Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί απουσιάζει το ελληνικό ροκ από το ραδιόφωνο;

challenger

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη challenger
Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Ηλεκτρονικός . Έχει γράψει 5,561 μηνύματα.

O challenger έγραψε στις 19:31, 28-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από tinaki!!
οταν λες οτι δεν υπαρχει σοβαροτηητα τι ενοεις???για εξηγισε μου λιγο!
εμένα μου θυμίζει παράνομο ραδιόφωνο δεκαετίας του 80 με αφιερώσεις και χαρίσματα...
δηλαδή έλεος, πιο παιδάκια κι από τα παιδάκια...

Το δε στούντιο... τραγικό... ούτε ρικοφον δεν έχει, μιλάει μία ο παραγωγός και ακούς άλλες τρεις φορές την ηχώ...
τα σκόρπια καλώδια που δεν πηγαίνουν πουθενά...
Η μη προσοχή των μηχανημάτων από τους παραγωγούς...

και πολλά άλλα πράγματα που χτυπάνε πολύ άσχημα, άλλα δεν θέλω να τα γράψω εδώ γιατί δεν συνηθίζω να είμαι μηδενιστικός...

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Γιατί πολύ απλά δε πουλάει.Οι νέοι προτιμούν σκυλοτράγουδα και ατάλαντους
όχι μόνο αυτό, απλά και οι λίγοι που θέλουν να ακούσουν ρόκ,
βάζουν ατλαντις και τρώνε στη μάπα τον κάθε ατάλαντο και δήθεν μουσικό παραγωγό,
που κάνει πιο ερασιτεχνικό ραδιόφωνο και από τον μπλακμαν....
αποτέλεσμα, γυρίζουν στον red ή σε όποιον άλλο παίζει κάτι ανεκτό εκείνη τη στιγμή....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

paper+

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paper+
Ο paper+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O paper+ έγραψε στις 17:20, 06-09-17:

Αυτό είναι ελληνικο rock https://www.youtube.com/watch?v=JLUqh6fN5OU

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex_t : 06-09-17 στις 17:30. Αιτία: Συνένωση μηνυμάτων-όταν θέλουμε να προσθέσουμε κάτι, πατάμε το κουμπί "επεξεργασία"
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 17:42, 06-09-17:

Σωστά! Κι αυτό είναι Afro-Cuban jazz
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 18:14, 06-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερις
Σωστά! Κι αυτό είναι Afro-Cuban jazz
Εμφανείς οι επιρροές από Coltrane
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους