Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,770 μηνύματα σε 74,631 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

VRey

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VRey
H VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H VRey έγραψε στις 00:15, 04-09-14:

Ξέρει κανείς κάποιο σαιτ με αυθεντικά all star;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andante
Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Andante έγραψε στις 09:29, 04-09-14:

ωραία τα σταράκια αν και προσωπικά το θεωρώ αντρικό παπούτσι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

legisperitus

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη legisperitus
Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O legisperitus έγραψε στις 09:56, 04-09-14:

Τα πιο ωραια παπουτσια...!!

Παράθεση

νΑίφος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη νΑίφος
H νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H νΑίφος Όλα είναι δρόμος... έγραψε στις 10:26, 04-09-14:

Είναι από τα αγαπημένα μου. Έχω πάρα πολλά! Αλλά επειδή είναι πολύ λεπτός ο πάτος τους όταν τα φοράω και περπατάω πολλές ώρες ή είμαι στην δουλειά με κουράζουν και τα αλλάζω με αθλητικά που γενικά τείνουν να ξεκουράζουν τα πόδια..
Βασικά τα καλοκαίρια φοράω κυρίως σταράκια και τον χειμώνα κυρίως αρβύλες..

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 11:06, 04-09-14:

Τα All Star είναι από τα αγαπημένα μου!Έχω 4 ζευγάρια και μου αρέσουν πολύ!Επίσης για εμένα είναι πολύ βολικά.

Παράθεση

marizel (Σέβη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marizel
H Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H marizel έγραψε στις 11:20, 04-09-14:

Παπούτσια που είναι άνετα , μοδάτα και πάρα πολύ βολικά αλλά είναι πανάκριβα στην Ελλάδα.....Στην Αμερική πουλιούνται 15 σεντς κσι δεν είναι και από τις πρώτες τους επιλογές.....Θεωρώ λοιπόν οτι τα έχουμε πολύ ανεβασμένα στα μάτια μας και δίνουμε τσάμπα λεφτά για να τα αποκτήσουμε....Αν ρωτήσετε τους γονείς σας θα σας πουν οτι και εκείνοι τα φόραγαν οταν πηγαίναν σχολείο γιατί ηταν πολύ φθηνά!!!! Εγώ προσωπικά έχω δώσει για αυτά τα παπούτσια μέχρι 15 ευρώ αφού τα παίρνω από καποιους μικροπωλητές σε λαϊκές και σε παζάρια επειδή τους έχουν μείνει κάποια κομμάτια ή τα έχουν πάρει με το κιλό απο εταιρείες!!!! Πολύ διαφήμιση από το έξυπνο λάστιχο μου θύμισα τώρα!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Obito

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obito
Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 321 μηνύματα.

O Obito Ubi dubium ibi libertas έγραψε στις 17:06, 04-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από VRey
Με ενα googlαρισμα βρισκεις πολλα site απο ΕΕ κυριως γιατι απο Αμερικη μπορει να εχουν εξοδα εκτελωνισμου κτλ εκτος απο μεταφορικα. Θελει λιγο ψαξιμο γενικα, αλλα συζητησεις σε forum εξωτερικου υπαρχουν ωστε να διασταυρωσεις εαν το site που πουλαει ειναι αξιοπιστο, εαν εχει αυθεντικα κτλ. Γενικα αμα δεις κανενα site τυπου .blogspot.com, να το αποφευγεις. Τα οι αλυσιδες καστηματων παπουτσιων του εξωτερικου ειδικα απο UK εχουν και σελιδες συνηθως.

Εγω εχω παρει παπουτσια απο το internet δυο φορες, απο το amazon, το Γερμανικο ομως, οχι το Βρετανικο. Μια φορα, all star μποτακια δερματικα, και μια ενα ζευγαρι Vans. Μεταφορικα γυρω στα ~10 ευρω. Προσωπικα απολυτα ικανοποιημενος, απλα μπορει να κανουν μεχρι και 10 μερες να φτασουν.

Αν το ψαξεις παιζουν και τρελες προσφορες, τα Vans τα βρηκα απο αρχικη τιμη 70 ευρω με καπου 70% εκπτωση. Μαζι με τα μεταφορικα μου βγηκαν 30 ευρω. Αυθεντικα εννοειται, για το amazon μιλαμε, η ιδια η Vans ειχε το online shop.

Τα μποτακια all star μαζι με τα μεταφορικα, ιδια τιμη με Ελλαδα μου βγηκαν, απλα Θεσσαλονικη δεν ευρισκα πουθενα καφε δερματινα που ηθελα, οποτε θα τα εδινα που θα τα εδινα τα λεφτα βρηκα το σχεδιο που μου αρεσε και το πηρα.

Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 18:56, 04-09-14:

Καλά τα all star αλλά σαν τα Vans δεν έχει

Όπως λέει και ο Obito αν ψαχτείτε στο ίντερνετ μπορείτε να βρείτε αυθεντικά προϊόντα σε πολύ καλές τιμές. Πήρα Vans αυθεντικά από ebay και μαζί με τα μεταφορικά πλήρωσα 50 ευρώ. Ήρθαν από Καλιφόρνια βέβαια, οπότε χρειάστηκε να περιμένω δύο βδομάδες αλλά άξιζε η αναμονή.

Προσοχή με τις αγορές στο ίντερνετ γιατί μπορείτε να πέσετε εύκολα θύμα επιτηδείων. Να ελέγχετε τι εγγύηση σας παρέχει το συγκεκριμένο ηλεκτρονικό κατάστημα, τους τρόπους πληρωμής (προτείνω paypal) και φυσικά τα μεταφορικά. Γενικά πάντως ,αν ξέρεις πως να κινηθείς, με τις αγορές στο ίντερνετ μπορείς να βγείς αρκετά κερδισμένος.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 19:06, 04-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Καλά τα all star αλλά σαν τα Vans δεν έχει
Πόσο συμφωνώ μαζί σου, λατρεύω Vans.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peinaw_zw
Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O peinaw_zw Embrace solitude! έγραψε στις 19:14, 04-09-14:

Αδιάφορα τα All Star.Ποτέ μου δε φόρεσα και δεν σκοπεύω να φορέσω.Μια μόδα είναι κάποτε θα περάσει

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 21:04, 04-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από peinaw_zw
Αδιάφορα τα All Star.Ποτέ μου δε φόρεσα και δεν σκοπεύω να φορέσω.Μια μόδα είναι κάποτε θα περάσει

Μπαα νομίζω πως έχει γίνει πλέον αυτό που λέμε "all time classic". Προσωπικά στο δημοτικό (ακόμη και στην έκτη τάξη) δε θυμάμαι κανένα παιδί με all star. Από τότε που πήγα γυμνάσιο όμως μέχρι και σήμερα τα βλέπω παντού.

Παράθεση

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Εσχατόγερος
Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Εσχατόγερος Ήμανε νιός και γέρασα... έγραψε στις 16:48, 05-09-14:

Φλωροπάπουτσα...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pralina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pralina
H pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H pralina έγραψε στις 18:14, 06-10-14:

κάποτε μου άρεζαν,κυρίως στο δημητικό
είχα αυθεντικά φλοράλ ροζ,πολυ κοριτσιστικα..αλλα μου αρεσαν
τωρα ποσο σωστο ειναι 80ρικα παπουτσια τα all star δεν ξερω
το μονο που ξερω ειναι οτι η μοδα τους εχει περασει,υπαρχουν πια vans,αξιολογα μποτακια αθλητικα με καλο πατο,και μοντερνα μποτακια
δοκιμασα να παρω ασπρα.αλλα δεν ειναι πια του στυλ μου
κριμα ομως..ενα 80ρικο σε πανινα παπουτσια, δεν συμφερει

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 18:48, 06-10-14:

Σάπια

Παράθεση

Στεφανος56

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στεφανος56
Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

O Στεφανος56 έγραψε στις 19:19, 06-10-14:

εγώ μία φορά φόρεσα all star και μετά δεν τα ξαναέβαλα ποτέ.....προτιμώ παπούτσια με ένα πατάκι γιατί έχω πρόβλημα όταν περπατάω...

Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη #LoveMaths
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε στις 19:28, 06-10-14:

Δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσουν.
Προσωπικά δεν έχω φορέσει ποτέ, και ούτε σκοπεύω εκτός αν μου τα χαρίσουν...
Είναι όμορφα να τα βλέπεις σε κάποιον/κάποια που του/της ταιριάζουν.
Όμως θεωρώ ότι 60-80 ευρώ για πάνινα παπούτσια που μόλις έρθουν σε επαφή με το νερό σχεδόν χαλούν δεν αξίζει για μένα τουλάχιστον.

Προσωπικά φοράω Nike παπούτσια τρεξίματος αγορασμένα 49 ευρώ τον Αύγουστο.
Είναι πραγματικά βολικά.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gergos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gergos
Ο gergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O gergos έγραψε στις 03:56, 03-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από VRey
www.urbanfashion.gr 100% αυθεντικά. Επίσης υπάρχει και ένα ωραίο άρθρο για το πως να ξεχωρίζουμε τα αυθεντικά. εδώ http://sneakersnclothes.blogspot.gr/.../converse.html
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους