Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αντιμετωπίζετε την απιστία;

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 475 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 18:26, 05-09-12:

Εμμμ..Δεν θέλει και πολύ ανάλυση το πράγμα...μία είναι η απάντηση..

ΟΧΙ
Αν και μεταξύ μας στον καθένα μπορεί να συμβεί..Και να κερατώσει και να φάει το κέρατο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

REBELLOS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη REBELLOS
Ο REBELLOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O REBELLOS έγραψε στις 20:22, 05-09-12:

Συμφωνώ με άντζυ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina gk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marina gk
H marina gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H marina gk έγραψε στις 20:27, 05-09-12:

οποιος το κανει μια φορα θα τ κανει κ δευτερη κ τριτη...οποτε οχι!οι εξαιρεσεις ειναι ελαχιστες αν εισαι παντρεμενος/η με παιδια δηλαδη τοτε ισως να το σκεφτομουν!αλλα σε σχεση οχι!

Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη κaτε_αlx
H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 445 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε στις 20:29, 05-09-12:

Όταν δεν υπάρχει επικοινωνία μεταξύ του ζευγαριού ο ένας από τους δυο προχωράει, ψάχνοντας να βρει όλα αυτά που του λείπουν στο πρόσωπο κάποιου 3ου-δεν μιλάω για τις κλασσικές περιπτώσεις: γκομενιάρη άντρα και γυναικάς που συνεχώς ψάχνετε.Στην ερώτηση τώρα,αν θα μπορούσα να τον συγχωρέσω. Νομίζω πως ναι. Σαν άνθρωπο όμως, όχι σαν σύντροφο. Είμαι της άποψης άμα σπάσει το γυαλί δεν ξανακολλάει.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ets32katerina (Κατερινα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32katerina
H Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ets32katerina έγραψε στις 10:58, 16-09-12:

Το αγορι μου με την κολλητη μου! Νομιζω αυτο τα λεει ολα. Φιλιοντουσαν πισω απο την πλατη μου και λεγανε ψεμματα γι'αυτο καταμουτρα. Αυτον πραγματικα δεν με νοιαζει αν θα τον ξανα δω ποτε ξανα. Αλλα την 'κολλητη μου' μου πηρε 2 μηνες να την συγχωρεσω, αλλα αυτο για κανεναν λογο δεν σημαινει οτι θα γινουμε οπως παλια. Απλα ειμαστε φιλες, αλλα μεχρι εκει, κολλητες μετα απο αυτο που εκανε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ και για κανεναν λογο γιατι δεν μπορω να την ξανα εμπιστευτω! Αλλα ακομα και τωρα πιστευω πως το οτι την σγχωρεσα ηταν ΤΟ λαθος και απλα ψαχνω αφορμη για να τσακωθουμε και να τελειωνει αυτο μια για παντα. Το ξερω πως ισως να μην ειναι σωστο, αλλα για καποια που φιλησε το αγορι την κολλητης της πισω απο την πλατη της και της ειπε ψεμματα γι'αυτο, δεν υπαρχει σωστο και λαθος!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 11:08, 16-09-12:

Φιλιοντουσαν πισω απο την πλατη μου

μα ποσο δροσιστικά αθώο

με βαση το πως ειναι τα σχολεια σημερα, αλλο περιμενα να διαβασω
---εκτος εαν ειστε 10

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ets32katerina (Κατερινα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32katerina
H Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ets32katerina έγραψε στις 11:38, 16-09-12:

10 δεν ειμαι αλλα επειδη καποιοι δεν γνωριζουν την λεξη 'φασωμα' δεν ηθελα να την χρησιμοποιησω.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 17:29, 21-09-12:

Συγχωρειται,γιατι ολοι μπορει να κανουμε λαθος καποια στιγμη...

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 20:06, 21-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Συγχωρειται,γιατι ολοι μπορει να κανουμε λαθος καποια στιγμη...
Καλό είναι να μην συγχωρείται για να μην κάνουμε λάθος καμία στιγμή.

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 20:53, 21-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Οι γυναίκες πρέπει να συγχωρούν τον άντρα.
Εξάλλου ο άντρας, άντρας είναι. Θα του γυαλίσει μία θα κάνει σεξ μαζί της. Αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι.
Η γυναίκα πάλι όταν απιστεί κάτι σημαίνει. Οι άντρες δεν πρέπει να τις συγχωρούν.
Ω χριστος!!!Και εισαι και κοπελα και εχεις τετοιες αποψεις...Σε ποια εποχη βρισκομαστε ρε παιδια??

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 16:51, 22-09-12:

έλα ρε vassonoff υπερβάλλεις νομίζω

Παράθεση

dirtylittlevamp (Zoe)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dirtylittlevamp
H Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H dirtylittlevamp I'm all the days that u chose to ignore! έγραψε στις 17:36, 22-09-12:

Εγώ πιστεύω πως αν συγχωρεθεί η απιστία,αργά ή γρήγορα,θα επαναληφθεί.
Δεν θα συγχωρούσα κάποιον που δε με σεβάστηκε,με πρόδωσε και με πλήγωσε με αυτό τον τρόπο.Γιατί δε θα άντεχα να ζω με τον φόβο πως μπορεί να το ξανακάνει,γιατί είμαι αρκετά εγωίστρια και υπερβολικά αξιοπρεπής,και γιατί εγώ ξέρω πως ακόμα κι αν ένιωθα έλξη για άλλο πρόσωπο,είτε θα τελείωνα τη σχέση είτε θα προσπαθούσα να το ξεπεράσω.

Άλλωστε,δεν υπάρχει λόγος να συμβεί κάτι τέτοιο.Όταν αγαπάς κάποιον συγκρατείς τον εαυτό σου και ξεπερνάς οποιοδήποτε ενθουσιασμό..

btw,το απλό φλερτ δεν το θεωρώ κακό,αντιθέτως,είναι απόλυτα φυσιολογικό.Από 'κει και πέρα βάζει ο καθένας τα όριά του.

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 18:41, 22-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassonoff
Ω χριστος!!!Και εισαι και κοπελα και εχεις τετοιες αποψεις...Σε ποια εποχη βρισκομαστε ρε παιδια??
Αρχική Δημοσίευση από souzana
έλα ρε vassonoff υπερβάλλεις νομίζω
Δεν υπερβαλλω ρε παιδια...Δηλαδη ο αντρας συγχωρειται μια χαρα εαν απατησει ενω την γυναικα να την ριξουμε στον Καιαδα?
Θεωρω πως πρεπει να ισχυουν ιδια μετρα και σταθμα...

Παράθεση

TuropitaKourou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TuropitaKourou
H TuropitaKourou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TuropitaKourou έγραψε στις 14:42, 23-09-12:

Δεν μου εχει συμβει ποτε αλλα σε περιπτωση που το τερι μου με απατησει, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! Γιατι να ξερετε πως αν το κανει καποιος αυτο θα το ξανακανει, γιατι πολυ απλα ειναι απιστος.

Παράθεση

m.bee (Smile Honey :))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη m.bee
H Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H m.bee Απλά μην ξεχνάτε να ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ! =) έγραψε στις 16:45, 23-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassonoff
Δεν υπερβαλλω ρε παιδια...Δηλαδη ο αντρας συγχωρειται μια χαρα εαν απατησει ενω την γυναικα να την ριξουμε στον Καιαδα?
Θεωρω πως πρεπει να ισχυουν ιδια μετρα και σταθμα...
Θα συμφωνήσω! Η απιστία ανέντιμο ανεξαρτήτου φύλου! Μπορεί όπως ισχυρίζονται για τον άνδρα το να πάει με κάποια άλλη να μην σημαίνει κάτι, αλλά έχω την εξής απορία... Πως ξέρεις ότι εσύ σημαίνεις ΟΝΤΩΣ κάτι για εκείνον; Η απιστία δεν μου πάει! Πως να το κάνουμε ρε παιδάκι μου, δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι φιλάει κάποια άλλη και μετά έρχεται & φιλά εμένα!! Δεν θα συγχωρούσα την απιστία για κανένα λόγο! Ακόμα και αν ομολογήσει από μόνος του ότι το έκανε, δεν θα μπορούσα να συνεχίσω μαζί του. Η εμπιστοσύνη είναι απαραίτητη προϋπόθεση για μια σχέση.. Όταν χάσω την εμπιστοσύνη μου, δεν υφίσταται σχέση! Εννοείται ΒΕΒΑΙΑ ότι όταν απαιτώ ειλικρίνεια και εμπιστοσύνη, είμαι και εγώ εντάξει απέναντι στον άλλον!!!

Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 12:25, 21-05-14:

Τι θα κάνανε τα υπόλοιπα παλικάρια εάν τσακόνανε την κοπέλα τους στο κραβάτι με κάποιον "άλλον"...

Μχμμ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 12:45, 21-05-14:

HAHAHAHAHAHAHAH πόσο θεάά η τύπισα, προς στιγμήν νόμιζα θα τη δείρει! χαχαχαχα
Θα το κάνω κι εγώ αυτό. :O

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 22:15, 21-05-14:

θεωρω δεδομενο οτι δεν θα τη συγχωρουσα, ειμαι απολυτη σε αυτο

Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη laurentides
H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H laurentides έγραψε στις 00:59, 22-05-14:

Για να φτάσει στο σημείο ο ένας από τους δύο να απιστήσει σημαίνει ότι κάτι έχει αρχίσει να χάνεται μέσα στην σχέση ή δεν υπήρξε και ποτέ ουσιαστικό δέσιμο

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 02:13, 22-05-14:

Οταν εισαι σε σχεση δεν επιτρεπεται η απιστια. Οποιος κανει κατι τετοιο ειναι για πολλες μπουνιες και φυσικα του αξιζει να παθει κακο για εκδικηση... Ωστοσο αν τυχει ενα ατομο που ειναι σε σχεση να ερωτευτει καποιον αλλον και θεωρει οτι κατι εχει αλλαξει πλεον για αυτον (πχ δεν ειναι χαρουμενος με το ατομο που ειναι σε σχεση) πολυ απλα μπορει να το πει και να χωρισουν ειρηνικα. Καθε αλλη ενεργεια ομως ειναι προσβολη για το αλλο ατομο που βρισκεσαι σε σχεση. Φυσικα αναφερομαι σε κανονικη σχεση οχι σε πιο ελευθερα πραγματα οπου εκει οι οροι ειναι προφανως πιο χαλαροι.

Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 15:30, 22-05-14:

Ουσιαστικά αυτοί κάνουν πλάκες ο ένας στον άλλον, οπότε -.-

Έχουμε βέβαια και την εκδίκηση του Jesse, του παλικαριού στο vid...

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 23:29, 28-05-14:

καταρρίπτω κατευθείαν την επιλογή "αφού το κανε, θα το κάνω", δεν είναι λύση, παύει να είναι σχέση.. βασικά γίνεται σχέση εκδίκησης να το πω.. πώς θα φάει ο ένας τον άλλο.. α τι ευτυχισμένο ζευγάρι..
όλα καλά και δρόμο θα λεγα αν ήμουν με τον άλλο σε σχέση καναδυό μήνες.. αλλιώς δε λές "όλα καλά", κάτι δε πάει καλά στο κεφάλι σου..
βασικά δεν έχω συγχωρέσει κέρατο, που μου έτυχε μια φορά.. χώρισα.. δε λέω στεναχωρήθηκα, αλλά περισσότερο νευρίασα γιατί υποτιμά τη νοημοσύνη μου και επίσης μετά την απιστία χάνεται πανεύκολα η όση εμπιστοσύνη κατάφερες να έχεις, στον άλλο.. οπότε αρχίζει να φθείρει η σχέση να παίρνει την κάτω βόλτα και μετά τρέχα γύρευε..
δεν ξέρω ποια αντιμετώπιση θα είχα πάνω σε αυτό το θέμα σε μια μεγάλη μακροχρόνια σχέση, ή ένα γάμο.. αλλά μάλλον θα χώριζα..
βέβαια για να φτάσει ο άλλος σε αυτό το σημείο, πάει να πει ότι δεν είναι ικανοποιημένος από την σχέση του, δε νοιώθει ολοκληρωμένος και πάει αλλού το πράγμα.. δεν ευθύνεται μόνο αυτός που έκανε την απιστία, μεγάλο φταίξιμο έχει σίγουρα και ο απατημένος..

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:43, 31-05-14:

Με απόλυτη ψυχραιμία και αναλογιζόμενη και τα δικά μου λάθη, για να μην τα επαναλάβω σε επόμενη σχέση.

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 00:47, 06-06-14:

Την αντιμετωπιζω προλαμβανοντας την!
Πώς? Με υπνοπαιδεια,βεβαιως-βεβαιως!
Του βαζω καθε βραδυ να ακουει το επικο ασμα: "Αν πας με αλλη,θα σου σπασω το κεφαλι!"

Πιανει μεχρι στιγμης...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:21, 06-06-14:

Δε θα συγχωρουσα την απιστια. Εχω εμπιστοσυνη στον εαυτο μου και αρκετα υψηλα επιπεδα αυτοεκτιμησης για να το δεχτω. Εγω ειμαι μονογαμικη, θελω κι ο συντροφος μου το ιδιο. Οποιος δε με θελει, μπορει απλα να αποχωρησει, ο δρομος ειναι παντα ανοιχτος, ζορι δεν υπαρχει. Αλλα τον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη, δεν γινεται να τα εχουμε. Αυτα πιστευω σημερα. Αν αλλαξει κατι στην ψυχοσυνθεση μου, που δε νομιζω, τα ξαναλεμε....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 06-06-14 στις 01:33.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 16:41, 07-06-14:

Με αφορμή όσα είπα παραπάνω, πρέπει να παραδεχθώ ότι πέρασα κατά πολύ τα 30, για να φτάσω στο σημείο να αντιμετωπίζω το θέμα της απιστίας με ψυχραιμία. Παλιότερα ήμουν πιο ευάλωτη.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απιστία ή όχι; - Από FrontPage
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-04-17 στις 15:19.
    • Απιστία - Από Pure_Seduction
      Το θέμα έχει λάβει 70 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-07-16 στις 22:42.
    • Θα ομολογούσατε μια απιστία; - Από torry
      Το θέμα έχει λάβει 124 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-14 στις 13:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους