Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,045 μέλη και 2,411,774 μηνύματα σε 75,394 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 481 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιον player προτιμάτε για να ακούτε μουσική;

Ποιον player προτιμάτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 65)
Winamp
30
46,15%
MusicMatch Jukebox
0
0%
iTunes
11
16,92%
Windows Media Player 10
24
36,92%
Real Player
0
0%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:43, 29-06-05:

Εγώ πλέον τον windows media player 10….
Παλιά είχα τον Music Match jukebox αλλά με κούρασαν οι διαφημίσεις αλλά και ότι ήταν πολύ βαρείς ..... αλλά μου έχει λείψει πολύ το autodj Το Winamp το αντιπαθώ τελείως δεν έχει τπτ
Εσείς?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 15:49, 29-06-05:

Winamp γιατί το συνήθισα και το βρίσκω απλό και ελαφρύ (και μου αρέσει και το skin του).
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 15:51, 29-06-05:

Winamp και από μένα 7 χρόνια τώρα.. Πολύ ελαφρύ, κάνει τα πάντα (με plugins) και είναι fast enough. (πατάω και ακούω μουσική σε χρόνο dt)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 15:51, 29-06-05:

Winamp κι εδω
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:30, 29-06-05:

Εγω τον windows media player 10, τελιως τρελος ε;
Οπως και ο exposed τον winamp τον αντιπαθω παραπολυ...
Αλλον ευκολο, πρακτικο και που να κανει ολα οσα θελω δεν βρισκω... η που εχουν πολλα η που δεν εχουν κατι...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:41, 29-06-05:

Κι εγώ media player 10... Με βολευει άρα δεν βρίσκω λόγο να αλλάξω.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:46, 29-06-05:

αυτό που με χάλαει από το winamp είναι ότι δεν έχει κάθολου κάλη database για τα τραγουδία ουτε search ούτε καλή ομοδαποιήση
Παράθεση

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O KoRaKi έγραψε: στις 18:11, 29-06-05:

το iTunes , το βρίσκω πολύ καλό
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:20, 29-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από KoRaKi
το iTunes , το βρίσκω πολύ καλό
Τον είχα ξεχάσει , μόλις τον πρόσθεσα (δλδ η Μιchelle για την ακριβεία ) στο poll
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 19:02, 29-06-05:

Κι εγω winamp.
Ρε παιδιά είμαστε 4 άτομα που λένε winamp και στο poll βλέπω 2 ψήφους, άντε ψηφίστε και οι άλλοι δυο
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:19, 29-06-05:

Στον winamp φιλε exposed αφτα ακριβος ειναι που μου την σπανε (πιο πολυ γιατι και αλλα μου την σπανε...). Ιδικα το οτι δεν εχει ομαδοποιηση. και ειναι δυσκολο να κανεις playlist... Ποσο μαλλον να βρεις ενα ραγουδι...
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 20:33, 29-06-05:

αυτό που με χάλαει από το winamp είναι ότι δεν έχει κάθολου κάλη database για τα τραγουδία ουτε search ούτε καλή ομοδαποιήση
Ρε παιδιά το winamp έχει εδω και πολύ καιρό media library.
Προσωπικά βέβαια δέν τη χρησιμοποιώ γιατι δε με βολέυει. Ετσι τσαντίστηκα όταν πήγα να δουλέψω με το iTunes που δέν σε άφηνε να παίξεις αρχείο που δέν ήταν στο library.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:41, 29-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Ρε παιδιά το winamp έχει εδω και πολύ καιρό media library.
χμμ τι να πώ ίσως όταν το δοκίμασα εγώ να μην είχε επειδή ήταν πριν 3-4 χρόνια
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 22:47, 29-06-05:

Εδώ και πολλά χρόνια χρησιμοποιώ winamp, αλλά η έκδαση 5.χχ μου φαίνεται αρκετά βαριά.
Πριν από μερικούς μήνες, απέκτησα ένα iPod οπότε άρχισα να δουλεύω και το iTunes το οποίο (αν έχεις τα τραγούδια σου οργανωμένα) είναι πολύ αξιόλογο.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 22:50, 29-06-05:

Winamp κ από μένα.
Δεν βρίσκω κάτι καλύτερο κ πιο γρήγορο.
Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε: στις 23:53, 29-06-05:

winamp κι εγώ
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 00:41, 30-06-05:

Εδώ και πολλά χρόνια χρησιμοποιώ winamp, αλλά η έκδαση 5.χχ μου φαίνεται αρκετά βαριά.
Αν στην εγκατάσταση δεν μπεί το modern skin support (αλλά και το video support και γενικά κρατηθεί στα απαραίτητα) γίνεται αρκετά πιό ελαφρύ το winamp.
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 01:01, 30-06-05:

Χρησιμοποιώ winamp τώρα τελευταία, αλλά να πω την αμαρτία μου προτιμάω τον windows media player 10 λόγω εμφάνισης και επειδή ανοίγει 3-4 φορές πιο γρήγορα από το winamp. Επιπλέον το winamp συνέχεια crashάρει.
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 10:56, 30-06-05:

XMMS.. Ψήφισα winamp επειδή είναι παρόμοια
Παράθεση

andreas777

Νεοφερμένος

Ο andreas777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O andreas777 έγραψε: στις 10:05, 24-07-05:

windows media player 10...dagoto
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια