Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,654 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 16:39, 13-12-10:

όταν λες αντρικά καλλυντικα;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris80

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chris80
Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O chris80 έγραψε στις 16:40, 13-12-10:

Το καλύτερο δώρο που μου έκανε η κοπέλα μου ήταν ένα διήμερο έκπληξη στη Δημητσάνα! Εγώ για να της το ανταποδώσω, δεν την άφησα να πληρώσει ευρώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 16:49, 13-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Sweet_Butterfly
όταν λες αντρικά καλλυντικα;;
Sok!
http://www.hondoscenter.gr/products/...care/cosmetics

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 16:50, 13-12-10:

χαχαχα θα τρελαθω...δεν υπαρχει τετοια περιπτωση...θα φαω σουτ αν παρω κατι τετοιο

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 16:55, 13-12-10:

Lol, έχω έμπνευση τώρα.
Εκείνο που σου είπα, το βραβείο + μια κούπα για να πίνει τον καφέ/γάλα του που θα έχει πάνω τυπωμένη μια ωραία σας φωτό. Ε;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 17:02, 13-12-10:

Ωραίο...θα σκεφτώ πολλά

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 22:31, 13-12-10:

Ενα δωρο που εκανα με τερααααστια επιτυχια ηταν μια προσωπογραφια της που την εφτιαξα μονος

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 11:29, 14-12-10:

Πολυ ωραιο δωρο ειναι και ενα αλμπουμ με δικες σας φωτο μεσα.....

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 17:00, 15-12-10:

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις προτάσεις σας,αλλά τελικά δεν θα χρειαστεί τίποτα, γιατί χωρίσαμε...

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 17:34, 15-12-10:

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 18:03, 15-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Sweet_Butterfly
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις προτάσεις σας,αλλά τελικά δεν θα χρειαστεί τίποτα, γιατί χωρίσαμε...
Problem solved!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

michael18

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη michael18
Ο michael18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O michael18 έγραψε στις 17:24, 19-08-11:

Καλησπέρα παιδια!η κοπέλα μου 25 του μήνα γινεται 18 τα εχουμε ενα χρονο και εξι μήνες..Θα ηθελα να τις παρω κατι προσωπικο αλλα και κατι ρομαντικο για το πρωτο εχω σκεφτει εσώρουχα αλλα για το δεύτερο εχω στερέψει μιας και που εχω κανει αρκετες φορες τέτοιες εκπλήξεις!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

geraki1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geraki1
Ο geraki1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O geraki1 Καλές γιορτές σε όλους έγραψε στις 18:05, 27-01-12:

Σε λίγο καιρό πλησιάζει του αγίου Βαλεντίνου και πρέπει να πάρουμε κανένα δωράκι στην καλή μας,έχω αρχίσει από τώρα να το κοιτάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να πάρω όχι πάλι τα ίδια αρκουδάκια και τα συναφή κάτι πιο πρωτότυπο έκανα ένα ψαξιματάκι στο ίντερνετ και βρήκα αυτό http://www.days4u.gr/dora-agiou-valentinou/ με ματιά που έριξα έχει ωραία και πρωτότυπα δώρα,για πείτε καμιά ιδέα να να κάνω από όλα αυτα?????

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 18:08, 27-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από geraki1
Σε λίγο καιρό πλησιάζει του αγίου Βαλεντίνου και πρέπει να πάρουμε κανένα δωράκι στην καλή μας,έχω αρχίσει από τώρα να το κοιτάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να πάρω όχι πάλι τα ίδια αρκουδάκια και τα συναφή κάτι πιο πρωτότυπο έκανα ένα ψαξιματάκι στο ίντερνετ και βρήκα αυτό http://www.days4u.gr/dora-agiou-valentinou/ με ματιά που έριξα έχει ωραία και πρωτότυπα δώρα,για πείτε καμιά ιδέα να να κάνω από όλα αυτα?????

διαμαντι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

geraki1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geraki1
Ο geraki1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O geraki1 Καλές γιορτές σε όλους έγραψε στις 18:36, 27-01-12:

Εμμμμ καλή ιδέα αλλά αμα δέν έχει τόσα λεφτά τι κάνεις????

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 18:46, 27-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από geraki1
Αρχικά: ΕΥΓΕ!
Μπράβο που σκέφτηκες να πρωτοτυπήσεις και να ψαχτείς για κάποιο ιδιαίτερο present! Ομολογώ πως το είχα βρει κ εγώ αυτό το site και άλλα τέτοια παρόμοια κάποτε,στη προσπάθειά μου να βρω κάτι πιο σπέσιαλ() και βοήθησε πολύ!

Ερώτηση:
-Πόσα χρήματα θες να διαθέσεις περίπου για το δώρο? Επειδή έχει διάφορα εδώ από πιο χαμηλές τιμές μέχρι και αρκετά υψηλότερες.
-Ποια πιστεύεις θα της άρεσαν? Υπάρχει κάτι συγκεκριμένο από αυτά που είδες στη λίστα πχ. κάποιο χόμπι ή κάτι που της αρέσει πολύ και δεν έχει ξανακάνει? Ή κάτι που δε της αρέσει καθόλου από αυτά? Πχ. εγώ δε θα ήθελα να μου έκαναν δώρο το fish spa γιατί μου περνάει κάπως αδιάφορο, ενώ το bungee jumping είναι κάτι που θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή αλλά δε ξέρω αν θα τολμούσα χωρίς τη παρακίνηση κάποιου.

Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ThanosShadow
Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 20:55, 02-02-12:

Οκ, ας μπω κατευθειαν στο ψητο. Θελω να κανω δωρο σε μια κοπελαμια τεραστια κοκκινη, λουτρινη καρδια. Τεραστια, που να χρειαστει να την φερουν με φορτηγο σπιτι της. Που μπορω να βρω κατι τετοιο??

thnx

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 21:07, 02-02-12:

Δεν έχω δει πουθενά να πωλείται τόοοοοοοοοοοοοοοοοσο μεγάλη καρδιά που να θέλει φορτηγό!
Γενικά πάντως στο εμπόριο μπορείς να βρεις τεράστιες αρκούδες (όχι πάλι να θέλουν κ φορτηγό αλλά έχουν αξιόλογο μέγεθος!)
Εγώ κάποτε έλαβα μία που αν θέλω να την αλλάξω θέση την σπρώχνω....για τόσο βάρος μιλάμε!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:09, 02-02-12:

Υπερβολικό δώρο, σε σημείο γελοιότητας. Βασικά αμφιβάλλω αν υπάρχει κάτι τέτοιο. Αν ήμουν ο φορτηγατζής δεν παίζει να δεχόμουν τέτοια "αποστολή".
Θα πρότεινα να σκεφτείς κάτι άλλο

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 21:20, 02-02-12:

Νταξει, εννοω περισσοτερο μια μεγαλη λουτρινη καρδια. Βεβαια ειμαι σε διλλημα. Θα ηταν καλυτερα μια μικρη (κανονικου μεγεθους) καρδια ετσι ωστε το ατομο να δεθει μαζι της, μια τεραστια για να εντυπωσιαστει ή πολλες κανονικου μεγεθους για να τρελαθει? Πως να το χειριστω λετε?

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 21:23, 02-02-12:

Αγχώνομαι και μόνο που το σκέφτομαι Ήρεμα! Πάρτης ότι θα ήθελες να σου πάρουν και σένα. Μια μεσαίου μεγέθους πιστεύω ότι είναι καλή και οικονομική σχετικά. Έχουμε και κρίση! Εξάλλου η σκέψη μετράει και όχι το μέγεθος του δώρου

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 21:24, 02-02-12:

Σίγουρα της αρέσουν τα λούτρινα? Γιατί εμένα αν μου έφερνε τέτοιο δώρο, μάλλον θα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 21:29, 02-02-12:

Ειναι μεγαλη ιστορια. Πρωτ'απολα αυτη την στιγμη δεν ειμαστε μαζι. Αλλα της τοχω υποσχεθει, μια τεραστια καρδουλα. Και σκεφτομαι....

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 21:31, 02-02-12:

Α, καλα...δοκίμασε στα Jumbo

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 21:33, 02-02-12:

Ευχαριστω πολυ παντως για τις απαντησεις σας. Αν καποιος εχει καποια καλη ιδεα θα την ακουσω, αρκει να κυμαινεται στις δικες μου..."απαιτησεις". Ψαχνω μια μεγαλη αρκετα καρδια για δωρακι. Κανονικου μεγεθους εχω βρει. Αλλα σκεφτομαι...

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 21:57, 02-02-12:

Πάρε της ένα τέτοιο.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:32, 03-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Εγώ έκανα δώρο ένα ταξίδι έκπληξη στο Παρίσι στην μέλλουσα γυναίκα μου τον Φεβρουάριο. Το πρώτο βράδυ κάτω απο τον πύργο του Αιφελ της ζήτησα να με παντρευτεί (γονάτισα μονόπετρο κτλ). Ήταν κάτι που ήξερα ότι το ήθελε και η έκφραση της ήταν το καλύτερο δώρο για εμένα.
Ααα θα σε συστήσω στον καλό μου.. Είσαι καλή επιρροή εσύ..
Στα γεννέθλιά μου πέρσι, ο καλός μου είχε πεί ότι θα πηγαίναμε Σάμο. Ήταν τότε με τις φωτιές, και καθόλου δε μου άρεσε η ιδέα. Στο αεροδρόμιο κατάλαβα ότι θα πηγαίναμε Μαδρίτη για 5 μέρες, και το είχε κανονίσει με ένα πολύ φιλικό ζευγάρι ένα χρόνο πριν. Απ τα ωραιότερα ταξίδια που έχουμε πάει.. Α και όταν γυρίσαμε στην Ελλάδα, με περίμεναν μακρυά μαργαριταρένια σκουλαρίκια..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 03:25, 04-02-12:

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ.
ΙΟΥ.
ΔΕΘΕΛΩΝΑΤΟΒΛΕΠΩ.

Παράθεση

maria100000 (ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria100000
H ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H maria100000 likee έγραψε στις 21:08, 21-02-12:

Ειναι 16 χρονων και θελω να του παρω δωρο για τα γενεθλια το δωστε μ καμια ιδεα...ελεγα κολονιτσα αλλα δν ξερω..τι λετε εσεισ?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 21-02-12 στις 21:28. Αιτία: Μεταφορα σε ηδη υπαρχον θεμα
Παράθεση

julietini

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη julietini
H julietini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H julietini έγραψε στις 21:25, 21-02-12:

Πριν κάποιους μήνες είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με σένα .Δεν είναι ευκολο να επιλεξεις δώρο για άντρα γιατι οι επιλογές είναι ελάχιστες .Εγω του 'χα παρει ένα στυλό parker αλλα και η κολόνια που λες εσύ δεν ειναι κακή ιδέα !!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 21-02-12 στις 21:28. Αιτία: Μεταφορα σε ηδη υπαρχον θεμα
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 21:32, 21-02-12:

Μην παρεις κολωνια..Θα τελειωσει.
Το δωρο πρεπει να ειναι κατι που αντεχει στο χρονο.
Δοκιμασε κανενα βιβλιο η κανα σιντι με την αγαπημενη του μουσικη(αν το φτιαξεις και εσυ θα το εκτιμησει δεοντως!!)

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 01:34, 15-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Μην παρεις κολωνια..Θα τελειωσει.
Το δωρο πρεπει να ειναι κατι που αντεχει στο χρονο.
Δοκιμασε κανενα βιβλιο η κανα σιντι με την αγαπημενη του μουσικη(αν το φτιαξεις και εσυ θα το εκτιμησει δεοντως!!)
Σωστός αν κ μπορεί κανείς να φυλάξει το μπουκαλάκι για ενθύμιο ή να πάει να το ξαναγεμίσει (σε ορισμένα αρώματα όπως angel πχ μπορείς να πας Hondos κ να στο ξαναγεμίσουν).

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 05:22, 15-03-12:

Εγώ λέω να του πάρεις ένα πολύμπριζο και κάθε φορά που θα βάζει στη πρίζα το laptop του ή το κινητό του θα σε σκέφτεται Είναι αρκετά πρακτικό και χρήσιμο. Επίσης, προτείνεται σε καιρούς κρίσης. Και άμα θέλεις να τον στείλεις τελείως και να τρελαθεί μαζί σου, πάρτου με διακόπτη
Τέλος, άμα υπάρχουν λεφτά να του πάρεις και πολυμπριζο ασφαλείας για να του δείξεις πόσο πολύ τον νοιάζεσαι

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Etherial

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Etherial
Ο Etherial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Etherial έγραψε στις 04:48, 08-08-12:

Καλησπέρα σε όλους και ζητώντας προκαταβολικά συγνώμη που επαναφέρω ένα τόσο παλιό θέμα, θα ήθελα να ζητήσω βοήθεια.
Θέλω να κάνω δώρο γενεθλίων σε κάποιον 28 ετών, που είναι πολύ σημαντικός για μένα αλλά δεν είμαστε μαζί. Οπότε αποκλείονται οποιαδήποτε δώρα του στυλ ταξίδια, ρομαντικές βραδυές κλπ.
Σκέφτηκα κάποιο κόσμημα η μπρελόκ προσωποποιημένο αλλά δεν φοράει και γενικά είναι δύσκολος άνθρωπος με περίεργα γούστα. Επίσης θα ήθελα να αποφύγω εντελώς τυπικά δώρα του στυλ κολώνια - βιβλίο λόγω του ότι τόσα χρόνια που τον γνωρίζω δεν μπορούσα να του κάνω δώρο για διάφορους λόγους, οπότε θα ήθελα κάτι πρωτότυπο που να του "μείνει" .

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 12:17, 08-08-12:

Μπορείς να του κάνεις ένα δώρο εμπειρίας από το www.baladeur.gr, σίγουρα θα το θυμάται για πάντα. Ρίξε μια ματιά, μπορεί κάτι να σου αρέσει.
Πόσα χρήματα θες να διαθέσεις;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 03:31, 09-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Etherial
οπότε θα ήθελα κάτι πρωτότυπο που να του "μείνει" .
Μια κορνιζα με τη φωτογραφια σου

Καλα. Δε μου ρχονται πολλα οπως τα θετεις. Κατι σε πραγμα σιγουρα, ισως κατι για το σπιτι, διαχρονικο που να ταιριαζει σε καθε χωρο. Η αν καπνιζει μια ταμπακιερα/εναν καλο αναπτηρα με τα αρχικα του/σου. Ισως ενα ρολοι επισης διαχρονικο (χειρός ή και τοιχου ακομα καλυτερα), ακομα κι εναν πινακα θα μπορουσες που να εχει εικονες απο κατι που θα του αρεσει, η απο καποια κοινη σας εικονα που να σας θυμιζει... Πχ αν σας αρεσει η ροκ, κανε του εναν πινακα με ροκ.. πινελιες

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 03:39, 09-08-12:

πάρτου μια πίτσα 4 εποχές να τρώει όλο το χρόνο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

^Dark Angel^ (Χρυσα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^Dark Angel^
H Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H ^Dark Angel^ έγραψε στις 14:27, 10-08-12:

Θα προτεινα καποιο διακοσμητικο για το γραφειο του. Σε πολλα καταστηματα υπαρχουν ωραια και πρωτοτυπα δωρα για γραφειο που θα ταιριαζαν στο χαρακτηρα του και στις συνηθιες του.
Π.Χ αν ειναι αθλητικος τυπος,υπαρχουν πολυ ωραια μεταλλικα ποδηλατα διακοσμητικα η' καποια που εχουν και ρολοι πανω τους.
Καλη ιδεα θα ηταν και ενα στυλο σε δερματινη θηκη η' κατι σαν πενα που βρισκεις σε βιβλιοπωλεια.
Αν ειναι μουσικοφιλος,θα προτεινα να του παρεις καποιο δισκο η' CD.
Ακομη,Ισως καποιο αναπτηρα με τα αρχικα του η' μια ηλεκτρονικη κορνιζα η' ρολοι χειρος.
Αν ειναι καλλιτεχνικης φυσης, μπορεις να του παρεις καποιο πινακα για το σπιτι η' καποιο διακοσμητικο αγαλματιδιο.

Παράθεση

C.J.S.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη C.J.S.
Ο C.J.S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O C.J.S. έγραψε στις 01:45, 24-09-12:

Γεια χαρα...σε λιγες μερες εχει το κοριτσι μου γενεθλια και επειδη ασχολειται με σκακι αποφασισα να της παρω μια σκακιερα...αλλα δεν θελω κατι συνηθισμενο εχω ακουσει πως υπαρχουν σκακιερες πχ με πιονια χαρι ποτερ η αρχοντα των δαχτυλιδιων κτλ ή σκακιερες που παιζουν 3 η 4 ατομα κτλ...μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω;;;ακουσα οτι εχει στο κοσμος στην θεσσαλονικη ενα καταστημα διπλα στο σινεμα που πουλαει σχετικα ξερει κανεις αν ισχυει;;;;

Παράθεση

Thoba19

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Thoba19
Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 1,036 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 23:12, 24-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από C.J.S.
Γεια χαρα...σε λιγες μερες εχει το κοριτσι μου γενεθλια και επειδη ασχολειται με σκακι αποφασισα να της παρω μια σκακιερα...αλλα δεν θελω κατι συνηθισμενο εχω ακουσει πως υπαρχουν σκακιερες πχ με πιονια χαρι ποτερ η αρχοντα των δαχτυλιδιων κτλ ή σκακιερες που παιζουν 3 η 4 ατομα κτλ...μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω;;;ακουσα οτι εχει στο κοσμος στην θεσσαλονικη ενα καταστημα διπλα στο σινεμα που πουλαει σχετικα ξερει κανεις αν ισχυει;;;;
Εριξες καμια ματια στο διαδυκτιο;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thoba19 : 25-09-12 στις 00:19.
Παράθεση

C.J.S.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη C.J.S.
Ο C.J.S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O C.J.S. έγραψε στις 14:25, 25-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Thoba19
Εριξες καμια ματια στο διαδυκτιο;
Nαι εψαξα αλλα βρηκα κατι καταστηματα σε ροδο και αθηνα που δεν βολευουν

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:29, 25-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από C.J.S.
Nαι εψαξα αλλα βρηκα κατι καταστηματα σε ροδο και αθηνα που δεν βολευουν
Ρίξε μία ματιά εδώ. Έχουν πολύ ωραία πράγματα!

Παράθεση

fmarulezkd

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη fmarulezkd
Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 679 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε στις 14:33, 25-09-12:

Στο ebay κοίτα, σίγουρα θα βρεις.

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 01:23, 26-09-12:

υπάρχουν και σκακιέρες με πουλια ποτηρακια για σφηνακι

Παράθεση

Thoba19

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Thoba19
Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 1,036 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 22:53, 29-09-12:

Βρηκες τελικα;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:51, 27-10-12:

Πακέτο: Το μωρό μου έχει γενέθλια σε μερικές ημέρες και δεν έχω ιδέα τι να του πάρω. Είναι δύσκολος στα ρούχα, έχει πολύ ιδιαίτερο στυλ, οπότε μάλλον θα απέφευγα να του πάρω κάτι τέτοιο. Καπνίζει πολύ, αλλά δεν θέλει ακριβούς αναπτήρες για να μην τον νοιάζει αν θα τους χάσει. Δώρο εμπειρίας θα ήταν καλό, αλλά μη πείτε τριήμερο, το έχω ήδη κάνει. Χόμπι που να ξέρω, δεν έχει, αλλά ασχολείται λόγω δουλειάς πολύ με υπολογιστές. Μπάτζετ το πολύ μέχρι 150 ευρώ. Καμιά ιδέα κανείς;
(Δεν θέλω κάτι ρομαντικό του στυλ, κορνίζα με φώτο μας, ψάχνω απλώς για κάτι ιδιαίτερο αν έχει κανείς καμιά ιδέα)

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 14:00, 27-10-12:

Πονοκέφαλος πραγματικά τα δώρα τους.

Κάτι σε ρολόι; Μπα, ε; Μας δεσμεύει πολύ το budget. Κανένα gadgetάκι για κάτι που έχει ήδη;

Κυκλοφορούν πάντως κάτι ωραία της swarovski όπως αυτό. Στυλο usb 2 σε ένα, αλλά δεν ξέρω πόσο μπορεί να σε εξυπηρετήσει. Είναι ωραία ιδέα για δώρο πάντως.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:25, 27-10-12:

Aσχολείται μήπως με μοντελισμό, με ιδιαίτερα επιτραπέζια ή κάτι τέτοιο; Θα πρότεινα για άλλη μια φορά Κάισσα. Φθηνά και ιδιαίτερα.
Του αρέσουν τα κόμικς; Θα πρότεινα να του πάρεις κάποιο τόμο του Αρκά. Νομίζω σε μεγάλες αλυσίδες βιβλιοπωλείων κοστίζει ο τόμος γύρω στο 30άρι.
Μήπως να κοιτάξεις για κάποιο άρωμα; Ας πούμε, στη γιορτή μου, ο φίλος μου μού έκανε δώρο μία J.P.Gaultier και πήρε και για τον εαυτό του μία του ίδιου οίκου, που είχαν την ίδια βάση. Έτσι μυρίζαμε το ίδιο με την διαφορά ότι η δική του είχε τον ανδρικό τόνο.
Κάτι σε CD; Ίσως κάποιο συλλεκτικό album από την αγαπημένη του μπάντα (δεν ξέρω τι ακούει και ο άνθρωπος).
Σχετικά με το στυλό (όπως ανέφερε και η MissKit) είναι πολύ κομψά και πρακτικά τα στυλό της Mont Blanc.
Καλή ιδέα μου φαίνεται και μία ωραία δερμάτινη ταμπακέρα. Ή θήκη για τον καπνό.
Φοράει πουκάμισα; Ένα ζευγάρι μανικετόκουμπα από κάποιο καλό κοσμηματοπωλείο.

Πλας: Μπορείς να φτιάξεις και εσύ ένα άρωμα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 27-10-12 στις 14:31. Αιτία: +
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:40, 27-10-12:

Ευχαριστώ κορίτσια, αλλά α) δεν φοράει πουκάμισα, β) καπνίζει πάρα πολύ, οπότε μια ταμπακιέρα θα του πήγαινε άχρηστη - ήδη κουβαλάει πιπάκι και αναπτήρα, θα με βρίσει , γ) άρωμα έχει συγκεκριμένο και το αγοράζει μέσω ίντερνετ, δεν υπάρχει στα μαγαζιά, δ) κόμικ και μοντελισμός καμία σχέση, ε) στυλό χρησιμοποιεί σπανίως, αφού είναι προγραμματιστής και στ) ρολόι έχει και δεν θέλει να το αλλάξει απ' όσο ξέρω.
Ξέρω σας φώτισα. Βασικά επειδή ψάχνουμε σπίτι να μείνουμε μαζί, σκεφτόμουν να παω να δω για κάνα περίεργο φωτιστικό σαν αυτό πχ γιατί αν, πάμε στο σπίτι που λιμπιζόμαστε, έχει ένα μπαλκονάκι πίσω μεγάλο που θα θέλαμε να βάλουμε κάτι ιδιαίτερο να το φωτίσουμε. Βέβαια αυτό δεν είναι ακριβώς προσωπικό το δώρο, αλλά πραγματικά νιώθω πως έχω δεμένα χέρια. Μέχρι σετ απο κούπες σκέφτηκα να του πάρω

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 14:42, 27-10-12:

Πακέτο. Δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να πάρεις. Μόνο κάτι διακοσμητικό μένει, ναι.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους