Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,655 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δωρεάν αγκαλιές! ♥

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 10:47, 12-04-10:

Κάπως έτσι ξεκίνησε την τρελή καμπάνια του ο Juan Mann, βγαίνοντας στο δρόμο με ένα πλακάτ που διαφήμιζε δωρεάν αγκαλιές:

Ζούσα στο Λονδίνο, γράφει ο ίδιος στην ιστοσελίδα του, όταν ο κόσμος μου γύρισε ανάποδα και έπρεπε να γυρίσω στη χώρα μου. Τα μόνα πράγματα που είχα όταν το αεροπλάνο μου προσγειώθηκε στο Σίδνευ ήταν το δισάκι μου και ένα σωρός προβλήματα. Δεν υπήρχε κανένας να με καλωσορίσει, δεν υπήρχε μέρος να μπορώ να αποκαλέσω "σπίτι μου". Ήμουν τουρίστας στην ίδια μου την πόλη.

Καθώς στεκόμουν στην πύλη των αφίξεων, παρακολουθώντας τους άλλους επιβάτες να συναντούν φίλους και συγγενείς που τους περίμεναν με ανοιχτές αγκάλες και χαμογελαστά πρόσωπα, ήθελα να υπήρχε κάποιος και για μένα που να με περιμένει. Να χαίρεται που με βλέπει. Να μου χαμογελάσει. Να με αγκαλιάσει.

Πήρα λοιπόν ένα κομμάτι χαρτόνι κι ένα χοντρό μαρκαδόρο και έφτιαξα μια ταμπέλα. Βρήκα την πιο πολυσύχναστη διασταύρωση πεζών στην πόλη και όρθωσα την ταμπέλα μου με τις λέξεις "ΔΩΡΕΑΝ ΑΓΚΑΛΙΕΣ" κι απ' τις δυο πλευρές.

Επί 15 λεπτά, οι άνθρωποι με προσπερνούσαν χωρίς να με βλέπουν. Το πρώτο άτομο που σταμάτησε, με χτύπησε φιλικά στην πλάτη και μου είπε ότι εκείνο το πρωί, είχε πεθάνει ο σκύλος της. Πως εκείνο το πρωί συμπληρώθηκε ένας χρόνος από τον τραγικό θάνατο της κόρης της σε αυτοκινητιστικό ατύχημα. Πως αυτό που χρειαζόταν εκείνη τη στιγμή που ένιωθε τόσο μόνη στον κόσμο, ήταν μια αγκαλιά. Γονάτισα, αγκαλιαστήκαμε και όταν χωρίσαμε χαμογελούσε.

Όλοι έχουν προβλήματα και τα δικά μου δεν μπορούν να συγκριθούν. Αλλά το να βλέπεις κάποιον που πριν ήταν σκυθρωπός, να χαμογελά έστω και για μια στιγμή, αξίζει κάθε φορά.

Τον Οκτώβριο του 2004 οι αρχές ζήτησαν από τον Mann να σταματήσει να μοιράζει δωρεάν αγκαλιές, επειδή έπρεπε να έχει κάποιου είδους άδεια για δημόσιες εκδηλώσεις, η οποία σύμφωνα με τη wiki, κοστίζει 25 εκατομμύρια δολάρια. Ο Mann μάζεψε 10.000 υπογραφές και κατάφερε να συνεχίσει την ...όμορφη τρέλα του).

Αθήνα:

Θεσσαλονίκη:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:18, 15-04-10:

Σήμερα συμμετείχα σε μια τέτοια κίνηση που έγινε στον σταθμό του Θησείου και μπορώ να πω πως είναι εκπληκτική! Ανοίγω αυτό το θέμα αφενός προς ενημέρωση όποιου ενδιαφέρεται, αλλά και για να μπορώ να ανακοινώνω πότε θα υπάρξει επόμενη συνάντηση μήπως κάποιος ενδιαφέρεται να έρθει! Μιλάμε για απίστευτη ανταλλαγή ενέργειας, παρόλο που αποτελεί αρκετά κουραστική εμπειρία!

Για περισσότερες πληροφορίες, δείτε εδώ.

Οι συναντήσεις διοργανώνονται από τον Χαρούμενο Πλανήτη, μια μη κερδοσκοπική οργάνωση που σκοπό της έχει την την προώθηση και την προάσπιση του ανθρώπινου δικαιώματος στην καλής ποιότητας ζωή, μέσα από δράσεις που καλλιεργούν τη χαρά στην καθημερινότητα, την προστασία του περιβάλλοντος και την Παγκόσμια Ειρήνη, ξεκινώντας από το τοπικό επίπεδο.

Θα σας κρατάω ενήμερους για κάθε νέα συνάντηση, νομίζω πως πραγματικά αξίζει τον κόπο να έρθει όποιος μπορεί!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 21:28, 15-04-10:

καταπληκτική ιδέα..., σκέφτομαι να το κάνω και εγώ, με την διαφορά, οτί θα χρεώνω την αγκαλιά με 1 ευρώ....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:29, 15-04-10:

Γιατί να την χρεώνεις; Χάνεται το νόημα έτσι..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 21:32, 15-04-10:

γιατί έχω ανάγκη τα χρήματα..., τουλάχιστον να μου μένει και εμένα κάτι από αυτήν την αγκαλιά....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 21:39, 15-04-10:

Έγινε κι αυτό:

...

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:09, 15-04-10:

Σου μένουν πολλά Άπρο. Πίστεψέ με, τα χρήματα δεν μπορούν να σου δώσουν τίποτα μπροστά στην αυθόρμητη αγκαλιά που εισπράττεις από κάποιους!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 22:19, 15-04-10:

έχεις δίκιο..., κάνω πάσο....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:22, 15-04-10:

Μου αρεσει αυτο... θαθελα να το δω απο κοντα...

Ντινα, θα με παρεις μαζι σου την επομενη φορα?

(εχω την εντυπωση παρομοια βιντεακια καπου ειχα ποσταρει, αμα τα βρω.. τα φερνω!)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:26, 16-04-10:

Το έχω ξαναπει και το ξαναλεω. Με κάνανε "free hug" και ήταν μία φανταστική εμπειρία. Φανταστείτε από το πουθενά ενας αγνωστος χαμογελαστος ανθρωπος να σε παροτρυνει για να αγκαλιαστειτε.

Θετική ενεργεια στο φουλ!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:37, 16-04-10:

Μόνο εγώ παρατήρησα ότι στα βιντέκια του εξωτερικού υπάρχει μεγαλύτερη ζωντάνια;

Ελληνικέ λαέ ΞΥΠΝΑ!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zutmazut

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zutmazut
Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O zutmazut έγραψε στις 01:07, 16-04-10:

Εδώ θα είχε μεγαλύτερη απήχηση το Free Souvlaki

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 05:56, 16-04-10:

Νομίζω ότι η κοινωνία μας όλη αποτυπώνεται στην φωτογραφία που ανέβασε η Ίση. Δωρεάν αγκαλιές ο ένας "Deluxe hugs" ο άλλος ακριβώς δίπλα του, χρεωμένες 2 ευρώ. Θα μπορούσα να γράψω ολόκλήρο βιβλίο εδώ κοινωνιολογικής οικονομικής και ηθικής διατριβής. Δηλαδή

αγκαλιά: είδος πρώτης ανάγκης ή όχι; Πόοσ ανάγκη έχουμε μια αγκαλιά; Μερίδα αγοράς, αγοραστική ανάγκη-δύναμη προιόντος κατ'επέκταση.

Υστερα αφου έγραφα διακόσιες σελίδες για το βάθος της ανάγκης μιας αγκαλιοάς, θα επέστρεφα. Ποιά αγκαλιά; Η δωρεάν ή η πληρωμένη;

Ενας γιατρός θα έβαζε ηλεκτρόδια στα πειραματόζωά του και θα προσπαθούσε απο τις ταλαντώσεις στο μηχάνημα του να βγάλει άκρη. Ενας ψυχολόγος θα μελετούσε το πρίν και το μετά. Συγκρίνοντας τα δυο είδη προσφοράς. Αν υπήρχε "χαρουμενόμετρο" φυσικά θα το χρησιμοποιούσε.

Εγω σαν συγγραφέας εστιάζω στο ότι η φωτογραφία αυτή μάλλον υπάρχει απο καταβολής κόσμου. Η ομορφιά απο τη μία που πάει συνήθως παρέα με την ελπίδα, και η ασχήμια απο την άλλη, που πάει παρέα με την απαισιοδοξία. Δηλαδή, ότι και άν σου συμβαίνει έλα να αγκαλιαστούμε για λίγο. Σταμάτα για λίγο την ξέφρενη κούρσα της ζωής σου πρός τα πρέπει, πρός το θάνατο. Κάνε ένα κιτ κατ. Γιατί μόνο αυτό αξίζει τον κόπο. Ζούμε, για τα διαλείματα απο την ζωή όπως την ξέρουμε. Απο την αδιαφορία, την απόσταση, την κυνικότητα, γιατί έτσι πρέπει να είμαστε. Για να στέκουμε σωστά στην κοινωνία, να μήν δίνουμε δικαιώματα, να έχουμε ανεβασμένη διαπραγματευτική ισχύ οπότε και.... να βγάζουμε λεφτά !

Ο άλλος εκφράζει ακριβώς αυτό. Αγκαλιές και πραγματικό νοιάξιμο δεν υπάρχουν έτσι κι αλλιώς. Υπάρχει μόνο μια παράσταση. Πληρώστε λοιπόν την καλύτερη παράσταση. Αυτό που δεν πληρώνεται δεν αξίζει. Κι ότι πληρώνεται παλι πολλές φορές δεν αξίζει αλλά πληρώνοντας τουλάχιστον, αξίζει γι'αυτόν που πληρώνεις ! Γι'αυτό χαμογελάει και ο τύπος των 2 ευρώ έτσι. Και ο άλλος διπλα του είναι σαφώς θυμωμένος.

Πωλητές και άνθρωποι. Είμαστε όλοι πωλητές που πουλάμε μια πραμάτεια, μια απάτη, μια ανάγκη; Υπαρκτή ή ανύπαρκτη; Ή είμαστε όλοι πρώτα άνθρωποι που θα πεθάνουμε όλοι και το μόνο που θα έχει αξία απο τη ζωή μας, όταν θα έχει φύγει, θα είναι οι αναμνήσεις που θα έχουμε αφήσει στις καρδιές άλλων; Οι αγκαλιές, τα φιλιά, οι αγάπη.

Η ζωή μας είναι στατική, περιορισμένη στην δική μας μικρή ζωή, ή είναι μέρος ενός συνόλου, ενός ολόκληρου σύμπαντος, που όσο τεράστιο και άν είναι, εμείς, με μία αγκαλιά, το κάνουμε λίγο γλυκύτερο,λίγο πιο όμορφο; Αρκεί βέβαια να είναι δωρεάν. Γιατί αλλιώς μήπως με την σούπερ αγκαλιά, πουλάμε απλά το ότι τίποτα δεν αξίζει το κόσμο; Την επιβεβαίωση ότι όλα είναι ψεύτικα; Υπάρχουν προφανώς αγοραστές και γι'αυτό.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 06:03, 16-04-10:

Αν συνοδευόταν από φιλί στο στόμα θα πήγαινα. Εμπλουτίστε το λίγο κι εσείς βρε παιδιά, αγκαλιά μου δίνει και η μαμά μου.
αλλά και ένα φιλάκι είναι λίγο πολύ λίγο

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 06:20, 16-04-10:

Χιούμορ έκανε ο άνθρωπος, γιατί ένα χαμόγελο έχει την ίδια αξία με μια αυθόρμητη free αγκαλιά.

Έλα να δούμε…

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 08:11, 16-04-10:

Έρχεται και η μετεξέλιξη της ιδέας. Ετσι όπως το πάει η Τζούλια σε λίγο για την προώθηση του επόμενου ντι βι ντι της, θα παρέχει δωρεάν σέξ στο Σύνταγμα.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 09:12, 16-04-10:

γιατι να μην χαριζουμε και μεις ιντερνετικες αγκαλιτσες? ας πουμε οποιος απο μας εχει αναγκη απο μια αγκαλιτσα και δεν μπορει να την βρει κοντα του να μας λεει εδω να του δινουμε εμεις μια..

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 09:29, 16-04-10:

Γιατί οι δωρεάν αγκαλιές! <3 είναι στο Υγεία-Ιατρική;
Θεωρούνται θεραπεία του μείζονος ψυχοσωματικού συνδρόμου του Μοναχικού Αστικοποιημένου Πολίτη;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:02, 16-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Αν συνοδευόταν από φιλί στο στόμα θα πήγαινα. Εμπλουτίστε το λίγο κι εσείς βρε παιδιά, αγκαλιά μου δίνει και η μαμά μου.
Για σκέψου να είσαι στημένος και να εκανες αγκαλια μια γιαγιά (70+) και να της εδινες και ενα γλωσσοφιλο....
Αρχική Δημοσίευση από moonlight
γιατι να μην χαριζουμε και μεις ιντερνετικες αγκαλιτσες? ας πουμε οποιος απο μας εχει αναγκη απο μια αγκαλιτσα και δεν μπορει να την βρει κοντα του να μας λεει εδω να του δινουμε εμεις μια..
Πολύ καλή η ιδέα σου!Ας ξεκινήσουμε!!

Αρχική Δημοσίευση από QsLv
Γιατί οι δωρεάν αγκαλιές! <3 είναι στο Υγεία-Ιατρική;
Θεωρούνται θεραπεία του μείζονος ψυχοσωματικού συνδρόμου του Μοναχικού Αστικοποιημένου Πολίτη;
Φυσικά!!!3 αγκαλιές την μέρα σε κάνουν να ζεις περισσότερο (παρε και εσυ μια αγκαλιτσα)

Παράθεση

baudE Laire (jrot)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη baudE Laire
Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O baudE Laire έγραψε στις 16:40, 16-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight

http://www.e-steki.gr/member.php?u=6104

Δωρεάν αγκαλιές σε όλα τα στεκομέλη

έξτρα : φημισμένο φιλί, γλυκό σαν προφιτερόλ

θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας αλλά θα προτιμηθούν άτομα που έχουν φάει κρεμμύδι και τζατζίκι

ειδικά για την μουν , πέρα από την αγκαλιά θα υπάρξει και γλωσσόφιλο , στο οποίο θα απαντήσει με χαστούκι αλλά το βράδυ θα γράψει στο ημερολόγιο της : ο ιούδας φιλούσε υπέροχα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 18:18, 16-04-10:

Εμένα να μου επιτρέψετε, χωρίς να κατακρίνω φυσικά τον ενθουσιασμό σας, αλλά προσωπικά με πιάνει σιχαμάρα στην ιδέα και μόνο!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:22, 16-04-10:

Εξηγησέ μας τον συλλογισμό σου Δαίμονα....

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 18:25, 16-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Εμένα να μου επιτρέψετε, χωρίς να κατακρίνω φυσικά τον ενθουσιασμό σας, αλλά προσωπικά με πιάνει σιχαμάρα στην ιδέα και μόνο!
Στο να αγκαλιάσεις έναν άνθρωπο;

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 18:38, 16-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Στο να αγκαλιάσεις έναν άνθρωπο;
Nα στηθώ κάπου σαν ....κολόνα της ΔΕΗ και να με αγκαλιάζει όποιος γουστάρει!

Αυτό δεν είναι....altruisme Μάρω μου, αλλά ανεκπλήρωτος νταλκάς!!!!!!!!!!!

.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:41, 16-04-10:

Χμμ...το βλέπεις κάπως...πως να το πω.

Το βλέπεις πολύ .... ελπίζω να έγινα κατανοητη!

Πάντως αν σε δω στον δρόμο δεν θα σε κάνω αγκαλια! Θα κανω τον φαντασμένο που συμφωνούμε!

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 18:47, 16-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Χμμ...το βλέπεις κάπως...πως να το πω
Πλουραλιστική πολυφωνία έχουμε, επικαλούμαι τα δικαιώματά μου!

Πάντως αν σε δω στον δρόμο δεν θα σε κάνω αγκαλια! Θα κανω τον φαντασμένο που συμφωνούμε!
Περίμενε βρε παιδί μου, ίσως αλλάξω γνώμη
.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 16-04-10 στις 19:55.
Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dianechristy
H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε στις 20:05, 16-04-10:

Παιδιά με τρελαίνει αυτη η ιδέα. Επειδη όμως εδω δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνει κανείς εδώ....... Λέτε να το ξεκινήσω εγώ???????????? Το σκέφτομαι σοβαρα... ( αλλα όχι τώρα.. το καλοκαίρι για τι έχω και λίγο διάβασμα... )

Και για όλους εσάς και απο εμένα μια αγκαλίτσα.....

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 20:16, 16-04-10:

Πλουραλιστική πολυφωνία έχουμε, επικαλούμαι τα δικαιώματά μου!

Περίμενε βρε παιδί μου, ίσως αλλάξω γνώμη
.
Επικαλέσου ότι θέλεις η αγκαλιά ομως κατοχυρωθηκε δικαιωματικα στον Φάντασμενο!

Αρχική Δημοσίευση από dianechristy
Παιδιά με τρελαίνει αυτη η ιδέα. Επειδη όμως εδω δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνει κανείς εδώ....... Λέτε να το ξεκινήσω εγώ???????????? Το σκέφτομαι σοβαρα... ( αλλα όχι τώρα.. το καλοκαίρι για τι έχω και λίγο διάβασμα... )

Και για όλους εσάς και απο εμένα μια αγκαλίτσα.....

Να το ξεκινήσεις. Αλλά όχι μόνη σου...Οργανωμένα

Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dianechristy
H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε στις 20:33, 16-04-10:

Να το ξεκινήσεις. Αλλά όχι μόνη σου...Οργανωμένα
Θα μαζέψω την παρέα μου και θα αρχίσουμε... Αν περάσετε το καλοκαίρι απο Αλεξανδρούπολη και δείτε καποιους να μοιράζουν αγκαλιες να ξερετε πως θα είμαι εγω...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:38, 16-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Ένας με ρώτησε αν μπορεί να ..πιάσει κιόλας (τον αγριοκοίταξα), ενώ άλλοι με έσφιξαν υπέρ του δέοντος χαϊδεύοντάς μου την πλάτη ..ύποπτα, αλλά δεν έδωσα σημασία. Κάνα δύο μου φίλησαν και το μάγουλο, το οποίο μπορώ να πω πως δεν μου άρεσε, αλλά ευτυχώς όλα τα παραπάνω ήταν απλώς εξαιρέσεις. Οι περισσότεροι (γυναίκες και άντρες) ήταν πολύ ευγενικοί, χαμογελαστοί και γλυκύτατοι!

Αυτό δεν είναι....altruisme Μάρω μου, αλλά ανεκπλήρωτος νταλκάς!!!!!!!!!!!

.
Δεν στέκεσαι σαν κολώνα της ΔΕΗ. Πλησιάζεις τον κόσμο και τον προτρέπεις να σε αγκαλιάσει χαμογελώντας. Προφανώς μπορείς να αποφύγεις κάποιον αν θες, αλλά εκείνη την ώρα τελικά δεν σε απασχολεί.

Το κίνημα της αγκαλιάς στην Ελλάδα

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 23:33, 16-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Δεν στέκεσαι σαν κολώνα της ΔΕΗ
Περίμενε να το αναλύσουμε λίγο, διότι την αγάπη πάμε να βγάλουμε υπερεκτιμημένη σε γειτονικό post, αλλά νομίζω η... αγκάλη μας προέκυψε!!!!

Ώστε...αγριοκοίταξες, δεν σου άρεσε, δεν έδωσες σημασία, πιθανόν να αστράψεις και κανα χαστούκι στο μέλλον, μα τότε που είναι το...point?
Aν είναι να σταθεί ο άλλος μισό μέτρο σε στάση προσοχής μπροστά σου, να γύρει εμπρός σαν τον michael jackson στο Smooth Criminal και να σε αγκαλιάσει προσέχοντας ετούτο κι εκείνο, δεν παίζω!!!!
Αγκαλιά ήθελες, θα τα ανεχθείς (?) όλα, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ θετική ενέργεια, και "εισπράττοντας" τον ιδιαίτερο τρόπο που αγκαλιάζει κάποιος!!!! Ακόμη και μια....anaconta!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  ana.jpg
Εμφανίσεις:  70
Μέγεθος:  38,7 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 17-04-10 στις 00:38. Αιτία: http://www.youtube.com/watch?v=07v6tB_OLR8&feature=related
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 10:29, 17-04-10:

βρίσκω πως έιναι μια πολύ γλυκιά κίνηση και μεταφέρει θετική ενέργεια! προσωπικά αν συναντούσα κάτι τέτοιο με μια γλυκιά χαρούμενη φάτσα να μου κάνει hug, μετά πιστεύω θα έιχα μια ( έστω ελαφριά) ψυχική ανάταση !! και πιστεύω πως πρέπει να γίνεται(απο τον άνθρωπο που κάνει τις αγκαλιές) όσο μπορεί και θέλει.... όταν αρχισει να το βλέπει σαν καταναγκαστικό έργο και κουράζεται να σταματαει, διότι μετά δεν θα έχει την όλη αύρα της χαράς και της θετικής ενέργειας
go go go!

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 10:41, 17-04-10:

Μου άρεσε η ιδέα γιατί έβλεπα μόνο τα θετικά του να προσφέρεις ένα χαμόγελο. Αλλά ο δαίμονας δεν μʼ αφήνει να αγιάσω και με αναγκάζει να δω την αλήθεια. Πόσοι από μας θα δίναμε την αγκαλιά με την καρδιά μας σε έναν ζητιάνο που βρομοκοπά? Έρχεται ρε παιδιμ για αγκαλιά και αυτός… τι κάνουμε?

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:31, 17-04-10:

Περίμενε να το αναλύσουμε λίγο, διότι την αγάπη πάμε να βγάλουμε υπερεκτιμημένη σε γειτονικό post, αλλά νομίζω η... αγκάλη μας προέκυψε!!!!

Ώστε...αγριοκοίταξες, δεν σου άρεσε, δεν έδωσες σημασία, πιθανόν να αστράψεις και κανα χαστούκι στο μέλλον, μα τότε που είναι το...point?
Aν είναι να σταθεί ο άλλος μισό μέτρο σε στάση προσοχής μπροστά σου, να γύρει εμπρός σαν τον michael jackson στο Smooth Criminal και να σε αγκαλιάσει προσέχοντας ετούτο κι εκείνο, δεν παίζω!!!!
Αγκαλιά ήθελες, θα τα ανεχθείς (?) όλα, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ θετική ενέργεια, και "εισπράττοντας" τον ιδιαίτερο τρόπο που αγκαλιάζει κάποιος!!!! Ακόμη και μια....anaconta!
Δεν πρόσεχα τίποτα, μάλιστα δύο φορές κάποιος με αγκάλιασε από πίσω, δημιουργώντας μου μια αίσθηση πανικού, αφού νόμιζα πως μου έκαναν επίθεση ξαφνικά! Μάλιστα την δεύτερη φορά με αγκάλιασαν ταυτόχρονα τρία άτομα, οπότε καταλαβαίνεις πως στο τσακ ήμουν να βάλω τις φωνές.. Το σενάριο σου κατά τα άλλα δεν ισχύει, διότι εγώ μόνο δωρεάν αγκαλιές προσφέρω, δεν είμαι υποχρεωμένη να ανεχθώ τίποτα περισσότερο από μια αγκαλιά (άλλο που ανέχθηκα και μερικά φιλιά στο μάγουλο, από κάποιους που φαινόντουσαν πως ήταν καλοπροαίρετοι). Ο συγκεκριμένος που ρώτησε αν μπορεί να πιάσει όμως, ήταν ο ίδιος κακόβουλος, όχι εγώ, αφού από μόνος του στάθηκε μακριά κι ενώ του χαμογελούσα και του έκανα την κίνηση να τον αγκαλιάσω, πήρε ένα πολύ περίεργο ύφος και με ρώτησε ό,τι με ρώτησε.. ε, νομίζω πως το ότι τον αγριοκοίταξα για δύο δευτερόλεπτα πριν του απαντήσω, δεν αναιρεί την γενικότερη θετική ενέργεια που έδωσα και εισέπραξα εκείνη την ημέρα.

Χωρίς να θέλω να σε θίξω, με λίγα λόγια αυτό που θέλω να πω είναι πως άλλο να το περιγράφεις κι άλλο να το ζεις!

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Μου άρεσε η ιδέα γιατί έβλεπα μόνο τα θετικά του να προσφέρεις ένα χαμόγελο. Αλλά ο δαίμονας δεν μʼ αφήνει να αγιάσω και με αναγκάζει να δω την αλήθεια. Πόσοι από μας θα δίναμε την αγκαλιά με την καρδιά μας σε έναν ζητιάνο που βρομοκοπά? Έρχεται ρε παιδιμ για αγκαλιά και αυτός… τι κάνουμε?
Το είχα σκεφτεί κι εγώ αυτό Έμμα. Για κάποιο περίεργο λόγο όμως δεν μου μύρισε κανείς τίποτα, παρόλο που αγκάλιασα μέχρι και γυφτάκια (οκ, είχα πιάσει τα μαλλιά μου πίσω!) Εξάλλου όλη η ..αγκαλιά κρατάει το πολύ πέντε δεύτερα, ελάχιστοι θέλουν κάτι περισσότερο!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 21:26, 21-04-10:

αν το δεις από άλλη οπτική γωνία, δεν είναι τραγική ειρωνία, μερικοί να μοιράζουν αγκαλιές και καλά στον κόσμο και μερικοί να πνίγονται μέσα στη λύπη και να γνωρίζουν οτί δεν υπάρχει ούτε ένας άνθρωπος να τους προσφέρει μια αγκαλιά...;

θέλω και 'γω, θέλω και ΄γω

πλάκα κάνω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 21-04-10 στις 21:38.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 18:51, 26-04-10:

Αύριο, Τρίτη 27/4/2010, δωρεάν αγκαλιές στην αρχή της Ερμού στις 17.30!
Όποιος θέλει μπορεί να πάει. Θα βρει την Ελένη εκεί με πανώ!
Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω, κατέβηκα τα 999 σκαλιά από το Παλαμήδι το Σάββατο και τα πόδια μου τα έχουν φτύσει, με το ζόρι περπατάω!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:11, 28-04-10:

Μόλις έμαθα πως υπάρχει και δωρεάν κόλλα πέντε. Συνίσταται περισσότερο για τα αγοράκια φαντάζομαι που κάπως θα δυσκολεύονται να παίρνουν αγκαλιές μήπως τους παρεξηγήσουν!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 22:18, 28-04-10:

Ω, να ρθω...αλλα δε θα πειραζει, εαν θα κολλαω 5 με ανοιχτα τα δαχτυλα, ε?!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 22:48, 28-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Έρχεται ρε παιδιμ για αγκαλιά και αυτός… τι κάνουμε?
Επίτηδες δεν απαντούσα τόσες ημέρες, γνώριζα ότι αργά η γρήγορα θα το έκανε η....Νεράϊδα, γι αυτό και της έχω τόση "αδυναμία"
Δεν μασάει τον....γραπτό (της) λόγο με καλλιεργημένες μπουρδίτσες, λέει τα σύκα, σύκα και αποδίδει τα 5 όπως το νοιώθει, χωρίς το φόβο ότι θα την κατηγορήσουν για.....έλλειψη (νεο) ουμανιστικής σκέψης !

Παρεμπιπτόντως, επεξεργάζομαι μια νέα ιδέα "free... " θα σας την ανακοινώσω όταν ωριμάσει γενικώς το free movement και γίνουμε όλοι μια.....μεγάλη αγκαλιά!

.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 23:09, 29-04-10:

Αυτή την Κυριακή 2/5/2010 είναι η Παγκόσμια Ημέρα Γέλιου, κι οργανώνουμε street party χαράς στο κέντρο της Αθήνας!

Το πρόγραμμα, μέσες άκρες, είναι το εξής:
17:00 Πλατεία Συντάγματος: Συγκέντρωση και προετοιμασία της ομάδας
17:30-17:45 Πλατεία Συντάγματος: Σύντομη Συνάντηση Γέλιου και Δωρεάν Αγκαλιές
17:45-18:00 Μετακίνηση με τα πόδια από την οδό Ερμού προς το Μοναστηράκι
18:00-19:00 Πλατεία Μοναστηρακίου: Σύντομη Συνάντηση Γέλιου, Δωρεάν Αγκαλιές, Παίξιμο Κρουστών από το συγκρότημα ΒATUCA
19:00-19:10 Μετακίνηση με τα πόδια στην οδό Αδριανού προς το Θησείο
19:10-20:00 Έξω από ΗΣΑΠ Θησείου: Σύντομη Συνάντηση Γέλιου, Δωρεάν Αγκαλιές, Παίξιμο Κρουστών από το συγκρότημα BATUCA

Η ιδέα είναι να είμαστε ένα χαρούμενο χρωματιστό πλήθος που θα σκορπίσουμε γέλιο, χαρά, αγκαλιές, χορό κι Αγάπη τελικά, στην πόλη!

Οπότε είναι σημαντικό να φορέσουμε χρωματιστά ρούχα, -όχι απαραίτητα πολύχρωμα-, καλό θα είναι να έχει ο καθένας κι από ένα χρωματιστό μαντίλι στο λαιμό, καπέλο (θα χει και Ήλιο), κονκάρδες, ότι έχετε, κι αν δεν εχετε κανένα άγχος. Μπορείτε να φορέσετε ένα λευκό μπλουζάκι και θα έχουμε μαζί μας μαρκαδόρους που γράφουν σε ρούχα, για να γράψουμε χαρούμενα συνθήματα και σχέδια στις μπλούζες μας! Επίσης θα έχουμε κι υλικό για facepaint, στόχος http://www.grimas.nl/website/voorbee...rsion=&taal=en , τέλειο;!!!

Θα έχουμε μαζί μας μερικά χαρτόνια με συνθήματα χαράς, αν θέλετε να ρθείτε με τα δικά σας.

Επίσης αν έχετε φίλους που κάνουν performances sτο δρόμο και μπορούν να έρθουν ακόμα καλύτερα!

Εγώ λέω να πάω, αν κάποιος ενδιαφέρεται ας με ενημέρωσει με ΠΜ για περισσότερες λεπτομέρειες!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:45, 04-05-10:

..Βρήκα σήμερα τυχαία, αυτούς εδώ, που εκτός από τις αγκαλιές, μοιράζουν και τρέλα

Everything is OK!

Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη *natalia5555*
H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε στις 23:19, 28-10-10:

Μπράβο το παληκάρι καταπληκτική ιδέα,πολλές φορές μια αγκαλιά ειναι οτι πρέπει για να μας φτιάξει τη διαθεση....

Παράθεση

star65

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη star65
Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O star65 Frankly, my dear, I don't give a damn έγραψε στις 23:37, 28-10-10:

περίεργα πράγματα συμβαίνουν

Παράθεση

m(A).niC (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη m(A).niC
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H m(A).niC π=3.141592653589793238462643383279502884 έγραψε στις 13:38, 29-10-10:

wow!! μ αρεσει πολυ!! καταπληκτικη ιδεα!! ,,μπραβο σ οποιον τ πρωτοσκεφτηκε!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:23, 29-10-10:

Πριν χρόνια απ' ό,τι θυμάμαι το είχαν κάνει και Έλληνες και το είχε δείξει η τηλεόραση.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:39, 12-02-11:

Το ξέρω πως το λέω τελευταία στιγμή, αλλά εγώ θα είμαι εκεί, αν ενδιαφέρεται κάποιος:

Δωρεάν αγκαλιές και ταγκό - Πλατεία Συντάγματος στην 13.00, σήμερα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:10, 06-01-12:

Σ'ένα φεστιβάλ μουσικής που πήγα πρόσφατα σχετικά, καθώς έμπαινα ήταν ένας τύπος και μου πε :
''αγκαλίτσα;'' Προς στιγμήν ξαφνιάστηκα, μετά κατευθείαν θυμήθηκα αυτό, που το είχα πληροφορηθεί απο εδω πρώτη φορά και κατάλαβα.
''Μα φυσικά!'' του είπα και χαμογελάσαμε!
Εκείνη την ώρα με βρήκε η φίλη μου:
''τον ξέρεις;''
''Οχι''
''ε γιατί αγκαλιαζόσασταν;''
''έτσι! Αγκαλίτσα;'' Και την έκανα αγκαλίτσα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δωρεάν σίτιση στο ΑΠΘ - Από akiroskirios
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-09-14 στις 20:51.
    • Δωρεάν antivirus - Από stathakis
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-11 στις 17:13.
    • Αγκαλιές και χάδια - Από phyllis
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-08-11 στις 18:56.
    • Δωρεαν pc στα ΑΕΙ - Από ShadowfaxGR
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-06-09 στις 15:06.
    • Δωρεάν Παιχνίδια - Από Mel24443
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-08 στις 09:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους