Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,847 μέλη και 2,411,336 μηνύματα σε 75,073 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

staventoula (staventoula)

Νεοφερμένος

H staventoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H staventoula έγραψε: στις 20:02, 26-04-10:

μ' αρεσουν
εχω αλλα προτιμω τα DC

Τα skeit ειναι καλυτερα..πιο ανθεκτικα και πιο πολυ στη μοδα..εχουν ξεπεραστει λιγο τα σταρ..αν και βγαινουν σε πολυ ωραια σχεδια-χρωματα..τα εχω 2 μηνες και πισω δε φενεται το all star
αυτο γινεται μονο σε μενα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 26-04-10 στις 23:38. Αιτία: greeklish
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 20:18, 26-04-10:

εμενα δν εχει σβηστει το all star απο πισω,αλλα ενα προβλημα εχω.λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε: στις 17:10, 27-04-10:

κατι τετοια ακουω παντα και τρελενομαι..
η νεα χαζομαρα και αυτη να κυκλοφορεις καπου και ολοι να φορανε τα ιδια παπουτσια...αλλη ακρη...αλλα για πολυ ακυρο μιλαμε...τοοοοοοοση ποικιλια..θα τους πιασει ομως ολους ενα τρελο..και για ΕΝΑΝ χρονο θα φορανε ΜΟΝΟ all star μετα μονο vans , μετα μονο DC..βασικα το σιχαθηκα..δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας,αλλα εγω το θεωρω πολυ ποζερια.Εχουν μαζοποηθει ολοι...και εκει που υπαρχει κατι ξεχωριστο το αντιγραφει το 99% του πληθυσμου και χανει τελικα την αξια του.Θα πρεπει να βαζουν και copyrights στην εμφανηση τους για να μην γινεται παραβιαση αυτών των μοναδικων δικαιωματων.
in or out βαλτε πραγματα χωρις να επηρεαζεστε απο αλλους και προπαντων απο την μοδα που μονο σας εκμεταλλευεται για να γεμισει το τζεπακι της.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:06, 27-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεοπάτρα
λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....
Τα πετάω στο πλυντήριο, σε κάποιο γρήγορο πρόγραμμα χωρίς στέγνωμα, και γίνονται σαν καινούργια.
Εννοείται ότι δεν τα βάζεις μέσα με τις λάσπες...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 19:35, 29-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Τα πετάω στο πλυντήριο, σε κάποιο γρήγορο πρόγραμμα χωρίς στέγνωμα, και γίνονται σαν καινούργια.
Εννοείται ότι δεν τα βάζεις μέσα με τις λάσπες...
Όχι βέβαια,δεν τα βάζω στις λάσπες. Δεν χαλάνε στο πλυντήριο...;
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 18:37, 01-05-10:

Εμένα με βολεύουν πάρα πολυ...Εχω 7 ζευγάρια,τα οποια τα συνδυάζω με κάθε περισταση...π.χ. εχω κάτι μπεζ που το καλοκαιρι τα χω φορεσει και για να βγω βράδυ...Επιπλεόν,σε μένα ταιριάζουν απόλυτα με το στυλ μου,γιατι συνήθως φοράω τζιν και μακρια T-shirt...Οσο για το θέμα της φθορας,μου τυχαινε και μενα αλλα μετα πήρα πολλα ζευγάρια και τα φόραγα εναλλάξ κι ετσι λύθηκε...Ειναι ακριβούτσικα αλλα για δερμάτινο θελει πάνω απο 100 ευρω και δε μ' αρέσουν και τοσο τα σχέδια....Με λιγα λογια...ALL STAR FTW!

Όχι βέβαια,δεν τα βάζω στις λάσπες. Δεν χαλάνε στο πλυντήριο...;

Τιποτα δεν παθαίνουν...το πολυ πολυ να σβήσει το ALL STAR πίσω,αλλα χέστηκες για το πισω.....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 01-05-10 στις 18:39. Αιτία: merge
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 21:25, 01-05-10:

ναι,αλλά άμα σβηστεί πώς θα φαίνεται ότι είναι αυθεντικό all star;
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:57, 01-05-10:

Ε δε θα το βαλει και σε κορνιζα για να δουν οτι ειναι αυθεντικο.

Το πολυ πολυ, να το πατησεις απο πανω με μαυρο μαρκαδόρο.
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 22:09, 01-05-10:

λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....
Στο λεωφορείο άκουγα κάποιους να μαλώνουν για το ποιος τα χει πιο βρώμικα!

Και επίσης μια φίλη μου όταν την ρώτησα τι dresscode είχε ένα μαγαζί που θα πήγαινα πρώτη φορά μου είπε: χωρίς σκισμένο σταράκι δεν μπαίνεις

Οπότε;
Παράθεση

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O alllantin έγραψε: στις 22:55, 01-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
Και επίσης μια φίλη μου όταν την ρώτησα τι dresscode είχε ένα μαγαζί που θα πήγαινα πρώτη φορά μου είπε: χωρίς σκισμένο σταράκι δεν μπαίνεις

Οπότε;
έσκισες τα παπούτσια σου ;
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 23:03, 01-05-10:

σταράκι και καθαρό δεν πάνε μαζί παιδιά!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 23:59, 01-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από alllantin
έσκισες τα παπούτσια σου ;
όχι μπήκα ξυπόλητη
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 16:34, 02-05-10:

ναι,αλλά άμα σβηστεί πώς θα φαίνεται ότι είναι αυθεντικό all star;
σιγά...αφου ξέρεις εσυ οτι ειναι αυθεντικο...Επιπλέον αν παρατηρησεις ενα μουφα και ενα αυθεντικο φαίνεται τεράστια διαφορα...Στην τιμη πρωτα...
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 17:47, 02-05-10:

Στην βιτρίνα φυσικά και φαίνεται
Φορεμένο όχι τόσο!Αλλά σιγααααααααα
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 19:57, 02-05-10:

ναι,όντως....αρκετοί λένε ότι τα all star είναι της μόδας λερωμένα...
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 19:59, 02-05-10:

Δεν είναι θέμα μόδας!! Για μένα,φυσικά..
Παράθεση

PavloS (παύλος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O PavloS έγραψε: στις 18:42, 05-05-10:

ειναι αστειο που απο το 60' τα all star εχουν μεινει ΙΔΙΑ!!!τεσπα εγω σκεφτομαι να παρω πρασινα πρπ να ναι τελεια
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 12:22, 06-05-10:

Ναι,θα είναι ωραία κ τα πράσινα...βασικά όλα τα χρώματα είναι!
Παράθεση

staventoula (staventoula)

Νεοφερμένος

H staventoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H staventoula έγραψε: στις 20:41, 14-05-10:

εμενα δν εχει σβηστει το all star απο πισω,αλλα ενα προβλημα εχω.λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....
Τα all star ειναι καλυτερα βρωμικα...ολοι το λενε.
Δεν συμφωνεις;;;
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 18:51, 15-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από staventoula
Τα all star ειναι καλυτερα βρωμικα...ολοι το λενε.
Δεν συμφωνεις;;;
ότι είναι καλύτερα...είναι....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    _Mar_42

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους