Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,356 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιά εποχή είναι η αγαπημένη σας για διακοπές;;

Ποια είναι η αγαπημένη σας εποχή για διακοπές;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)
Χειμώνας
13
19,70%
Άνοιξη
2
3,03%
Καλοκαίρι
31
46,97%
Φθινόπωρο
8
12,12%
Ο κουμπάκιας κάνει διακοπές όλο το χρόνο.
12
18,18%

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 08:12, 07-06-08:

Η καλύτερη εποχή για μένα είναι τον Σεπτέμβρη...αρχές, μέσα, τέλος?? Δεν με πολυ απασχολεί, αρκεί να έχει ζέστη και καλή θάλασσα!!

Μου αρέσει τότε γιατί ξέρω ότι σε όποιο μέρος και να πάω...θα φάω καλό φαγητό, θα βγαίνω στα μπαρ ή στα καφέ και δεν θα υπάρχει η γνωστή βαβούρα και γενικότερα συναντάς κόσμο "ΚΑΛΟ"...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 08:21, 07-06-08:

Εμένα πάλι μ'αρέσει ο χειμώνας. Χιόνι, χιόνιι, πολύ χιόνι και ωραία ατμόσφαιρα.
Όχι ότι ο καλοκαιράκι με χαλάει ας πούμε!
Ρε μήπως να ψήφιζα την επιλογή με τον κουμπάκια???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:43, 07-06-08:

Τώρα πια που έχω 20 μέρες διακοπών το χρόνο, αυτές οι 20 μέρες (του Αυγούστου) όποτε και να 'ναι.

Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lacky
H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε στις 08:58, 17-09-10:

Η κάθε εποχή έχει την χάρη της!!
Μαρεσει και ο χειμώνας και το καλοκαίρι...
Αν έχεις καλη παρεα όπου, όποτε κι αν πας θα περάσεις τέλεια!!
Το χειμώνα στο βουνό με χιόνια και το τζάκι αναμμενο
Το καλοκαιρι στην θάλασσα με μοχίτο και το μαγιο!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ria17 (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria17
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H ria17 έγραψε στις 20:14, 19-09-10:

χριστουγεννα.η πιο ωραια εποχη του χρονου για ολα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 20:13, 21-09-10:

καλοκαιρι γιατι μαρεσει η θαλασσα!

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 17:28, 11-11-10:

Καλοκαίρι...

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 21:33, 11-11-10:

Οταν έχω χρήματα είναι η καλύτερη εποχή να πάω διακοπές....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 21:55, 11-11-10:

Το φθινόπωρο...Που πεφτουν τα φύλλα, βρέχει και δεν έχει και πολύ κρύο... Αλλα πιστεύω πως οι εποχές "καλυτερεύουν" ή "χειροτερεύουν" ανάλογα με τη διάθεση που έχουμε...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 00:10, 12-11-10:

Άνοιξη. Ούτε ζέστη, ούτε κρύο. Άσε που ακούς τα πουλάκια να κελαηδούν, πράσινο παντού.

Παράθεση

harry920 (Χάρης.)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη harry920
Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O harry920 έγραψε στις 00:22, 12-11-10:

Για εμένα η καλύτερη εποχή ,όχι μόνο για διακοπές αλλά γενικά είναι ο χειμώνας ...... ίσως επειδή μένω σε νησί και οι χειμώνες δεν είναι τόσο βαρείς όσο σε άλλες περιοχές.. Εδώ στη Κέρκυρα έχει να πέσει χιόνι ούτε και εγώ δεν ξέρω πόσα χρόνια...
Η χειρότερη εποχή είναι μακράν η άνοιξη Ανθίζουν όλα τα λουλούδια και μαζί τους οι αλλεργίες.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 11:32, 19-03-11:

Ολες οι εποχες ειναι ομορφες για διακοπες .....Για τις καλοκαιρινες μου διακοπες προτιμω την off season περιοδο του Ιουνιου και του Σεπτεμβριου γιατι δεν μου αρεσει η πολυκοσμια ....θελω απολυτη ησυχια και χαλαρωση στις διακοπες μου ...κατι που το βρισκω σε αυτες τις περιοδους ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:50, 19-03-11:

Διακοπές να' ναι και ό,τι να' ναι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 18:36, 19-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Ολες οι εποχες ειναι ομορφες για διακοπες .....Για τις καλοκαιρινες μου διακοπες προτιμω την off season περιοδο του Ιουνιου και του Σεπτεμβριου γιατι δεν μου αρεσει η πολυκοσμια ....θελω απολυτη ησυχια και χαλαρωση στις διακοπες μου ...κατι που το βρισκω σε αυτες τις περιοδους ...
Την ίδια άποψη έχω κι εγώ, αλλά προτιμώ τον Ιούνιο, γιατί Σεπτέμβριο μου έχει συμβεί να με πιάσουν κάτι ξαφνικές μπόρες και μου το χάλασε.
Συνήθως πηγαίνω διακοπές τέλη Ιουνίου, και αποφεύγω όσο γίνεται τον Αύγουστο.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 13:04, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Την ίδια άποψη έχω κι εγώ, αλλά προτιμώ τον Ιούνιο, γιατί Σεπτέμβριο μου έχει συμβεί να με πιάσουν κάτι ξαφνικές μπόρες και μου το χάλασε.
Συνήθως πηγαίνω διακοπές τέλη Ιουνίου, και αποφεύγω όσο γίνεται τον Αύγουστο.
Ναι εχεις δικιο.... Ο Σεπτεμβρης μπορει να ειναι ασταθης κλιματολογικα .....Επισης ενα αλλο ,μεγαλο ατου που εχει ο Ιουνιος και, γι αυτο τον προτιμω και εγω ειναι οτι εχει τις μεγαλυτερες μερες .... μεχρι τις 9 το βραδυ ειναι μερα και ειναι υπεροχο!!!!!!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 16:51, 04-04-11:

Προτιμω το καλοκαιρι που ο καιρος ειναι τελειος και δεν σε περιοριζει οπως ο χειμωνας!!!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:38, 17-06-11:

Κάθε εποχή είναι εποχή για διακοπές Οχι
Μου αρέσει να κάνω διακοπές, όταν έχω την ανάγκη να ξεκουραστώ κι αυτό μου συμβαίνει το Χειμώνα, όταν θέλω να κάνω ταξίδια στο εξωτερικό ή σε ορεινές περιοχές και το Καλοκαίρι, όταν θέλω να βουτάω στη θαλασσα και να χαλαρώνω στον ήλιο και την παραλία.
Ιδανικές περίοδοι, μέρες Χριστουγέννων και Αύγουστος/Σεπτέμβριος.

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:11, 19-06-11:

Εγώ προτιμώ το καλοκαίρι, γιατί έχει καλό καιρό και μπορείς να κάνεις άνετα μπάνια στις θάλασσες και να απολαμβάνεις τα παγωτά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 12:49, 26-06-11:

Ανοιξη αν προκειται να τρεχω σε μουσεια απο δω και απο κει
Καλοκαιρι αν προκειται να λιωνω στις παραλιες,να παιζω ρακετες και να πινω μοχιτο

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 15:58, 26-06-11:

^^Κι εμένα μου αρέσει το μοχίτο..

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 01:51, 15-07-11:

Tέλος Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη.Είναι ήρεμα,γαλήνια και πολύ ρομαντικά ελλείψη κόσμου ειδικά αν επισκεφτείς τα κατάλληλα μέρη με την κατάλληλη παρέα.

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 11:33, 10-08-11:

Χειμωνας και καλοκαιρι!!Το χειμωνα σε παραδωσιακα χωριουδακια η για σκι και το καλοκαιρι στα πανεμορφα ελληνικα νησια..!!!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 12:23, 10-08-11:

Iούλιο γιατί είναι ο πιο καυτός μήνας του καλοκαιριού συνήθως και κατά μεσής του απαίσιου καλοκαιριού και έτσι σπας το καλοκαίρι αν μπορέσεις να φύγεις και να γυρίσεις Αύγουστο που φεύγει ο όχλος και να απολαύσεις την άδεια Αθήνα ή την Αθήνα με ξένους, ξανθιές τουρίστριες με κόκκινα μαγουλάκια δηλαδή Εγώ δεν έφυγα φυσικά Ιούλιο, δουλειά. Σεπτέμβρης επίσης ένας καλός μήνας για να φύγει κανείς από την κόλαση της καλοκαιρινής Athens by madness, γιατί είναι συνήθως πάντα ένας πολύ δύσκολος μήνας που έχει συσωρευθεί όλη η κούραση του καλοκαιριού - όποιους κουράζει το καλοκαίρι φυσικά, εμένα με κουράζει αφάνταστα - και μπορείς να αποφύγεις αυτή την υγρασία του και την επιστροφή του όχλου. Αυτοί οι δυο μήνες για μένα, δηλαδή Ιούλιος και Σεπτέμβρης είναι οι δυο χειρότεροι του αιώνιου καλοκαιριού της Ελλάδας [αιώνιο καλοκαίρι : από αρχές Απριλίου ως μέσα Νοέμβρη) και οι χειρότεροι όλης της χρονιάς και αν με ρωτήσει ποτέ κάποιος βόρειος πώς φαντάζομαι την κόλαση, θα του πω έλα στην Αθήνα Ιούνιο, Ιούλιο και θα δεις τί θα πει πραγματική Hell-ass (κόλαση του κώλου). Δυο εποχές μόνο πια στην Ελλάδα, χειμώνας και καλοκαίρι. Συμβάλλαμε κι εμείς με την αλόγιστη χρήση κλιματιστικών, με κάπνισμα στους δημόσιους χώρους, με υπερβολικό αριθμό αυτοκινήτων στην πόλη, ενώ θα έπρεπε να κυκλοφορούμε σχεδόν αποκλειστικά με το μετρό και έτσι η Αθήνα έγινε μια πραγματική κόλαση, απ'οσο γνωρίζω είναι η δεύτερη πιο μολυσμένη και βρώμικη τοξική πόλη με τους ψηλότερους δείκτες ατμοσφαιρικής ρύπανσης μετά το Λος 'Αντζελες, τουλάχιστον κάποτε ήταν αυτό με επίσημα στατιστικά. 'Οταν ήμουν μικρός, τον Οκτώβρη φορούσαμε από τις αρχές του μήνα μακρυμάνικες μπλούζες και έκανε ψύχρα ακόμα και το μεσημέρι. Υπήρχαν επίσης όλες οι εποχές, 4. Τώρα υπάρχουν μόνο 2 εποχές. Τότε δεν είχαμε καν φανταστεί ότι μπορεί κάποτε να μας έλεγαν για λειψιδρία, το νερό ήταν άφθονο καιοι βροχές κανονικές. Μέχρι το 1987, δεν ξέραμε επίσης τι θα πει καύσωνας και κλιματιστικό. Το 1987 ο θάνατος χτύπησε την πόλη μαζικά και τα νεκροταφεία εκείνο το καλοκαίρι δεν είχαν χώρο για μαζικές ταφές. 'Ηταν ο πρώτος καύσωνας που βρήκε τους Αθηναίους απροετοίμαστους. Πρέπει να κάνει κάτι ο καθένας μας από μόνος του να βοηθήσει αυτή την πόλη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrStrangelove : 10-08-11 στις 12:41. Αιτία: με έπιασαν τα οικολογικά μου, κάντε κάτι παιδιά κινδυνεύουμε
Παράθεση

mariagezz (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariagezz
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H mariagezz έγραψε στις 12:44, 10-08-11:

Καλοκαίρι<3

Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 14:57, 10-08-11:

Το φθινόπωρο είτε είσαι με φίλους είτε με το αγόρι/κορίτσι σου είτε μόνος είναι υπέροχα (ειδικά αρχές Σεπτεμβρίου). Τα χρώματα, οι μυρωδιές, η ατμόσφαιρα όλα είναι μαγευτικά όπου και να σαι......

Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 11:16, 28-08-11:

οι διακοπες γινονται οποτε θελεις...η καθε εποχη εχει διαφορετικα πραγματα να κανεις και να χαρεις..για παραδειγμα το φθινοπωρο εχει τα προτοβροχια και οσο να ναι λιγο κρυο οποτε βαζεις και τα εποχιακα σου ρουχα ενω το χειμωνα πας σε ενα καταλληλο μερος για χειμωνα -με χιονια για να κανεις και σκι- εξωτερικο η ελλαδα..την ανοιξη προσωπικα δεν μου κανει αισθηση να παω διακοπες..το πασχα ας πουμε καλυτερα ειναι να το γιορτασεις με την οικογενεια σε κανενα χωριο..οχι να πας καπου για διακοπες..και οκει το καλοκαιρι κανεις αλλου ειδους πραγματα στις διακοπες..μπανιο..ηλιοθεραπεια...βολτες...

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 11:33, 06-09-11:

Η κάθε εποχή έχει τη χάρη της, δεν μπορώ να επιλέξω μία γιατί πολύ απλά συνεχώς θέλω να φεύγω να κάνω είτε μεγάλα, είτε μικρά ταξιδάκια. Το χειμώνα ορεινά να έχει κρύο, χιόνια, να είμαι μπροστά σ'ενα τζάκι και να πίνω το μοσχάτο μου.
Το καλοκαιράκι παραλία όοοοολη μέρα με διάφορα κοκτέιλς ξέφρενο χορό και ένα ήλιο άκρως ερωτεύσιμο!

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 11:35, 06-09-11:

Φθινόπωρο FTW!

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:28, 14-09-11:

Φθινόπωρο γιατί είναι η αγαπημένη μου εποχή και έχει υπέροχα τοπία και χρώματα η γη!!

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 15:53, 14-09-11:

καλοκαιρι που δεν εχω αγχος για τιποτα και ειμαι χαλαρος ...κανω τις καλυτερες διακοπες!!!!!!!!

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:38, 14-09-11:

Πάντα αρχές καλοκαιριού, και μιλώ για τέλη Ιουνίου μέχρι μέσα Ιουλίου, μετά υπάρχει πολύς συνωστισμός όπου και αν πας.
Οπωσδήποτε όχι Σεπτέμβρη, πήρα την άδειά μου Σεπτέμβρη μία φορά και πήγα διακοπές, και όποτε ξεκινούσα να πάω κάπου με έπιαναν κάτι δυνατές νεροποντές και με χάλασαν πάρα πολύ, οπότε με τίποτε το φθινόπωρο!

Παράθεση

philipos87

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη philipos87
Ο philipos87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O philipos87 έγραψε στις 17:53, 16-09-11:

Νομίζω πως θα προτειμήσω το καλοκαιράκι..Άλλη φάση να κάνεις τα μπανάκια σου στην παραλία,δεν συγκρίνεται!!!Όχι βέβαια πως αν μου έλεγαν να πάω χειμώνα δεν θα πήγαινα..και τον χειμλωνα είναι ωραία με το χιονάκι!!

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 17:29, 28-06-12:

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 18:14, 28-06-12:

ανοιξη γτ δεν εχει ουτε κρυο ουτε ζεστη, ίσως πάσχα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

georgia...! (π = 3,14159 26535...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη georgia...!
H π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

H georgia...! έγραψε στις 19:20, 28-06-12:

φθινοπωρο γιατι ειναι μελαγχολικο και μετα απο το ξεφρενο καλοκαιρι ανακτω επιτελους την οργανωση μου και εχω προγραμμα...

Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 19:25, 28-06-12:

Tέλη Αυγούστου,αρχές Σεπτέμβρη.Εκείνη τη περίοδο έχει γυρίσει ο κόσμος και είναι καλύτερες και οι τιμές απ ότι είναι σε full season

Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απολειφάδι
Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε στις 14:13, 23-07-12:

καλοκαίρι και λίγο ο χειμώνας

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:11, 23-07-12:

Ολες!

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 15:22, 23-07-12:

Θα έλεγα αρχές φθινοπώρου, που ο καιρός είναι ακόμη γλυκός και κάπως μελαγχολικός...

Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 15:43, 23-07-12:

μου αρέσει πάρα πολύ ο χειμώνας...και γενικά το κρύο....τι πιο ωραίο από ένα χιονισμένο τοπίο, να παίζεις στο χιόνι και να ξέρεις οτι με το που μπεις στο σπιτι θα σε περιμένει ένα αναμμένο τζάκι...
το καλοκαίρι μου σπάει γιατί κάνει παρα πολύ ζέστη, παντού πανικός και άντε να αντέξεις.....

Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfool
H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε στις 15:46, 23-07-12:

Μάιο-Ιούνιο-Σεπτέμβριο-Δεκέμβριο

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:54, 23-07-12:

Την άνοιξη προς καλοκαίρι. Ούτε πολύ ζέστη, ούτε πολύ κρύο, ούτε πολύς κόσμος..

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 21:10, 17-08-12:

μαιο ιουνιο το πολυ ιουλιο. λόγοι άπειροι:
τον αυγουστο μαζευεται καθε καρυδιας καρυδι plus κίνηση βράσιμο κλπ
τα μαγαζακια ριχνουν τις τιμες τουλαχιστον οσα ασχολουνται με φιλοξενια
περιπου τοτε τελειωνουν σχολεια συμφερει οικογενειαρχες κ παιδια

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους