Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Μήτρος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μήτρος
Ο Μήτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Μήτρος έγραψε στις 15:55, 12-04-08:

Μπιζου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 00:02, 14-04-08:

Ένα ωραίο βιβλίο σχετικό με μηχανές
μία πρόσκληση για κάποια έκθεση σχετική με μηχανές
ένα ωραίο μπρελόκ
μία μινιατούρα από εκείνες που είναι σε ειδικά καταστήματα κλπ. κλπ.

ή μπορείς να του κάνεις δώρο κάτι σε ρούχο- τζάκετ για τη μηχανή, αλλά δεν ξέρω πόσο κοστίζουν αυτά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 00:19, 14-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από sugar555
Είμαστε μαζί 1,5 μήνα.
Είναι 26 χρονών.
Ενδιαφέροντα : Μηχανές.
Πόσα μπορώ να δώσω???? Από 50 - 100 ευρώ (καθώτι εργαζόμενο κορίτσι)
Χτύπα αυτό: http://www.hellinmoto.gr/eshop/produ...oducts_id=1494

Αν αγαπάει την Ιταλία στις μοτοσυκλέτες, θα του αρέσει.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:01, 14-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
ή μπορείς να του κάνεις δώρο κάτι σε ρούχο- τζάκετ για τη μηχανή, αλλά δεν ξέρω πόσο κοστίζουν αυτά
300-400+++

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sugar555

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sugar555
H sugar555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H sugar555 έγραψε στις 09:12, 14-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
γάντια για τη μηχανή λοιπόν
Καλή ιδέα αν και νομιζω ότι έχει.
Ένα ζευγάρι ακόμα γιατί όχι???

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Ένα ωραίο βιβλίο σχετικό με μηχανές
μία πρόσκληση για κάποια έκθεση σχετική με μηχανές
ένα ωραίο μπρελόκ
μία μινιατούρα από εκείνες που είναι σε ειδικά καταστήματα κλπ. κλπ.

Οφείλω να ομολογήσω ότι όλα είναι καλές ιδέες και τώρα μπερδεύτηκα.

Αρχική Δημοσίευση από borat
Χτύπα αυτό: http://www.hellinmoto.gr/eshop/produ...oducts_id=1494

Αν αγαπάει την Ιταλία στις μοτοσυκλέτες, θα του αρέσει.
Καλό αλλά δεν έχει την μάρκα της μηχανής του.

Πάντως σας ευχαριστώ όλους για τις ιδέες.Να πω την αλήθεια σκεφτόμουν για κανένα άρωμα αλλά μάλλον θα το ξανασκεφτώ με όλες αυτές τις προτάσεις.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 22-04-08 στις 22:18. Αιτία: merge
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 13:01, 15-04-08:

Την Κυριακή τον Βαΐων γιορτάζει ο αντρούλης μου, σκέφτηκα λοιπόν να του πάρω κάποια βιβλία.
Διαβάζει αυτόν τον καιρό την Ρωμαϊκή αυτοκρατορία το οποίο βιβλίο έχει νοικιάσει από την βιβλιοθήκη κ στην συνέχεια είχα ακούσει που έλεγε σε ένα φίλο του ότι θέλει να διαβάσει την Βυζαντινή κ μετά την Οθωμανική ξέρει κανείς καλά βιβλία να μου προτείνει?
Η ίσως κ κανένα άλλο διαβάζει πολύ φιλοσοφία,μυθολογία αλλά κ ιστορία.
Αλλά αν έχετε κ καμία άλλη ιδέα ευπρόσδεκτη.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:05, 15-04-08:

ενα μπλε δοντακι εινα ο,τι πρεπει...και για αγορακια και για κοριτσακια...μην ξεχνατε οτι ειναι ιδιαιτερα χρησιμο, εαν χρησιμοποιειτε για αρκετη ωρα το κινητουλι την ημερα....
Εγω αυτο εκανα δωρο τελευταια...!!!
Αν και μου αρεσε η κουπα που ειχα δωσει κανα μηνα πριν, αλλα την εσπασε το αχρηστο κορμι!!!...
Πριν καν προλαβει να την παει σπιτι!!!! τς τς τς..αχρηστοι αντρες!!!!

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 13:08, 15-04-08:

Ούτε πολύ του κινητού είναι κ πάντα πίνει φραπέ άρα η κούπα άχρηστη θα είναι

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:12, 15-04-08:

εναι φιλαθλος καποιας ομαδας ποδοσφαιρου???

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 13:42, 15-04-08:

μπα είναι παοκ αλλά δεν τρελαίνεται κ όλας

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:46, 15-04-08:

Προγραμματισε ενα διημερο....και εξεπληξε τον, παρουσιαζοντας του το την ημερα που θα πρεπει να αναχωρησετε...

Εμενα παντως μια τετοια εκπληξη-δωρο θα μου αρεσε παρα πολυ...

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 22:21, 25-11-08:

καλησπέρα. σε 2 βδομάδες έχει γενέθλια το αμόρε μου. είναι πολύ περιέργος στα πράγματα που του αρέσουν .πείτε καμιά ιδέα?? ρούχα είναι πολύ δύσκολος, τεχνολογία δεν τρελαίνεται,έχει κόλλημα με σπαθιά. αλλά πού να του βρώ κάτι που να του αρέσει. κάτι χρήσιμο που μπορείτε να μου προτίνετε?

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:55, 26-11-08:

Ένα ωραιότατο τραπέζι συνοδευόμενο από λουλούδια .. έτσι για αλλαγή;
Πρέπει παντως να μας δώσεις πιο πολλά στοιχεία.. Επίσης ίσως να εκτιμούσε ένα μήνα εγγραφής σε μαθήματα ξιφομαχίας, άμα του αρέσουν τόσο τα σπαθιά

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 19:13, 26-11-08:

λοιπόν ακούει μέταλ. τι άλλο? εε του αρέσουν τα πράγματα που είναι περίεργα.ψάχνω για κάτι χρήσιμο που μπορεί να το χρησιμοποιεί. σκέφτηκα κόσμημα άλλα δεν φοράει.

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 19:36, 26-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από manouela
λοιπόν ακούει μέταλ. τι άλλο? εε του αρέσουν τα πράγματα που είναι περίεργα.ψάχνω για κάτι χρήσιμο που μπορεί να το χρησιμοποιεί. σκέφτηκα κόσμημα άλλα δεν φοράει.
Για έναν μέταλ οπαδό δεν υπάρχει καλύτερο δώρο από ένα συλλεκτικό cd του αγαπημένου του συγκροτήματος, ενίοτε και βινύλιο! Και τώρα που έπιασαν και τα κρύα, ένα φούτερ με κουκούλα από το αγαπημένο του συγκρότημα! Αλλιώς ένα μαζεμένο απλό κόσμημα σε δερματάκι μαυ΄ρο, να το φοράει και να σε σκέφτεται =) κάτι σε σπαθί π.χ. υπάρχουν πολλά και ωραία

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 21:35, 26-11-08:

μμμ καλή ιδέα και πλάκα πλάκα ώρα θυμήθηκα μια μπλούζα που ήθελε πάρα πολύ .. ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 18:57, 06-12-08:

Καλησπέρα!
Θελω να πάρω ένα όμορφο δωράκι στον φίλο μου,για την Πρωτοχρονιά.Ήμασταν χώρια στη γιορτή του,και θα έχουμε και επέτειο κοντά,οπότε θέλω να πάρω ένα δώρο για όλες τις περιστάσεις.Είμαστε οκτώ χρόνια μαζί,τα έχω πάρει όλα από ότι καταλαβαίνετε,ακόμα και το συλλεκτικό δίσκο βινυλίου που διάβασα πιο πάνω.Επιπλέον,εγώ είμαι διορισμένη μακριά,κι ο ίδιος υπηρετεί,οποτε δεν γίνεται να οργανώσω ταξιδάκι...Τα χρήματα δεν είναι θέμα,είναι 25 ετών,ακούει ροκ και μέταλ,ντύνεται σπορ(αν και δε θελω να του παρω παλι ρουχα) και του αρεσει το ποδοσφαιρο.Απο gadgets τα εχουμε παρει ολα...Δυσκολη περιπτωση ε;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:25, 06-12-08:

όντως δύσκολη περίπτωση
σε τέτοιες περιπτώσεις, αυτό που προτείνω είναι να σκεφτείς τι είναι αυτά που τον έχεις ακούσει κατά περιόδους ότι θα ήθελε...
πχ αααα ωραίο αυτό το ρολόι
αλλά τελικά δεν το πήρε ποτέ γιατί πάντα υπάρχει μια άλλη προτεραιότητα (πχ χρειαζόταν και παπούτσια και μια μπλούζα γιαυτό και δεν το πήρε)

για μένα, τα καλύτερα δώρα, είναι αυτά που δεν έχουν στην πραγματικότητα την νο 1 λειτουργικότητα για το άτομο που θα δεχτεί το δώρο αλλά είναι κάτι που πάντα ήθελε αλλά ποτέ δεν αγόραζε λόγω κόστους ή προτεραιοτήτων όπως είπα

σκέψου λοιπόν τι είναι αυτό που θα ήθελε... αλλά δεν μπόρεσε να έχει
Για τους άντρες η αλήθεια είναι ότι είναι κάπως πιο δύσκολα τα πράγματα
Ομως συνήθως τους αρέσουν... διάφορα συλλεκτικά πράγματα, ρολόι, πορτοφόλι, κινητό, παιχνίδια για το pc ή για την κονσόλα, κονσόλα παιχνιδιών αν δεν έχουν, κάτι σχετικά με το χόμπυ του αν έχει
πχ αν παίζει μπάλα, ένα καλό ζευγάρι αθλητικά με καρφιά ειδικά για ποδόσφαιρο, αν έχει τις μηχανές ένα καλό κράνος ή γάντια ή μπουφαν μηχανής αν σε παίρνει, αν έχει τα αυτοκίνητα, κάτι ανάλογο κλπ

δεν ξέρω αν σε βοήθησα αλλά επειδή κι εγώ συνέχεια έτσι ζορίζομαι σε καταλαβαίνω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 21:35, 06-12-08:

Ειναι δυσκολο,γιατι με τοσα γενεθλια,επετειους και γιορτες,τα εχουμε παρει ολα πια!Το τελευταιο δωρο ηταν ενα ταξιδακι στο Παρισι,σε εποχη που ειχαμε πηξει και οι δυο και δεν ειχε χρηματα για κατι τετοιο.Οποτε εκλεισα τα εισητηρια και πραγματικα περασαμε υπεροχα.Για ποδοσφαιρικα παπουτσια θα το σκεφτομουν,αλλα δεν τον βολευουν τα καρφακια,και εχει αθλητικα.Αμα δεν ειχαμε δυο γατουλες,θα του επαιρνα εναν μεην κουν,που τους χαζευει σε φωτογραφιες καθε φορα που τους πετυχαινει.Αλλα θα πρεπει να φυγουμε εμεις απο το σπιτι αν παρουμε και τριτο...

Παράθεση

pepper ann7365 (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pepper ann7365
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 9 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H pepper ann7365 Έχει γίνει λίγο "Trekkie" :) έγραψε στις 23:43, 06-12-08:

Εγώ πάντως συνήθως παίρνω "geeky" δώρα, μπλουζάκια με αστεία για προγραμματιστές, gadgets κτλ. Και μ'αρέσει πολύ να μου κάνουν και τέτοια δώρα. Είμαστε ζευγάρι γκικάκια, και γράφουμε κώδικα όλη μέρα μαζί, τι να περιμένει κανείς...

Αλλά εκτιμώ και άλλα δωράκια, μουσική, βιβλία, ρούχα οτιδήποτε. Ακόμα και ένα ποίημα, μια ζωγραφιά. Όλα μ'αρέσουν όταν έχουν κάτι προσωπικό να πουν, να δείξουν ότι ο άλλος σε σκέφτηκε και σκέφτηκε τι έχετε κοινό, τι σου αρέσει κτλ
Καμιά φορά έχω πρόβλημα να διαλέξω δώρο, γιατί μ'αρέσει να κάνω δώρα συχνά (δεν αντέχω τους ψευτοιπποτισμούς που λένε ότι οι άντρες πρέπει να κάνουν τα δώρα, θέλω κι εγώ, θέλω κι εγώ να κάνω!!!!) και καμιά φορά εξαντλούνται οι ιδέες μου για κάτι πρωτότυπο... Αλλά το ξεπερνάω εύκολα στην πορεία, με μια βόλτα έξω ή στα internετικά μαγαζιά

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:34, 07-12-08:

Δώρα αν καπνίζει είναι καλή ιδέα ένας zippo με γραμμένο το όνομά του επάνω, ώστε να το έχει πάντα μαζί του και να σε θυμάται

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 00:35, 07-12-08:

Δεν καπνιζει κανεις απο τους δυο μας...
Ασχετο,στην υπογραφη σου,Ελυτης ειναι;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:51, 07-12-08:

Να χαίρεσαι που δεν καπνίζετε
Αχμμ.. Αν έπαιρνες δύο μπλουζάκια που αν ενωθούν, ενώνεται και μια φώτο σας ή κάτι που έχει σχέση με εσάς; Nαι είναι απλό, αλλά είναι κάργα ρομαντικό
Ή ένα ipod που θα γεμίσεις με τα αγαπημένα σας τραγούδια, εικόνες κλπ;

ΥΓ: Ναι. Το Μονόγραμμα

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 01:02, 07-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Να χαίρεσαι που δεν καπνίζετε
Αχμμ.. Αν έπαιρνες δύο μπλουζάκια που αν ενωθούν, ενώνεται και μια φώτο σας ή κάτι που έχει σχέση με εσάς; Nαι είναι απλό, αλλά είναι κάργα ρομαντικό
Ή ένα ipod που θα γεμίσεις με τα αγαπημένα σας τραγούδια, εικόνες κλπ;

ΥΓ: Ναι. Το Μονόγραμμα
Χαιρομαι,πως δε χαιρομαι.Ενας απο τους λογους που εχω ασθμα ειναι γιατι ο μπαμπας μου καπνιζε απο οταν ημουν μωρο στο σπιτι.Χαιρομαι που τα παιδια μας δε θα μεγαλωσουν λες και συμμετεχουν στο "Ρεπορταζ στην Ομιχλη".
Γλυκυτατη η ιδεα του μπλουζακιου,αν και τεχνικως ειναι κομματι δυσκολο,με τον ενα να ειναι 1.85 και τον αλλο 1.50,εκτος αν σχηματιζουμε καμια σκαλα...
Οσο για το ipod,εχει mp3 player,αλλα καθε φορα ακουμε ο καθενας απο το δικο του,καθοτι εχουμε πληρως διαφορετικα μουσικα γουστα(τωρα που το σκεφτομαι,πως στο Λουσιφερ εχουμε κολλησει οκτω ολοκληρα χρονια; )
Ευχαριστω παντως για τις φιλοτιμες προσπαθειες!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:07, 07-12-08:

Έλα μωρέ, ας είναι μικρή φώτο.. ή με διαμόρφωση, κάτι θα σου κάνουν αν πας σε μαγαζί με στάμπες

(μα κι εσείς 35 ποντους διαφορά; )

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 01:28, 07-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Έλα μωρέ, ας είναι μικρή φώτο.. ή με διαμόρφωση, κάτι θα σου κάνουν αν πας σε μαγαζί με στάμπες

(μα κι εσείς 35 ποντους διαφορά; )
Εμ τι να κανω,το βρηκα μικρο και σε τιμη ευκαιριας,και δεν κοιταξα το μποι!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:37, 07-12-08:

Αχαχαχαχα, κάτι μου θυμίζει αυτό..

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 13:47, 07-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Χαιρομαι,πως δε χαιρομαι.Ενας απο τους λογους που εχω ασθμα ειναι γιατι ο μπαμπας μου καπνιζε απο οταν ημουν μωρο στο σπιτι.Χαιρομαι που τα παιδια μας δε θα μεγαλωσουν λες και συμμετεχουν στο "Ρεπορταζ στην Ομιχλη".
Γλυκυτατη η ιδεα του μπλουζακιου,αν και τεχνικως ειναι κομματι δυσκολο,με τον ενα να ειναι 1.85 και τον αλλο 1.50,εκτος αν σχηματιζουμε καμια σκαλα...
Οσο για το ipod,εχει mp3 player,αλλα καθε φορα ακουμε ο καθενας απο το δικο του,καθοτι εχουμε πληρως διαφορετικα μουσικα γουστα(τωρα που το σκεφτομαι,πως στο Λουσιφερ εχουμε κολλησει οκτω ολοκληρα χρονια; )
Ευχαριστω παντως για τις φιλοτιμες προσπαθειες!

Να τα εκατοστήσετε!
Πάντως ξες τι σκέφτηκα... Αυτό με τα μπλουζάκια και τη φωτό και τα ύψη μπορείτε να το εκμεταλλευτείτε- βάλτε εικονίτσα που να...ανεβαίνει, χμ χμ...
Δεν έχω κλίαρ εικόνα τώρα, αλλά θα το σκεφτώ περαιτέρω και θα επανέλθω

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 13:55, 07-12-08:

Ευχαριστουμε!
Χμ,καλα το ειπα εγω για τη σκαλα...Περιμενουμε εμπνευση!

Παράθεση

vasilhs95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasilhs95
Ο vasilhs95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O vasilhs95 έγραψε στις 22:55, 09-09-09:

παρολες τις λαμπρες ιδεες σας μου ειναι ακομα κομματακι δυσκολο να βρω κατι ........... αλλες προτασεις???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 09-09-09 στις 23:01.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 08:35, 10-09-09:

Η Wax Land εχει απιστευτα αρωματικα κερια...Θα σε ενδιεφερε κατι τετοιο π.χ?

Παντα μου αρεσαν και καθε φορα που μου δωριζαν καποιο, το χαιρομουν διπλα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

vasilhs95

Νεοφερμένος

Ο vasilhs95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O vasilhs95 έγραψε στις 10:20, 10-09-09:

το σκευτικα και εγω για κερι αλλα δεν της πολιαρεσουν... ευχαριστω παντωσ που ενδιαφερθικες...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:29, 10-09-09:

Χμμ...
Ι
σως εαν σκεφτεις τα ενδιαφεροντα της, γενικως τι της αρεσει και τι οχι, να μπορεσεις να καταληξεις τουλαχιστον σε καποιο ειδος και μετα ψαχνεις κατι συγκεκριμενο...

Κατι τετοιο
θα της αρεσε? Ειναι δαχτυλιδι...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vasilhs95

Νεοφερμένος

O vasilhs95 έγραψε στις 11:47, 10-09-09:

και εγω σκευτομουν για δαχτυλιδη αλλα δεω ξερω τι παιζει απο μεγεθει και φοβαμαι μην της παρω πολυ μικρο η πολυ μεγαλο....

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:01, 10-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από vasilhs95
και εγω σκευτομουν για δαχτυλιδη αλλα δεω ξερω τι παιζει απο μεγεθει και φοβαμαι μην της παρω πολυ μικρο η πολυ μεγαλο....
Ε, παρε κατι για το λαιμο...

Παράθεση

vasilhs95

Νεοφερμένος

O vasilhs95 έγραψε στις 14:09, 10-09-09:

Αυτο μαλλον θα κανω και μαλιστα θα ψάξω για κουτάκι που να ειναι σε σχήμα αρκουδακι... ελπιζω να της αρεσει.... και αυτο για να μαθεις.χαχαχαχαχαχα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ophelia : 10-09-09 στις 14:13. Αιτία: πεζοποίηση
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 01:07, 25-11-10:

Πείτε κανένα καλό πρωτότυπο δώρο που να μπορώ να πάρω σε κάποιον μετά από μεγάλο καβγά, σαν συγγνώμη κάτι....που να τον κάνει να δακρύσει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 13:34, 25-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Sweet_Butterfly
Πείτε κανένα καλό πρωτότυπο δώρο που να μπορώ να πάρω σε κάποιον μετά από μεγάλο καβγά, σαν συγγνώμη κάτι....που να τον κάνει να δακρύσει...
Κρεμμύδια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 13:58, 25-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Sweet_Butterfly
Ψάχνεις το καλύτερο δώρο για το σύντροφό σου και περιμένεις από εμάς -αγνώστους στο διαδίκτυο- να σου δώσουμε τη σωστή απάντηση; Μόνο εσύ ξέρεις τι είναι αυτό που θα τον έκανε να δακρύσει και θα το εκτιμούσε. Εμείς πώς μπορούμε να απαντήσουμε;

Προσωπικά αν ήθελα να κάνω ένα δώρο στον αγαπημένο μου, που να είναι μοναδικό και να δείχνει όλη μου την αγάπη, θα του έφτιαχνα κάτι με τα χεράκια μου. Αυτός είναι όμως ο δικός μου τρόπος έκφρασης και δεν ταιριάζει σε όλους...

Καμιά φορά δεν χρειάζεται καν υλικό δώρο πάντως για να εκφράσεις κάτι τέτοιο...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 19:59, 25-11-10:

δεν νομιζω οτι χρειαζεται καποιο δωρο ή καποιο υλικο σε τετοιες περιπτωσεις. το να τον κανεις να δακρυσει αν τα καταφερεις θα ειναι με τα λογια και την συμπεριφορα σου! τα συναισθηματα ειναι το καλυτερο δωρο προς τους αλλους και το σημαντικοτερο ιδαιτερα αν ξερουν να τα εκτιμουν!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη *natalia5555*
H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε στις 20:27, 26-11-10:

στον αρραβωνιαστικο μου εκανα περσι δωρο ενα χρυσο σταυρο που το φοραει παντα και το ωραιοτερο δωρο που πηρα απο αυτον ειναι το μονοπετρο που μου πηρε στον αρραβωνα μας μαζι με ενα ποιημα που ειχε αντιγραψει και ελεγε οτι δηθεν το εγραψε αυτος αλλα ηταν πολυ ρομαντικο και γλυκο.για τα Χριστουγεννα ομως δεν ξερω τι δωρο να του κανω..

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 21:36, 26-11-10:

ενα σαββατοκυριακο καπου χιονισμενα, με τζακι και κρασι!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 15:57, 13-12-10:

Θέλω να μου προτείνετε κάποιο δώρο για το μωρό μου.....Γιορτάζει την πρωτοχρονιά, είμαστε 9 μήνες και κάτι μαζί, αλλά θέλω να του πάρω κάτι που θα μείνει...Σκέφτηκα να του πάρω ένα σταυρό...τί λέτε;;

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 16:04, 13-12-10:

Ένα sexy μποξεράκι, εσένα, τα κρεμαστά με τη καρδιά που είναι μισή-μισή.
Ο σταυρός νομίζω δε δείχνει ότι το θες κτλ άσε που είναι και μικρός (o boy).

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 16:05, 13-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Ένα sexy μποξεράκι, εσένα, τα κρεμαστά με τη καρδιά που είναι μισή-μισή.
Ο σταυρός νομίζω δε δείχνει ότι το θες κτλ άσε που είναι και μικρός (o boy).

Τα εχω παρει ολα αυτα γι' αυτο δεν ξερω τι αλλο! Πολλες φορες μου εχει αναφερει οτι θελει σταυρο γι αυτο το σκεφτομαι...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 16:18, 13-12-10:

Xm, δε μου πολύ αρέσει σαν ιδέα.
Γενικά, τα ενδιαφέροντά του;

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 16:19, 13-12-10:

ποδόσφαιρο,playstation....

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 16:30, 13-12-10:

Κάτι τέτοιο http://www.baladeur.gr/Default.aspx?Page=5&GiftNo=11121 που να το κάνεις μόνη σου στο pc, πλαστικοποίηση, φωτό κτλ.
Νομίζω λέει πολλά!

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 16:33, 13-12-10:

χμμ ωραίο αυτό μου άρεσε....κανένα άρωμα;

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 16:36, 13-12-10:

Xm. Ίσως.
Το αγαπημένο του ή κάποια ανδρικά καλλυντικά. Δες σε μαγαζία με καλλυντικά.

Πάντως το χειροποίητο μου αρέσει πιο πολύ. Είναι κάτι το μοναδικό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους