Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες ευκαιρίες δίνουμε στους ανθρώπους;

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 11:56, 24-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Με τις δεύτερες ευκαιρίες συνήθως δίνουμε την δυνατότητα να κάνει το ίδιο λάθος όπως και στην πρώτη ευκαιρία. Αν ο άνθρωπος είναι σωστός στον χαρακτήρα, θα εκτιμήσει την μια που θα του δώσεις και δεν θα χρειαστεί δεύτερη, ούτε τρίτη.
Νομίζω είσαι λίγο απόλυτη Ελληνίδα. Όλοι οι άνθρωποι κάνουμε λάθη απλά, στην μέχρι ώρας πορεία μου στη ζωή δεν έχω συναντήσει ποτέ κοπέλα να παραδεχτεί ότι και η ίδια κάνει λάθη. Κατά ένα περίεργο λόγο μόνο οι Έλληνες άντρες κάνουν λάθη. Στην Ελλάδα νομίζω υπάρχουν φυλετικά κόμπλεξ σχετικά με τα λάθη και τις ευκαιρίες που δίνουμε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 12:15, 24-01-15:

Εξαρτάται από το λάθος, αν σε απάτησε π.χ εντάξει άντρας είναι θα του δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία, αν έρθει όμως ας πούμε απ'το σουπερ μάκρετ με μερέντα αντί για νουτέλα τότε πρέπει να είσαι απόλυτη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 16:38, 24-01-15:

όσες χρειαστούν

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους