Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,847 μέλη και 2,411,337 μηνύματα σε 75,073 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 483 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οδηγός Πάτρας

raff_

Νεοφερμένος

H raff_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H raff_ έγραψε: στις 02:15, 13-07-10:

Ρε φίλε, μιας και μένεις Πάτρα, ξέρεις τί παίζει στις εστίες των ΤΕΙ, βλέπονται;;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 13-07-10 στις 02:41. Αιτία: Greeklish
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:40, 13-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από raff_
Ρε φίλε, μιας και μένεις Πάτρα, ξέρεις τί παίζει στις εστίες των ΤΕΙ, βλέπονται;;;
ναι μια χαρά βλέπονται - να μείνεις μέσα έχει απαγορευτεί
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 13-07-10 στις 02:56.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 02:51, 13-07-10:

οι εστιες βλεπονται μια χαρα..καμια σχεση με του πανεπιστημιου..βεβαια εχει κοινοχρηστες τουαλετες(τουρκικες) και ντουζιερες..και σε μερικα δωματια αποτι ξερω μενεις και με αλλο ενα παιδι μαζι..σε αυτο μπορει να κανω και λαθος
Παράθεση

raff_

Νεοφερμένος

H raff_ έγραψε: στις 03:18, 13-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
οι εστιες βλεπονται μια χαρα..καμια σχεση με του πανεπιστημιου..βεβαια εχει κοινοχρηστες τουαλετες(τουρκικες) και ντουζιερες..και σε μερικα δωματια αποτι ξερω μενεις και με αλλο ενα παιδι μαζι..σε αυτο μπορει να κανω και λαθος
και μηπως ξερεις αν ειναι κοντα στα τει;ο αλλος απο πανω γιατι λεει οτι εχουν απαγορευτει;;;
και τωρα που σε βρηκα οι εστιες ηρακλειου,ξερεις τιποτα;
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 03:22, 13-07-10:

και μηπως ξερεις αν ειναι κοντα στα τει;ο αλλος απο πανω γιατι λεει οτι εχουν απαγορευτει;;;
και τωρα που σε βρηκα οι εστιες ηρακλειου,ξερεις τιποτα;
δεν ξερω γιατι ειπε οτι εχουν απαγορευτει..μεχρι και πριν 1 βδομαδα παντως μια χαρα εμεναν τα παιδια μεσα..οι εστιες ειναι μεσα τα τει
οσο για του Ηρακλειου δυστυχως δεν ξερω..για Πατρα ξερω μονο που σπουδαζω
Παράθεση

raff_

Νεοφερμένος

H raff_ έγραψε: στις 03:26, 13-07-10:

δεν ξερω γιατι ειπε οτι εχουν απαγορευτει..μεχρι και πριν 1 βδομαδα παντως μια χαρα εμεναν τα παιδια μεσα..οι εστιες ειναι μεσα τα τει
οσο για του Ηρακλειου δυστυχως δεν ξερω..για Πατρα ξερω μονο που σπουδαζω
Α ωραια ευχαριστω!Σε τει εισαι εσυ;
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna έγραψε: στις 03:30, 13-07-10:

Α ωραια ευχαριστω!Σε τει εισαι εσυ;
ναι ειμαι στο τει πατρων
Παράθεση

raff_

Νεοφερμένος

H raff_ έγραψε: στις 03:46, 13-07-10:

ναι ειμαι στο τει πατρων
καλα νταξει πες μου και οτι σπουδαζεις κοινωνικη λειτουργος;ελα,ελα πες το!!
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna έγραψε: στις 04:00, 13-07-10:

καλα νταξει πες μου και οτι σπουδαζεις κοινωνικη λειτουργος;ελα,ελα πες το!!
οχι ειμαι διοικηση επιχειρησεων..γιατι?
Παράθεση

raff_

Νεοφερμένος

H raff_ έγραψε: στις 04:12, 13-07-10:

οχι ειμαι διοικηση επιχειρησεων..γιατι?
γιατι εγω αδωσα φετος και με ενδιαφερει πολυ για κοινωνικη λειτουργος με ολα τα σαικο και ψαχνω λεπτομερειες..
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 16:29, 18-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από kritikaros
πρώτα από όλα να ξεκαθαρίσουμε ότι νηστικό αρκούδι δεν χορεύει......τελειωμένα και μη διαπραγματεύσιμα αυτό...

τώρα για μπάνιο πέρνεις το λεωφορειάκι σου και πας στην πλαζ και ξεμπέρδεψες να παίζει αυτοκίνητο υπάρχουν και άλλες επιλογές πιο έξω...
Oι οποίες επιλογές είναι;
Δεν είμαι από εκεί...
Παράθεση

MONTA (Chris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O MONTA Η ζωη ειναι μια τεραστια πλακα... έγραψε: στις 18:13, 19-08-10:

Πειτε κι αλλα μερη για εμας τους νεους..
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 19:10, 19-08-10:

Τελειο θεμα αυτο!Λοιπον απο καφετεριες εχει : Flocafe,Blue Monday.Aυτες ξερω!Ελπιζω να σε βοηθησα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε: στις 20:22, 20-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
Τελειο θεμα αυτο!Λοιπον απο καφετεριες εχει : Flocafe,Blue Monday.Aυτες ξερω!Ελπιζω να σε βοηθησα.
To Blue Monday είναι ωραίο για όποιον του αρέσουν τα μικρά κλειστά μαγαζάκια.

Το Flocafe αν δε κάνω λάθος πρέπει ευτυχώς να έχει κλείσει!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 21:17, 20-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από JosefK
To Blue Monday είναι ωραίο για όποιον του αρέσουν τα μικρά κλειστά μαγαζάκια.

Το Flocafe αν δε κάνω λάθος πρέπει ευτυχώς να έχει κλείσει!
Έκλεισε?Γιατι ευτυχως?Δεν το ήξερα...Λοιπόν είναι και το dolce cafe αν δεν κάνω λάθος.Φαντάζομαι να μην έχει κλείσει και αυτό.
Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε: στις 22:59, 20-08-10:

Έκλεισε?Γιατι ευτυχως?Δεν το ήξερα...Λοιπόν είναι και το dolce cafe αν δεν κάνω λάθος.Φαντάζομαι να μην έχει κλείσει και αυτό.
Ευτυχώς γιατί δε μου αρέσει εμένα!
όπως γενικά δε μου αρέσει σχεδόν καμία μεγάλη αλυσίδα καφετεριών.

Λοιπόν, για να συνεισφέρω κι εγώ λίγο στο θέμα... για όποιον βαριέται ή δε μπορεί να βγει πιο πέρα από το κέντρο της πόλης και θέλει ένα μαγαζί όπου θα νοιώθει ότι ξεφεύγει λίγο από την κλεισούρα της πόλης : Κήπος, είναι στην πλατεία όπου βρίσκεται το αρχαίο ωδείο. Όπως ανεβαίνουμε τα σκαλιά της Γεροκωστοπούλου, στη δεξιά πλευρά της πλατείας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε: στις 13:29, 03-09-10:

δεν γράφεται και που είναι τα μαγαζια για να τα βρίσκουν(με) κιόλας?

τα φλο πάντως έχουν κλείσει από καιρό τώρα από όσο ξέρω....
Παράθεση

Freya

Δραστήριο Μέλος

H Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Freya έγραψε: στις 02:06, 14-09-10:

παιδια οτι θελετε ρωτατε κι εδω...πατρινια γαρ!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 21:32, 17-09-10:

Τι γαρ??????
γατα εισαι?
Καλοκκαιρι Ριο και χειμωνα Πατρα απλα τα πραγματα
Παράθεση

Freya

Δραστήριο Μέλος

H Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Freya έγραψε: στις 03:37, 22-11-10:

1)οι γατες κανουν νιαου αντε νιαρ και οχι γαρ
2)το γαρ στην καθομιλουμένη χρησιμοποιείται κυρίως για να τονίσει την ιδιότητα κάποιου πχ Φιλόδοξος γαρ
3)Σουπερ μπαρακι ειναι και το Kashba με ροκ κυριως επιλογες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους