Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:53, 01-07-05:

Μπράβο ρε founes επιτέλους μια υποστήριξη για το θέμα playstasion! Δεν λέμε να την φτύσει για να παίξει playstasion.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:06, 01-07-05:

Προκείται για δώρο στο σύντροφο σου? Γιατι αλλιως δεν καταλαβαινω γιατι να βρίσκεται στις ερωτικες σχεσεις...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:54, 01-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
μιας που η υπερειδική τελείωσε και δεν μπορείς να του πάρεις εισητήρια.....
η πρόταση μου είναι ένα αντίγραφο αυτοκίνητο της f1 (εννοείται σε μικρό μέγεθος ε?# )
υπάρχουν στην αγορά πιστά αντίγραφα αυτοκινήτων που κάθε άλλο παρά παιδικά παιχνίδια είναι....

Το έψαξα μέσω ιντερνετ είναι ακριβά 150 ευρώ και είμαι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση(φοιτήτρια) και δεν είναι εκει το θέμα αλλα πρέπει να πάρω κάποια βιβλία για την πτυχιακή μου και πρέπει να σκάσω 280 ευρω,μάλλον καμια μπλούζα θα του πάρω,αλλά θα ήθελα κάτι πιο παράξενο γα...το και όλα αυτά που θέλει είναι πάνω απο 1000 ευρώ.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 19:56, 01-07-05:

Ναι Michelle, για τον φιλο μου ειναι. Ευχαριστω παιδια για τις προτασεις..μαλλον κατι ασχετο με τα δωρα της ορκομωσιας θα παρω, γιατι κατι μανικετοκουμπα και κατι τετοια που μου προτειναν σε μαγαζια τα βρηκα, εχμ, ΙΟΥΥ Τελικα το playstation δεν ακουγεται κακη ιδεα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:00, 01-07-05:

Τα 2 θέματα για τα δώρα συγχωνεύτηκαν ώστε να μην έχουμε 2 για τόσο παρόμοιο θέμα. Αν κάποιος διαφωνει με τη συγχώνευση ας στειλει pm σε κάποιο διαχειριστή
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 20:27, 01-07-05:

Διαφωνώ σου έστειλα π.μ. και έγραψα και στον σχολιασμό αλλα δεν ξέρω αν σου ήρθε το προσωπικό μήνυμα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 20:33, 01-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Διαφωνώ σου έστειλα π.μ. και έγραψα και στον σχολιασμό αλλα δεν ξέρω αν σου ήρθε το προσωπικό μήνυμα
Ναι βρε bunny το είδα, αρκουσε να το γράψεις στα λάθη διαχείρισης όμως, δεν χρειαζόταν σε 3 μεριες!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 22:41, 01-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Ναι Michelle, για τον φιλο μου ειναι. Ευχαριστω παιδια για τις προτασεις..μαλλον κατι ασχετο με τα δωρα της ορκομωσιας θα παρω, γιατι κατι μανικετοκουμπα και κατι τετοια που μου προτειναν σε μαγαζια τα βρηκα, εχμ, ΙΟΥΥ Τελικα το playstation δεν ακουγεται κακη ιδεα
Αν τελικά αποφασίσεις κάτι τέτοιο απλά πήγενε σε ένα μαγαζί και δες τις επιλογές που έχεις. Υπάρχει και το PSP της sony. Βασικά σκέφτηκα κάτι καλύτερο, μεγάλα επώνυμα καταστήματα έχουν δωροεπιταγές για να μην μπλέξεις να του πάρεις πχ το playstation και να θέλει xbox κτλ. Σκέψου και την επιλογή της δωροεπιταγής αν είναι απο καταστήματα ηλεκτρονικών ειδών κτλ. Πιστεύω να βοήθησα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 14:09, 02-07-05:

χμ... λαγουδάκι... αφού δεν παίζουν τα γκαφρά! γιατί δεν του ετοιμάζεις μια Red Hot Sexy All Over Night κατάσταση να τον τρελλάνεις τον άνθρωπο???
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:21, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
χμ... λαγουδάκι... αφού δεν παίζουν τα γκαφρά! γιατί δεν του ετοιμάζεις μια Red Hot Sexy All Over Night κατάσταση να τον τρελλάνεις τον άνθρωπο???
Ναι το έχω σκεφτεί αλλά όπως είπα στο μερος που θα είμαστε μένουμε με τους γονείς μας και είναι δύσκολο.
Κι εκτός αυτό δεν περιμένω επέτειο για να τον τρελλάνω (τί είπα πάλι η ψωνάρα)
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:51, 02-07-05:

Εγω το θυμόμουν κουνελάκι δεν θα μου πεις μπράβο???? Μπορώ να αλλάξω το nick μου σε ελαφοκηνιγός ? (ασχετο)
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:54, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Εγω το θυμόμουν κουνελάκι δεν θα μου πεις μπράβο???? Μπορώ να αλλάξω το nick μου σε ελαφοκηνιγός ? (ασχετο)
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 16:57, 02-07-05:

χΑΧαχΑΧΑΧΑΧΧΑχαχΑΧ έχω λιώσει με αυτό το post χαχχαχχ τελείως επικό. χαχΑΧΧαχΧχα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 20:37, 02-07-05:

ΟΚ τότε δοκίμασε σε ξενοδοχείο και φτιάξε ενα ξεχωριστό σκηνικό κάνε πράγματα που δεν εχεις κάνει μέχρι τώρα!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:45, 03-07-05:

το ωραιότερο δωρο δεν το εχω λαβει ακομα, αλλα εχω λαβει μπολικα πολυ ομορφα..
το πιο πετυχημενο που εχω κανει ειναι ενα τετραημερο Πραγα στη μαμα μου all inclusive τα Χριστουγεννα. Σε πρωην η νυν νομιζω οτι δεν εχω κανει ποτε κατι πολυ πετυχημενο, γμτ! αλλα μου δινετε ιδεες...
Παράθεση

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O trobas έγραψε: στις 03:35, 03-07-05:

Λοιπόν... Της έκανα δώρο ένα σετ πιτζαμάκια και ένα ζευγάρι τσόκαρα, διότι μπήκε στο νοσοκομείο για χειρουργείο ανοιχτής καρδιάς...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 28-12-17 στις 21:58. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish.
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 09:09, 04-07-05:

Εγω μπορώ να πώ playstasion η θα αρχίσετε πάλι να φωνάζετε ?
εγω του εκανα δωρο στα γεννεθλια του playstation και του αρεσε παρα πολυ
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:20, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
εγω του εκανα δωρο στα γεννεθλια του playstation και του αρεσε παρα πολυ#
Να μια γυναίκα που βάζει την ευτυχία του άντρα της πάνω απο όλα. Μπράβο gillie
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:44, 05-07-05:

Το ωραιότερο δώρο (και ακριβοτερο επίσης ) που έχω κάνει, είναι ένα διήμερο εκτός Αθηνών, σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο (350€ η βραδιά λέμε ) και γενικώς όλα τα έξοδα πληρωμένα... μετακίνηση, ξενοδοχείο, φαγητό... ολα!
Μου στοίχησε κομματάκι αλλά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα και γω!
Η αλήθεια είναι, ότι η μεγαλύτερη ανταμοιβή μου ήταν, η έκφραση του προσώπου του όταν είδε το δωμάτιο .... υδρομασάζ στο μπανιο...και τέτοια κόλπα (καλά και γω είχα πάθει πλάκα αλλά τεσπα)

Δυστυχώς... κάτι αντίστοιχο δε μου έχουν κάνει ποτέ δώρο
Που θα πάει όμως.... θα βρεθεί ο Ιππότης μου
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:47, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Το ωραιότερο δώρο (και ακριβοτερο επίσης# ) που έχω κάνει, είναι ένα διήμερο εκτός Αθηνών, σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο (350€ η βραδιά λέμε ) και γενικώς όλα τα έξοδα πληρωμένα... μετακίνηση, ξενοδοχείο, φαγητό... ολα!
Μου στοίχησε κομματάκι αλλά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα και γω!
Η αλήθεια είναι, ότι η μεγαλύτερη ανταμοιβή μου ήταν, η έκφραση του προσώπου του όταν είδε το δωμάτιο .... υδρομασάζ στο μπανιο...και τέτοια κόλπα# (καλά και γω είχα πάθει πλάκα αλλά τεσπα)

Δυστυχώς... κάτι αντίστοιχο δε μου έχουν κάνει ποτέ δώρο#
Που θα πάει όμως.... θα βρεθεί ο Ιππότης μου#
8 σεπτεμβρίου είναι τα γενέθλια μου!!!! Απλά το λέω.... έτσι για ενημέρωση βρε... to know as better... χωρίς κανένα υπονοούμενο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους