Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,543 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 463 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 06:40, 29-08-11:

Σταμάτησα να τα φοράω. Πέρασα σε άλλη φάση τώρα...

Sure, sure, ήταν μεγάλο hype πριν καιρό [όπως και τα Vans άλλωστε] απλά δεν θεωρώ ότι μου ταιριάζουν/με εκφράζουν πλέον.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 16:01, 02-09-11:

Μου αρεσουν παρα πολυ! Ειναι ανετα και για σχεδον ολες τις περιστασεις!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 16:05, 02-09-11:

Μου αρέσουν πολύ! Είναι άνετα, όμορφα και εξαιρετικά πρακτικά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 16:38, 02-09-11:

Το σούπερ παπούτσι κάθε εποχής και κάθε ηλικίας. Οκευ... δεν παύουν να είναι πάνινα, αλλά πολύ πολύ άνετα
Φέτος είμαι ανάμεσα σε Converse μωβ (σκούρο) χαμηλό ή Adidas Stan smith
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 19:37, 11-09-11:

Ωραια ειναι, αλλα οκ. Προτιμω Nike, Adidas
Ειναι ωραια ομως αν θελεις κατι πιο λεπτεπιλεπτο αλλα και βολικο.
Παράθεση

kιkή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H kιkή έγραψε: στις 02:03, 12-09-11:

Στην αρχη τα σιχαινομουν. Η συμπαθεια ανθισε οταν η μαμα μου αγορασε ενα ζευγαρι μαυρα μποτακια (τονιζοντας συνεχως οτι και μωρο τετοια παπουτσακια μου φορουσε), οταν τα εβαζα ομως ενιωθα λες και καλυπτα τα ποδια μου με σκαφη! Τα εβλεπα τεραστια πανω μου. Τωρα ομως δεν εχω προβλημα να τα φοραω, αγορασα αλλα 3 ζευγαρια απο τοτε.
Παράθεση

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O Polkiu έγραψε: στις 21:42, 26-09-11:

Για τον χειμώνα δεν είναι πολύ άβολα παπούτσια?? Αν βρέχει, βρέχεσαι. Αν έχει κρύω, ξυλιάζεις.......
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 21:47, 26-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Polkiu
Για τον χειμώνα δεν είναι πολύ άβολα παπούτσια?? Αν βρέχει, βρέχεσαι. Αν έχει κρύω, ξυλιάζεις.......
Εγώ φοράω τα All Star του Τζόνι του Βαρβάτου που δεν είναι πάνινα και αντέχουν στο κρύο.. Παλιά που είχα πάνινα δεν ξύλιαζα στο κρύο..
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 22:06, 26-09-11:

πολυυυ βολικα παπουτσια που τα φορας οποια στιγμη της ημερας θες...εμενα με εχουν "ξελασπωσει" πολλες φορες...και το χειμωνα ο.κ ναι ειναι προβλημα αλλα δεν τα αλλαζω με τιποτα...(ισως μονο με κατι "φθηνα" replay που εχω δει...)
Παράθεση

elena1234

Νεοφερμένος

H elena1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H elena1234 έγραψε: στις 22:09, 26-09-11:

τα all star ειναι τελεια! απιστευτα βολικα και πανε σχεδον σε ολες τις περιστασεις και αν αγορασεις και ενα χρωματακι ουδετερο...μια χαρα! οσο για το χειμωνα δν νιωθεις το κρυο αλλα στη βροχη θα προτεινα καποιο αλλο παπουτσι...πάντως τα προτιμώ καθαρά και πιστέψτε με στο πλυντήριο δεν παθαίνουν τίποτα!α!και για την παραμονή της αυθεντικότητας τους δεν υποτίθεται ότι αυτό το R πάνω στο σήμα τους (τον κύκλο) πιστοποιεί ότι είναι αυθεντικά?
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 10:25, 27-09-11:

Συμφωνώ! Τα ολ σταρ πράγματι είναι η πιο έξυπνη εφεύρεση του ανθρώπου. Μου αρέσουν αρκετά τα πράσινα ολ σταρ (αυτά τα διακριτικά παπούτσια) τα μαύρα ολ σταρ (θέλω να γίνω πάλι 16) αλλά πάνω από όλα μου αρέσουν κάτι ολ σταρ τα οποία είναι επιτηδευμένα φτιαγμένα έτσι ώστε να μοιάζουν βρώμικα. Τι καλύτερο από παπούτσια που μοιάζουν να είναι βουτηγμένα στις λάσπες από τη πρώτη στιγμή που τα αγοράζεις. Δεν σε ενοχλεί η φθορά που θα έχουν μέσα στο χρόνο και δεν χρειάζεται να τα καθαρίζεις!

Με αυτά τα παπούτσια καιι με μια από αυτές τις συσκευές

========================================================================================>>>>>>>>>

ο οποιοσδήποτε τυχαίος θα είναι "in"
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Splatc7 έγραψε: στις 21:33, 11-10-11:

Ειναι πολυ βολικα.. τους δινω 20 με τονο
Και σας παρουσιαζω τα καινουρια μου all star που θα φορεθουν απο αυτο τον χειμωνα του 2011 μεχρι οσο αντεξουν!!

Ευχαριστω!!
Παράθεση

DoraXX (Lucιfεr)

Δραστήριο Μέλος

H Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H DoraXX έγραψε: στις 21:50, 11-10-11:

Ειναι παρα πολυ ωραια παπουτσια.
Βγαινουν σε οτι χρωμα & σχεδιο θες!
Παράθεση

Eleni fairy

Νεοφερμένος

H Eleni fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Eleni fairy completely incomplete! έγραψε: στις 18:40, 17-10-11:

all star ftw!!!ειναι απιστευτα παπουτσια βολευουν πολυ αρκει βεβαια να ειναι στο στυλ σου και να μπορεις να το υποστηριζεις!!!εγω την εχω καταβρει και ειναι τα μοναδικα παπουτσια που φοραω!!!
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 20:42, 17-11-11:

όμορφα, βολικά και διαχρονικά
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 21:11, 17-11-11:

Αν και εχω κατι μωβ σταρακια για το καλοκαιρι δεν τα φοραω και πολυ...συνηθως προτιμω τα adidas(οχι τα αθλητικα)
Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O toulge έγραψε: στις 10:26, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από JaneWin
ρε παιδια βρωμανε και πολυ μαλιστα...τι μαχη δινω εγω με τν μητερα καθε μερα για αυτο δεν περιγραφεται...και δεν σκιζονται κιολας οσο και να προσπαθω...
Οταν λες προσπαθεις να σκιστουν τι κανεις?Εμενα μετα απο ενα χρονο εχουν ηδη γινει τσαταλια και σκιζονται πολυ ευκολα χωρις κανενα κοπο..Οσο αναφορα βεβαια την βρωμα δεν παιζονται ειναι με διαφορα τα χειροτερα παπουτσια απο αποψης μυρωδιας.Αφου εχω πλεον την αισθηση οτι βρωμανε μονιμα και τα ποδια μου.Αλλα εμενα τα ποδια μου μυριζουν γενικος ομως με τα all star αυτο χειροτερευει...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:41, 29-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από toulge
Οταν λες προσπαθεις να σκιστουν τι κανεις?Εμενα μετα απο ενα χρονο εχουν ηδη γινει τσαταλια και σκιζονται πολυ ευκολα χωρις κανενα κοπο..Οσο αναφορα βεβαια την βρωμα δεν παιζονται ειναι με διαφορα τα χειροτερα παπουτσια απο αποψης μυρωδιας.Αφου εχω πλεον την αισθηση οτι βρωμανε μονιμα και τα ποδια μου.Αλλα εμενα τα ποδια μου μυριζουν γενικος ομως με τα all star αυτο χειροτερευει...
Δοκιμασε να βαζεις λιγο ταλκ μεσα στα παπουτσια
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 12:48, 29-02-12:

Θυμάμαι στο δημοτικό η μαμά μου μου φόραγε με το ζόρι σαλοπέτες () και all star (). Ολη τη μέρα ντρεπόμουν και έκλαιγα στο σχολείο με τα χάλια μου. Τα συγκεκριμένα παπούτσια μου φαίνονται απίστευτα αηδιαστικά και κακόγουστα. Αν είναι άνετα δεν ξέρω, πάντως σίγουρα στη βροχή ο δείκτης αηδίας πολλαπλασιάζεται σημαντικά).
Παλιότερα μου προσέβαλλαν υπερβολικά την αισθητική μου αλλά πλέον και η κουτσή Μαρία τα φοράει οπότε τα έχω συνηθίσει γιατί δεν μπορούσα να ξερνάω ΚΑΘΕ φορά που τα έβλεπα. Το παράξενο είναι ότι έχουμε 2 ζευγάρια αφόρετα ξερνοπάπουτσα στο σπίτι που δεν είναι ούτε δικά μου ούτε του boyfriend. Μάλλον είναι στοιχειωμένο και πραγματοποιεί τους μεγαλύτερους φόβους μας, τι να πω.

Υ.Γ. Είναι νούμερο 40-41 και χρώματος ανοιχτό εμετί μπεζοκίτρινο. Τιμή ευκαιρίας 20 ευρώ αν τα θέλει κανείς για να τρομάζει τα παιδάκια ώστε να τρώνε το φαί τους.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 13:13, 29-02-12:

Στους άλλους είναι οκ, σε εμένα θα ήταν χάλια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    _Mar_42

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους