Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναισθησία με μέθη

ελενα 2

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ελενα 2
H ελενα 2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ελενα 2 έγραψε στις 13:59, 19-04-10:

Καλησπέρα σε όλους. Πρόκειται να υποβληθώ σε ένα χειρουργείο το καλοκαιράκι και ο γιατρός μου θα μου κάνει επισκληρίδιο και μέθη μου είπε. Το φάρμακο που θα χρησιμοποιήσει για τη μέθη είναι το dormicum μου είπε. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ μέθη. Μήπως έχει κάνει κάποιος να μου πει; Πώς αισθάνεσαι αν κοιμάσαι εκείνη την ώρα; Είμαι πολύ φοβιτσιάρα με τις ναρκώσεις γενικά. Και μετά όταν ξυπνάς είσαι οκ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 19-04-10 στις 14:23. Αιτία: Κεφαλαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 20:17, 21-04-10:

ωρε η μινταζολαμη τα σπαει λεμε

κοιτα να δεις, ΜΕΤΑ θα θυμασαι ελαχιστα πραγματα, ΕΚΕΙΝΗ την ωρα το συναισθημα ειναι ευφορια, και μια αισθηση βαρους στο σωμα, ολα ακουγονται απομακρυσμενα, δεν σε νοιαζει τιποτα, δεν σε αγχωνει τιποτα.

μια χαρα ειναι, σαν να μεθας ΧΩΡΙΣ τη ζαλαδα και το πονοκεφαλο μετα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 18:22, 13-12-10:

Ε δεν το πιστεύω, έψαξα στο google για "μινταζολάμη" και το μόνο αποτέλεσμα ήταν αυτό!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panabarbes (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη panabarbes
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O panabarbes έγραψε στις 23:46, 27-04-11:

Παιδιά εμένα μου είχαν πει ότι μου κάνανε μέθη όταν μπήκα χειρουργείο για κύστη κόκκυγος.Θυμάμαι ότι έπεσα κανονικά για ύπνο δεν ήταν σαν να είσαι ξύπνιος και μεθυσμένος.Υπάρχουν πολλά είδη μέθης ή είπαν ψέματα σε μένα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:06, 28-04-11:

Έχω κάνει μέθη και επισκληρίδιο για μία εγχείρηση, αλλά δεν μου είχαν πει ποιο είναι το ακριβές φάρμακο. Ωστόσο, δεν νομίζω πως θα πρέπει να ανησυχείς. Σου κάνουν εξετάσεις για την ποσότητα που θα σου δώσουν κτλ κτλ.

Η αίσθηση είναι απλά.....από τους ωραιότερους ύπνους που υπάρχουν!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους