Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,180 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Goseithor
Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 09:32, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεοπάτρα
Φοράτε All Star; Σας αρέσουν;
μας αρέσουναυτό που με τρελαίνει είναι ότι κάνουν για όλες τις εποχές...δε γλιστράνε σε χιόνια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 10:38, 24-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Goseithor
μας αρέσουναυτό που με τρελαίνει είναι ότι κάνουν για όλες τις εποχές...δε γλιστράνε σε χιόνια
Mα είναι πάνινα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Goseithor
Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 10:49, 24-09-10:

εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα..πραγματικα..ούτε γλιστρούσα ούτε βράχηκα...και σε πλ χιόνι...τι να πω...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 11:06, 24-09-10:

Οver-rated.
Uncomfortable. (virtually no sole).
No imagination in the design.

Πιστευω οτι ειναι απο εκεινα τα ειδη ρουχισμου που επικρατησαν γιατι οκ τα βολευτηκε ο κοσμος, και ηταν πολυ φθηνα. Απο κει και περα, τοσα χρονια τα εχει συνηθισει τοσο πολυ το ματι μας, που δεν βλεπουμε καν ποσο υπολειπονται σε ομορφια απο άλλα.

Προσωπικά δεν ειχα ποτε (ειχα δοκιμασει ομως), και δε μπορω το παπουτσι αν δεν με ικανοποιει σε 2 βασικους τομεις : αισθητική και ανεση.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 11:47, 24-09-10:

Εμενα παλι μου αρεσουν αρκετα...

Αλλα τα αποφευγω γενικως επειδη λογω του σχεδιασμου τους και του σχηματος του ποδιου μου σκιζονται σ' ενα συγκεκριμενο σημειο... Οσα ζευγαρια κι αν εχω παρει...

Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 12:18, 24-09-10:

Εμενα δεν μου αρεσουν,οχι μονο τα συγκεκριμενα,γενικα το στυλ μποτα σε παπουτσια...

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 17:26, 11-11-10:

Ωραία παπούτσια!

Παράθεση

black mamba (Φανή)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη black mamba
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H black mamba έγραψε στις 20:26, 17-11-10:

Ειναι τελεια!!!Και το καλο ειναι οτι και ανετα ειναι κ παντα και με τα παντα-σχεδον-μπορεις να τα βαλεις!Α!Και ειναι και γερα!Yeah all star!χαχα!

Παράθεση

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tiffanykal
H tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H tiffanykal έγραψε στις 22:17, 17-11-10:

Δεν μου αρέσουν πολύ σαν εικόνα, αλλά είναι βολικά, αντέχουν, βγαίνουν σε πολλά χρώματα και γι' αυτό τα φοράω

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 13:00, 20-11-10:

Εντάξει..γερά δεν τα λες. Αλλά είναι κατάλληλα για όλη την μέρα και προπάντων άνετα!
Βασικά, πολλοί τα φοράνε και όταν βρέχει...εγώ όταν τα φοράω μπαίνει μέσα το νερό και βρέχοντε οι κάλτσες

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 13:18, 20-11-10:

Tα έχουν όλοι πλέον δεν μου αρέσουν. Προτιμώ με τα ίδια λεφτά να πάρω άλλο παπουτσάκι που δε το φοράνε όλοι.

Παράθεση

Effie Vt

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Effie Vt
H Effie Vt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Effie Vt έγραψε στις 20:27, 20-11-10:

Η αληθεια ειναι οτι τα all star ειναι σκετη κοροιδια. Πριν κατι χρονια ηταν τα πιο φτηνα παππουτσια που κυκλοφορουσαν.
Ελεος με τις μαρκες και το αν ειναι αυθεντικο η οχι! παραδεχτητε το, πληρωνετε τη μαρκα και οχι το παππουτσι.
Τελος δεν ειναι καθολου βολικο, δεν κανει καλο στο ποδι και αμα δεν ηταν στη μοδα κανεις δε θα το φορουσε!!!
Μετα απ ολα αυτα θα πω οτι και γω φοραω all star(αυθεντικα και μη) αλλα ο μονος λογος ειναι οτι ειναι ΄μικροκαμωμενα΄ σε σχεση με αλλα αθλητικα και μπορω να τα βαλω με στενα παντελονια. Στην αρχη δε μου αρεσαν καθολου εμφανισιακα αλλα μετα τα συνηθισε το ματι μου και ετσι με αυτογνωσια θυσιασα και γω τα λεφτα μου στο βωμο της μοδας... Τωρα που ''ξυπνησα'' αποφασησα να μη ξανα κανω το ιδιο λαθος!!!!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 22:48, 20-11-10:

Ποτέ δεν με συγκίνησαν να τα αγοράσω. Θεωρώ πεταμένα λεφτά για να πουλήσω μούρη...επειδή το φοράν όλοι και όλες. Γενικά δεν μου αρέσει να κάνω κάτι επειδή το κάνουν όλοι, έτσι χωρίς προσωπική βούληση.

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 20:44, 21-11-10:

δεν καταλαβαίνω γιατί κάτι, που είναι mainstream, δεν μπορεί να είναι και ωραίο και καλόγουστο.εγώ τα βρίσκω πολύ ωραία παπούτσια προσωπικά. μερικά από αυτά έχουν πολύ όμορφα σχέδια. και δεν μου έχουν κάνει κακό στο πόδι (ακόμα) ο.Ο

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erica1a

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη erica1a
H erica1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H erica1a έγραψε στις 11:40, 26-11-10:

Δεν υπάρχει πιο εύκολο παπούτσι, τα έχω χαρεί όσο τιποτέ άλλο. Έχουν την μαγεία να κάνουν πιο casual ένα ενδεχομένως βαρύ ντύσιμο! Νομίζω πάντα θα φοράω starakia!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

french

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη french
Ο french αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O french έγραψε στις 20:46, 07-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από erica1a
Δεν υπάρχει πιο εύκολο παπούτσι, τα έχω χαρεί όσο τιποτέ άλλο. Έχουν την μαγεία να κάνουν πιο casual ένα ενδεχομένως βαρύ ντύσιμο! Νομίζω πάντα θα φοράω starakia!
+1
Tα φοραω επι 3-4 χρονια συνεχωμενα (οχι τα ιδια ), απο κει θα καταλαβετε οτι αν ηταν να τα φοραω λογο το οτι τα φορουν ολοι, θα ελεγα για τουλαχιστον 10 χρονια. Απλα τα πραγματα ομως, ειναι ενα παπουτσι το οποιο ειναι ανετο, all time classic και κοστιζει πολυ λιγοτερο απο το μεσο ορο παπουτσιων για καθημερινη χρηση. Αλλο να δινεις 45-50-60? και αλλο να δινεις 120? (γιουχου-φευγα)!

AllStar Rules

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ina10039 (ina τη περιμενεις?)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ina10039
H ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Ina10039 ειμαι τρελη για δεσιμο!!! έγραψε στις 22:20, 19-03-11:

Λοιπόν εγώ δεν τα φοράω για να πουλήσω μούρη αλλά επειδή μου αρέσουν και Αll Star είχα πριν βγουν στη μόδα και στους περισσοτέρους δεν άρεσαν αλλά μετά όταν βγήκαν στη μόδα φόραγε το μισό σχολειό...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

litsaki94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη litsaki94
H litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H litsaki94 έγραψε στις 12:20, 20-03-11:

μονο all star.. οχι απλως τα φοραω συνεχεια.. τα λιωνω... δεν κανω χωρισ αυτα.. τα πρωτα μου τα ειχα για 5 χρονια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:42, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από litsaki94
μονο all star.. οχι απλως τα φοραω συνεχεια.. τα λιωνω... δεν κανω χωρισ αυτα.. τα πρωτα μου τα ειχα για 5 χρονια...
Λίγη βρώμα θα είχαν πάνω.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαγμένος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ψαγμένος
Ο Ψαγμένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ψαγμένος έγραψε στις 23:08, 20-03-11:

Τα All Star είναι απαίσια!

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 23:14, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαγμένος
Τα All Star είναι απαίσια!
ψαγμένο αυτό

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

litsaki94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη litsaki94
H litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H litsaki94 έγραψε στις 19:30, 21-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Λίγη βρώμα θα είχαν πάνω.
οχι βεβαια κα8ε μηνα πλυσιμο μεσα εξω... και να φανταστεισ οι φιλεσ μου με βριζαν γιατι ηταν καθαρα και ασπρα....

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 02:30, 15-07-11:

Η γνώμη μου για αυτά τα τρεντο-πάπουτσα είναι η χειρότερη.

Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 02:39, 15-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Η γνώμη μου για αυτά τα τρεντο-πάπουτσα είναι η χειρότερη.
Τρέντι ξετρέντι,με 60ευρό περνάς το χειμώνα

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 02:44, 15-07-11:

Kαι γω με ένα ζευγάρι συνήθως τη βγάζω το χειμώνα.Βέβαια εγώ πάω σε τιμές 90+ λόγω μεγέθους.

Παράθεση

somebody

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη somebody
H somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H somebody έγραψε στις 22:57, 22-07-11:

Ας ειναι mainstream φαση, ας ειναι οσο θελουν εφηβιστικα καταλοιπα, ας ειναι-τα και καλα εναλλακτικοτρεντοπαπουτσα- εγω και 40 χρονω να φτασω, ολσταρια θα φορω.
Αγαπω κυριως μαυρα, πρασινα και κοκκινα. Οταν φθειρονται και δεν μπορω να τα κυκλοφορησω γιατι μοιαζουν οριακα με παντοφλες τα ανανεωνω. Με βολευουν αφανταστα.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 23:33, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλιον_Τερας
προσωπικα εχω βαρεθει να βλεπω το μοτιβο τζιν σωληνα-μπαλαρινες. εκτος αυτου, βαζουν και ρουζ πανω στα ζυγωματικα και ειναι πραγματικα αθλια
Α !!! Αυτό το ελαφρύ κόκκινο πάνω στο άσπρο είναι ρουζ ;;;; Εγώ νόμιζα τόσο καιρό ότι τα πλένουν και μένει κάτι. Απίστευτο ! Το βρίσκω πολύ έξυπνο και ωραίο, αλλά δεν το βλέπω συχνά. Τι μαθαίνει κανείς...

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Γιατί βλέπω μια μαζική προτίμηση της συγκεκριμένης φίρμας με το συγκεκριμένο σχέδιο από μέλη της πολιτικής παράταξης του ΣΥΡΙΖΑ (νεολαίοι, κομματόσκυλα,...κτλ);
χαχαχαχα πράγματι. Είμαστε μοδάτοι εμείς του ΣΥΡΙΖΑ

Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη selc
H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 489 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 00:00, 03-08-11:

ω μα ναι,μου αρέσουν
είναι βολικά και κατ'εμέ πάνε με όλα!
μ'αρέσουν τα μονόχρωμα all star και τα διάφορα χρώματα που αυτά έχουν
Βέβαια όταν ήμουν μικρότερη και τα έβλεπα αναρωτιόμουν πως τα φοράνε

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:36, 03-08-11:

αυτα τα παππουτσια δεν μου αρεζαν ποτε..ουτε σε κοριτσι αλλα ειδικα σε αγορι

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 07:04, 03-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Βέβαια εγώ πάω σε τιμές 90+ λόγω μεγέθους.
Define μέγεθος;

Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη λιλ αιθεροβάμων
H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε στις 08:23, 03-08-11:

Είναι πολύ άνετα για κάθε μέρα. Αν δεν θες να φοράς ούτε αθλητικά αλλα ουτε και μπαλαρίνες και τέτοια είναι ιδανικά!

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 13:01, 05-08-11:

Εμένα και μου αρέσουν και δεν μ'αρέσουν.. Δηλαδή, μ'αρέσουν ως καθημερινά, αλλά αν τύχει και χάσω το λεωφορείο και πρέπει να περπατήσω μέχρι το σπίτι μου (που είναι τέσσερα χιλιόμετρα) με πονάνε λίγο τα πόδια μου, ενώ με τα αθλητικά δεν καταλαβαίνω τίποτα... Ξέρετε ποια είναι η διαφορά μεταξύ All Star και All Star John Varvatos; Εκτός από την τιμή..

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 13:16, 05-08-11:

Τα all-star εχουν καταφερει κατι πολυ σημαντικο..Τα αγοραζεις πολυ φθηνα (σε σχεση με αλλα) και ειναι ανετα για καθημερινη χρηση. Τα φορας καινουργια και εισαι μια χαρα,περνανε εξι μηνες και βρομιζουν αλλα και παλι τα φορας και εισαι μια χαρα, περνας 1-1,5 χρονια και ειναι πλεον σκισμενα και βρωμικα μα και παλι εισαι μια χαρα..Οταν τα αγορασα μου λεγανε ολοι <<Αν δεν ειναι βρομικα δεν ειναι στην μοδα>> και αφου περασε ο καιρος καταλαβα οτι ολοι οσοι τα φοραγαν ηταν χαλαροι και δεν τους ένοιαζε αν ειναι καθαρα ή σκισμενα.Θεωρω πως αυτη ειναι η μαγκια τους εναντι των αλλων παπουτσιων...Α! Ναι φοραω all-star. . .

Παράθεση

pauline

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pauline
H pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H pauline έγραψε στις 13:18, 05-08-11:

μ'αρέσουν πολύ!!! και σε κορίτσια και σε αγόρια τα βρίσκω όμορφα!!! άσε που είναι και πολύ βολικά και ευκολο-συνδύαστα!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanoulisoktaba

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thanoulisoktaba
Ο thanoulisoktaba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O thanoulisoktaba έγραψε στις 01:12, 11-08-11:

Απο τα πιο βολικα παπουτσια καθως βολευουν για ολες τις καταστασεις τις ημερας (σχολειο,βολτα,γυμναστικη). Στηριζουμε All Star!!

Παράθεση

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη breaking_dawn
H breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H breaking_dawn έγραψε στις 01:28, 11-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Τα all-star εχουν καταφερει κατι πολυ σημαντικο..Τα αγοραζεις πολυ φθηνα (σε σχεση με αλλα) και ειναι ανετα για καθημερινη χρηση. Τα φορας καινουργια και εισαι μια χαρα,περνανε εξι μηνες και βρομιζουν αλλα και παλι τα φορας και εισαι μια χαρα, περνας 1-1,5 χρονια και ειναι πλεον σκισμενα και βρωμικα μα και παλι εισαι μια χαρα..Οταν τα αγορασα μου λεγανε ολοι <<Αν δεν ειναι βρομικα δεν ειναι στην μοδα>> και αφου περασε ο καιρος καταλαβα οτι ολοι οσοι τα φοραγαν ηταν χαλαροι και δεν τους ένοιαζε αν ειναι καθαρα ή σκισμενα.Θεωρω πως αυτη ειναι η μαγκια τους εναντι των αλλων παπουτσιων...Α! Ναι φοραω all-star. . .

Δικιο εχεις! Εγω πάντα φοράω all-star!!

Παράθεση

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ95
Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε στις 09:11, 11-08-11:

Ποτε δεν φορεσα και ποτε δεν προκειτε να φορεσω!
Βαρκες δεν λεγονται???
Παντα αθλητικα φοραω και τωρα που το σκεφτομαι ολα ειναι Nike!

Παράθεση

marispa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marispa
H marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H marispa έγραψε στις 14:32, 11-08-11:

Πριν από μερικές μέρες πήρα τα πρώτα μου all -star(στο χρώμα του πάγου κάπου ανάμεσα στο γκρι και το μπεζ) αν και παλιά δεν μου άρεσαν καθόλου.Τώρα φοράω και εγώ starακια

Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MariaEchelon
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε στις 23:39, 15-08-11:

Εδω και καπου 5 χρονια τα λατρευω! μεγαλο κολλημα

Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 11:25, 28-08-11:

βασικα τα all star ειναι παρα πολυ βολικα παπουτσια που μπορεις να τα φορεσεις χειμωνα καλοκαιρι..ακομα και στη γυμναστικη στο σχολειο σε αφηνουν να τα φορεσεις..ασε που εχει και παρα πολλα χρωματα και σχεδια να επιλεξεις για ολα τα γουστα...!

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 06:40, 29-08-11:

Σταμάτησα να τα φοράω. Πέρασα σε άλλη φάση τώρα...

Sure, sure, ήταν μεγάλο hype πριν καιρό [όπως και τα Vans άλλωστε] απλά δεν θεωρώ ότι μου ταιριάζουν/με εκφράζουν πλέον.

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 16:01, 02-09-11:

Μου αρεσουν παρα πολυ! Ειναι ανετα και για σχεδον ολες τις περιστασεις!

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 16:05, 02-09-11:

Μου αρέσουν πολύ! Είναι άνετα, όμορφα και εξαιρετικά πρακτικά!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 16:38, 02-09-11:

Το σούπερ παπούτσι κάθε εποχής και κάθε ηλικίας. Οκευ... δεν παύουν να είναι πάνινα, αλλά πολύ πολύ άνετα
Φέτος είμαι ανάμεσα σε Converse μωβ (σκούρο) χαμηλό ή Adidas Stan smith

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 19:37, 11-09-11:

Ωραια ειναι, αλλα οκ. Προτιμω Nike, Adidas <3
Ειναι ωραια ομως αν θελεις κατι πιο λεπτεπιλεπτο αλλα και βολικο.

Παράθεση

kιkή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kιkή
H kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H kιkή έγραψε στις 02:03, 12-09-11:

Στην αρχη τα σιχαινομουν. Η συμπαθεια ανθισε οταν η μαμα μου αγορασε ενα ζευγαρι μαυρα μποτακια (τονιζοντας συνεχως οτι και μωρο τετοια παπουτσακια μου φορουσε), οταν τα εβαζα ομως ενιωθα λες και καλυπτα τα ποδια μου με σκαφη! Τα εβλεπα τεραστια πανω μου. Τωρα ομως δεν εχω προβλημα να τα φοραω, αγορασα αλλα 3 ζευγαρια απο τοτε.

Παράθεση

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Polkiu
Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O Polkiu έγραψε στις 21:42, 26-09-11:

Για τον χειμώνα δεν είναι πολύ άβολα παπούτσια?? Αν βρέχει, βρέχεσαι. Αν έχει κρύω, ξυλιάζεις.......

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 21:47, 26-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Polkiu
Για τον χειμώνα δεν είναι πολύ άβολα παπούτσια?? Αν βρέχει, βρέχεσαι. Αν έχει κρύω, ξυλιάζεις.......
Εγώ φοράω τα All Star του Τζόνι του Βαρβάτου που δεν είναι πάνινα και αντέχουν στο κρύο.. Παλιά που είχα πάνινα δεν ξύλιαζα στο κρύο..

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 22:06, 26-09-11:

πολυυυ βολικα παπουτσια που τα φορας οποια στιγμη της ημερας θες...εμενα με εχουν "ξελασπωσει" πολλες φορες...και το χειμωνα ο.κ ναι ειναι προβλημα αλλα δεν τα αλλαζω με τιποτα...(ισως μονο με κατι "φθηνα" replay που εχω δει...)

Παράθεση

elena1234

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elena1234
H elena1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H elena1234 έγραψε στις 22:09, 26-09-11:

τα all star ειναι τελεια! απιστευτα βολικα και πανε σχεδον σε ολες τις περιστασεις και αν αγορασεις και ενα χρωματακι ουδετερο...μια χαρα! οσο για το χειμωνα δν νιωθεις το κρυο αλλα στη βροχη θα προτεινα καποιο αλλο παπουτσι...πάντως τα προτιμώ καθαρά και πιστέψτε με στο πλυντήριο δεν παθαίνουν τίποτα!α!και για την παραμονή της αυθεντικότητας τους δεν υποτίθεται ότι αυτό το R πάνω στο σήμα τους (τον κύκλο) πιστοποιεί ότι είναι αυθεντικά?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους