Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Περιπτύξεις σε δημόσιο χώρο: Η γνώμη σας

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 22:41, 26-06-10:

Εγώ θεωρώ οτι ο καθένας πρέπει να εκφράζεται όπως νιώθει... Αν τώρα το παρακάνει δεν είναι δικό μου πρόβλημα,μπορώ απλα να μην ασχοληθώ!
Προσωπικά πάντως, όταν είμαι με τον φίλο μου κρατιόμαστε χεράκι χεράκι και έχουμε πεταχτα φιλάκια... (ναι ακόμα και τώρα,μετα απο 3 χρόνια....)
Και μ'αρεσει!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jimmaki (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jimmaki
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Jimmaki έγραψε στις 13:38, 30-06-10:

πιστεύω πως ότι γίνεται πρέπει να γίνεται με μέτρο ,όταν για παράδειγμα κάθεται δίπλα από τη παρέα μου σε μία καφετέρια ένα ζευγάρι και είναι πολύ προκλητίκο τοτε θα ενοχληθώ όμως με ένα φιλάκι που και που η μία αγκαλίτσα δε νομίζω πως υπάρχει πρόβλημα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 18:59, 02-08-11:

εγω ειμαι εγω

μαρεσει να φιλιομαστε παντου

αντιθετως οταν βλεπω ενα ζευγαρι να κανει το ιδιο μπροστα μου,νιωθω αμηχανια,δεν θελω να νομιζουν πως τους περνω ματι και κοιταζω αλλου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:14, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
εγω ειμαι εγω

μαρεσει να φιλιομαστε παντου

αντιθετως οταν βλεπω ενα ζευγαρι να κανει το ιδιο μπροστα μου,νιωθω αμηχανια,δεν θελω να νομιζουν πως τους περνω ματι και κοιταζω αλλου
Αφού νιώθεις αμηχανία, τότε γιατί το κάνεις κι εσύ; Μην το κάνεις, απλό, και δη όταν είσαι με άλλη παρέα. Είναι λίγο κουραστικό όταν γίνεται συνέχεια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:17, 02-08-11:

χεσου ρε

να μην βλεπεις

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:24, 02-08-11:

Καλά ρε, όταν είστε παρέα είναι λίγο κουλό να κάθεσαι και να φιλιέσαι για ώρες, κουλ. Οκ, αγκαλίτσες, κανά πεταχτό φιλάκι, δεν είναι κακό, αλλά μη το χέσουμε.
Λίγη διακριτικότητα δε βλάπτει.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:23, 02-08-11:

οταν ειμαι με τον αντρα που με συγκλονιζει ....δεν υπαρχουν δημοσιοι και ιδιωτικοι χωροι....δεν μπορω να κρατηθω ...

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:38, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
οταν ειμαι με τον αντρα που με συγκλονιζει ....δεν υπαρχουν δημοσιοι και ιδιωτικοι χωροι....δεν μπορω να κρατηθω ...
βασικα σε καταλαβαινω,αλλα υπαρχουν και τουαλετες

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:58, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
βασικα σε καταλαβαινω,αλλα υπαρχουν και τουαλετες
μπλιαξξξξξξξ ζεν μπορω πιουρ....ξενερωνω...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους