Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,709 μηνύματα σε 74,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Να με θυμάσαι/Remember me (2010)

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:44, 07-04-10:

ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ-REMEMBER ME

Να με θυμάσαι , (Remember me
) είναι ο τίτλος της ταινίας που πρωταγωνιστεί ο Ρόμπερτ Πάτινσον και ο Εμιλί ντε Ραβέν. Πρόκειται για αισθηματική ταινία του Άλεν Κούτλερ όπου μας παρουσιάζεται η ιστορία δύο νέων οι οποίοι έρχονται αντιμέτωποι ακόμη και με τι οικογένειές του, προκειμένου να σώσουν τη σχέση τους.
Ο Τάιλερ είναι ένας νεαρός Νέοϋορκέζος ο οποίος έχει μια δύσκολη σχέση με τον πατέρα του εξαιτίας ενός τραγικού γεγονότος στην οικογένειά του.
Ξαφνικά και ενώ πίστευε πως δεν υπάρχει κανένας που να μπορεί να τον αγαπήσει και να τον καταλάβει, έρχεται στη ζωή του ο έρωτας στο πρόσωπο μιας κοπέλας της Άλι, δίνοντας στη ζωή του κάποιο νόημα.
Οι ερωτευμένοι δύο νέοι προσπαθούν να κρατήσουν ζωντανή τη φλόγα του έρωτά τους, όταν έρχονται στην επιφάνεια κρυμμένα μυστικά που απειλούν να τους χωρίσουν.

Σκηνοθεσία: ΑΛΕΝ ΚΟΥΛΤΕΡ Σενάριο: ΓΟΥΙΛ ΦΙΤΕΡΣ Ηθοποιοί: ΠΙΡΣ ΜΠΡΟΣΝΑΝ , ΛΕΝΑ ΟΛΙΝ , ΚΡΙΣ ΚΟΥΠΕΡ , ΕΜΙΛΙ ΝΤΕ ΡΑΒΙΝ , ΡΟΜΠΕΡΤ ΠΑΤΙΝΣΟΝ Είδος ταινίας: ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ

9/10 για το ειδος της. δε ξερω παντως πως τα καταφερνω παντα και κλαιω σε τετοιου ειδους ταινιες με το τελος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marialena! (Μαριαλένα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marialena!
H Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H marialena! έγραψε στις 20:10, 07-04-10:

Εγω δεν την εχω δει ακομα την ταινια αλλα θελω οπωσδηποτε να την δω,ή στο σινεμα ειτε σε dvd με το καλο!!!!Γιατι εκτος του οτι πρωταγωνιστει ο Rob, μου αρεσει και το στορι της ταινιας...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 21:39, 12-04-10:

Ήταν να πάω να την δω γιατί οι κολλητές μου είναι ΤΡΕΛΕΣ με τον Πάτινσον (εγώ δεν τρελαίνομαι), αλλά όταν κανονίσαμε να πάμε είχε μόνο μια προβολή πολύ αργά και έτσι πήγαμε κάπου αλλού. Πάντως θα ήθελα να το δω. Ίσως όταν βγει σε dvd.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους