Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,709 μηνύματα σε 74,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 00:47, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Δε βρωμάνε... εκτός κι αν τα φοράει κανας μπιχλιάρης.
είναι πολυ ωραία , αλλά με όσους το συζητάω , μόνο τα δικά μου βρωμάνε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη JaneWin
H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε στις 03:08, 09-06-10:

ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται...και δεν σκιζονται κιολας οσο και να προσπαθω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 06:24, 09-06-10:

εμενα μου αρεσουν, δεν βρωμανε και δεν τα βρισκω υπερτιμημενα Το μονο ελαττωμα τους ειναι οτι δεν μπορεις να τα φορεσεις οταν βρεχει και εδω που ζω βρεχει πολυ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 11:03, 09-06-10:

Ναι, άμα βρωμάει το all star θα βρωμάει και το χ,ψ άλλο παπούτσι. Δε φταίει το συγκεκριμένο. Εγώ τόσα χρόνια που φοράω δεν μύρισαν ποτέ.

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
είναι πολυ ωραία , αλλά με όσους το συζητάω , μόνο τα δικά μου βρωμάνε
Για τον exposed σε πέρασα -.-'

Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 11:11, 09-06-10:

ολα τα παπουτσια βρομανε αν τα φοραει καποιος καθε μερα αλλα εξαρταται κι απο το ποδι αν βρομαει γενικα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 16:14, 09-06-10:

Xωρίς συγκεκριμένο λόγο δεν μου άρεσαν καθόλου παλιά. Ίσως επειδή είχαν γίνει τόοοοοσο μόδα. Όλα τα κορίτσια από 12 μέχρι 17 θα πήγαιναν στο σχολείο μες στην τρελή χαρά και θα έλεγαν "Α, κοίτα τα καινούρια μου starakia'', ή ''Πάτα μου τα παπούτσια. Τα All Star φθαρμένα δείχνουν ωραία''.

Πλέον δεν έχω πρόβλημα. Δεν τα φοράω αλλά μερικά μου αρέσαν και σε μερικούς ανθρώπους βρίσκω ότι πάνε πολύ.

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 19:30, 09-06-10:

Μεχρι κι ο πατερας μου εχει ενα ζευγαρι,αλλα πολυ που με νοιαζει.Εμενα ειναι τα αγαπημενα μου παπουτσια

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 19:35, 09-06-10:

Δε βρωμάνε... εκτός κι αν τα φοράει κανας μπιχλιάρης.
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μπιχλιάρης ο άλλος. Λογικά δες το... Είναι πάνινα και είναι λογικό να μυρίζουν άσχημα... :
Αρχική Δημοσίευση από JaneWin
ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται..
Και επιπλέον τα φοράνε όλοιιιιιιιιιιιιιιι! Παντού, ο καθένας έχει ένα ζευγάρι. Και εγώ έχω. Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια... Κάτι λέει αυτό για την "αξία" τους

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:10, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μπιχλιάρης ο άλλος. Λογικά δες το... Είναι πάνινα και είναι λογικό να μυρίζουν άσχημα... :
Όπως είπε και μια κοπέλα πάνω, το αν μυρίζουν ή όχι δεν οφείλεται απαραίτητα στα παπούτσια, αλλά στο πόδι του καθενός.

Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια...
Και ο μπαμπάς μου αυτό μου είχε και τρελαίνεται λίγο με τη τιμή τους σήμερα..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Holy_Law (Μιχαήλ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Holy_Law
Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Holy_Law έγραψε στις 21:20, 09-06-10:

Δεν ξέρω τι λέτε,προτιμώ τα Vans πολύ πιο βολικά.
Δε λέω για αυτα του skate.

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 22:59, 09-06-10:

adidas

Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη JaneWin
H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε στις 16:37, 10-06-10:

Και επιπλέον τα φοράνε όλοιιιιιιιιιιιιιιι! Παντού, ο καθένας έχει ένα ζευγάρι. Και εγώ έχω. Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια... Κάτι λέει αυτό για την "αξία" τους
εμενα η μαμα μου λεει οτι τα φορουσαν αναγκαστικα στην γυμναστικη και για αυτο τα μισουσε και ακομα δεν τα πολυσυμπαθει.....

και δεν ευθυνεται παντα το ποδι καποιου επειδι του βρομανε τα All Star...για να φανει η διαφορα δοκιμαστε ενα ακριβο δερματινο παπουτσι και ενα κανονικο σταρακι..καμια σχεση...

Παράθεση

Diana Fire (Τίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Diana Fire
H Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Diana Fire έγραψε στις 17:58, 10-06-10:

Εγώ τα λατρεύω τα all star!!Εχω 8 ζευγαρια και θελω κι αλλα!!
Ειναι πολυ βολικα παπουτσια αλλα το κακο ειναι οτι λερωνονται πολυ γρηγορα και χαλανε ευκολα..

Παράθεση

eva.p

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eva.p
H eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H eva.p έγραψε στις 10:20, 25-06-10:

Τα all star είναι πολυ ωραία παπούτσια (αλλα όχι για όλες τις περιστάσεις)

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 11:50, 25-06-10:

Εϊναι διαχρονικά και έιναι πλέον ένα κλασσικό παπούτσι για μία αξιοπρεπή casual εμφάνιση..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AntziWin (Κουφό Χρυσόψαρο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη AntziWin
H Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 660 μηνύματα.

H AntziWin έγραψε στις 19:55, 30-06-10:

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΡΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.....

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 20:10, 30-06-10:

Why not my little doctor???

Εδω φοράει καθηγητής μου στη σχολή ετών 55 (?) και του πανε τρέλα!
μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!
οι δικοι μας να τα βλεπουν!!!ααααντε!
και εγω τα allstar τα λατρευω! αθλητικα τα χω καψει τελειως και στη γυμναστικη all!
αλλα στο μποτακι στυλ! οχι το κοντο... 3 ζευγαρια εχω και τα τρια μποτακια!

Παράθεση

ravenheart

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ravenheart
H ravenheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H ravenheart έγραψε στις 16:44, 01-07-10:

Με βολεύουν απίστευτα! Έχω 4 ζευγάρια και τα φοράω σχεδόν όλες τις ώρες της ημέρας(:

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 16:49, 01-07-10:

Τα προτιμούν και οι επώνυμοι.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 17:28, 04-07-10:

Βρε γμτ, θέλω να διαβάζω το bussines plan που κρύβετε πίσω από τα All Star και γενικότερα για την converse. Πίσω από τόσο δυνατό brand σίγουρα κρύβονται απίστευτα μυαλά και ένα φοβερό team.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jimmaki (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jimmaki
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Jimmaki έγραψε στις 21:57, 05-07-10:

ενα ζευγαρι all star ηταν τα πρωτα μου παρα μα παρα πολυ αγαπημενα παππουτσια υστερα πηρα και αλλο ενα ζευγαρι αλλα εδω και καιρο δε παιρνω πια...με ολες αυτες τις εικονες και αυτα που διαβασα που ειδα θυμηθηκα γιατι μου αρεσαν τοσο πολυ

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:08, 05-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Βρε γμτ, θέλω να διαβάζω το bussines plan που κρύβετε πίσω από τα All Star και γενικότερα για την converse. Πίσω από τόσο δυνατό brand σίγουρα κρύβονται απίστευτα μυαλά και ένα φοβερό team.

1.μην χρησιμοποιείς καλά υλικά για να κατασκευάσεις το προΐόν
2.μην του δώσεις τιμή ανάλογη της ποιότητας τους αλλά και όχι πολύ υψηλή για να μην μας πάρουν με τις ντομάτες
3.μην το διαφημίσεις στο χαζοκούτι με μοντέλα να τα βλέπουν και να φτιάχνονται
4.άφησε το χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα για να έχει χώρο να γράφει πάνω του καθένας ότι γουστάρει
5.μην προσπαθήσεις να ανταγωνιστείς κάποια ομοειδή ομάδα προΐόντων

αν δεν πιάσει τίποτα από τα παραπάνω , πείσε τον ville valo να τα λατρέψει

π.σ. Baby join me in marketing

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 22:52, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
4.άφησε το χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα για να έχει χώρο να γράφει πάνω του καθένας ότι γουστάρει
Και γω έγραφα και ζωγράφιζα μέχρι πέρυσι πάνω τους
Ωραία ήταανεε

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:19, 06-07-10:

Και γω έγραφα και ζωγράφιζα μέχρι πέρυσι πάνω τους
Ωραία ήταανεε
Το σιχαίνομαι αυτό

Αλλά, μεταξύ μας, είναι καλό για σκονάκια

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 23:21, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Το σιχαίνομαι αυτό

Αλλά, μεταξύ μας, είναι καλό για σκονάκια
Μια χαρά είναι/ήταν

Ναι, το ξέρω. Είχα γράψει κάτι ημερομηνίες για την Ιστορία στη 3η γυμνασίου.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 23:25, 06-07-10:

θα παω αυριο να παρω ενα ζευγαρι λευκαεχω και αλλα 2 αλλα τα εχω διαλυσει γιατι τα φοραω παντου,στο σχολειο,εξω,στη γυμναστικη, παντου...

Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 14:17, 04-08-10:

υπεραγαπάω τα all star. είναι τα πιο άνετα παπούτσια που έχω φορέσει στη ζωή μου. παίζει να έχω κάπου 10 ζευγάρια.

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 21:53, 04-08-10:

Σε αντίθεση με τους προλαλήσαντες τα βρίσκω απίστευτα άβολα σε σημείο να χρειαστώ πατερίτσες και λάμες για την μέση μου μετά από χρήση ων συγκεκριμένων υποδημάτων άνω του μήνα. Απορώ πώς έπαιζαν μπάσκετ κάποτε με αυτά. Μάλλον απ την τσατίλα και την α-βολε-ψιά θα τελείωνε το παιχνίδι. Σκίζονται πανεύκολα και λοιποί γιούφτοι (κι εγώ μέσα) το κάναν μόδα και δεν τα πετούσαν μέχρι να βγει η δαχτυλούμπα να σκουπίζει πεζοδρόμιο. Δεν μου αρέσουν. Δεν είναι ούτε αθλητικά, ούτε επίσημα, δεν είναι γερά, μπάζουν νερά/σκατά/πέτρες και τα ακρίβυναν κιόλας.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 22:09, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Σε αντίθεση με τους προλαλήσαντες τα βρίσκω απίστευτα άβολα σε σημείο να χρειαστώ πατερίτσες και λάμες για την μέση μου μετά από χρήση ων συγκεκριμένων υποδημάτων άνω του μήνα. Απορώ πώς έπαιζαν μπάσκετ κάποτε με αυτά. Μάλλον απ την τσατίλα και την α-βολε-ψιά θα τελείωνε το παιχνίδι. Σκίζονται πανεύκολα και λοιποί γιούφτοι (κι εγώ μέσα) το κάναν μόδα και δεν τα πετούσαν μέχρι να βγει η δαχτυλούμπα να σκουπίζει πεζοδρόμιο. Δεν μου αρέσουν. Δεν είναι ούτε αθλητικά, ούτε επίσημα, δεν είναι γερά, μπάζουν νερά/σκατά/πέτρες και τα ακρίβυναν κιόλας.
Είναι μόνο για περιορισμένη χρήση και σίγουρα όχι για σκίσιμο ούτε για λέρωμα, μόνο καθαρά. Είναι μπιμπελό για τύπους και τύπισες που πρέπει να προσέχουν να αποφεύγουν τα χώματα αλλά δεν νομίζω ότι είναι άβολα. Δεν είναι για πεζοπορίες ούτε για επίσημες εμφανίσεις.
Αυτό το σκίσιμο και το λέρωμα που έχει γίνει μόδα ακόμα και στα παπούτσια το σιχαίνομαι. Δεν είναι επίσης καθόλου καλή ιδέα τα άσπρα από πρακτικής άποψης, όσο για τα πράσινα και τα κόκκινα τα βρίσκω καλά μόνο για κοπέλες ή για κλόουν. Βλέπω μερικούς άντρες που φοράνε κόκκινα και απορώ.

Παράθεση

avenger92

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη avenger92
H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε στις 00:41, 05-08-10:

Δεν εχω γνωμη για αυτο το ειδος υποδηματων γιατι δεν εχω φορεσει ποτε!!(Γενικα δεν ακολουθω τη μοδα,οποτε δεν ακολουθησα και τη μοδα με τα all star!)

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 05:53, 05-08-10:

Τελευταία φορά που φόρεσα all star ήταν στα 10-11. Κάτι υπέροχα κόκκινα. Ήταν τα αγαπημένα μου. Πλέον δε μου αρέσουν καθόλου. Συμφωνώ με τους παραπάνω, είναι υπερεκτιμημένα (με τα ίδια χρήματα βρίσκεις μέχρι και δερμάτινα παπούτσια). Επίσης ναι με εκνευρίζει το γεγονός ότι τα φοράνε όλοι και επικρατεί φρενίτιδα. Αν περάσει η μόδα τους ίσως να πάρω κανένα ζευγάρι, αν και δεν ταιριάζουν καθόλου στο στυλ μου. Το consept all star με μπλούζα wesc κτλ έχω βαρεθεί να το βλέπω.

Την Portman με το σταρακι και τη Chanel την αφήνω ασχολίαστη.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 07:55, 05-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Τελευταία φορά που φόρεσα all star ήταν στα 10-11. Κάτι υπέροχα κόκκινα. Ήταν τα αγαπημένα μου. Πλέον δε μου αρέσουν καθόλου. Συμφωνώ με τους παραπάνω, είναι υπερεκτιμημένα (με τα ίδια χρήματα βρίσκεις μέχρι και δερμάτινα παπούτσια). Επίσης ναι με εκνευρίζει το γεγονός ότι τα φοράνε όλοι και επικρατεί φρενίτιδα. Αν περάσει η μόδα τους ίσως να πάρω κανένα ζευγάρι, αν και δεν ταιριάζουν καθόλου στο στυλ μου. Το consept all star με μπλούζα wesc κτλ έχω βαρεθεί να το βλέπω.

γνωριζόμαστε από κάπου;

βτω δεν είναι πια τόσο της μόδας. Όσοι φόραγαν αλ σταρ λόγω τρεντ, τώρα το έχουν γυρίσει σε asics & adidas δεν συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου, εγώ αποτελώ εξαίρεση

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 08:46, 05-08-10:

γνωριζόμαστε από κάπου;

βτω δεν είναι πια τόσο της μόδας. Όσοι φόραγαν αλ σταρ λόγω τρεντ, τώρα το έχουν γυρίσει σε asics & adidas δεν συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου, εγώ αποτελώ εξαίρεση
Εσύ είσαι;;;

Δεν είναι τόσο.. Αλλά είναι. Κι εμείς εδώ τα trends τα υιοθετούμε με καθυστέρηση ενός χρόνου οπότε από του χρόνου που θα πάψω να βλέπω παντού all star μπορεί να κάνω την υπέρβαση.

Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Θησεύς
Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε στις 11:16, 05-08-10:

εγω τα all star τα αγαπώ.Αυτο που λέτε για τη μόδα στη θεσσαλονικη δεν ισχυεί πλέον γιατι έχουν ξεπεραστεί κάπως.Βέβαια εγώ θεωρώ τα all star σταθερή αξία και όχι μόδα γιατι κυριαρχούν για δεκαετίες.Έγω σιχαίνομαι τα παπουτσια DC και ethnies που τα φοράνε όλοι οι ψευτομάγκες (γενικα μου τη δίνει το ντύσιμο απο πάνω μεχρι κάτω με νεανικές μάρκες) και σε 5-10 χρόνια θα τα έχουν ξεχάσει ολοι ενώ τα all star θα παραμένουν.Οσο για τις τιμές εγω πήρα κατι πράσινα μποτάκια με 59 e.Πρακτικότατα είναι,δροσερά,δεν πειράζει αν λερωθουν ή σκιστουν αλλα μην τα φορέσετε ΠΟΤΕ χωρίς κάλτσες γιατι θα φρικάρετε!Επίσης τα αλλα τα adidas και τα replay είναι παρα πολυ ωραία,έχω ενα replay και το χω λιώσει!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:00, 05-08-10:

Δεν ειναι και ασχημα αλλα εγω δεν τα φοραω και δεν προκειται να αγορασω γιατι τα πανινα δε με βολευουν οταν θελω να τρεξω και φοβαμαι μην σπασω καναν αστραγαλο και γενικα νταξει δεν ειναι κατι τοσο ιδιαιτερο παπουτσια σαν ολα τα αλλα ειναι...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:54, 05-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Wrong
υπεραγαπάω τα all star. είναι τα πιο άνετα παπούτσια που έχω φορέσει στη ζωή μου. παίζει να έχω κάπου 10 ζευγάρια.
Οκ, ωραία είναι, αλλά άνετα σε καμία περίπτωση με τη flat σόλα!

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 19:09, 07-08-10:

Εμενα μου αρεσουν παρα πολυ παντως.Σιγουρα δεν ειναι καλης ποιοτητας παπουτσι οπως αναφερει και ο borat(οπως και τα περισσοτερα εξαλλου).

Οπως προαναφερθηκε ,επειδη μισω να φοραω οτιδηποτε που υπαρχει περιπτωση να το φοραει η μιση πολη (δεν νομιζω να αρεσει και σε καποιον) ψαχνω πολυ μεχρι να παρω.Εδω μεχρι την Αθηνα πηγα για να βρω ζευγαρι που να μου αρεσει παρα πολυ ,με σχεδια και να μην το χει και κανεις(εννοωντας αντε να το 'χουν κανα δυο ατομα).Προσφατα ομως ,υιοθετησα μια αλλη νοοτροπια.Να τα σχεδιαζω μονη μου.Πριν δυο-τρεις μηνες πηρα κατι γαλαζορασινα(ας πουμε) σταρακια που ειχα και τα κανα αγμωριστα.Δεν φαινεται πλεον το προηγουμενο χρωμα τους καθως ειναι καλυμμενα απο σχεδιακια μικρα και μεγαλα και ωραια χρωματακια .Και μου φανηκε παρα πολυ καλυτερο,γιατι αλλο να ψαχνεις την μιση αγορα να βρεις αυτο που θες και αλλο να κοπιαζεις μονος σου για να βγει κατι ωραιο και μοναδικο .Το χαιρεσαι πιο πολυ πως να το κανουμε.Ισως να 'ναι ομως μονο η δικη μου γνωμη ...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 19:16, 07-08-10:

Η νέα μόδα να ζωγραφίζουμε στα παπούτσια
To έχω παρατηρήσει και σε άλλους αυτό, προσωπικά μου φαίνεται αντιαισθητικό.
(Πω, τι θυμήθηκα, τάδε+τάδε=BFFE. , κλασσικό πλέον )

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 19:23, 07-08-10:

Η νέα μόδα να ζωγραφίζουμε στα παπούτσια
To έχω παρατηρήσει και σε άλλους αυτό, προσωπικά μου φαίνεται αντιαισθητικό.
(Πω, τι θυμήθηκα, τάδε+τάδε=BFFE. , κλασσικό πλέον )
Οχι καμια σχεση,μην παρεξηγεις.Αυτο το χω δει κι εγω πολλες φορες κι εχεις απολυτο δικιο.Του τυπου ταδε+ταδε +ταδε = b.f.f.e. και μια ξεκαρφωτη φατσουλα.Εγω αλλο σου λεω.Ολοκληρο μια ζωγραφια.Ουτε καν λοφια.Μονο ζωγραφιες.Τερατακια,νεραιδουλες,μπαρμπαδακια, ο,τι τραβαει η ψυχη σου.Ισως αμα εμενα Αθηνα να βλεπα κι αλλα τετοια γιατι πραγνματικα το θεωρω εργο τεχνης αμα ειναι καλοδουλεμενο.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 19:35, 07-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλινι(^^)
Οχι καμια σχεση,μην παρεξηγεις.Αυτο το χω δει κι εγω πολλες φορες κι εχεις απολυτο δικιο.Του τυπου ταδε+ταδε +ταδε = b.f.f.e. και μια ξεκαρφωτη φατσουλα.Εγω αλλο σου λεω.Ολοκληρο μια ζωγραφια.Ουτε καν λοφια.Μονο ζωγραφιες.Τερατακια,νεραιδουλες,μπαρμπαδακια, ο,τι τραβαει η ψυχη σου.Ισως αμα εμενα Αθηνα να βλεπα κι αλλα τετοια γιατι πραγνματικα το θεωρω εργο τεχνης αμα ειναι καλοδουλεμενο.
Και εγώ γενικά για ζωγραφιές λέω, αυτό στην παρένθεση το είπα λόγω φλασιάς.
Γενικά, δε μου αρέσει. Πχ τα ρούχα γιατί δεν τα ζωγραφίζουμε; (είμαι περίεργη, μη δίνεις σημασία)

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. έγραψε στις 00:03, 08-08-10:

Και εγώ γενικά για ζωγραφιές λέω, αυτό στην παρένθεση το είπα λόγω φλασιάς.
Γενικά, δε μου αρέσει. Πχ τα ρούχα γιατί δεν τα ζωγραφίζουμε; [SIZE=](είμαι περίεργη, μη δίνεις σημασία)[/SIZE]
Τι να σου πω.Γουστα ειναι αυτα υποθετω.Παντως εχω δει και ρουχα ζωγραφισμενα και ηταν παρα πολυ ωραια.Σαν εργα τεχνης!Και καλοδουλεμενα .

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 09:48, 08-08-10:

κάνανε και διαγωνισμο "Art on a Converse All Star"
το μεσαίο παπουτσάκι είναι και το νικητήριο......

με τα τζινάκια είναι ότι πρέπει αυτά τα λουλουδάτα..............

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 22:23, 11-09-10:

Είναι τέλεια!! Εχω και σε μπότες αλλά και τα κανονικά chuck taylor όπως επίσης και τα πιο χαμηλά.. Ειναι απίστευτα άνετα..

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 22:43, 11-09-10:

ειναι πανακριβα για αυτο που προσφερουν

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 22:46, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit

Την Portman με το σταρακι και τη Chanel την αφήνω ασχολίαστη.
προσωπικα εχω βαρεθει να βλεπω το μοτιβο τζιν σωληνα-μπαλαρινες. εκτος αυτου, βαζουν και ρουζ πανω στα ζυγωματικα και ειναι πραγματικα αθλια

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε στις 22:57, 11-09-10:

Γενικά τα μοτίβα είναι άσχημο πράγμα. Πολλοί υιοθετούν έτοιμο σώμα κάποιου στυλ που τους πασάρουν και καταλήγουν με κάτι που δεν τους πηγαίνει. Αυτό ενοχλεί εμένα. Να βλέπω έναν άνθρωπο που αντί να φοράει να ρούχα του, να τον φοράνε αυτά.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 23:04, 11-09-10:

Γιατί βλέπω μια μαζική προτίμηση της συγκεκριμένης φίρμας με το συγκεκριμένο σχέδιο από μέλη της πολιτικής παράταξης του ΣΥΡΙΖΑ (νεολαίοι, κομματόσκυλα,...κτλ);

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 23:20, 11-09-10:

Υπερεκτιμημένα και υπερτιμημένα.

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 23:25, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Γιατί βλέπω μια μαζική προτίμηση της συγκεκριμένης φίρμας με το συγκεκριμένο σχέδιο από μέλη της πολιτικής παράταξης του ΣΥΡΙΖΑ (νεολαίοι, κομματόσκυλα,...κτλ);
γιατι ειναι τετοιο το κολλημα σου που μονο αυτους (θες να) βλεπεις να φορανε :S

Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lacky
H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε στις 23:41, 11-09-10:

Γενικότερα, δεν τα συμπαθούσα και πάρα πολυ σαν παπούτσια, δεν ήταν του στυλ μου , εχω ενα ζευγαρι μποτακι γκρι με ροζ και γαλαζιο, ενα δερματινο slim, και αυτα που ερωτευτηκα φέτος ειναι:

Τελικά ποτε μην λες ποτε! Δεν ήταν του στυλ μου αλλα τελικα βρήκα σχέδια που μου ταίριαζαν...

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  lupe-fiasco-converse-chuck-taylor-all-star-1.jpg
Εμφανίσεις:  6693
Μέγεθος:  30,7 KB  
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους