Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,086 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
Nova
40
22,22%
Cosmote
72
40,00%
Vodafone
24
13,33%
Wind
15
8,33%
Άλλη (Διευκρινίστε)
6
3,33%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω
0
0%

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 13:44, 01-07-10:

Εγώ έχω την OTE και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 00:52, 19-07-10:

Διστυχως ΟΤΕ.....
αλλα θα λιξει το συμβολαιο δεν θα λιξει...τοτε θα δουν....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 12:15, 19-07-10:

Τι παράπονο έχεις;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 13:19, 19-07-10:

Εγώ έχω forthnet και όλα είναι πολύ καλά. Είμαι πολύ ικανοποιημένη...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 21:52, 30-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Τι παράπονο έχεις;
μμμ το οτι εχω ιντερνετ 8 ωρες την ημερα τις αλλες 8 ωρες τις περναω κανοντας επανεκκινηση το μοδεμ και τις υπολοιπες ωρες που περισσευουν κανω δημοσιες σχεσεις με υπαλληλους του 1242.....αυτα...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 23:13, 30-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από JaneWin
μμμ το οτι εχω ιντερνετ 8 ωρες την ημερα τις αλλες 8 ωρες τις περναω κανοντας επανεκκινηση το μοδεμ και τις υπολοιπες ωρες που περισσευουν κανω δημοσιες σχεσεις με υπαλληλους του 1242.....αυτα...
εγω πλεον το εχω χωνεψει και εχω σταματησει καιρο τωρα να προσπαθω...δεν θα σπασω εγω τα νευρα μου!!!!ετσι κι αλλιως μου εκανε και λιγο καλο γιατι ξεκολλησα απο το πσ...
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:34, 31-07-10:

Διστυχως ΟΤΕ.....
αλλα θα λιξει το συμβολαιο δεν θα λιξει...τοτε θα δουν....
Αρχική Δημοσίευση από gademis
Τι παράπονο έχεις;
είναι όλοι τους δεσμευμένοι
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

johnnie2 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O johnnie2 έγραψε: στις 00:09, 10-09-10:

Cyta έχουμε και προς το παρών μια χαρά!
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε: στις 14:52, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Εγώ έχω Forthnet.
Καλή είναι πιάνει και καλές ταχύτητες, αν και μερικές φορές σέρνεται υπερβολικά, αλλά σε σύγκριση με τον ΟΤΕ είναι πολύ καλύτερη.
Θα συμφωνήσω απόλυτα καμία σχέση με τον οτε, μόνο που εμένα σπάνια σέρνεται.
Το κακό είναι είναι οτι σπάνια αλλά συμβαίνει να διακόπτεται η σύνδεση για καμία μέρα, για αυτό το λόγο παρόλο που στο σπίτι έχουμε forthnet στο μαγαζί δεν βάζουμε, προτιμάμε τον οτε.(για το τηλέφωνο όχι για το internet)
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 09:29, 07-10-10:

Καλησπερα!
Λεω να γραψω κι εγω τη γνωμη μου, μετα απο πολυ καιρο που εχω να μπω στο forum :p

Εχω NetOne, και δεν αντιμετωπιζω καποιο ιδιαιτερο προβλημα. Η μητερα μου ειδικα την εχει καταβρει γιατι περνουμε 2 γραμμες μεσω voip :p

Αν και μικρη εταιρια, εχουν αψογη εξυπηρετηση. Μαλιστα, ενας υπευθυνος ασχοληθηκε προσωπικα μαζι μου και μου ελυσε διαφορες αποριες μεσω msn σε μια χαλαρη κουβεντουλα που ειχαμε).

Μερικες φορες εχω σκαμπανεβασματα στο ιντερνετ οσον αφορα συνδεσεις εσωτερικου που περνανε μεσω grix (π.χ. ntua) αλλα αυτο το προβλημα αναμενεται να λυθει γιατι απο οτι μου ειπε θα ολοκληρωθει συντομα το ιδιοκτητο τους δικτυο οπτικων ινων (ολα αυτα τα 3 χρονια νοικιαζαν ινες απο τις Αττικες τηλεπικοινωνιες, ακα HOL).

Αυτα απο μενα και καλως σας βρηκα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 23:49, 16-10-10:

Wind...

θελω να ληξει το συμβολαιο... μισο χρονο δεν ειχα ιντερνετ και επερνα απο του γειτονα... και τωρα του ηρθε να πιασει ιντερνετ....
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 00:28, 17-10-10:

Ρε παιδιά εγώ πάνω στο χωριό είχα HOL και απο τοτε που το βαλαμε ακουγεται μεσα στο τηλεφωνο ενα ελαφρο χρρρρ και δεν ακούγεται τόσο καθαρά...Δεν ξέρω...Εμενα η Forthnet μου φαινόταν καλύτερη απο HOL!
Παράθεση

JeyTsav (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O JeyTsav έγραψε: στις 23:50, 19-10-10:

Παίδες ΟΤΕ... Σταθερή αξία.. Τώρα που ρίχνει σιγά-σιγά τις τιμές πιστεύω πρέπει να τον πιστέψετε πιο πολύ..
Μένω και απένταντι οπότε ότι χρειαστώ αμέσως
Και λίγο σοβαρά τώρα.. Ακούω πολλά απο φίλους που παιδεύονται με διάφορε εταιρίες... Ααα δεν έχει καλο support... Ααα με πετάει κτλπ.. Εγώ στον ΟΤΕ δεν έιχα ποτέ κάποιο τραγικό πρόβλημα... Ελπίζω να μην είμαι η εξαίρεση
Παράθεση

AGELOS111

Νεοφερμένος

Ο AGELOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O AGELOS111 έγραψε: στις 02:03, 08-01-11:

Εδώ και ενάμιση χρόνο αντικατέστησα τον ΟΤΕ με Forthnet. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.. για τα ελληνικά δεδομένα, γιατί παρά έξω είναι αλλιως τα πράγματα: http://www.i-live.gr/news-south-korea-internet-1000-mbps/
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 16:36, 27-01-11:

Προσφατα βαλαμε ΟΤΕ και περιμενουμε να γινει συνδεση
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,522 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 17:02, 27-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Εγώ έχω forthnet και όλα είναι πολύ καλά. Είμαι πολύ ικανοποιημένη...

Κι εγω το ιδιο.Εχουμε και απεριοριστα αστικα και υπεραστικα τηλεφωνα και το ιδιο ισχυει και για τηλεφωνηματα σε καποιες ξενες χωρες και ειναι πολυ βολικο.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,149 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:18, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλινι(^^)
Κι εγω το ιδιο.Εχουμε και απεριοριστα αστικα και υπεραστικα τηλεφωνα και το ιδιο ισχυει και για τηλεφωνηματα σε καποιες ξενες χωρες και ειναι πολυ βολικο.
το ίδιο και εδώ. Πολύ σπάνια να έχω κάποιο πρόβλημα.
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε: στις 22:12, 29-01-11:

Μετά απο τον Οτέ στον οποίο δεν είχα μεγάλο πρόβλημα..απλά μου την χάλαγε γιατί τον πλήρωνα μιά ζωή χοντρά ακόμη και πρίν το adsl γιατί εμπαινα αρκετά στο internet ..μπηκα στην forthnet ...κανένα πρόβλημα έως σήμερα ...έβαλα και το πακέτο της nova και έχω 3 σε 1 ...unlimited internet.....τσιτα τα γκαζια....unlimited phones...μίλα και έως του χρόνου....nova...βασικα την έβαλα πιό πολύ για το history channel που τα σπάει kai to vh1 για τα κλασσικά τραγουδάκια all times
Παράθεση

super_deal (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O super_deal έγραψε: στις 20:48, 25-03-11:

ΟΤΕ και cosmote
Παράθεση

axinos

Νεοφερμένος

Ο axinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O axinos έγραψε: στις 10:04, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από JeyTsav
Παίδες ΟΤΕ... Σταθερή αξία.. Τώρα που ρίχνει σιγά-σιγά τις τιμές πιστεύω πρέπει να τον πιστέψετε πιο πολύ..
Μένω και απένταντι οπότε ότι χρειαστώ αμέσως
Και λίγο σοβαρά τώρα.. Ακούω πολλά απο φίλους που παιδεύονται με διάφορε εταιρίες... Ααα δεν έχει καλο support... Ααα με πετάει κτλπ.. Εγώ στον ΟΤΕ δεν έιχα ποτέ κάποιο τραγικό πρόβλημα... Ελπίζω να μην είμαι η εξαίρεση
Συμφωνώ. Ειδικά στα business πακέτα, το support είναι χαρακτηριστικά ανώτερο από τους υπόλοιπους παρόχους.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους