Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,813 μέλη και 2,410,089 μηνύματα σε 74,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 446 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 15:45, 10-04-09:

Χμμ..

Λύνω ασκήσεις.
Να φροντίζεις να σε θυμώνουν όταν έχεις εξεταστική.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 15:51, 10-04-09:

Αν έχω τη δυνατότητα πηγαίνω σε ένα παραθαλάσσιο μέρος, από Πειραιά, Ζέα, Πειραϊκή, ή Μ. Πεύκο, Ελευσίνα και συνήθως η θάλασσα επιδρά ηρεμιστικά επάνω μου και μου φτιάχνει τη διάθεση
Σε άλλη περίπτωση προσπαθώ να μην ξεσπάσω σε κάποιο άλλο άτομο και έχω τύψεις μετά, αλλά μπορεί να έχω πονοκέφαλο μέχρι το βράδυ.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 17:15, 10-04-09:

Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά;
Μπαίνω στο νετ και απαντάω σε φόρουμ.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 18:01, 10-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Μπαίνω στο νετ και απαντάω σε φόρουμ.
Έτσι εξηγούνται λοιπόν τα....2.696 μηνύματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:22, 10-04-09:

Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά;
..εντονα και ενιοτε και εκει που δεν πρεπει..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε: στις 18:27, 10-04-09:

τσι εξηγούνται λοιπόν τα....2.696 μηνύματα
Mπαααα, δεν θα το 'λεγα...

μονο τα 2690, αυτα που είναι πιο προσβλητικά.

Εναλλακτικά, σκαλίζω τις πετούνιες στην πισω αυλή.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε: στις 00:27, 12-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Να φροντίζεις να σε θυμώνουν όταν έχεις εξεταστική.
Δεν πιάνει τότε..

Βασικά, όχι, δεν είναι αυτό. Απλά, όταν έχω εξεταστική αποφεύγω πηγές νεύρων. Δε μου είναι και δύσκολο άλλωστε. Αλλά ίσως να είναι ένας καλός τρόπος να αρχίσω να λύνω καμιά άσκηση (με πρακτική χρησιμότητα) επιτέλους!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 11:47, 13-04-09:

χουχουλιαζω στο κρεβατακι μου , κουκουλωνομαι ολοκληρη με την κουβερτα κ κλαιω!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 12:06, 13-04-09:

Πλέον... πίνω ουίσκυ κι ακούω σκυλάδικα, έστω και μόνος μου! Πέφτω μετά ξερός για ύπνο και την επόμενη μέρα είμαι καλύτερα (συνήθως)
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:38, 14-04-09:

Κάνω καμιά εργασία για τη σχολή.
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:41, 30-01-10:

Δεν ξεσπάω...συνήθως!
Παράθεση

Rea

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Rea έγραψε: στις 22:26, 01-02-10:

Κάνω προπόνηση tkd ή παίζω πιάνο... Εντελώς αντίθετα αλλά τι να κάνουμε... Ή απλά βάζω μουσική και περιμένω να γίνω καλύτερα....
Παράθεση

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O BYG123 έγραψε: στις 23:58, 01-02-10:

Συνηθως επειδη ειμαι τριτη λυκειου και την μιση μερα δηλαδη οταν δν κοιμαμαι η ειμαι σπιτι ειμαι θολωμενος περνω να βιβλια και τα κοπαναω στους τοιχους η βαραω καμια την ντουλαπα ειναι και τεραστια χαμπαρι δεν παιρνει αλλεσ εποχες επερνα το μηχανακι και εκανα καμια ωρα βολτα και γυρνουσα σπιτι και ειμουν ενταξει αλλα δεν συμφερε καιει πολυ βενζινη το ατιμο.
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε: στις 23:03, 02-02-10:

Θέλω να τα σπάσω όλα!!! Αλλά τελικώς κρατιέμαι.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:29, 04-02-10:

Μαλλον σε ανθρωπους. Τους προσβαλω και τους θιγω χωρις να φταινε =/ [φιλοι, αδερφια, γονεις]
Αλλες φορες απλα τα κραταω μεσα μου και ξεσπαω μια και καλη αλλη μερα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 01:38, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Μαλλον σε ανθρωπους. Τους προσβαλω και τους θιγω χωρις να φταινε =/ [φιλοι, αδερφια, γονεις]
Αλλες φορες απλα τα κραταω μεσα μου και ξεσπαω μια και καλη αλλη μερα.
μια απο τα ιδια,ξεσπαω στους δικους μου
χωρις να φταινε αλλα παντα δεχνουν κατανοηση
Παράθεση

iwannak (Ιωαννα)

Νεοφερμένος

H Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H iwannak ta aprosmena einai panta ta kalitera..;) έγραψε: στις 15:19, 08-02-10:

προσπαθω να μν εκραγω αλλα καποιες φορεσ δεν γινεται οποτε σπαω πραγματα βριζω κ φοναζω...κ ηρεμω..
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 16:10, 17-06-10:

λοιπον εγω πεταω συνεχεια κακιες προς ολους, ακουω μουσικη μπας και μου περασουν τα νευρα-αλλα συνηθως δεν πιανει- η παω μια βολτα μονη μου και καπνιζω.
εσεις τι κανετε?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 16:40, 17-06-10:

Βρίζω στα αγγλικά και διοχετεύω όλο το θυμό μου εκεί! Μετά χρησιμοποιώ την θαλπωρή του μαξιλαρακίου μου και ξυπνάω φρέσκια φρέσκια με πολύ καλή διάθεση!!!
Πάντως έχω σκληραγωγηθεί ιδιαίτερα!! Τώρα χρειάζεται να καταβάλει κάποιος προσπάθεια για να με νευριάσει!! Η μαμά μου είναι περήφανη για εμένα..
Παράθεση

tulip (philippa)

Αποκλεισμένος χρήστης

H philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H tulip . έγραψε: στις 17:11, 17-06-10:

Κλαίω με τα μούτρα στο μαξιλάρι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SweetGirl

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους