Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,084 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αποπλάνηση 11χρονης μέσω διαδικτύου

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 02:14, 24-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Μάξιμε, πως μιλάς με τόση βεβαιότητα; Να σου υπενθυμίσω ότι βρίσκεσαι στο internet! Πως γνωρίζεις ότι η συνομιλήτρια σου είναι πράγματι τόσο "νεαρής ηλικίας" για να μη σου πω ότι δεν μπορείς να γνωρίζεις καν ότι 'οτι μιλάς σε κορίτσι! (sorry Ίλια, χάριν συζήτησης )
Καταλαβαίνεις τώρα γιατί λέμε ότι όποιος σπέρνει όνειρα θερίζει....ουτοπίες;
Ο δον Κιχώτης, ήταν πάντα εκτός τόπου και χρόνου, τώρα που δημιουργήσαμε και εικονική πραγματικότητα θα του προδώσουμε λογική βάση;
Αποδέχομαι αυτά που δηλώνει η Ilia αδιαφορώντας μάλιστα παντελώς το ενδεχχόμενο να είναι αναληθή.
Λές να κάνω λάθος ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 12:34, 24-05-10:

Αααα όχι συγνώμη εδώ πρέπει να απαντήσω! Δεν κάνεις λάθος.. Και προφανώς, αν είστε αυτοί που λέτε ότι είστε!, θα καταλαβαίνατε αν απευθυνόσασταν τόσο καιρό σε έναν ξέρω γω? Άσχετο, και όχι σε μια κοπέλα 16 χρονών. Δεν θα το καταλαβαίνατε?
Με λένε Ίλια και είμαι αυτή που λέω ότι είμαι για να ξηγηθούμε Και η αλήθεια είναι ότι ελπίζω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 16:00, 24-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Αααα όχι συγνώμη εδώ πρέπει να απαντήσω! Δεν κάνεις λάθος.. Και προφανώς, αν είστε αυτοί που λέτε ότι είστε!, θα καταλαβαίνατε αν απευθυνόσασταν τόσο καιρό σε έναν ξέρω γω? Άσχετο, και όχι σε μια κοπέλα 16 χρονών. Δεν θα το καταλαβαίνατε?
Με λένε Ίλια και είμαι αυτή που λέω ότι είμαι για να ξηγηθούμε Και η αλήθεια είναι ότι ελπίζω
Ίσως να φανεί λίγο εγωϊστικό, αλλά διαισθανόμενος την αλήθεια αυτών που γράφεις απάντησα.
Όσο για την ερώτηση (άν κάνω λάθος) σαφώς και δέν απευθυνότανε σε εσένα Ίλια.

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 16:03, 24-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάξιμος
Ίσως να φανεί λίγο εγωϊστικό, αλλά διαισθανόμενος την αλήθεια αυτών που γράφεις απάντησα.
Όσο για την ερώτηση (άν κάνω λάθος) σαφώς και δέν απευθυνότανε σε εσένα Ίλια.
Α εντάξει τότε. Ώρες ώρες μπορώ να καταλάβω τι εννοείς συγνώμη

Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε στις 16:27, 24-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Α εντάξει τότε. Ώρες ώρες μπορώ να καταλάβω τι εννοείς συγνώμη
Μήν ανησυχείς, κατάλαβα την γραφή σου και οτι χρειαζότανε μιά διευκρίνηση απο εμένα.

Υ.Γ. μή σταματήσεις να ελπίζεις ποτέ..........

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους