Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 305 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 09:32, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεοπάτρα
Φοράτε All Star; Σας αρέσουν;
μας αρέσουναυτό που με τρελαίνει είναι ότι κάνουν για όλες τις εποχές...δε γλιστράνε σε χιόνια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:38, 24-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Goseithor
μας αρέσουναυτό που με τρελαίνει είναι ότι κάνουν για όλες τις εποχές...δε γλιστράνε σε χιόνια
Mα είναι πάνινα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 10:49, 24-09-10:

εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα..πραγματικα..ούτε γλιστρούσα ούτε βράχηκα...και σε πλ χιόνι...τι να πω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 11:06, 24-09-10:

Οver-rated.
Uncomfortable. (virtually no sole).
No imagination in the design.

Πιστευω οτι ειναι απο εκεινα τα ειδη ρουχισμου που επικρατησαν γιατι οκ τα βολευτηκε ο κοσμος, και ηταν πολυ φθηνα. Απο κει και περα, τοσα χρονια τα εχει συνηθισει τοσο πολυ το ματι μας, που δεν βλεπουμε καν ποσο υπολειπονται σε ομορφια απο άλλα.

Προσωπικά δεν ειχα ποτε (ειχα δοκιμασει ομως), και δε μπορω το παπουτσι αν δεν με ικανοποιει σε 2 βασικους τομεις : αισθητική και ανεση.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 11:47, 24-09-10:

Εμενα παλι μου αρεσουν αρκετα...

Αλλα τα αποφευγω γενικως επειδη λογω του σχεδιασμου τους και του σχηματος του ποδιου μου σκιζονται σ' ενα συγκεκριμενο σημειο... Οσα ζευγαρια κι αν εχω παρει...
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 12:18, 24-09-10:

Εμενα δεν μου αρεσουν,οχι μονο τα συγκεκριμενα,γενικα το στυλ μποτα σε παπουτσια...
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 17:26, 11-11-10:

Ωραία παπούτσια!
Παράθεση

black mamba (Φανή)

Νεοφερμένος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H black mamba έγραψε: στις 20:26, 17-11-10:

Ειναι τελεια!!!Και το καλο ειναι οτι και ανετα ειναι κ παντα και με τα παντα-σχεδον-μπορεις να τα βαλεις!Α!Και ειναι και γερα!Yeah all star!χαχα!
Παράθεση

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H tiffanykal έγραψε: στις 22:17, 17-11-10:

Δεν μου αρέσουν πολύ σαν εικόνα, αλλά είναι βολικά, αντέχουν, βγαίνουν σε πολλά χρώματα και γι' αυτό τα φοράω
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 13:00, 20-11-10:

Εντάξει..γερά δεν τα λες. Αλλά είναι κατάλληλα για όλη την μέρα και προπάντων άνετα!
Βασικά, πολλοί τα φοράνε και όταν βρέχει...εγώ όταν τα φοράω μπαίνει μέσα το νερό και βρέχοντε οι κάλτσες
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,420 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:18, 20-11-10:

Tα έχουν όλοι πλέον δεν μου αρέσουν. Προτιμώ με τα ίδια λεφτά να πάρω άλλο παπουτσάκι που δε το φοράνε όλοι.
Παράθεση

Effie Vt

Νεοφερμένος

H Effie Vt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Effie Vt έγραψε: στις 20:27, 20-11-10:

Η αληθεια ειναι οτι τα all star ειναι σκετη κοροιδια. Πριν κατι χρονια ηταν τα πιο φτηνα παππουτσια που κυκλοφορουσαν.
Ελεος με τις μαρκες και το αν ειναι αυθεντικο η οχι! παραδεχτητε το, πληρωνετε τη μαρκα και οχι το παππουτσι.
Τελος δεν ειναι καθολου βολικο, δεν κανει καλο στο ποδι και αμα δεν ηταν στη μοδα κανεις δε θα το φορουσε!!!
Μετα απ ολα αυτα θα πω οτι και γω φοραω all star(αυθεντικα και μη) αλλα ο μονος λογος ειναι οτι ειναι ΄μικροκαμωμενα΄ σε σχεση με αλλα αθλητικα και μπορω να τα βαλω με στενα παντελονια. Στην αρχη δε μου αρεσαν καθολου εμφανισιακα αλλα μετα τα συνηθισε το ματι μου και ετσι με αυτογνωσια θυσιασα και γω τα λεφτα μου στο βωμο της μοδας... Τωρα που ''ξυπνησα'' αποφασησα να μη ξανα κανω το ιδιο λαθος!!!!
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,120 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 22:48, 20-11-10:

Ποτέ δεν με συγκίνησαν να τα αγοράσω. Θεωρώ πεταμένα λεφτά για να πουλήσω μούρη...επειδή το φοράν όλοι και όλες. Γενικά δεν μου αρέσει να κάνω κάτι επειδή το κάνουν όλοι, έτσι χωρίς προσωπική βούληση.
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 20:44, 21-11-10:

δεν καταλαβαίνω γιατί κάτι, που είναι mainstream, δεν μπορεί να είναι και ωραίο και καλόγουστο.εγώ τα βρίσκω πολύ ωραία παπούτσια προσωπικά. μερικά από αυτά έχουν πολύ όμορφα σχέδια. και δεν μου έχουν κάνει κακό στο πόδι (ακόμα) ο.Ο
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erica1a

Νεοφερμένος

H erica1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H erica1a έγραψε: στις 11:40, 26-11-10:

Δεν υπάρχει πιο εύκολο παπούτσι, τα έχω χαρεί όσο τιποτέ άλλο. Έχουν την μαγεία να κάνουν πιο casual ένα ενδεχομένως βαρύ ντύσιμο! Νομίζω πάντα θα φοράω starakia!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

french

Νεοφερμένος

Ο french αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O french έγραψε: στις 20:46, 07-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από erica1a
Δεν υπάρχει πιο εύκολο παπούτσι, τα έχω χαρεί όσο τιποτέ άλλο. Έχουν την μαγεία να κάνουν πιο casual ένα ενδεχομένως βαρύ ντύσιμο! Νομίζω πάντα θα φοράω starakia!
+1
Tα φοραω επι 3-4 χρονια συνεχωμενα (οχι τα ιδια ), απο κει θα καταλαβετε οτι αν ηταν να τα φοραω λογο το οτι τα φορουν ολοι, θα ελεγα για τουλαχιστον 10 χρονια. Απλα τα πραγματα ομως, ειναι ενα παπουτσι το οποιο ειναι ανετο, all time classic και κοστιζει πολυ λιγοτερο απο το μεσο ορο παπουτσιων για καθημερινη χρηση. Αλλο να δινεις 45-50-60? και αλλο να δινεις 120? (γιουχου-φευγα)!

AllStar Rules
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ina10039 (ina τη περιμενεις?)

Νεοφερμένος

H ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Ina10039 ειμαι τρελη για δεσιμο!!! έγραψε: στις 22:20, 19-03-11:

Λοιπόν εγώ δεν τα φοράω για να πουλήσω μούρη αλλά επειδή μου αρέσουν και Αll Star είχα πριν βγουν στη μόδα και στους περισσοτέρους δεν άρεσαν αλλά μετά όταν βγήκαν στη μόδα φόραγε το μισό σχολειό...
Παράθεση

litsaki94

Νεοφερμένος

H litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H litsaki94 έγραψε: στις 12:20, 20-03-11:

μονο all star.. οχι απλως τα φοραω συνεχεια.. τα λιωνω... δεν κανω χωρισ αυτα.. τα πρωτα μου τα ειχα για 5 χρονια...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:42, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από litsaki94
μονο all star.. οχι απλως τα φοραω συνεχεια.. τα λιωνω... δεν κανω χωρισ αυτα.. τα πρωτα μου τα ειχα για 5 χρονια...
Λίγη βρώμα θα είχαν πάνω.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαγμένος

Νεοφερμένος

Ο Ψαγμένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ψαγμένος έγραψε: στις 23:08, 20-03-11:

Τα All Star είναι απαίσια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    edouardos, _Mar_42

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους