Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,815 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,130 μηνύματα σε 93,255 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 630 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 09:17, 26-05-12:

Σε φαση "θελω να του σπασω τα μουτρα τωρα"....μηπως να το κανω και πραξη για να νιωσω καλυτερα?!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 10:21, 26-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
Σε φαση "θελω να του σπασω τα μουτρα τωρα"....μηπως να το κανω και πραξη για να νιωσω καλυτερα?!
ΑΑΑΑΑΑ μαζι σου για οτι βοηθεια θες και εγω στην ιδια βρισκομαι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε στις 12:14, 26-05-12:

Σε μια ουδέτερη και μάλλον μπερδεμένη φάση...νιώθω εκνευρισμένη,αγανακτησμένη,θλιμμένη,απογοητευμένη,αλλά ταυτόχρονα και λίγο τυχερή, αποφασισμένη και έτοιμη να αποδεχτώ τα πάντα και τους πάντες...Πολλοί θα αναρωτιέστε πώς γίνεται να "συγκατοικούν'' αυτά τα συναισθήματα σε μια ψυχή..κι όμως στη κατάσταση που είμαι γίνεται.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 13:04, 26-05-12:

Χμμ,τείνει προς το χειρότερο περισσότερο. Η μοναξιά σε όλο της το μεγαλείο, νεύρα τσατάλια με το παραμικρό, στεναχώρια και κλάμα στο φουλ και... "χαμόγελα"

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 13:34, 26-05-12:

δυσκολη πολύ....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 15:06, 26-05-12:

Τίποτα το ιδιαίτερο σε μια ήρεμη φάση με διάβασμα για τις εξετάσεις.

Παράθεση

emma92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη emma92
H emma92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H emma92 φοιτητρια .... έγραψε στις 16:46, 26-05-12:

Περιμενοντας πως και πως το καλοκαιρι , διαβαζοντας για εξεταστικη .........

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 17:36, 26-05-12:

μάλλον περίεργη, αβέβαιη και μεταβατική (!)
είναι σαν να είμαι ανάμεσα σε κάτι...και σε κάτι άλλο που θα έρθει (δεν ξέρω τι).Σε μια αίθουσα αναμονής για ''κάτι''...

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,881 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 13:45, 29-05-12:

Σε φαση ''δε πα να χω εξεταστικη σε 8 μερες,δεν διαβαζω''.Επισης ανυπομονώ να ρθει το καλοκαιρι και ο,τι αλλο φερει,καλοδεχουμενο...

Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 00:14, 30-05-12:

Σε πολύ περίεργη φάση!Προσπαθώ να ανασυγκροτήσω τις δυνάμεις μου και να κάνω πράγματα για εμένα.Τρέχω σαν την τρελή ωστόσο αυτό μου δίνει ικανοποίηση γιατί αισθάνομαι πως η ζωή μου δεν περνάει απλά αλλά έχω κάποιους στόχους.Ωστόσο οφείλω να ομολογήσω ότι υπάρχουν στιγμές που θέλω να βουτήξω στην κατάθλιψη που υποβόσκει και να μην ξαναβγώ από αυτή.Βέβαια κάπου εκεί λέω ξεκόλλα καλή μου και άσε τις μα@@ιες!
Γενικά δεν ξέρω τι μου γίνεται!Δεν έχω χειρότερο από τις μεταβατικές περιόδους

Παράθεση

Ξανθη Κυπραιου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ξανθη Κυπραιου
H Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Ξανθη Κυπραιου έγραψε στις 08:16, 08-07-12:

Κάτω απ΄τα πλακάκια.........

Κατάθλιψη που κρατάει μήνες.........κατανόηση από σύζυγο ανύπαρκτη........ μάλλον ενοχλημένος είναι που το "ρομποτ" παρουσιάζει πρόβλημα........ επιβίωση για μια μέρα ακόμη......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 10:24, 08-07-12:

σε μεταβατικο σταδιο....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 22:18, 08-07-12:

Στη χειρότερη. Αλλά δε βαριέσαι

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 22:19, 08-07-12:

Τέλειωσε ένα στάδιο και οσονούπω ξεκινά ένα καινούριο ^^

Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 23:28, 08-07-12:

Περνάω δύσκολους καιρούς, η κοπέλα μου με χώρισε, και σύντομα θα χάσω τους κολλητούς φίλους μου γιατί θα κάνω μεταγραφή σε σχολείο στο εξωτερικό...

Ε, δεν είναι και η καλύτερη φάση που δε μπορούσε να περνάει κάποιος...

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 23:29, 08-07-12:

μια χαρά,
τελειώνω και εξεταστική...

cool

Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pauline
H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε στις 23:34, 08-07-12:

χρειάζομαι ένα καλό πρόγραμμα!!!!

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 00:58, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από pauline
χρειάζομαι ένα καλό πρόγραμμα!!!!

πολύ καλό, γράφεις java σαν θεά.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:41, 09-07-12:

Πολύ καλή!!!

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 21:04, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ

eclipse fail.. Ένα είναι το IDE που δουλεύει κάθε developer που σέβεται τον εαυτό του:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,643 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:52, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
eclipse fail.. Ένα είναι το IDE που δουλεύει κάθε developer που σέβεται τον εαυτό του:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pauline
H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε στις 23:20, 09-07-12:

εμμμμμ δεν εννοούσα ακριβώς αυτό όταν έλεγα "πρόγραμμα"

Παράθεση

SONIA14 (ΣΟΝΙΑ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SONIA14
H ΣΟΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H SONIA14 Πέφτουμε από τα σύννεφα γιατί ζούμε εκεί έγραψε στις 18:29, 15-07-12:

Υποτιθεται πως επρεπε να ειμαι ευχαριστημενη καθως τελειωσα το σχολειο και πετυχα στις Πανελληνιες...αλλα χαθηκα με τις φιλες μου..μαλλον εκεινες χαθηκαν και μαλιστα η μια ισχυριστηκε οτι ξεχνουσε να απαντησει στις κλησεις μου... χαλια....

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 18:35, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από SONIA14
Υποτιθεται πως επρεπε να ειμαι ευχαριστημενη καθως τελειωσα το σχολειο και πετυχα στις Πανελληνιες...αλλα χαθηκα με τις φιλες μου..μαλλον εκεινες χαθηκαν και μαλιστα η μια ισχυριστηκε οτι ξεχνουσε να απαντησει στις κλησεις μου... χαλια....
1. Δεν ήταν φίλες σου τότε.
2. Θα γνωρίσεις τόσους πολλούς ανθρώπους στο πανεπιστήμιο που θα ξεχάσεις αυτές τις "φίλες".

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 18:36, 15-07-12:

Φαση αφασια,or something like that...i think.

Παράθεση

*StarFalLeN* (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *StarFalLeN*
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O *StarFalLeN* έγραψε στις 18:39, 15-07-12:

φαση offside! Αλλά δε βαριέσαι B-)

Παράθεση

SONIA14 (ΣΟΝΙΑ)

Νεοφερμένος

H ΣΟΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H SONIA14 Πέφτουμε από τα σύννεφα γιατί ζούμε εκεί έγραψε στις 18:55, 15-07-12:

1. Δεν ήταν φίλες σου τότε.
2. Θα γνωρίσεις τόσους πολλούς ανθρώπους στο πανεπιστήμιο που θα ξεχάσεις αυτές τις "φίλες".
αυτο καταλαβα, απλα δυσκολευομαι να το δεχτω...αντι να περναω καλα ,ειμαι πολυ μελαγχολικη....

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:58, 15-07-12:

αυτο καταλαβα, απλα δυσκολευομαι να το δεχτω...αντι να περναω καλα ,ειμαι πολυ μελαγχολικη....
Ασε στην ακρη αυτες τις σκεψεις, βγες εξω και θα δεις ποσες παρεες εχει εκει εξω! Και καποια στιγμη θα βρεις και τους καταλληλους φιλους!

Παράθεση

SONIA14 (ΣΟΝΙΑ)

Νεοφερμένος

H SONIA14 Πέφτουμε από τα σύννεφα γιατί ζούμε εκεί έγραψε στις 19:02, 15-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ασε στην ακρη αυτες τις σκεψεις, βγες εξω και θα δεις ποσες παρεες εχει εκει εξω! Και καποια στιγμη θα βρεις και τους καταλληλους φιλους!
αυτο θα κανω

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 19:05, 15-07-12:

Φαση:Είναι όλα σε αναμονή!

Αναμονή για τις διακοπές. Αναμονή για την δουλειά. Αναμονή για τον Σεπτέμβρη για κάτι αποτελέσματα....
Αναμένω να δώ τί θα καταλάβω!!!!!

Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nansy_astr
H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 03:20, 17-07-12:

κοπιαστικά ανοδική.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 17:08, 20-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Sonia δεν πρέπει να είσαι μελαγχολική. Τι πάει να πει που έχασες αυτές τις κοπέλες που όντως δεν ήταν φίλες σου; Δεν έχεις άλλους ανθρώπους; Δεν έχεις την οικογένειά σου; Μπορείς να κάνεις τόσα και τόσα πράγματα μαζί τους και να νιώσεις πολύ καλύτερα γιατί αυτοί είναι όντως άνθρωποι που νοιάζονται για τη Sonia. Θα χάσεις ένα από τα καλύτερα καλοκαίρια σου για βλακείες; Όχι πες μου.

Dark_Kronos συμφωνώ μαζί σου αν και ξέρεις δεν είναι και τόσο εύκολο σε μια μικρή κοινωνία. Δεν μπορεί να βγει στα μέρη που πχ είναι αυτές οι ''φίλες'' της και να πιάσει άλλους και να πει ''θέλετε να κάνουμε μια νέα παρέα;''. Ανθρώπους που γνωρίζεις ήδη και δεν είστε αυτό που λέμε/λένε φίλοι δεν μπορείς ξαφνικά να τους πλησιάσεις και να κολλήσεις μαζί τους. Εκτός βέβαια αν το φέρουν τίποτα συγκυρίες και καταστάσεις οπότε αλλάζει το πράγμα. Για αυτό όπως της είπαν ήδη πιο τυχερή θα σταθεί με την είσοδό της στο πανεπιστήμιο μιας και μόνο νέες γνωριμίες θα κάνει.

Sonia σκέψου άτομα/συμμαθητές που μιλούσατε που ίσως δεν βγαίνουν πολύ, που ίσως βγαίνατε παλιά και μετά κάπως ξεκόψατε πχ λόγω χρόνου, κάποιους καλούς γνωστούς σου, ξαδέλφια σου, γείτονες κλπ και επικοινώνησε μαζί τους και βγείτε. Πάντα υπάρχουν τρόποι αλλά με σταυρωμένα χέρια και αφήνοντας την παρούσα κατάσταση να μας παρασύρει τίποτα δεν αλλάζει.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:28, 20-07-12:

...απενταροσυνης.

Παράθεση

TaSsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη TaSsa
H TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H TaSsa έγραψε στις 21:04, 20-07-12:

φαση...τι φαση...χμμμ...το βρηκα!
ειμαι στη φαση 'i want more beer dude'
απο την αρχη του καλοκαιριου..με το τελειωμα της εξεταστικης..
αν θελω να περασει??....μαλλον οχι

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 21:13, 20-07-12:

Στη φάση που κάνω υπομονή. Πολύ υπομονή.

Παράθεση

Immortalia12

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Immortalia12
H Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Immortalia12 Soul excavator! έγραψε στις 12:37, 22-07-12:

Σε φάση η μπύρα να ρέει σα νερόοοοοο! + Ανασφάλειας για το άμεσο και έμμεσο μέλλον (για αυτό και η μπύρα) + ερωτηματικών (όπως κάθε καλοκαίρι).

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

O Speedy έγραψε στις 19:35, 22-07-12:

Στη φάση που ανεβάζω συνεχώς τον πήχη.. Όλο λέω να ηρεμήσω λίγο και όλο ξεκινάω κάτι εκθετικά πιο δύσκολο.. πφφ.. Ανθρώπινο ανικανοποίητο..
Είναι ωραίο μετά απο καιρό να ανατρέχεις στο παρελθόν και να συγκρίνεις την ζωη σου τότε και τώρα.
Ο πήχης ανέβηκε αρκετά ψηλά τον περάσαμε με πολλές δυσκολίες και πλέον.. αναζήτηση για νέες προκλήσεις!

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 22:48, 23-07-12:

Αααααααααααααλλη φαση.

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 22:50, 23-07-12:

π/6

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη vassilakos
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 483 μηνύματα.

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε στις 22:53, 23-07-12:

Τελμα!!!!

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 23:58, 23-07-12:

ονειροπόλησης κι αναμονής..; ...

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,637 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 16:31, 26-07-12:

οχι και στην πιο top... Λιγο η μετακομιση... Λιγο τα προβληματα μου..... Ολα ειναι μπερδεμενα!

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 00:34, 30-07-12:

Εγώ είμαι 17 σε ενάμιση μήνα δλδ και νομίζω ποτέ δεν ήμουν σε καλή φάση.
Ίσως ακούγομαι μίζερη και ναι είμαι αλλά δεν ένιωσα ποτέ ότι είμαι σε καλή περίοδο.
Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε φάση που δεν μαρέσει τίποτα πάνω μου. που ζηλεύω τις φίλες μου. Που ξεκινάει η τρίτη λυκείου και ένα λέω ότι είμαι διατεθημένη να κάνω θυσίες δεν διαβάζω.

Γενικά θέλω να νιώσω πιο ελεύθερη. Να πω έχω μία βδομάδα να ασχοληθώ με ότι θέλω να είμαι ότι θέλω.

Παράθεση

*metal fairy* (Εύη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη *metal fairy*
H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H *metal fairy* έγραψε στις 08:28, 30-07-12:

χαλαρη...

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 831 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 10:13, 30-07-12:

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε; --> Βαριέμαι που ζω!

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 774 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 11:04, 30-07-12:

Έχω τόσα πράγματα στο μυαλό μου,που μερικές φορές σκέφτομαι οτι δε θα μου φτάσει 1 ζωή για να τα πραγματοποιήσω !!!!

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 11:33, 30-07-12:

Πως είναι η Polymnia? Ε, το ακριβώς ΑΝΤΊΘΕΤΟ!
Πιο βαρετή περίοδο δεν είχα ποτέ ξανά
Το σενάριο είναι το ίδιο κάθε μέρα, ξυπνάω στις 9,τρώω και φτιάχνω καφέ, βλέπω αγγελίες για δουλειά, παίρνω τηλέφωνα, τρώω άκυρα,λιώνω στο pc μέχρι το απόγευμα,βλέπω τηλεόραση, στον ενδιάμεσο αλλάξω και καναπέ για να σπάει η ρουτίνα,τρώω, ξανά pc και λιώσιμο μέχρι τις 3-4 το βράδυ.....
και ξανά από την αρχή το ίδιοοοοο.........
πφφφφφ :/

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,628 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 19:39, 01-08-12:

Είμαι ανύπαντρη εκ πεποιθήσεως, όχι γιατί απορρίπτω το θεσμό του γάμου, αλλά αφενός διότι τα όνειρα που έχω για τη ζωή μου θα καταστραφούν με ένα γάμο. Ως γνήσια γεροντοκόρη ψάχνω για γάτα.

Παράθεση

snookeraas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη snookeraas
Ο snookeraas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O snookeraas www.youtube.com/watch?v=qmWkd4u81g0 έγραψε στις 20:02, 01-08-12:

Στην χειροτερη....Μονος στην αθηνα....Χωρις φιλους γιατι εχουν φυγει ολοι μετα την εξεταστικη.Χωρις τπτ να εχω να κανω εκτος απο το να καθομαι στο βρωμοpc , χωρις κανενα για παρεα ουτε καν για ταινια..... boring boring boring....ααααα kai miserable

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 21:14, 01-08-12:

δυστυχώς για κάποιους από μας που μένουμε στην πόλη κάπως βαρετά είναι...
οι περισσότεροι φίλοι μας την έχουν κάνει για διακοπές ή γύρισαν στα χωριά τους.. υπομονή.. ο Σεπτέμβρης έρχεται μαζί με την εξεταστική και τους φίλους μας
ως τότε ας απολαύσουμε τον Αύγουστο.. όταν αρχίσουμε πάλι να έχουμε πολλές υποχρεώσεις ίσως τον νοσταλγήσουμε!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    MariaRocketQuee, MikeKou

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους