Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,028 μέλη και 2,416,144 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 511 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναισθησία με μέθη

ελενα 2

Νεοφερμένος

H ελενα 2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ελενα 2 έγραψε: στις 13:59, 19-04-10:

Καλησπέρα σε όλους. Πρόκειται να υποβληθώ σε ένα χειρουργείο το καλοκαιράκι και ο γιατρός μου θα μου κάνει επισκληρίδιο και μέθη μου είπε. Το φάρμακο που θα χρησιμοποιήσει για τη μέθη είναι το dormicum μου είπε. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ μέθη. Μήπως έχει κάνει κάποιος να μου πει; Πώς αισθάνεσαι αν κοιμάσαι εκείνη την ώρα; Είμαι πολύ φοβιτσιάρα με τις ναρκώσεις γενικά. Και μετά όταν ξυπνάς είσαι οκ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 19-04-10 στις 14:23. Αιτία: Κεφαλαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 20:17, 21-04-10:

ωρε η μινταζολαμη τα σπαει λεμε

κοιτα να δεις, ΜΕΤΑ θα θυμασαι ελαχιστα πραγματα, ΕΚΕΙΝΗ την ωρα το συναισθημα ειναι ευφορια, και μια αισθηση βαρους στο σωμα, ολα ακουγονται απομακρυσμενα, δεν σε νοιαζει τιποτα, δεν σε αγχωνει τιποτα.

μια χαρα ειναι, σαν να μεθας ΧΩΡΙΣ τη ζαλαδα και το πονοκεφαλο μετα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 18:22, 13-12-10:

Ε δεν το πιστεύω, έψαξα στο google για "μινταζολάμη" και το μόνο αποτέλεσμα ήταν αυτό!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panabarbes (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O panabarbes έγραψε: στις 23:46, 27-04-11:

Παιδιά εμένα μου είχαν πει ότι μου κάνανε μέθη όταν μπήκα χειρουργείο για κύστη κόκκυγος.Θυμάμαι ότι έπεσα κανονικά για ύπνο δεν ήταν σαν να είσαι ξύπνιος και μεθυσμένος.Υπάρχουν πολλά είδη μέθης ή είπαν ψέματα σε μένα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 00:06, 28-04-11:

Έχω κάνει μέθη και επισκληρίδιο για μία εγχείρηση, αλλά δεν μου είχαν πει ποιο είναι το ακριβές φάρμακο. Ωστόσο, δεν νομίζω πως θα πρέπει να ανησυχείς. Σου κάνουν εξετάσεις για την ποσότητα που θα σου δώσουν κτλ κτλ.

Η αίσθηση είναι απλά.....από τους ωραιότερους ύπνους που υπάρχουν!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια