Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,471 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 371 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

elena

Δραστήριο Μέλος

H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε: στις 01:10, 25-05-10:

Αυτά είναι θέματα...!!! Αll star 4ever!!! Είναι πολύ ωραία παπουτσάκια, άνετα και σου κάνουν και στιλ! Εγώ τώρα τα έχω σε μπορντώ κοντά (όχι μποτάκια) και είναι τέλεια. το καλό είναι με αυτά τα παπούτσια ότι αν δεν τα πλύνεις δεν θα σε παρεξηγήσει κανείς γιατί είναι ωραία και καθαρά και λερωμένα...!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 07:56, 25-05-10:

Φόραγα πολύ All Star το διάστημα μεταξύ 18-21 περίπου, που ήταν και πιο casual το ντύσιμο μου.

Τελικά πιστεύω ότι οι περισσότεροι τα φοράνε για τα όσα άυλα φέρνουν μαζί τους, και όχι για κάποιον πρακτικό λόγο: Είναι άβολα, κατα βάση άκομψα και χαλάνε εύκολα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 01:28, 04-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεοπάτρα
Φοράτε All Star; Σας αρέσουν;
Όχι, δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Evaggelia x

Νεοφερμένος

H Evaggelia x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Evaggelia x έγραψε: στις 09:24, 04-06-10:

Ναιι, είναι πολύ ωραία!
Εγώ έχω ροζούλια και χρυσά

Υ.Γ: Πρώτο μου πόστ,ωραίααα
Καλώς ήρθα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ka8armataki

Νεοφερμένος

H ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H ka8armataki έγραψε: στις 16:31, 08-06-10:

Τρελαίνομαι για τα all star... Η αλήθεια είναι πως τώρα τελευταία πορώθηκα... Αγόρασα ενα ζευγάρι κόκκινα κλασσικά και μετά έτυχε να μου φέρει δώρο ο ξάδελφος μου από Κορέα ένα ακόμα ζευγάρι... Πλέον έχω ένα σωρό σε περίεργα σχέδια που δε κυκλοφόρουν Έλλαδα... Νομίζω πως είναι το τέλειο παπούτσι, εγώ προσωπικά φοράω all star όλες τις ώρες τις μέρας και σε όλες τις περιστάσεις...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε: στις 17:30, 08-06-10:

εχω παρει 2 ζευγαρια παλιοτερα μονο και μονο επειδη μου αρεσε το σχεδιο τους. ηταν και τα δυο μποτακια και το ενα ζευγαρι ηταν σε χρωμα καπουτσινο ( μπορντο - καφε ) με ροζ καρδουλες και οπως ηταν φυσικο ολοι με κοιταζαν στα ποδια. το αλλο ηταν καταμαυρο με ενα φουξια σημα της ειρηνης στο πλαι. το προβλημα τους ηταν οτι χαλασαν πολυ γρηγορα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 19:27, 08-06-10:

Ωραία παπουτσάκια είναι. Υπερεκτιμημένα όμως! Όχι και 70ευρώ για να πάρεις ένα ζευγάρι πάνινα παπούτσια, που αν τα βάλεις 3 μέρες συνεχόμενες βρωμάν και ζέχνουν..
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioanna00

Νεοφερμένος

H ioanna00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H ioanna00 έγραψε: στις 20:30, 08-06-10:

Δεν μου αρέσουν καθόλου. Άε που έχουν γίνει σούπα. Ο κάθε τυχαίος φοράει. Προτιμώ κάτι πιο κομψό!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AntziWin (Κουφό Χρυσόψαρο)

Διάσημο Μέλος

H Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 660 μηνύματα.

H AntziWin έγραψε: στις 21:11, 08-06-10:

Μου αρεσου παρα πολυ!!! Εχω 4 ζευγαρια και θελω και αλλαααα....!!!!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:30, 08-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Ωραία παπουτσάκια είναι. Υπερεκτιμημένα όμως! Όχι και 70ευρώ για να πάρεις ένα ζευγάρι πάνινα παπούτσια, που αν τα βάλεις 3 μέρες συνεχόμενες βρωμάν και ζέχνουν..
Δε βρωμάνε... εκτός κι αν τα φοράει κανας μπιχλιάρης.
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:47, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
είναι πολυ ωραία , αλλά με όσους το συζητάω , μόνο τα δικά μου βρωμάνε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 03:08, 09-06-10:

ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται...και δεν σκιζονται κιολας οσο και να προσπαθω...
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,713 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 06:24, 09-06-10:

εμενα μου αρεσουν, δεν βρωμανε και δεν τα βρισκω υπερτιμημενα Το μονο ελαττωμα τους ειναι οτι δεν μπορεις να τα φορεσεις οταν βρεχει και εδω που ζω βρεχει πολυ
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 11:03, 09-06-10:

Ναι, άμα βρωμάει το all star θα βρωμάει και το χ,ψ άλλο παπούτσι. Δε φταίει το συγκεκριμένο. Εγώ τόσα χρόνια που φοράω δεν μύρισαν ποτέ.

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
είναι πολυ ωραία , αλλά με όσους το συζητάω , μόνο τα δικά μου βρωμάνε
Για τον exposed σε πέρασα -.-'
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε: στις 11:11, 09-06-10:

ολα τα παπουτσια βρομανε αν τα φοραει καποιος καθε μερα αλλα εξαρταται κι απο το ποδι αν βρομαει γενικα
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 16:14, 09-06-10:

Xωρίς συγκεκριμένο λόγο δεν μου άρεσαν καθόλου παλιά. Ίσως επειδή είχαν γίνει τόοοοοσο μόδα. Όλα τα κορίτσια από 12 μέχρι 17 θα πήγαιναν στο σχολείο μες στην τρελή χαρά και θα έλεγαν "Α, κοίτα τα καινούρια μου starakia'', ή ''Πάτα μου τα παπούτσια. Τα All Star φθαρμένα δείχνουν ωραία''.

Πλέον δεν έχω πρόβλημα. Δεν τα φοράω αλλά μερικά μου αρέσαν και σε μερικούς ανθρώπους βρίσκω ότι πάνε πολύ.
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 19:30, 09-06-10:

Μεχρι κι ο πατερας μου εχει ενα ζευγαρι,αλλα πολυ που με νοιαζει.Εμενα ειναι τα αγαπημενα μου παπουτσια
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 19:35, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μπιχλιάρης ο άλλος. Λογικά δες το... Είναι πάνινα και είναι λογικό να μυρίζουν άσχημα... :
Αρχική Δημοσίευση από JaneWin
ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται..
Και επιπλέον τα φοράνε όλοιιιιιιιιιιιιιιι! Παντού, ο καθένας έχει ένα ζευγάρι. Και εγώ έχω. Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια... Κάτι λέει αυτό για την "αξία" τους
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 21:10, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μπιχλιάρης ο άλλος. Λογικά δες το... Είναι πάνινα και είναι λογικό να μυρίζουν άσχημα... :
Όπως είπε και μια κοπέλα πάνω, το αν μυρίζουν ή όχι δεν οφείλεται απαραίτητα στα παπούτσια, αλλά στο πόδι του καθενός.

Η μαμά μου μου έχει πει ότι στην εποχή της ήταν τα πιο φτηνιάρικα παπούτσια και τα φορούσαν τα φτωχά παιδάκια...
Και ο μπαμπάς μου αυτό μου είχε και τρελαίνεται λίγο με τη τιμή τους σήμερα..
Παράθεση

Holy_Law (Μιχαήλ)

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Holy_Law έγραψε: στις 21:20, 09-06-10:

Δεν ξέρω τι λέτε,προτιμώ τα Vans πολύ πιο βολικά.
Δε λέω για αυτα του skate.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    edouardos, _Mar_42

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους