Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,629 εγγεγραμμένα μέλη και 2,843,627 μηνύματα σε 81,572 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Μυστικά ομορφιάς

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:41, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από kit-kat
τα μπιμπίκια είναι αυτά που έχουν ένα ασπρό υγρό και μερικοι τα σπάνε..ενώ τα σπιράκια ειναι απλά κοκκινα χωρις υγρο...εγώ έτσι τα ξεχωρίζω..
Α... Μπιμπίκι είναι τότε, μπιμπίκι!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 14:50, 20-11-12:

αλατόνερο τότε..το αλάτι το καιει και φευγει... να μην το σπάσεις γιατι μενει στίγμα/σημαδι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 20:08, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
ο Χριστός κι μάνα του!
Αρχική Δημοσίευση από Rainbow Blues
E οχι και την αμμο της γάτας....... βρε λες??

Σιγά καλέ, δεν είπαμε να είναι χρησιμοποιημένη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 21-11-12 στις 00:53. Αιτία: split
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 20:14, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda

Έχω δοκιμάσει πράσινη άργιλο και κάνει θαύματα.
Και εμένα για πράσινη άργιλο μου είπαν, θα κάνω δοκιμή και ότι γίνει.
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,742 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 21:01, 20-11-12:

Άργιλο που βρίσκουμε;;
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τζόγιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,001 μηνύματα.

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 21:55, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Άργιλο που βρίσκουμε;;
Σε τίποτα καταστήματα με βιολογικά προιόντα ή φαρμακείο (δεν ξέρω κατά πόσο παίζει το 2ο)
Αλλά ψάξε το και σε online καταστήματα διότι αν πας σε βιολογικά καταξοδεύεσαι
Πιθανά και σε κανά κατάστημα με αιθέρια έλαια (δεν ξέρω αν ισχύει ψάξτο)
Μιας και που το'φερε η κουβέντα είχα δει τη μάνα μου όταν κάνει ποδόλουτρο να διαλύει μέσα στο νερό 2 κουταλιές της σούπας μαγειρική σόδα (μαλακώνει τα πόδια) και για πρόληψη μυκητιάσεων το'χω διαβάσει tea tree oil 2 σταγόνες. Μπορεί να'χει έντονη μυρωδιά όμως έχει αρκετές ευεργετικές δράσεις
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,742 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 21:57, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Σε τίποτα καταστήματα με βιολογικά προιόντα ή φαρμακείο (δεν ξέρω κατά πόσο παίζει το 2ο)
Αλλά ψάξε το και σε online καταστήματα διότι αν πας σε βιολογικά καταξοδεύεσαι
Πιθανά και σε κανά κατάστημα με αιθέρια έλαια (δεν ξέρω αν ισχύει ψάξτο)

Tιμούλα γνωρίζουμε πάνω-κάτω;
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 22:31, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Tιμούλα γνωρίζουμε πάνω-κάτω;
Κοίτα Θάλεια εγώ που το έψαξα λίγο από ότι κατάλαβα πάει με τα γραμμάρια.
Φίλη μου είπε ότι μέχρι 7 ευρώ για 300 γραμμάρια είναι καλά, αν ακούσω όμως πιο ακριβά σε ένα μαγαζί να το αφήσω και να ψάξω κάπου άλλου.
Με λίγα λόγια μου είπαν να αποφύγω την ακριβή γιατί δεν έχει διαφορά.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 23:07, 20-11-12:

Πόροι...Είμαι σίγουρη ότι θα έχει ξαναειπωθεί γιατί βασανίζει πολλές Για να είμαι ειλικρινής όμως βαριέμαι να ψάξω. Αχ αυτό το πρόβλημα με τυραννάει τα τελευταία *γκουχου* χρόνια. Έχω κάτσει πάνω από κατσαρόλες ατελείωτες ώρες περιμένοντας να μαλακώσει η περιοχή της μύτης για να προσπαθήσω να βγάλω τους πόρους αλλά οι άτιμοι μένουν ακάθεκτοι. Πριν 3 χρόνια περίπου έκανα καθαρισμό προσώπου και το δέρμα ήταν πεντακάθαρο, ούτε ίχνος πόρων ή λιπαρότητας. Δοκίμασα και κάτι ταινίες Bioré κάνουν δουλειά αλλά όχι αρκετή για να μου αφαιρέσουν κάθε πόρο. Από τον πόνο δακρύζω αλλά αξίζει. Μπορώ όμως και πάλι να δω τους πόρους μου ανοιχτούς και πολλά μαυράκια. Θέλω κάτι πιο αποτελεσματικό. Γνωρίζει καμία κάποιο τρόπο για να τα ξεφορτωθώ; Ή έστω καμία φυτική μάσκα για να καθαρίσει το πρόσωπο;
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 20:05, 22-11-12:

είχε ειπωθεί παλια για τα μαυρα στιγματα (αυτά δε λες πόρους; ) μια σππιτική συνταγή με γάλα και ταινία ζαχαροπλαστικής. <Προσωπικά την έχω καταβρεί με μια λοσιόν. Όταν τη χρησιμοποοοιώ συχνά νιώθω ότι μειώνονται.
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 20:22, 22-11-12:

Ακριβώς αυτό εννοώ. Είχα βρει και κάτι άλλες σπιτικές συνταγές που δυστυχώς δεν κάνουν δουλειά. Ίσως να βγουν μερικά αλλά τα περισσότερα παραμένουν και το χειρότερο είναι ότι φαίνονται σαν τρυπούλες σε όλη την μύτη. Ούτε με βελονισμό δεν γίνεται αυτό
Με τη λοσιόν που βάζεις το νιώθεις μόνο ή βλέπεις και διαφορά; γιατί έχει σημασία
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 20:43, 22-11-12:

Ε για να νιωθω βλεπω κιολας. :Ρειναι της oriflame http://static.snapittoday.com/items/46gde28568no5p6.jpg.
M;alista στη μυτη εβγαζα νεκρα κυτταρα που οσο και να τα αφαιρουσα φαινοταν.
επιης μου μειωνει τη λιπαροτητα στη μυτη. τελικα ειδα πως ειναι για λιπαρες επιδερμιδες :Ρ
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H IreneGr έγραψε στις 20:57, 22-11-12:

χαχα νόμιζα ότι μόνο το ένιωθες αλλά από αποτελέσματα γιοκ εμένα την έχουν καταβρεί τόσο καιρό που φωλιάζουν πάνω στην μύτη μου,δεν ξέρω αν είναι νεκρά,θα τα αναγκάσω να αυτοκτονήσουν όμως Σε ευχαριστώ πολύ θα την δοκιμάσω και ελπίζω να το "νιώσω" και γω χαχα
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:01, 22-11-12:

νεκρα ειναι αυτα που ειναι σαν να ξεφλουδιζεσαι, βγαινουν κομματακα κτλ
ελπιζω να σου κανει δουλεια :]
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H IreneGr έγραψε στις 21:08, 22-11-12:

Τέλεια, όλα νεκρά είναι τότε. Σε ευχαριστώ και πάλι
Παράθεση

_fairygirl_ (Τζόγιο)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τζόγιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,001 μηνύματα.

H _fairygirl_ ~Σουλμέτ της κατσαρόλας~27/12/13 έγραψε στις 22:05, 22-11-12:

εγώ χθες δοκίμασα γάλα καρύδας και αβοκάντο για μαλακτική.Τα αποτελέσματα με εξέπληξαν
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 23:16, 22-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
εγώ χθες δοκίμασα γάλα καρύδας και αβοκάντο για μαλακτική.Τα αποτελέσματα με εξέπληξαν
Την επόμενη φορά δοκίμασε τα ξεχωριστά σε πιάτα και ποτήρια. Τα αποτελέσματα θα σε κάνουν να εκπλαγείς ακόμη περισσότερο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    pralina

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους