Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,274 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 10:25, 27-09-11:

Συμφωνώ! Τα ολ σταρ πράγματι είναι η πιο έξυπνη εφεύρεση του ανθρώπου. Μου αρέσουν αρκετά τα πράσινα ολ σταρ (αυτά τα διακριτικά παπούτσια) τα μαύρα ολ σταρ (θέλω να γίνω πάλι 16) αλλά πάνω από όλα μου αρέσουν κάτι ολ σταρ τα οποία είναι επιτηδευμένα φτιαγμένα έτσι ώστε να μοιάζουν βρώμικα. Τι καλύτερο από παπούτσια που μοιάζουν να είναι βουτηγμένα στις λάσπες από τη πρώτη στιγμή που τα αγοράζεις. Δεν σε ενοχλεί η φθορά που θα έχουν μέσα στο χρόνο και δεν χρειάζεται να τα καθαρίζεις!

Με αυτά τα παπούτσια καιι με μια από αυτές τις συσκευές

========================================================================================>>>>>>>>>

ο οποιοσδήποτε τυχαίος θα είναι "in"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Splatc7
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Splatc7 έγραψε στις 21:33, 11-10-11:

Ειναι πολυ βολικα.. τους δινω 20 με τονο
Και σας παρουσιαζω τα καινουρια μου all star που θα φορεθουν απο αυτο τον χειμωνα του 2011 μεχρι οσο αντεξουν!!

Ευχαριστω!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DoraXX (Lucιfεr)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DoraXX
H Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H DoraXX έγραψε στις 21:50, 11-10-11:

Ειναι παρα πολυ ωραια παπουτσια.
Βγαινουν σε οτι χρωμα & σχεδιο θες!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eleni fairy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Eleni fairy
H Eleni fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Eleni fairy completely incomplete! έγραψε στις 18:40, 17-10-11:

all star ftw!!!ειναι απιστευτα παπουτσια βολευουν πολυ αρκει βεβαια να ειναι στο στυλ σου και να μπορεις να το υποστηριζεις!!!εγω την εχω καταβρει και ειναι τα μοναδικα παπουτσια που φοραω!!!

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 20:42, 17-11-11:

όμορφα, βολικά και διαχρονικά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 21:11, 17-11-11:

Αν και εχω κατι μωβ σταρακια για το καλοκαιρι δεν τα φοραω και πολυ...συνηθως προτιμω τα adidas(οχι τα αθλητικα)

Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη toulge
Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O toulge έγραψε στις 10:26, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από JaneWin
ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται...και δεν σκιζονται κιολας οσο και να προσπαθω...
Οταν λες προσπαθεις να σκιστουν τι κανεις?Εμενα μετα απο ενα χρονο εχουν ηδη γινει τσαταλια και σκιζονται πολυ ευκολα χωρις κανενα κοπο..Οσο αναφορα βεβαια την βρωμα δεν παιζονται ειναι με διαφορα τα χειροτερα παπουτσια απο αποψης μυρωδιας.Αφου εχω πλεον την αισθηση οτι βρωμανε μονιμα και τα ποδια μου.Αλλα εμενα τα ποδια μου μυριζουν γενικος ομως με τα all star αυτο χειροτερευει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:41, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από toulge
Οταν λες προσπαθεις να σκιστουν τι κανεις?Εμενα μετα απο ενα χρονο εχουν ηδη γινει τσαταλια και σκιζονται πολυ ευκολα χωρις κανενα κοπο..Οσο αναφορα βεβαια την βρωμα δεν παιζονται ειναι με διαφορα τα χειροτερα παπουτσια απο αποψης μυρωδιας.Αφου εχω πλεον την αισθηση οτι βρωμανε μονιμα και τα ποδια μου.Αλλα εμενα τα ποδια μου μυριζουν γενικος ομως με τα all star αυτο χειροτερευει...
Δοκιμασε να βαζεις λιγο ταλκ μεσα στα παπουτσια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 12:48, 29-02-12:

Θυμάμαι στο δημοτικό η μαμά μου μου φόραγε με το ζόρι σαλοπέτες () και all star (). Ολη τη μέρα ντρεπόμουν και έκλαιγα στο σχολείο με τα χάλια μου. Τα συγκεκριμένα παπούτσια μου φαίνονται απίστευτα αηδιαστικά και κακόγουστα. Αν είναι άνετα δεν ξέρω, πάντως σίγουρα στη βροχή ο δείκτης αηδίας πολλαπλασιάζεται σημαντικά).
Παλιότερα μου προσέβαλλαν υπερβολικά την αισθητική μου αλλά πλέον και η κουτσή Μαρία τα φοράει οπότε τα έχω συνηθίσει γιατί δεν μπορούσα να ξερνάω ΚΑΘΕ φορά που τα έβλεπα. Το παράξενο είναι ότι έχουμε 2 ζευγάρια αφόρετα ξερνοπάπουτσα στο σπίτι που δεν είναι ούτε δικά μου ούτε του boyfriend. Μάλλον είναι στοιχειωμένο και πραγματοποιεί τους μεγαλύτερους φόβους μας, τι να πω.

Υ.Γ. Είναι νούμερο 40-41 και χρώματος ανοιχτό εμετί μπεζοκίτρινο. Τιμή ευκαιρίας 20 ευρώ αν τα θέλει κανείς για να τρομάζει τα παιδάκια ώστε να τρώνε το φαί τους.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 13:13, 29-02-12:

Στους άλλους είναι οκ, σε εμένα θα ήταν χάλια.

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 15:51, 29-02-12:

All star και ξερό ψωμί!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isabella

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isabella
H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε στις 19:14, 01-03-12:

εμένα δε με βολεύουν καθόλου,βρε παιδιά,ψέματα να πω?! νομίζω ότι είναι πολύ φλατ...προτιμώ κανονικά αθλητικά(που είναι και πιο άνετα,μπορείς να τρέξεις κλπ)ή μετά κάτι σε στυλ demi-αθλητικό nike,adidas, κλπ!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:45, 01-03-12:

Έχω ξαναγράψει, αλλά θα ξαναγράψω.
Φοράω all star εδώ και πολλάάάάά χρόνια χωρίς διακοπή και ενδιάμεσα άντε να έχω φορέσω καμιά μπαλαρίνα 1-2 φορές, καμιά γόβα, το καλοκαίρι καμιά πλατφόρμα, σαγιονάρες και τέτοια και φέτος το χειμώνα, έτυχε να φορέσω και μπότες όταν έβρεχε και αγάπησα και τις UGG, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.()

Έχω παρατηρήσει λοιπόν, ότι με τα all star όοοοοοοο,τι και να φορέσεις σε ρούχο, θα πηγαίνει μια χαρά και το παπούτσι.
Πχ.
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και all star και έχεις ένα φυσιολιγκό απλό ντύσιμο που μπορείς να πας εκδρομή, για καφέ, για μάθημα, σχολή, σούπερ μάρκετ ΠΑΝΤΟΥ τέλος πάντων.
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και αθλητικά και θα έχεις ένα πολύ αθλιτικό ντύσιμο. [την άλλη φορά ήθελα να βάλω αθλητικά, αλλά φαινόμουν λες και πάω γυμναστήριο και άλλαξα]
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και μπότες και είναι πολύ χειμερινό, όταν έχει ήλιο θα΄σαι σαν τη μύγα μες στο γάλα και θα σκάσεις κιόλας
θα βάλεις μια μπλούζα, ένα τζιν και τακούνι θα είναι πολύ επίσημο, οπότε κι εκεί απορρίπτεται.

Για τις μπαλαρίνες δε λέω τίποτα, γιατί είναι συμπαθητικές απλά δεν τις προτιμώ ακόμα.

Εδώ ακόμα και η μάνα μου έχει πάρει all star και τα φοράει πού και που, επειδή λέει είναι άνετα και ελαφριά στο πόδι και δε τη κουράζουν.
Και αν βρωμάει το all star σας, φταίει το πόδι σας και όχι το παπούτσι [κι αυτό το' χω ξαναπει].

Παράθεση

kathy_th

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kathy_th
H kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H kathy_th έγραψε στις 21:59, 04-04-12:

αρχικα δε μου αρεσαν, γιατι τα ειχαν ΟΛΟΙ! μετα βεβαια τα συμπαθησα και βρηκα ενα χρωμα που δεν το εχουν πολλοι... γενικα δε μου αρεσει και πολυ να εχω κατι που κοινως ειναι "σουπα"!

Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

O toulge έγραψε στις 22:03, 04-04-12:

Εμενα μου αρεσουν πολυ τα λατρευω αλλα το μονο που με ενοχλει και το εχω ξαναγραψει εδω ειναι οτι μυριζουν παααααρα πολυ.Και ολοι γυρω μου την λενε γι'αυτο.Και το κακο ειναι οτι πολλες φορες μυριζουν χωρις καν να τα βγαλω...

Αρχική Δημοσίευση από kathy_th
αρχικα δε μου αρεσαν, γιατι τα ειχαν ΟΛΟΙ! μετα βεβαια τα συμπαθησα και βρηκα ενα χρωμα που δεν το εχουν πολλοι... γενικα δε μου αρεσει και πολυ να εχω κατι που κοινως ειναι "σουπα"!

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 22:08, 04-04-12:

Δεν έχω και την καλύτερη γνώμη γι'αυτα... Μερικά σχέδια είναι πολύ ωραία αλλα πιστεύω οτι ανοίγουν σχετικά γρήγορα στο πλάι..Ίσως να μου έτυχαν αλλατωματικά αλλα έχω να πάρω all star απο την δευτέρα γυμνασίου και ούτε πρόκειται να ξαναπάρω!

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 22:56, 04-04-12:

να πω την αλήθεια αρχικά ήμουν κατά των all star, γιατί πίστευα ότι δεν βολεύουν...παρ'όλα αυτά φέτος έχουν γίνει με διαφορά το αγαπημένο μου παπούτσι με διαφορά και ιδιαίτερα για καλοκαίρι, που όσο να το κάνουμε 8ες κάτι πιο άνετο, νομίζω θα είναι ό,τι πρέπει!

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 11:38, 05-04-12:

με εκνευρίζουν που είναι μόδα και τα φοράνε όλοι, αλλά αν δεν ήταν μόδα δεν θα τα έπαιρνα χαμπάρι ούτε εγώ.
αν μιλάτε για τα οριτζιναλ,δεν ξέρω! είχα πάρει κάτι μούφα απο τους κινέζους αλλά κράτησαν κάνα 2μηνο...
είμαι ιδιότροπη με τα παπούτσια,αλλά αυτά με βόλεψαν πολύ και τα βρίσκω πολύ κομψά!

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 18:07, 14-04-12:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  398561_199449366821038_100002679293845_344091_1379263834_n.jpg
Εμφανίσεις:  1117
Μέγεθος:  112,2 KB

All star εε.....

Αν και στο σπίτι, λόγω και της αδερφής μου, έχουμε καμμια 8άρα ζευγάρια , δεν με βολεύουν τόσο!
Αν δεν βάλω το αθλητικό το χοντροκομμένο να νιώθω το πόδι να απλώνεται δεν το χαίρομαι το περπάτημα!!!
Όμως αν με βάλεις να διαλέξω ανάμεσα σε μπαλαρίνα και all star για τώρα που ανοίγει ο καιρός,θα διαλέξω all star!

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 18:15, 14-04-12:

ξερετε κανενα στοκ που να πουλα αυθεντικα all star κατω απο 40 ευρω?????????????????????(αθηνα)

Παράθεση

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη katerina16
H katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 518 μηνύματα.

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε στις 18:22, 14-04-12:

Η καλύτερη! Αν μπορούσα θα τα φορούσα παντού...σε κάθε περίσταση.!
Αλλά δεν γίνεται δυστυχώς..π.χ. γυμναστική οπωσδήποτε αθλητικά παπούτσια ,σε κανα γάμο και τέτοια "καλά" παπούτσια..
Αλλά ναι μου αρέσουν πολύ τα σταράκια ..αγαπάμε...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggi92
H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε στις 23:32, 17-04-12:

ΟΛ ΣΤΑΡ ΠΑΑΑΑΑΑΦ <3

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 19:51, 30-04-12:

ωραια παπουτσια δεν λεω αλλα και παλι κακα τα ψεματα,μια ειναι η αληθεια καταστρεφουν τα ποδια ρε γμτ...

Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελική!!!
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε στις 20:43, 30-04-12:

I love them!!!<3
M'αρέσει πολύ το στυλ τους και περιττό να πω ότι ποτέ δεν τα πετάω....

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

webdev (George)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη webdev
Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O webdev Καμμένος κ Ιντερνετικά ανήθικος έγραψε στις 16:27, 01-05-12:

Άθλια, δεν θα τα φόραγα ποτέ...!

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 17:05, 01-05-12:

η καλύτερη ( απορώ τι σκατα τους βρίσκετε )

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 17:07, 01-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
η καλύτερη ( απορώ τι σκατα τους βρίσκετε )
δεν εχω φορέσει ποτέ all star

Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη challenger
Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Ηλεκτρονικός . Έχει γράψει 5,561 μηνύματα.

O challenger έγραψε στις 18:55, 01-05-12:

Η καλυτερη!
Φοραω μόνο αυτά! (οκ, εκτος ενα ζευγαρι ορειβατικα που τα ειχα πετυχει κοψοχρονια)
Εχω αλλάξει 15 ζευγαρια απο αυτα παπουτσια, εκ των οποιων τα 5 ολοκληρωσαν πλεον τον κυκλο της ζωης τους..
Εχω δυο ζευγαρια που ειναι πολυχρησιμοποιημενα ΑΚΑ προχειρα...
και μου εχει χαρισει ενας φιλος 3 ζευγαρια, (επειδη εκανε μια επεμβαση στο ποδι και φοραει ειδικους πατους που δεν χωρουσαν στα κοντα που ειχε)
Ενας απο τους λογους για τον οποιο αγαπω αυτα τα παπουτσια ειναι γιατι μπορω να το φοραω μεχρι να διαλυσει!

Παράθεση

Vicky95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicky95
H Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Vicky95 έγραψε στις 19:32, 22-05-12:

τα λατρευωω <3 εχω αυτη τη στιγμη 4 ζευγαρια . πιστευω οτι ταιριαζουν με ολα αν ξερεις να τα συνθιαζεις σωστα <3

Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Ηλεκτρονικός . Έχει γράψει 5,561 μηνύματα.

O challenger έγραψε στις 19:38, 22-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vicky95
πιστευω οτι ταιριαζουν με ολα αν ξερεις να τα συνθιαζεις σωστα <3
εγω παλι μονο αυτα φοραω...

Παράθεση

Vicky95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicky95
H Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Vicky95 έγραψε στις 20:07, 22-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από challenger
εγω παλι μονο αυτα φοραω...
that's cool

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 14:18, 25-05-12:

Εχω κανα δυο ζευγαρια,αλλα σπανια τα φοραω...δεν με βολευουν καθολου!!!

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 14:34, 25-05-12:

με νουμερο 41.5-42 αποτελουν καλυτερη λυση μετα τα αθλητικα κι ετσι τα φοραω καθε μερα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη whitelioness : 25-05-12 στις 14:46.
Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

O challenger έγραψε στις 14:34, 25-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
με νουμερο 41.5-42 αποτελουν καλυτερη λυση μετα τα αθλητικα = τα φοραω καθε μερα
δεν με βολευουν τα αθλητικα... ζεσταινονται πολυ τα ποδια μου....

Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

O toulge έγραψε στις 14:36, 25-05-12:

41,5 με 42??? Αρκετα μεγαλο για γυναικα..Εγω φαντασου φοραω 41

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 14:37, 25-05-12:

καπως πρεπει να υποστηριξουμε το 1.80

Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

O toulge έγραψε στις 14:39, 25-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
καπως πρεπει να υποστηριξουμε το 1.80
αααα πες μου ετσι..ειπα κι εγω ....Εσυ εισαι πανυψηλη...(σε σχεση με μενα...) Μπορεις να υποθεσεις το υψος μου...

Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

O challenger έγραψε στις 14:53, 25-05-12:

εγω πλεον οταν ζηταω παπουτσια,τα ζηταω με το αγγλικο συστημα... δηλ. 8 1/2...

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 21:22, 27-05-12:

Μ'αρέσουν πολύ τα all star, επειδή τα βρίσκεις σε διάφορα χρώματα και δεν είναι τόσο ζεστά όσο τα αθλητικά. Επίσης μπορείς να τα φοράς σχεδόν παντού. Απλά θεωρώ κοροϊδία να δίνω υπερβολικά πολλά λεφτά όπως 60 και 70 ευρώ για all star.

Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

O challenger έγραψε στις 21:29, 27-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
Μ'αρέσουν πολύ τα all star, επειδή τα βρίσκεις σε διάφορα χρώματα και δεν είναι τόσο ζεστά όσο τα αθλητικά. Επίσης μπορείς να τα φοράς σχεδόν παντού. Απλά θεωρώ κοροϊδία να δίνω υπερβολικά πολλά λεφτά όπως 60 και 70 ευρώ για all star.
για κανενα λογο δεν δινω 70€ για πανινα
Τα δερματινα ομως αξιζουν και το τελευταιο τους σεντς και με το παραπανω μαλιστα...

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 21:41, 27-05-12:

για κανενα λογο δεν δινω 70€ για πανινα
Τα δερματινα ομως αξιζουν και το τελευταιο τους σεντς και με το παραπανω μαλιστα...
Όντως, τα δερμάτινα αξίζουν να δώσεις λίγα λεφτά παραπάνω.

Τα πάνινα μόνο εμένα αρχίζουν μετά από κάποιους μήνες να χαλάνε;

Παράθεση

challenger

Επιφανές Μέλος

O challenger έγραψε στις 21:43, 27-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
Όντως, τα δερμάτινα αξίζουν να δώσεις λίγα λεφτά παραπάνω.

Τα πάνινα μόνο εμένα αρχίζουν μετά από κάποιους μήνες να χαλάνε;
συνηθως μετα απο δυο χρονια χαλανε εμενα...

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley έγραψε στις 21:47, 27-05-12:

συνηθως μετα απο δυο χρονια χαλανε εμενα...
εμένα ίσα ίσα που κλείνουν χρόνο.
Και δεν τα κάνω και τίποτα να πεις.

Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

O toulge έγραψε στις 14:18, 17-06-12:

Εγω επιμενω παντως οτι μπορει απο αποψη ομορφιας να ειναι στην κορυφη αλλα απο ποιοτητα ειναι στον πατο..Δεν εξηγειται διαφορετικα οτι μετα απο λιγο καιρο μυριζουν παρα πολυ..και δεν μπορει παντα να φταινε τα ποδια..σε μενα με τα all star παντα αυτο συμβαινει...Παντα μυριζουν τα ποδια μου..

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 22:45, 20-07-12:

Τα λατρευω και θα τα λατρευω για παντα. Τα αγαπημενα μου παπουτσακια. Ουτε χοντροκομμενα ουτε ακομψα

Παράθεση

ελενη_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελενη_
H ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H ελενη_ έγραψε στις 22:50, 20-07-12:

Τελεια, ανετα, ωραια.. Μονο αυτα φοραω! Καλα οχι ΜΟΝΟ, αλλα γενικα τις περισσοτερες φορες φοραω ολ σταρ. Και τα λατρευω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ελενη_ : 20-07-12 στις 23:40.
Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

O toulge έγραψε στις 23:14, 20-07-12:

Και δεν μυριζουν??

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:21, 20-07-12:

Είναι λατρεία αυτά τα παπούτσια.
4 ζευγάρια έχω και θα πάρω και δερμάτινα το χειμώνα, το αποφάσισα!

Παράθεση

ελενη_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελενη_
H ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H ελενη_ έγραψε στις 23:21, 20-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από toulge
Και δεν μυριζουν??
Δες, αν λες εμενα οχι.. Δε μυριζουν. Και δεν τα πλενω και πολυ συχνα να ειναι στην τριχα.

Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

O toulge έγραψε στις 23:23, 20-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από ελενη_
Δες, αν λες εμενα οχι.. Δε μυριζουν. Και δεν τα πλενω και πολυ συχνα να ειναι στην τριχα.
Εμενα μυριζουν παρα πολυ και παρολο που εχω 3 ζευγαρια το σκεφτομαι να τα φοραω αν και μου αρεσουν παρα πολυ επειδη οταν τα βγαζω....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους