Big Bang Theory

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
...

Καλά, κανείς δεν βλέπει Big Bang Theory; Αυτό είναι απίθανο, κανείς δεν βρέθηκε να υμνήσει τον Σέλντον Κούπερ;

Υπόθεση:
4 φίλοι nerds γκουρού των φυσικών επιστημών με θέσεις σε Πανεπιστήμιο
α) Ο υπερόπτης_είμαι_στη_κοσμάρα_μου_και_είστε_όλοι_λίγοι Σέλντον
β) Ο γιατί_δεν_είμαι_1.90_πανέμορφος_με_όποια_γκόμενα_θελήσω_και_κάνω_παρέα_με_αυτούς_εδώ Λέονταρντ
γ) Ο πρέπει_να_κάνω_σεξ_με_όσες_περισσότερες_μπορώ_αλλά_στο_τέλος_τρώω_πάντα_παρέα_με_τη_μάνα_μου Εβραίος Χάουαρντ
δ) Ο δεν_μπορώ_να_μιλήσω_όταν_υπάρχουν_γυναίκες_στο_δωμάτιο_εκτός_αν_πιώ_ποτό Ινδός Ραζ

ΚΑΙ μια ξανθιά μπίμπο που δεν τους αντέχει με τίποτα, η Πένι

Αξίζει να το δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γουι λαβ Σέλντον!!!!!!!! :D:D:D:D
Είναι ο φίλος που πάντα ήθελα να είχα! Παράξενος, ιδιότροπος, αλλά βγάζει τόσο γέλιο!!! Η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω για πόσο θα τον άντεχα! :P

Στο πρώτο επεισόδιο που είδα θεωρούσα την σειρά χαζή, αλλά για ένα παράξενο λόγο κάθησα να δω και το δεύτερο επεισόδιο! Τελικά κόλλησα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
knock knock penny? knock knock penny?


ξεκίνησα να το βλέπω στο star τυχαία και ..προφανέστατα πέρασα στο να ... προμηθευτώ όλα τα επεισόδια έως τώρα σε dt...

Και παρόλαυτα άνετα το (ξανα)βλέπω στο star τις κυριακές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ξεκινάω τώρα... :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λατρεύω Σέλντον :D


Ατάκα τρελή προς Λεοντάρτ:

Λεονταρτ: "What makes you think she wouldn't have sex with me? I'm a male and she's a female."

Σέλντον: " Yes, but not of the same species. "


:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χάουαρντ: "Is it just me or does web chatting with your clothes on seem little pointless?"

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αγαπημενη ξενη σειρα μαζι με How I Met Your Mother

Επικοι χαρακτηρες και επικες ατακες.Ενας θεοπαλαβος και καταπληκτικος Σελντον.Παρα πολυ γελιο.Σε οσους δεν εχουν δει να ξεκινησουν συντομα και δεν θα χασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ναι πραγματικά δεν το περίμενα! Κόλλησα! Τρελό γέλιο, λέμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Βλέπει κανείς τον τελευταίο κύκλο; Η Πέννυ στα δυο τελευταία επεισόδια που είναι;;;;;;;;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τον παρακολουθώ, αλλά αυτό με την Πέννυ αμα δε το έλεγες δε θα το χα προσέξει :P

Τα δύο πρώτα επισόδεια ήταν που είχαν πολύ γέλιο.Τα τελευταία δε με ενθουσίασαν.
Ειδικά αυτή η Amy μου φαίνεται πραγματικά κρύα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Κι εγώ αναρωτιέμαι που πήγε η Πέννυ... Από ότι είδα στο Internet η ηθοποιός είχε τραυματιστεί και δεν συμμετείχε στα γυρίσματα για κάποιο καιρό.
Ούτε εμένα μου άρεσε η Amy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χμμ...παιδιά δεν θα έχει φάση άμα βγάλουν την Πέννυ! Θα χαθεί το όλο σκεπτικό της σειράς!
Και εμένα με εκνευρίζει η Amy, ειδικά όταν την λέει στον καλούλη και γλυκομίλητο...Σέλντον! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παιδιά το τελευταίο επεισόδιο απλά ήταν φοβερό!!!! Η μία ατάκα μετά την άλλη!!! Επιτέλους!!!


Leonard says: " 73 is the Chuck Norris of numbers"

Sheldon anwers: "Chuck Norris wishes!"


:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ποιος Sheldon ρε παιδιά;Howard Wolowitz ftw! :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε σεις με αυτή την σειρά έχω πάθει κάτι περίεργο. Αν δω ένα επεισόδιο μόνο, ξεκαρδίζομαι και μου φτιάχνει το κέφι. Αν όμως πω να δω και δεύτερο ..για κάποιο λόγο το χιούμορ αρχίζει και μου φαίνεται λίγο κρύο και δυσκολεύομαι να γελάσω. Άμα επιμείνω δε και βάλω και τρίτο, είναι βέβαιο πως θα το κόψω στην μέση λόγω ..βαρεμάρας! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Σε αυτή τη σειρά οι αγαπημένοι μου χαρακτήρες είναι ο Sheldon, η μητέρα του Sheldon και η μητέρα του Leonard! :clapup:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tι κόμματος αυτή η Πένυ γμτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Tι κόμματος αυτή η Πένυ γμτ.

ώστε για αυτό μας ξεχνάς τα σαββατοκύριακα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top