύρο!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 20:32, 26-04-12:

εγκλωβισμού σκέτο.

Προσπαθώ να βρω και να ανασυγκροτησω τις δυνάμεις μου για να υλοποιήσω την απόφαση που πήρα να φύγω εκτός Ελλάδας.

Δε θέλω να φύγω αλλά δε βλέπω φως στο τούνελ πια εδώ.

Η χώρα είναι τελειωμένη και η κατάσταση μόνο να χειροτερέψει πρόκειται.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 20:33, 26-04-12:

ξερω 'γω γαμησε τα δεν αξιζει ολο αυτο,shittttttttttttttttttttttttttttttttttt

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 574 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 21:51, 26-04-12:

Σε φάση... μετάβασης. Από την παιδική ηλικία στην πραγματική ζωή... Σιγά-σιγά... Με τα χρόνια πάνε αυτά, εξάλλου οι μεγάλες αλλαγές γίνονται σταδιακά.
Εκεί που λες: αυτό τώρα γιατί, αυτός τώρα γιατί? Σε φάση..αναθεώρησης. Των πάντων. Είτε αφορά ανθρώπους, είτε συνήθειες, είτε, είτε..
Τότε που σκέφτεσαι: εγώ τώρα τι κάνω εδώ? Τι ρόλο παίζω ρε φίλε?

Btw, κάποιοι το λένε εφηβεία.

Υ.γ.: Στη φάση που νομίζεις ότι μπορείς να αλλάξεις τον κόσμο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 21:51, 26-04-12:

σε φάση τεμπελιάς...

Παράθεση

*metal fairy* (Εύη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη *metal fairy*
H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H *metal fairy* έγραψε στις 14:12, 16-05-12:

σε φαση...μπερδεματος...
ειμαι χαλια!!!γραφω πρωτη φορα εξετασεις και μου μενει μονο μια ελευθερη ωρα την ημερα (την οποια περναω εδω), οι γονεις μου θελουν να με εχουν εσωκλειστη στο σπιτι (οποτε αν σταματισω να μπαινω να ξερετε πως με εκλεισαν σε μοναστιρι), αρχιζω να φοβαμαι πως ο καθε ανθρωπος κοιταει την παρτη του, και μονο (κατι που με προβληματιζει πολυυυ τελευταια), δεν ξερω αν ειπαρχει οντως φιλια (λογο του προηγουμενου).

...ναι...ειναι φανταστικο να εισαι 13....-.-

υ.γ. συγνωμη για τα χιλιαααααααδες ορθογραφικα (ο λογος που φιλολογικα εχω 14....)

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:16, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από *metal fairy*
γραφω πρωτη φορα εξετασεις και μου μενει μονο μια ελευθερη ωρα την ημερα (την οποια περναω εδω), οι γονεις μου θελουν να με εχουν εσωκλειστη στο σπιτι (οποτε αν σταματισω να μπαινω να ξερετε πως με εκλεισαν σε μοναστιρι), )
Εχουν και τα μοναστηρια ιντερνετ λογικά, οποτε μην αγχώνεσαι
Για τα ορθογραφικά αν δε βαριέσαι, μπορεις να γράφεις πρωτα σε word κι επειτα να το αντιγράφεις, έτσι θα μάθεις κιόλας σωστά την ορθογραφία!
Καλη επιτυχία στις εξετάσεις σου, μετά μπανάκια πλάτσα πλούτσα, λίγη υπομονή!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:22, 16-05-12:

Σε φάση μαλακίας.
Κάνω τα πάντα μηχανικά, χωρίς να νιώθω και χωρίς να καταλαβαίνω ότι τα πάντα αλλάζουν και χωρίς η ζωή μου να βρίσκεται στα χέρια μου (ούτε και στα χέρια άλλων, βεβαίως βεβαίως, είναι απλά στον αέρα). Επίσης, πρέπει κάποια στιγμή να κάτσω να διαβάσω ή τουλάχιστον να ψαχτώ και να δω τι θα κάνω με το μέλλον μου.
Ακόμα περιμένω να ξυπνήσω βασικά, δε ξέρω τι φταίει και με έχει πιάσει υπληνία (και κυριολεκτικά και μεταφορικά το τελευταίο).
Αυτά τα αηδιαστικά πολύ όμορφα πράγματα μάι φρεντ.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:27, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
δε ξέρω τι φταίει και με έχει πιάσει υπληνία
Α μην αγχεσαι, ειναι ο καιρός, κι εγω νυστάζω εδώ και μια βδομάδα συνέχεια

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 19:49, 16-05-12:

σε φαση που αυτο που εφτιαξα τοσα χρονια,τον αυτοελεγχο μου,νιωθω οτι αρχιζω να τον χανω και το κακο ειναι οτι δεν με νοιαζει

Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη loco13
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε στις 20:24, 16-05-12:

σε φάση "θα τα καταφέρω, θα πάνε όλα καλά"

Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 3,044 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 20:59, 16-05-12:

Αυτή είναι η default δική μου φάση, όταν δε βαριέμαι να κάνω αυτό που θέλω.

Αν είναι για πανελλήνιες αυτό που λες, καλή τύχη φίλε.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 21:33, 16-05-12:

σε φαση αφασιας...οσο για την αυπνια που λετε παραπανω μαλλον ειναι ψυχολογικο...αν δεν εχεις να κανεις κατι που να σου προκαλει ενθουσιασμο , αν καπου χανεις το νοημα ισως...

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 22:19, 16-05-12:

Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη loco13
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε στις 20:49, 17-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Αυτή είναι η default δική μου φάση, όταν δε βαριέμαι να κάνω αυτό που θέλω.

Αν είναι για πανελλήνιες αυτό που λες, καλή τύχη φίλε.
πανελλήνιες είναι δυστυχώς αλλιώς θα ήμουν σε φάση "μπάλα, μπάλα, μπάλα"

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 18:15, 20-05-12:

κουραση και ξαπλα αλλα σε λιγο πρεπει να βαλω το αγγουρι στο .... και να αρχισω να διαβαζω για εξεταστικη....

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 19:38, 20-05-12:

Κάθε άνοιξη δεν έχω όρεξη για δουλειά, και θέλω να κάαααααθομαι !!!
Και όσο σκέπτομαι ότι αύριο είναι Δευτέρα

Παράθεση

azsxd

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη azsxd
Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O azsxd for you.. έγραψε στις 19:41, 20-05-12:

τοσο χαρουμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 724 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 19:51, 20-05-12:

Αρκετά αγχωτική θα έλεγα, αλλά και όμορφη και δημιουργική

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:37, 20-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Αρκετά αγχωτική θα έλεγα, αλλά και όμορφη και δημιουργική
Κι εγώ αλλά με διαφορά πως φέτος δεν έχω άγχος σχεδόν καθόλου! Σε νορμαλ πλαίσια μόνο!
Ομορφη και δημιουργική περίοδος, ήσυχη και προετοιμάζω το καλοκαίρι που θα γεμίσει μπαταρίες για το χειμώνα που θα'ρθει!

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 08:23, 21-05-12:

Αυτή η περίοδος είναι η εποχή που κοιτάζω για καινούργιες προκλήσεις. Νέα δουλειά, άλλο περιβάλλον, περισσότερα λεφτά, καλοπέραση, φίλοι, παρέες, γυναίκες, διακοπές, ξάπλα ...και καινούργιες κιθάρες!

Ήλιος στον ουρανό!

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 21:25, 21-05-12:

Σε φαση βαρεμαρας για διαβασμα,εκγυμνασης καιπανεπιστημιου!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    MARIAM_80

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους