Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,680 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,366 μηνύματα σε 91,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 935 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Piercings

superstarr (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη superstarr
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O superstarr έγραψε στις 03:21, 14-06-08:

Εχω 3 στα χειλη (2 στο πλαι κ ενα στη μεση), 1 στη γλωσσα και ενα στο αριστερο αφτι εδω και 6-7 χρονια.. Δεν τα βγαζω με τιποτα κ για κανεναν λογο..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,390 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:02, 16-06-08:

Λοιπόν ο τυπάς που μου άνοιξε την τρύπα στην μύτη μου είπε πώς η βελόνα είαι το καλύτερο σε σχέση με το πιστόλι, το πιστόλι ανοίγει ατσούμπαλη πληγή και αργεί να κλείσει, καθώς πονάει και πολλύ, ενώ η βελόνα είναι καθαρή τρύπα και κλείνει πιό ομαλά σε σχέση με το πιστόλι...

Η καθαριώτητα παίζει μεγάλο ρόλο, δεν θέλει υπερβολές απλά, αλλα ούτε να ο παραμελείς, όπως κάνουμε μπάνιο κάθε μέρα θα κάνουμε και τώρα, δεν κάνουμε υπερβολές, καλό είναι να γυρνάμε τα σκουλα΄ρικια αλλα όχι 15 φορές την μέρα, μια φτάνει, οινόπνευμα δεν χρειάζετε πολύ, μια μπατονέτα με μπεταντίν μια φορά την μέρα πρίν το μπάνιο σας είναι εντάξει...

Προσοχή στον ύπνο σας, αν είσαστε4 ατσούμπαλοι στον ύπνο τις πρ΄τες 5-7 μέρες βάλτε τσιωτάκι αν νομίζετε πώς θα το τραυματήσετε, απο κε'ί και πέρα είσαστε εντάξει

Καλορύζικα ίλα τα σκουλαρικάκια που τοποθετήθηκαν

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:16, 20-07-08:

Σήμερα άλλαξα σκουλαρίκι, έβγαλα το πρώτο και έβαλα ένα μεγαλύτερο, δωράκι μου το κάνανε. Βασικά με ανησύχησε το γεγονός ότι ενώ προσπάθησα να βάλω το νέο, δεν έμπαινε και πόνεσα και έβγαλε λίγο αίμα. Με βοήθεια τρίτου τα κατάφερα αλλά τι στην ευχή μπορώ να κάνω αν είμαι μόνος μου, μιας και τα χέρια μου δεν πιάσανε την πρώτη φορά; Μη το τραυματίζω συνέχεια...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:21, 20-07-08:

Μάλλον το έβαλες άτσαλα... Κράτα το τώρα έξι βδομάδες

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:29, 20-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Μάλλον το έβαλες άτσαλα... Κράτα το τώρα έξι βδομάδες
Το πρώτο κρατάνε 6 βδομάδες! Τι να πω, μήπως τεντώνεις το λοβό να μπει πιο εύκολα... διάολε αυτά τα χέρια μου ατσούμπαλα....

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:35, 20-07-08:

Κλασσικό κόλπο: Βάλτο πρώτα απο τη πίσω πλευρά του λοβού.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:47, 20-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Κλασσικό κόλπο: Βάλτο πρώτα απο τη πίσω πλευρά του λοβού.
Οκ! Next time θα παίξω μπάλα μια έτσι να δω.

Θενξ μπρο.

Παράθεση

Iduna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iduna
H Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H Iduna (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε στις 23:26, 22-08-08:

Ναι, όντως κλασσικό κόλπο.
Εγώ δεν έχω μάθει να κουμπώνω κρικάκια. Όλο στην αδερφή μου λέω.
Ρε σεις, πείτε κανά καλό μαγαζί στην Αθήνα που κάνει piercings σε φρύδια, χείλη κτλ. (και τιμές ε :Ρ)

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 02:56, 23-08-08:

Ο Τζιμης στην Πλακα ειναι αρκετα καλος και γενικα χωρος/βελονες κτλ αποστειρωμενα. Απ'οσο θυμαμαι οι τιμες μου ειχαν φανει τσιμπημενες.
Εχω ακουσει και για το dildo στο φαληρο οτι ειναι καθαρο και σχετικα φθηνο, αλλα δεν εχω αποψη.

Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Metallou19
H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 02:06, 26-08-08:

Λοιπόν ξεκινάω:

3 Αριστερό αφτί 4 Δεξί αφτί
1 Στην μύτη
1 Στο κάτω χείλος δεξιά
1 Στην γλώσσα

Άλλες φορές τις φοράω και άλλες όχι ανάλογα την διαθέση.
Μόνο στην γλώσσα δεν έχω βγάλει καθόλου.

Παράθεση

Φωτηs

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φωτηs
Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Φωτηs έγραψε στις 22:42, 12-01-09:

Καλα βρε παιδια τι ευχαριστηση βρισκεται σε ολα αυτα να τρυπιεστε οπου βρειτε με βελονεs σκουλαρικια και τα συναφη: Αν το κανετε γιατι σαs αρεσει εχει καλοs αλλα αν το κανετε γιατι ετσι θα αισθανεστε πολυ προχο επιδεικνυοταs τα τριπημενα σημεια του σωματοs σαs στουs φιλουs σαs μονο και μονο για μαγκια και για να λενε τι trenty ατομο που ειστε, συγγνωμη αλλα ειναι σκετη χαζομαρα αυτο.Οι φιλοι σαs να σαs εκτιμησουν πρωτα για αυτο που ειστε και οχι για τα τρυπημενα σημεια του σωματοs σαs.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:50, 24-03-09:

Το σκευτομαι να τρυπισω το αυτι μου (το αριστερο, στον λοβο, μια τρυπα μονο). Το σκευτομαι για τετιο η τετιο σκουλαρικι. Απο οτι ειδα ομως σε ενα σιτε μαγαζιου που πολαει σκουλαρικια, τα νουμερα που ειχαν εκει ειναι 1,2/1,6/2,0 Εγω θελω κατι σχετικα μεγαλο, χωρις να κατανταει streching, και της κοπελας μου νομιζω ειναι 1,6 (δεν ξερει και αυτη) και μου φαινετε πολυ λεπτο, ενω απο την αλλη ενας φιλος εχει 2 και μου φαινετε πολυ μεγαλο. Εκτος αυτου, δεν θελω να το εχω για παντα, και θα ηθελα να κλεισει καπια στιγμη οποτε το 2 δεν βολευει και απο αυτην την αποψη. Συν του οτι δεν υπαρχει περιπτωση να κανω τρυπα με πιστολακι και να αρχιζω σιγα-σιγα να την ανοιγω, θα κανω κατευθειαν με βελονα μια, οσο χρειαζετε για το σκουλαρικι, οποτε το 2 φανταζομαι θα ειναι πολυ επωδινο, και ισως και να μην εχει τοσο μεγαλη βελονα...

Κανενα tip ως προς αυτα; Επεισης τιψακια για τον προτο καιρο! Ποσο συχνα καθαρισμα, να το γυρναω καθολου η να το αφηνω υσιχο κλπ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Conceicao
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Conceicao έγραψε στις 10:35, 08-05-09:

Εγω παλι σκεφτομαι να ανοιξω μια στο κατω χειλος στη μεση για να βαλω ενα λεπτο κρικακι.....Βεβαια,λογω στρατιωτικων σχολων που θελω να παω φοβαμαι μην υπαρχει προβλημα.....Έτσι σκέφτομαι να ανοίξω μια μονος μου μιας και δν ξερω πως θα τ παρουν οι γονεις μου....επισης ενας θειος μου που ειχε κανει τρυπα στο αφτι απο μονος του,τωρα δν φαινεται ουτε το παραμικρο σημαδακι.....Ποια ειναι η γνωμη σας??Θα πονεσει???Θα φαινεται πολυ η τρυπα??Για να καταλαβετε βαλω σκουλαρικι περιπου στο παχος του συνδετηρα.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 11:52, 08-05-09:

Επειδή τυγχάνει να έχω piercing εκεί, σε καμία περίπτωση μην το κάνεις μόνος σου! Δεν θα τα καταφέρεις και από τον πόνο θα δημιουργήσεις και καμία ουλή. Μια φίλη άφησε σημάδι εκεί, ενώ εγώ που δεν το φοράω και συχνά δεν φαίνεται παρά ένα πολύ μικρό σημαδάκι. Αλλά αν σκέφτεσαι και για στρατιωτικές σχολές, τζάμπα θα το κάνεις. Μην σου πω αν είσαι άτυχος και το πάρει κανα μάτι το σημαδι, τότε κόπηκες. Αυτοί πιάνονται από παντού. Σκέψου το πολύ καλά, δεν είναι και ό,τι πιο όμορφο στην τελική. Ο πόνος, αν πας σε επαγγελματία να το κάνει, δεν είναι σοβαρός όσο η φρίκη του να βλέπεις μια βελόνα σαν κολώνα της ΔΕΗ να περνάει μέσα απ το χείλος σου.Α, και οι καθημερινοί καθαρισμοί της στοματικής κοιλότητας με στοματικό διάλυμα και μια αλοιφή που θα σου δώσουν. Είναι μπελάς και θα το βαρεθείς σύντομα..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Conceicao έγραψε στις 11:58, 08-05-09:

Δηλαδη φαινεται πολυ???Ακομα και αν ειναι τοσο λεπτο οσο λεμε??

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 12:10, 08-05-09:

Δεν είναι λεπτός ο συνδετήρας! (έχω βάλει δοκιμαστικά, ναι τόσο κάψιμο, αλλά ήταν εξεταστική και τον είχα αποστειρώσει κιόλας) Φαίνεται η τρούπα, κακά τα ψέματα! Ε νταξ, δεν θα έρθει κανείς κοντά στη μούρη σου για να το εξακριβώσει, αλλά φαίνεται.

Παράθεση

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Conceicao έγραψε στις 12:12, 08-05-09:

Τι εννοεις οταν λες οτι ειχες βαλει συνδετηρα???

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 12:19, 08-05-09:

Για πλάκα βρε και το σκουλαρίκι που θα σου βάλουν εκεί είναι λίγο πιο παχύ το μικρότερο, να ξέρεις

Παράθεση

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Conceicao έγραψε στις 12:29, 08-05-09:

Αχ ναι??Λες να τη βγαλω και εγω με συνδετηρα???Δν σου εβγαινε??

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 17:03, 08-05-09:

Αυτό είναι το θέμα βρε ; Σου λέω θα το βαρεθείς σύντομα. Και πρέπει να το καθαρίζεις συχνά και να αποστειρώνεις τα σκουλαρίκια. Τρώω ώρα κάθε βράδυ για τα 9 περίπου piercing σε αυτιά. Είναι βαρετό και δεν έχει νόημα. Εκτός και αν το θέλεις πολύ για κάποιο λόγο, οπότε go on. αλλά να ξέρεις το σημαδάκι στο στόμα θα φαίνεται. Όσο για τον συνδετήρα, ούτε που να το σκεφτείς.

Παράθεση

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Conceicao έγραψε στις 15:45, 09-05-09:

Τωρα που μου εδωσες την ιδεα.....Ποιος με πιανει....χα χα χα

Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicki
H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε στις 13:24, 10-05-09:

Έχω 3 + 4 στα αυτιά και στη μύτη.

Στους άντρες, μου αρέσει αρκετά στο φρύδι, αν ταιριάζει με την όλη εμφάνιση. Και με το αυτί δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα, αν και προτιμώ να μην είναι στρασάκι..

Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni8400
H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 14:50, 10-05-09:

εγώ δεν εχω καθόλου..αλλά θα κάνω τώρα στα αυτάκια μου..δεν μου αρέσει πουθενά αλλού..το θεωρώ βλακεία να τρυπάει κάποιος το προσωπό του..κατα τη γνώμη μου!Τώρα στα αγόρια μου αρέσει στο φρύδι..

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 09:49, 02-02-10:

Μου αρέσουν πολύ τα piercing και έχω και αρκετά. στο σύνολο έχω γύρω στα 10.. στη γλώσσα, στα αυτιά, στη μύτη και έχω και στη μέση. το αγόρι μου επίσης έχει αρκετά. για μένα δεν είναι φετίχ παρ όλο που έχω τοσα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 14:51, 05-02-10:

Έχω 3+2 στα αυτιά και εδω και πολυ καιρο φλερταρω να κανω στην μυτη. Πρέπει να το παρω απόφαση και να παω να κανω. Μου αρέσουν πολύ τα piercings ωστόσο στους αντρες δεν μου αρεσει καθολου το "κλασικο-καγκουριστικο" στρασακι (τυπου ντυνομαι σαν Φλωρινιώτης) και όποιον δω τον απεχθανομαι αμεσως...χεχεχεχ

Οσο για την περιβοητη τρυπα στην γλωσσα δεν ενοχλει καθολου απο οσο ξερω...Μπορει να πονεσει αλλα δεν ενοχλει μετα...Ειναι αναλογα με τον ανθρωπο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,994 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 17:10, 05-02-10:

piercing....μπλιαχ.(period)

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 17:17, 05-02-10:

Είναι θέμα αισθητικής και δεν πηγαίνουν σε όλους. Επίσης πολλοί έχουν προκαταλήψεις πάνω στο θέμα, για παράδειγμα εγώ θα αναγκαστώ να βγάλω τον κρίκο από τη μύτη στο επόμενο εξάμηνο στις κλινικές, δεν έχω καμία μα καμία όρεξη να παλεύω με τον κάθε βλαμμένο και τα στερεότυπα που αραχνιάζουν στο κεφάλι του. Μετά τις κλινικές θα φοράω ένα βρακί στο κεφάλι μου και περικεφαλαία έτσι για το γ@μώτο. Θέλουν καθάρισμα και προσοχή, κατα τ'άλλα το "μπλιαχ" δεν χαρακτηρίζει τις δικές μου απόψεις (και δεν δικαιολογεί και τον αριθμό των piercing που έχω)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,994 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 17:33, 05-02-10:

να εχουμε ομως υπ οψιν οτι η "αισθητικη" μεταβαλλεται απο ανθρωπο σε ανθρωπο, απο κοινωνια σε κοινωνια και απο εποχη σε εποχη.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 18:11, 05-02-10:

ακριβώς για αυτό το πρώτο ποστ σου θα μείνει ανεπίκαιρο

οντόπικ : +1 στις γυναίκες που τρυπάνε αφαλό

-1 στην γυναίκα που τρυπάει το μυαλό μου

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 18:28, 05-02-10:

ακριβώς για αυτό το πρώτο ποστ σου θα μείνει ανεπίκαιρο
επειδη η "αισθητικη" που αντιλαμβανομαι εγω , ειναι διαφορετικη απο την δικια σου; :o

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 18:36, 05-02-10:

όχι βρε
απλά ήθελα να πω ότι ακόμα και εσύ (ή εγώ) μπορεί να αλλάξουμε κάποτε γνώμη .αυτά .συνεχίστε

Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas17
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 00:01, 28-05-10:

Σκέφτομαι να κάνω σκουλαρίκι στο φρύδι...

Έχει κανείς να προτείνει κανένα καλό μαγαζί στην Αθήνα (οποιαδήποτε περιοχή)?

Μ' ενδιαφέρει να είναι καθαρό και να είναι κανένας έμπειρος

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 00:18, 28-05-10:

Νίκο, από προσωπική εμπειρία, μόνο το 8ball στην Πατησίων ξέρω...αν και είμαι γενικά περίεργη, έμεινα πολύ ευχαριστημένη!!

Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas17
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 11:06, 28-05-10:

Με βάζεις σε σκέψεις, είναι και πολύ κοντά στην σχολή...
(θα πάω να δω πως είναι και από κοντά και να ρωτήσω τιμές)

Ελάτε βρε παιδιά,, 10 σελίδες γεμάτες piercing διάβασα, που τις κάνατε τις τρύπες όλοι εσείς?

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 13:01, 28-05-10:

λατρεύω το πίρσινγκ στον αφαλό (όχι σε μένα , στις γυναίκες)

υστερόγραφο :
Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Με βάζεις σε σκέψεις, είναι και πολύ κοντά στην σχολή...
και ;?;?

δηλαδή άμα είχε γραφείο τελετών κοντά στην σχολή σου ?

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:06, 28-05-10:

Σε λιγότερο από έναν μήνα γίνομαι 20 και σκέφτομαι να κάνω τρύπα στην μύτη.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 22:09, 28-05-10:

Πως το εννοεις? Ως δωρο στον εαυτο σου?

Παντως, δεν ποναει, μπορει το πρωτο διαστημα να εχεις την εντυπωση πως ολοι σε κοιτουν στη μυτη, αλλα πολυ συντομα θα ξεχασεις οτι εχεις σκουλαρικι εκει...
Πλεον δεν κανει βεβαια και ιδιαιτερη εντυπωση στους αλλους, ωστε να το σχολιαζουν...

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:14, 28-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Πως το εννοεις? Ως δωρο στον εαυτο σου?

Παντως, δεν ποναει, μπορει το πρωτο διαστημα να εχεις την εντυπωση πως ολοι σε κοιτουν στη μυτη, αλλα πολυ συντομα θα ξεχασεις οτι εχεις σκουλαρικι εκει...
Πλεον δεν κανει βεβαια και ιδιαιτερη εντυπωση στους αλλους, ωστε να το σχολιαζουν...
Ακριβώς έτσι...
Το σκέφτομαι εδώ και 5 χρόνια και λέω επιτέλους να το κάνω μιας και δεν έχω βαρεθεί την ιδέα τόσο καιρό (σαν κάποιες άλλες).

Νεράιδα έχεις τρύπα στην μύτη;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:16, 28-05-10:

αυτό είναι αλήθεια - να θες να ξεχωρίσεις και να μην μπορείς

η μόνη λύση είναι να δοκιμάσεις κάτι εξεζητημένο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 12-06-10 στις 00:29.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:18, 28-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
αυτό είναι αλήθεια - να θες να ξεχωρίσεις και να μην μπορείς

η μόνη λύση είναι να δοκιμάσεις κάτι εξεζητημένο
Ωραία η φωτογραφία σου, έχεις εκεί τρύπα;

Πονάει; Δεν σε γαργαλάει;

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 09:17, 29-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Ακριβώς έτσι...
Το σκέφτομαι εδώ και 5 χρόνια και λέω επιτέλους να το κάνω μιας και δεν έχω βαρεθεί την ιδέα τόσο καιρό (σαν κάποιες άλλες).

Νεράιδα έχεις τρύπα στην μύτη;
Εγω το σκεφτομουν 8 χρονια πριν την κανω...ολοι κανουμε μαλακιες
Βασικα και μονο που σκεφτομαι οτι ενδεχεται να πονεσω, γινομαι "λουις" και αυτος ηταν ο λογος που δεν...Το αυτο ακριβως ισχυει και για το οτι εδω και 10 χρονια θελω να χτυπησω ενα τατου και δεν το εχω κανει
Το θαρρος μου, βλεπεις, φθανει μεχρι το σκουλαρικι στη μυτη και το λειζερ αποτριχωσης

Και αφου μετα απο τοσα χρονια το θελεις ακομα, κανε την...

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:34, 29-05-10:

Βασικα και μονο που σκεφτομαι οτι ενδεχεται να πονεσω, γινομαι "λουις" και αυτος ηταν ο λογος που δεν...Το αυτο ακριβως ισχυει και για το οτι εδω και 10 χρονια θελω να χτυπησω ενα τατου και δεν το εχω κανει
Το θαρρος μου, βλεπεις, φθανει μεχρι το σκουλαρικι στη μυτη και το λειζερ αποτριχωσης

Μπα μην το λες...για να αντέχεις το λέιζερ της αποτρίχωσης είσαι....θαρραλέα!
(εγώ στο κερί είμαι έτοιμη να τσιρίξω!)

Θα το διπλοτριπλοσκεφτώ μέχρι τότε και θα αποφασίσω...

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 218 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 15:40, 27-06-10:

εγω παλι εχω μονο 3 στο αριστερο αυτι και ενα στο δεξι ...εκει εμεινα ..γιατι αν εκανα και αλλο θα με πετουσαν απο το σπιτι..τα αλλα δεν τα ειχαν δει(στο αριστερο)..αργα τα ανακαλυψαν οποτε το επαιξα ανηξερη χμμ τωρα σε κανενα χρονο λεω να κανω δυο στο χειλος και ενταξει για τα αυτια δεν το συζηταμε..θα τα γεμισω θα βγαλω τα αποθημενα μου και για σεπτουμ(στην μυτη κρικακι) το σκεφτομουν..αλλα μολις ειδα κατι αγελαδες στην ΤV αλλαξα γνωμη...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,624 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:34, 24-07-10:

Εγώ το σκέφτομαι εδώ και κάτι μέρες.
Βέβαια και μόνο που σκέφτομαι τον πονο λέω ΠΟΤΕ.
Αλλά πόσο να πονάει πια; Μετά πρήζεται;
Μετά αν θες να την κλείσεις μένει σημαδάκι ε;;

Παράθεση

agia93 (:))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη agia93
H :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H agia93 έγραψε στις 16:17, 24-07-10:

λοιπόν.. εγώ έχω ένα άνω χείλος και ένα αφαλό, και 3 στα αυτία. στο χείλος δεν ένοισα τίποτα ισώς ευτεγε η αλοιφή που είχα βάλει πρίν για να μειώσει τον πόνο.στον αφαλό πόνεσα αρκετά και μου έκανε πρίξιμο για μήνες.. Βέβαια για μια δειλή σαν εμένα ο ψυχολογικός πόνος ήταν απίστευτος.. αλλά.. ο σκοπός αγιάζει τα μέσα . Όσοι το σκέφτεστε και σας αρέσει τολμήστε το.. απλά κοιτάξτε να πατέ σε κατάλληλο μαγαζί με καλή φήμη.

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Εγώ το σκέφτομαι εδώ και κάτι μέρες.
Βέβαια και μόνο που σκέφτομαι τον πονο λέω ΠΟΤΕ.
Αλλά πόσο να πονάει πια; Μετά πρήζεται;
Μετά αν θες να την κλείσεις μένει σημαδάκι ε;;
για τον πόνο θα σου πρότεινα να βάλεις πρίν μία αλοιφή απο αύτες που μουδιάζουν τοπικά το σημείο, αν και δεν είναι και τόσο τρομερός. είναι ακριβώς σαν εμβόλιο. Επίσης μπορείς να βάλεις μετά κατάλληλες αλοιφές για προστασία ώστε να μην ερεθιστέις. όσο για το σημαδι.. απο τις εμπειρίες μου βλέπω πως απλά ελαττώνετε.. δεν φέυγει

Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lacky
H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε στις 08:41, 17-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Σε λιγότερο από έναν μήνα γίνομαι 20 και σκέφτομαι να κάνω τρύπα στην μύτη.
Δεν πονάει καθόλου όταν σου την κανουν, μετά στην περιποίηση λίγο που θα πρεπει να το γυρνάς θα σε ενοχλει, απο την στιγμή που θα βάλεις το δικό σου σκουλαρίκι, που δεν θα ναι αυτο το σαλιγκάρι που σου βάζουν αυτοι, ουτε που θα την καταλαβαίνεις!!
Ηθελα χρόνια να την κάνω!! Την έχω τρία χρόνια!! Δεν την έχω βαρεθεί!

Χρόνια θέλω να κάνω και ταττού αλλα.....

Παράθεση

ria17 (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria17
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H ria17 έγραψε στις 20:16, 19-09-10:

μαρεσουν ειδικα στη μυτη το λατρευω..

Παράθεση

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TheJuniorlink
H TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TheJuniorlink έγραψε στις 18:59, 23-06-11:

εχω απο 2 τρυπες στα αυτια και τωρα 6ελω να κανω υπογλωσιο ομως οι δικοι μου μ'αφηνουν και 6α το κανω χωρις να το μα6ουν
3ερετε κανενα μαγαζι που να κανει κοντα στον πειραια ή στο μοναστιρακι??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ioanna1993 (Ποιο άλλο;)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna1993
H Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H ioanna1993 έγραψε στις 18:03, 29-06-11:

HELP!Θέλω να κάνω τρύπα στο χείλος αλλά φοβάμαι τον πόνο και τις μολύνσεις!Μπορεί κάποιος που έχει εκεί να μου πει πόσο πόνεσε,πόσο του κόστισε,τι χρειάστηκε να κάνει μετά(φροντίδα κλπ) και (για Θεσσαλονίκη) πού την έκανε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 15:12, 01-08-11:

εχω τρεις στο ενα αυτι και αλλες δυο στο αλλο!θελω να κανω στη μυτη αλλα τα σκουλαρικια που χρησιμοποιουν για να κανουν την τρυπα ειναι σχετικα μεγαλα και δν μαρεσει να κυκλοφορω με αυτο ενα μηνα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους