Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,144 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιά εποχή είναι η αγαπημένη σας για διακοπές;;

Ποια είναι η αγαπημένη σας εποχή για διακοπές;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)
Χειμώνας
13
19,70%
Άνοιξη
2
3,03%
Καλοκαίρι
31
46,97%
Φθινόπωρο
8
12,12%
Ο κουμπάκιας κάνει διακοπές όλο το χρόνο.
12
18,18%

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 08:57, 30-06-05:

Πότε προτιμάτε και γιατί??

εγώ δεν έχω πρόβλημα αρκεί να είναι διακοπές που έχω να κάνω κάτι αιώνες
Πάντως μου άρεσε Χειμώνα που πηγαίναμε στην Κρήτη και Καλοκαίρι φυσικά πάλι Κρήτη,μετά δεν θεωρούσα την Κρήτη και τόσο διακοπές μεγαλώνοντας γιατί είμαι απο εκεί :/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ka-li
H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε στις 11:29, 30-06-05:

Βασικά διακοπές να'ναι κι όποτε να'ναι!!

Καλοκαίρι για μπανάκια

ʼνοιξη & Φθινόπωρο για ταξιδάκια

Χειμώνα για ξεκούραση (βουνό, τζάκι, παρεούλα) όχι σκι είμαι πολύ τεμπέλα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 12:56, 30-06-05:

Χειμώνας λόγω αναμνήσεων... και λόγω του Last Christmas .

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 14:53, 30-06-05:

Ανάλογα... το θέμα είναι να κάνεις διακοπές με τη σωστή παρέα! Η εποχή δεν παίζει και τόσο ρόλο!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:05, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Ανάλογα... το θέμα είναι να κάνεις διακοπές με τη σωστή παρέα! Η εποχή δεν παίζει και τόσο ρόλο!
όντως είναι πολύ βασικός παράγοντας η παρέα που θα έχεις

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 15:59, 30-06-05:

Όλες,όλες,όλες!!!!Όποτε μπορώ να ξεφύγω απο το γραφείο και τη δουλειά(τακτικότατα προσπαθώ)ότι εποχή κι αν είναι βρίσκω και το άνάλογο μέρος.Ευτυχώς η Ελλάδα προσφέρεται για διακοπές...παντός καιρού!
Αρχική Δημοσίευση από bunny
όντως είναι πολύ βασικός παράγοντας η παρέα που θα έχεις
Και φυσικά θα συμφωνήσω!!!!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 15:25, 01-07-05:

βασικα ψηφισα καλοκαιρι γιατι τοτε εχω τον περισσοτερο χρονο να φυγω, λογω σπουδων και δουλειας! γενικα ομως no prob, ακομα και καταχειμωνο να ναι εγω θα βρω το καταλληλο μερος!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:56, 01-07-05:

Αναλόγως που πηγαίνω! Πχ Αμερική ειναι τέλεια τα Χριστουγεννα αν και κάνει πολυ κρύο αλλά σε ενα ελληνικό νήσι εννοείται πως θα πάω το καλοκαίρι. Πάντως λόγω της φάσης που βρίσκομαι τώρα (θελω να παω για μπανιοοοοοοοοοοο) ψήφισα καλοκαίρι!

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 02:09, 02-07-05:

Χριστούγεννα σε κάποια πόλη που ευννοεί τη δημιουργία στοιβών αφράτου χιονιού.

Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 02:13, 02-07-05:

Φθινόπωρο γιατί μου αρέσουν τα χρώματα και ο καιρός..Και χειμώνας λέει πολύ..Το καλοκαίρι μου τη σπάει..

Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 09:37, 20-08-05:

εγω διακοπες να παω και δεν με εδιανφερι πιο μηνα θα παω

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 10:30, 20-08-05:

Φυσικά το καλοκαιράκι!!Το συζητάμε?

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη billthevampire
Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 17:13, 20-08-05:

Εγώ το καλοκαίρι στην Jamaica και τον Χειμώνα κάπου με υψόμετρο άνω των 1000 μέτρων

ΥΓ : Τα δύο άκρα γουστάρω τόσο ανώμαλος είμαι ;

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 17:17, 20-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Εγώ το καλοκαίρι στην Jamaica και τον Χειμώνα κάπου με υψόμετρο άνω των 1000 μέτρων

ΥΓ : Τα δύο άκρα γουστάρω τόσο ανώμαλος είμαι ;
Όχι! Ανώμαλος θα ήσουν αν γούσταρες χειμώνα στη Jamaica και καλοκαίρι κάπου με υψόμετρο!

Εγώ για διακοπές λέω: Στη Λευκάδα να είναι και δεν με ενδιαφέρει το πότε!
(κολλημένος ε; )

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη billthevampire
Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 17:23, 20-08-05:

Πολύ κολλημένος

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:55, 20-08-05:

Τα χριστουγενα μια βολτουλα στην Κουβα η στην Ταιλανδη ειναι οτι πρεπει... Καλοκαιρακι δεν φευγω απο την Ροδο με τπτ.... (ανωμαλος

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:03, 20-08-05:

Άνα πάσα ώρα και στιγμή είμαι για διακοπές...Η εποχή δεν με επηρεάζει καθόλου....απλά την προσαρμόζω με τα μέρη που διαλέγω

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 01:58, 21-08-05:

αααααααχ...
διακοπεεεες...
θελω να ξαναπαω, γμτ! δε με νοιαζει ο καιρος...

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 16:45, 26-08-06:

Εμένα παιδιά, αν είναι για διακοπές..., όλες οι εποχές μου αρέσουν...

Το καλοκαίρι όμως, είναι η πρώτη μου επιλογή...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Troll
Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε στις 20:33, 26-08-06:

Καλοκαίρι να ναι και ο μήνας δε με πολυενδιαφέρει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 02:26, 27-08-06:

χμμμ...η αγαπημένη μου εποχή ... μάλλον αυτή στην οποία ο προιστάμενος μου δίνει άδεια... όποτε κι αν είναι...

πιο παλιά θα ψήφιζα καλοκαίρι αλλά μετά τα ζόρια στη δουλειά [φρέσκια φρέσκια τρομάρα μου!] σε συνδυασμο με ένα φανταστικό 3ημερο στο Πήλειο φέτος το χειμώνα... πραγματικά... οποτεδήποτε

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:50, 27-08-06:

εγω πάντως περιμένω τον χειμώνα να πάω σε τίποτα χιόνιαΠήλιο, Πάρνηθα

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:52, 27-08-06:

εγω πάντως ρε παιδια τι να σας πω....
αν ειναι για διακοπες δε με χαλάει καθόλου η εποχή!

αν έχεις τα χρήματα και τον χρόνο.... μπορείς και μέσα στο χειμώνα να βρεις το καλοκαίρι

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 12:33, 28-08-06:

διακοπες δωσε μου........... κι ας ειναι οτι εποχη θελεις...

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 12:35, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
διακοπες δωσε μου........... κι ας ειναι οτι εποχη θελεις...
+1

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 12:52, 28-08-06:

Βασικά και οι 365 μέρες του έτους είναι κατάλληλες για διακοπές!!!!
Η αγαπημένη μου εποχή όμως είναι το φθινόπωρο και αν ήταν δυνατό θα έπαιρνα όλη την άδεια μου τότε!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 12:57, 28-08-06:

Μου αρέσει πιό πολύ ο Ιούνιος και ο Σεπτέμβριος που δεν κάνει ούτε πολλή ζέστη αλλά ούτε και πολύ κρύο, αλλά μάλλον μέχρι να πάρω πτυχίο δεν θα καταφέρω να κάνω διακοπές αυτούς τους δύο μήνες

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 13:24, 28-08-06:

Χριστούγεννα!
Ακόμα κι αν κρατάνε πολύ πιο λίγο από το καλοκαίρι κτλ η ατμόσφαιρα είναι τόσο όμορφη!

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 22:48, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εγω πάντως ρε παιδια τι να σας πω....
αν ειναι για διακοπες δε με χαλάει καθόλου η εποχή!

αν έχεις τα χρήματα και τον χρόνο.... μπορείς και μέσα στο χειμώνα να βρεις το καλοκαίρι
Με κάλυπτει απόλυτα η ΚΟΥΕ!

Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη AstRoPeLeKi
H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε στις 20:16, 11-09-06:

Κάθε εποχή με τα δικά της. Καλοκαιράκι για μπανάκι, χειμώνας για χιονοπολεμο και σκι. Αρκεί να υπάρχει ο χρόνος και η διάθεση και όποτε τυχει ευκαιρία για διακοπούλες τρέχουμε

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 19:42, 12-09-06:

....Kαλή παρέα να υπάρχει!

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 18:59, 18-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
....Kαλή παρέα να υπάρχει!
Έλα ντε

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 19:40, 20-09-06:

Όποτε και να μου πουν να πάω διακοπές δεν θα πω όχι! Αν και προτιμώ το καλοκαίρι, σαν κλασσική μεσογειακή.

Παράθεση

t.m.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη t.m.
H t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H t.m. έγραψε στις 12:11, 22-09-06:

Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΠΟΧΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ........!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:46, 22-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Exactliiiyyyy!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 18:26, 04-03-07:

διακοπές για όλες τις εποχές! καλοκαίρι.... νησί και θάλασσα

χειμώνας βουνό

άλλες εποχές...για περιπλάνηση σε άλλες χώρες και μέρη

πειράζει που θέλω να πάω διακοπές αυτές τις μέρες??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 18:51, 04-03-07:

Καλοκαιρι χωρις δευτερη σκεψη και χωρις συζητηση για εμενα.
Αλλη διαθεση, αλλο "γενικοτερο υφος", αναλαφρα ρουχα,κανενας περιορισμος για το που θας πας ή αν θα στο επιτρεχει ο καιρος, μπανια, βολτες, ο ερωτισμος ιεναι διαχυτος γυρω σου....Ειναι τελειως διαφορετικη η αισθηση που σου δινει...ή μαλλον που μου δινει.
Οποτε καλοκαιρακι και παλι καλοκαιρακι!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη rudess f
H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε στις 00:29, 05-03-07:

αγαπημένη εποχή για διακοπές???
χειμώνας.. βουνό, χιόνι, τζάκι...
αλλά και η εικόνα...σπίτι πάνω στη θάλλασα με τα κύματα απ έξω και μέσα τα ακούς τα ξύλα να καίγονται στο τζάκι.. μ αρέσει πολύ!!
Βουνό ή θάλλασα... αλλά πάντα χειμώνα!! ο χειμώνας φέρνεις τους ανθρώπους πιο κοντά..

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 09:49, 05-03-07:

καλοκαίρι όπως οι περισσότεροι:cool:

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:05, 05-03-07:

Λατρέυω το χειμώνα για διακόπές, χιόνι , κρύο, βουνά με παγωμένα ρυάκια για να παίζω, κάθε χειμώνα πάμε διακοπές για αυτό το λόγο, δεν λέω ότι το καλοκέρι δεν ειναι φοβερά για νησάκια άλλα ώς εκεί μου φτάνει που όλοι με περνάνε για αλλόδαπή λόγο μελάχρηνού χρώματος παθένω εγκάβματα πολλύ έυκολά και αποφέυγω μετακινήσεις με μηχανάκι, οπώτε ο χειμώνας ειναι πολλύ καλύτερα για μένα

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:43, 05-03-07:

Διακοπές έχει τύχει μόνο καλοκαιράκι να πάω ως τώρα, οπότε δεν έχω καλό μέτρο σύγκρισης...
Αλλά φέτος (πέρσι βασικά) πήγα διακοπές στο Βερολίνο στα μέσα του Νοέμβρη. Πραγματικά πολύ ωραίο το όλο κλίμα. Οι δρόμοι ήταν γεμάτοι με πεσμένα φύλλα, είχε μία ελαφριά ψύχρα, αλλά όχι πολύ κρύο και θα έλεγα πως το τοπίο, άσχετα που ήταν μεγαλούπολη, ήταν αρκετά... ειδυλλιακό.

Το φθινόπωρο μάλλον είναι ιδανική εποχή για.. ρομαντικά ταξιδάκια.

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 00:25, 11-05-08:

Κάθε εποχή έχει τη δική της ομορφιά αλλά αν πρέπει να διαλέξω θα πω καλοκαίρι γιατί λατρεύω τη θάλασσα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 01:45, 11-05-08:

βασικά μου αρέσουν όλες οι εποχές για να πάω διακοπές, φτάνει να είναι καλή η παρέα και η εποχή δεν με ενοχλεί

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 17:21, 11-05-08:

Προστέθηκε δημοσκόπηση

Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη olibos2008
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε στις 20:59, 04-06-08:

Η κάθε εποχή έχει την χάρη της.Για μένα η καλύτερη είναι το καλοκαίρι γιατί λατρεύω τον ήλιο, την θάλασσα και τις όμορφες παραλίες που έχουμε.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 21:03, 04-06-08:

Η αρχή του καλοκαιριού... Τέτοια εποχή, όπως είναι τώρα

Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε στις 21:21, 04-06-08:

ολο το χρονο διακοπες . ατερμονο loop διακοπων

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 23:07, 04-06-08:

Τον Αύγουστο!

Είναι σαν να πέφτει μια όμορφη σκιά στο προηγούμενο διάστημα. Και τα ηλιοβασιλέματα είναι τέλεια. Έχει μια μελαγχολία αυτός ο μήνας πολύ ξεχωριστή...

Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Franky5465
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε στις 23:12, 04-06-08:

Καλοκαίρι και πάλι καλοκαίρι
ο χειμώνας με ψυχοπλακώνει

Παράθεση

daliapan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη daliapan
H daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H daliapan έγραψε στις 23:34, 04-06-08:

Καλοκαίρι........μόνο και μόνο γιατί σ'αυτή τη χώρα που ζούμε το καλοκαίρι μεταμορφώνονται όλοι.........νιώθω οτι ο κόσμος είναι πιο χαρούμενος.......όλοι γελάνε και απολαμβάνουν καλοκαιρινές στιγμές.... απλώς το Καλοκαίρι κάθε λεπτό είμαι μέσα στην τρελή χαρά...χάρη στον ήλιο... δεν υπάρχει ίχνος μελαγχολίας...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους