Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,471 μηνύματα σε 94,333 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Μαρία810

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρία810
H Μαρία810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Μαρία810 έγραψε στις 22:56, 05-11-05:

Γεια!Απαντω με παράδειγμα. Έφαγα ενα κομμάτι απο πίτασ απ' αυτές που πουλάνε με το μέτρο, ένα σοθβλάκι και μια μεγάλη σοκολάτα Λάκτα!
Ένα απόγευμα αυτά τώρα. ε;Μετά απο μεσημεριανό.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:00, 05-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρία
Γεια!Απαντω με παράδειγμα. Έφαγα ενα κομμάτι απο πίτασ απ' αυτές που πουλάνε με το μέτρο, ένα σοθβλάκι και μια μεγάλη σοκολάτα Λάκτα!
Ένα απόγευμα αυτά τώρα. ε;Μετά απο μεσημεριανό.....
Θέλω κι εγω να ξεσπάω έτσι!!!!!!!

Καλως ήρθες Μαρία στο στέκι μας και να σου ευχηθώ καλή διαμονή Επίσης να σε συγχαρώ για την ελληνική γραφή του ψευδωνύμου που διάλεξες. Όπως βλέπεις εγω διάλεξα το ελληνικότατο Valder

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 23:31, 05-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage
κι εγω τα κρατούσα μεσα μου αλλα σιγα σιγα ανακάλυψα τροπους να ξεδίνω χωρίς να χρειαζεται να ξεσπάσω (πολυ) πάνω στους άλλους που μπορεί να μη μου φταίνε στο κάτω κατω εκτοσ κι αν επιμένουν να ενοχλουν.

α. ακούω το "reign in Blood" των Slayer. αυτος ο δισκος με ηρεμεί απιστευτα τελικα οταν ειμαι οργισμενη.
β. ξεδιδω με kickboxing και yoga, αυτα στο στάδιο της πρόληψης μάλλον...
γ. παρατηρώ τη θάλασσα εαν ειναι μανιασμενη και τρυγυρναω ασκοπα περπαταω.
δ. πιο σπανια αυτο, παιρνω το αυτοκινητο και... τερμα τα γκαζια.
λίγο οξύμωρο

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 23:32, 05-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
λίγο οξύμωρο
Καθολου θα ελεγα και εγω πριν απο μια δεκαετια με αυτον τον δισκο ηρεμουσα,ειλικρινα.

Σκεψου οτι υπαρχουν ακομα πιο ακραια ακουσματα που μπορουν να ηρεμησουν καποιο,εγκειται στην ψυχοσυνθεση του καθενος παντα

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 23:48, 05-11-05:

Έλα ρε Covenant σε θυμάμαι από άλλο forum
απλώς το reign in blood για μένα είναι σαν ηλεκτροσοκ
συνήθως ηρεμώ με isis (καμία σχέση πάντως )

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 23:58, 05-11-05:

Οταν ημουν στην ηλικια της εφηβεια, φωναζα πολυ και πεταγα κατω αντικειμενα του δωματιου μου...κυριως βιβλια, στυλο,κτλ κτλ.
Αργοτερα και ειδικα με το που εφυγα για εξωτερικο, εκατσα και ψυχολογησα καλλιτερα τον εαυτο μου (και σε αυτο με βοηθησαν ασχημες καταστασεις που εζησα στην Ιταλια, καθως και το οτι με βοηθησαν δυο τρεις διαπροσωπικες σχεσεις *για τις οποιες θα ευχομαι παντα οτι καλλιτερο* να ανακαλυψω καλλιτερα το ποιος ειμαι.)
Τωρα οταν ειμαι πολυ νευριασμενος, συνηθως δεν κανω τιποτα και προσπαθω να ηρμισω...
Κοιταω δηλαδη το απειρο και προσπαθω να μαζεψω ολα τα κομματια του παζλ και να δω τι σκατα φταιει και εγινε οτι εγινε...
Πολλες φορες αυτο μου κανει κακο, μιας και τα κραταω μεσα μου,αλλα μπορω να πω οτι τωρα παιρνω πιο ωριμες αποφασεις απ' οτι οταν ημουν στο "τσακ" για φωνες...
Και οταν λεω φωνες εννοω φωνες...
Αφου η μητερα μου παντα μου ελεγε οτι οσο βαρος μου ελειπε τοσο φωνη ειχα...(ημουν αδυνατουλης... )
Αλλιως πηγαινω στον καθρεφτη και αναλογα ή τα "χωνω" στον εαυτο μου ή του εξηγω μερικα πραγματα.
Οσοσ γελοιο και αν ακουγεται με εχει καλμαρει πολλες φορες αυτη η μεθοδος.
Επισης οταν εχω νευρα, καλο μου κανει και το γυμναστηριο -χωρις να το παιζω body...καθε αλλο!)
Απλως ξεδινω εκει.

Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη High_Voltage
H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε στις 20:45, 06-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
Σκεψου οτι υπαρχουν ακομα πιο ακραια ακουσματα που μπορουν να ηρεμησουν καποιο,εγκειται στην ψυχοσυνθεση του καθενος παντα
Οπως το λές. Πάντως και σε άλλους φαίνεται περίεργο που ήρεμω με αυτό το δίσκο. Για μένα είναι σαν την κραύγη που δε μπορω να βγάλω ρε παιδια... Επειδή έμαθα να συμπεριφέρομαι "κόσμια" ισως? Ομως την ηρεμία που μου δίνει το συγκεκριμένο άκουσμα ειλικρινά δεν την έχω νιωσει απο τα "ηρεμα" τραγούδια, και δεν μπορώ να τη νιώσω, παρά απο τις στριγκλίες και την οργη του Araya. Με αποφορτίζει. Αποκλιμακώνει την ένταση που νιωθω. Καθε νότα ειναι σαν να παίρνει ένα κομμάτι θυμού μαζι της και να το εξανεμίζει. Ισως εσυ καταλαβαίνεις τι θέλω να πω...

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 20:55, 06-11-05:

Οπως το λές. Πάντως και σε άλλους φαίνεται περίεργο που ήρεμω με αυτό το δίσκο. Για μένα είναι σαν την κραύγη που δε μπορω να βγάλω ρε παιδια... Επειδή έμαθα να συμπεριφέρομαι "κόσμια" ισως? Ομως την ηρεμία που μου δίνει το συγκεκριμένο άκουσμα ειλικρινά δεν την έχω νιωσει απο τα "ηρεμα" τραγούδια, και δεν μπορώ να τη νιώσω, παρά απο τις στριγκλίες και την οργη του Araya. Με αποφορτίζει. Αποκλιμακώνει την ένταση που νιωθω. Καθε νότα ειναι σαν να παίρνει ένα κομμάτι θυμού μαζι της και να το εξανεμίζει. Ισως εσυ καταλαβαίνεις τι θέλω να πω...
Βεβαιως και σε καταλαβαινω απολυτα,για να δεις με ποιον δισκο καταφερα να μην λυγιζω μετα απο ερωτικη απογοητευση...παθων και εγω

Αν μπορεσεις να το αντεξεις,τοτε θα καταλαβεις πολλα στοιχεια κρυμμενο πισω απο την συνθετη αυτη μουσικη

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Covenant : 05-12-05 στις 09:43.
Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε στις 21:06, 06-11-05:

είχα ακούσει παλια κάτι ολίγα απο Dark Funeral αλλά δεν ασχολήθηκα ποτε ιδιαιτερα... Εγώ σε τέτοια περιπτωση ακουγα αυτο το τραγουδι που εχω σαν... υπογραφη... ΛΟΛ! Πάντως γενικά όταν θέλω να αποφορτισω ένα συναίσθημα το κάνω ακούγοντας μια μουσική που να εκφράζει ΑΥΤΟ το συναισθημα και όχι το αντιθετό της. Κι όταν ειμαι λυπημένη πχ ακούω τραγούδια ανάλογα και τοτε μετριάζεται η λύπη...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,376 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:08, 06-11-05:

Μια ασχέτη ερώτηση:
Οι Dark Funeral τι είδος είναι;

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 21:28, 06-11-05:

καυτό μαύρο μέταλλο .

κι εγώ τα ίδια όσον αφορά τη μουσική. άμα τα χω πάρει βάζω κάνα καφριλίκι και ισιώνω .

ψ. άμα έχω νεύρα και ακούσω κλασσική παίζει και να πάρω κάνα αλυσοπρίονο, τσιτώνομαι πολύ .

Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη drunk
H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H drunk έγραψε στις 08:18, 07-11-05:

όταν ξέρω τί μου φτέει καταστρώνω σχέδιο δράσης για την εξουδετέρωση του ( εχμ...σ'αυτό περιλαμβάνονται και σχέδια δολοφονίας ενίοτε )
όταν πάλι δε ξέρω τί μου φτέει(όταν δηλαδή μου φτένε όλα και τίποτα μαζί) κλείνομαι στη σπηλιά μου ,μιζεριάζω για κανένα δυο μέρες,χωρίς να βλέπω άνθρωπο,και ως δια μαγείας εξαφανίζονται όλα μετά(κάτι σαν το τόπι που μόλις πιάσει πάτο ανεβαίνει από μόνο του)

Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H High_Voltage έγραψε στις 00:47, 08-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από plain
όταν ξέρω τί μου φτέει καταστρώνω σχέδιο δράσης για την εξουδετέρωση του ( εχμ...σ'αυτό περιλαμβάνονται και σχέδια δολοφονίας ενίοτε )
καλη ώρα σήμερα! ξερω εγώ τι μου φταίει ή μάλλον ποιος! Και μου έρχεται να του πετάξω κανα βαρακι στο κεφάλι απο αποσταση ασφαλείας!!! ααρργγκκκχχχ! πούναι οι γ@μημeν0ι οι slayer? :mad17:

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 00:49, 08-11-05:

καλη ώρα σήμερα! ξερω εγώ τι μου φταίει ή μάλλον ποιος! Και μου έρχεται να του πετάξω κανα βαρακι στο κεφάλι απο αποσταση ασφαλείας!!! ααρργγκκκχχχ! πούναι οι γ@μημeν0ι οι slayer? :mad17:
Τι έπαθες καλέ???
Πρόσεχε μην πάθεις τίποτα βρε ηρέμησε η ζωή είναι ωραία!!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 02:03, 08-11-05:

Tι βαρακι;
Για να εισαι εντεκα η ωρα περιπου gym χλωμο το κοβω...
Ελα,παμε βαθιες αναπνοες....

Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H High_Voltage έγραψε στις 00:40, 09-11-05:

Ελα μου ντε MArio και nikita!

H ζωη είναι ωραία αλλα τα έχει με άλλον ετσι δε λένε? :p

Το βαραρακι του γυμναστηρίου είναι ασφαλες για να το πετάξεις απο μακρυα στο κεφάλι ενός άσου στο kickboxing αρκεί να τον πετύχει!

Ok ηρέμησα απο χθές το βράδυ... ουφ!

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jason93
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε στις 19:48, 13-11-05:

Εγώ μερικές φορές ξεσπάω στον αδερφό μου.

Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TAZ250
H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε στις 18:50, 04-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Μμμμ...τι κάνω...Βρίζω αλλά πάρα πολύ...σαν νταλικέρης Αν ακόμα δεν ηρεμίσω συνεχίζω να βρίζω κλαίγοντας...και αν ακομα δεν σταματήσω...ε...τότε βάζω και ένα σίδερο....όντως το τελευταίο παράλογο...αλλά και στο σίδερο ξεδίνω!
και εγω τα κάνω αυτά αλλα ΟΧΙ το σίδερο. εγω θα τσαντιστώ περισσότερο αν σιδερώσω. παω βολτα όμως (όποτε μπορώ). ή πειραζω την bunny

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 00:18, 05-02-06:

Αναλόγως.... Συνήθως βάζω τα κλάματα ή όταν φταίει κάποιος του φωνάζω και μετά βάζω τα κλάματα...

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 22:01, 05-02-06:

εγω παω σε σωλιναδικο, αλλο πραμα το νικελ λεμε

και αλλες φορες γραφω κατι σαν και αυτο εδω http://www.sachat.net/blogs/?p=22 η αυτο (ειχα πολλα νευρα) http://www.sachat.net/blogs/?p=13

Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 11:48, 06-02-06:

Πηγαίνω για τρέξιμο. Μετά από 25 με 30 χιλιόμετρα όλα είναι υπέροχα!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:52, 06-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από zxr
Πηγαίνω για τρέξιμο. Μετά από 25 με 30 χιλιόμετρα όλα είναι υπέροχα!
Το θεωρώ το καλύτερο ξέσπασμα ever! Άσε που συνδιάζει ξέσπασμα νεύρων και γυμναστική!!!! Super!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 12:34, 06-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Το θεωρώ το καλύτερο ξέσπασμα ever! Άσε που συνδιάζει ξέσπασμα νεύρων και γυμναστική!!!! Super!
Άσε που το συνδυάζω και με την προπόνησή μου (μαραθώνιος). Με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια!!!

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 13:24, 06-02-06:

Δεν θελω να μου μιλανε γιατι με εκνευριζουν....
Γενικα δεν φωναζω δεν δεν δεν και μενει μεσα μου μεχρι να ηρεμησω αλλωστε οποως εχω αναφερει καπου αλλου ξεπερναω τα νευρα μου γρηγορα...
Βεβαια δεν θελει κανενας να με εκνευρισει πραγματικα.......γιατι 2 φορες εγινε......και καταλαβανε τι εστι βερυκοκο.......

Αμα εχω νεύρα γιατι απλα μου φταινε ολα η το βουλωνω και δεν δειχνω τπτ η παω κανα γυμναστηριο και την πληρωνει ο σακος

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 13:28, 06-02-06:

Α ξεχασα....διαβαστε αυτο που λεει Η "φραση" μου και θα με καταλαβετε

Παράθεση

panathas (Μαριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panathas
Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε στις 15:48, 14-02-06:

Εγώ σπάνια ξεσπάω και όταν το κάνω μόνο ένα δάκρυ ρίχνω (όχι παραπάνω). Τα κρατάω μέσα μου μέχρι να τα ξεχάσω (ποτέ δεν τα ξεχνάω).

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:06, 14-02-06:

Αχ δυστυχώς κι εγώτα κρατάω μέσα μου και δεν τα ξεχνάω
αλλά είναι ψυχοφθόρο

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 16:18, 17-02-06:

Κι εγώ -όπως και οι περισσότεροι από'δω όπως είδα..- τα κρατάω μέσα μου,προσπαθώ να μείνω τελείως μόνη μου -μην την πληρώσει τσάμπα και κανας χριστιανός που δεν φταίει..- και πάντα με συνοδεία καλής μουσικής,βυθίζομαι στις σκέψεις μου..γενικά μου περνάνε εύκολα τα νεύρα,αλλά συνήθως καταλήγω να μελαγχωλώ στο τέλος.. 2 φορές στη ζωή μου μέχρι τώρα δεν τα κράτησα μέσα μου και ξέσπασα και τρέχαμε όλοι να κρυφτούμε μετά... ...

Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 18:13, 09-03-06:

πως ξεσπάω? Συνήθως δεν ξεσπάω και με πιάνει το κεφάλι μου.Τώρα τελευταία πηγαίνω gym ,κάποιες φορές πολύ φαγητό(όχι δεν είμαι χοντρός) και η ζωή συνεχίζεται

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 00:12, 11-10-06:

Όταν φρικάρετε για κάτι που μόλις ακούσατε ή είδατε,τι κάνετε? Γενικά όταν συγχίζεστε,στεναχωριέστε για κάτι,πολύ... Πολλοί κατεβάζουν 5-5 τις σοκολάτες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 00:19, 11-10-06:

εγώ που ανακατεύομαι με τα γλυκά πειράζει που κατεβάζω αλμυρά;;;
εξαρτάται από τι συγχίζομαι...
όταν έχω τσακώθει άγρια με την αγάπη μου, πλαντάζω στο κλάμα (ανακουφίζομαι) και τα χώνω άγρια. απο εκεί κ πέρα εξαρτάται σε τι φάση βρίσκομαι. πα΄ντως για να σε φωτίσω έχω υπάρξει απαθής -ακούγοντας μουσική, περπατώντας ή απλά καταπνίγοντας τον θυμό. και άλλες φορές έχω βγει εκτός εαυτού -βρίζοντας κ φωνάζοντας (ποιος είδε τον θεο κ δεν τον φοβήθηκε), σπάζοντας ποτήρια, ή ακόμα (σε 2 πεςριπτώσεις τσακωμού με φίλες) έχω παίξει ξύλο με μαλλιοτράβηγμα (κλασσικό σε μικρή ηλικία) και δαγκώνοντας, κ αστράφτοντας χαστούκια!

ιστορία μου αμαρτία μου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 00:39, 11-10-06:

Χμ, για μεγάλη περίοδο, που ήμουν μονίμως συγχισμένη, ξέσπαγα με φαΐ. Σε σημείο να πονάω, να μην μπορώ να αναπνεύσω, κλπ...

Αλλιώς ή ξύλο, όταν κάνω πολεμικές τέχνες, ή γράφω... Μουσική...

Πάνω απ' όλα προσπαθώ να μιλάω.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 00:41, 11-10-06:

Συνήθως κρατάω γενικότερα τα συναισθήματα μέσα μου και το ξεπερνάω με πιο ήσυχους τρόπους (ξαπλώνω στο κρεβάτι μου κ σκέφτομαι ή απλά θυμώνω στο... μαξιλάρι [μπουνιές κ τέτοια], μουσική, βόλτα μόνος μου όπου και επεξεργάζομαι τι έγινε κτλ). Αλλα αν με παραπιάσουν τα διαόλια μου μπορώ να γίνω υπερβολικά κακός με αυτόν που με έφερε στα όριά μου.Δεν πετάω τόσο βρισιές όσο κακίες.

Τravel_lover, μα... δαγκώματα;;;;

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 00:57, 11-10-06:

Τα γράφω... Κάθομαι και γράφω όλη την υπόθεση και πραγματικά μου περνάει. Άμα είμαι στο τσακίρ κέφι ρίχνω και ένα κλαματάκι. Αμέ!

Όταν ήμουν νιάτο πάντως έβαζα τσίτα μουσική και χόρευα μέχρι τελικής πτώσεως.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 01:08, 11-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Δεν πετάω τόσο βρισιές όσο κακίες.
Κι εγώ, με πιάνει το ειρωνικό μου. Αλλά είμαι αρκετά αναισθητούλα και δεν τσαντίζομαι εύκολα. Κι αυτό είναι που εκνευρίζει άτομα που θέλουν να μου την πουν για κάτι κι εγώ γελάω!

Αλλά βασικά φάσεις νεύρων ή μουσική θα ακούσω, ή θα πω κάπου τα παράπονά μου, ή θα περπατήσω ή όπως είπα θα αρχίσω τις σπόντες στον "κακό".

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 15:55, 11-10-06:

Βρίζω βρίζω βρίζω βρίζω βρίζω βρίζω και αφού δεν υπάρχει άλλη βρισιά να πω αρχίζω και κλωτσάω πράγματα, κλείνω πόρτες δυνατά πετάω πράγματα (με το ζόρι έχει γλιτώσει το κινητό μου κι αυτό γιατί είναι ακριβό και λυπάμαι να πληρώνω λεφτά ). Γενικά όμως όλα αυτά τα κάνω όταν είμαι μόνη μου. Μπροστά σε άλλους συγκρατούμαι, όσο μπορώ.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 16:26, 11-10-06:

Καπνίζω
Ή μάλλον κάπνιζα καθώς βρίσκομαι σε φάση που προσπαθώ να το κόψω το ρημάδι.
(4 και σήμερα είναι μη φανταστείτε κανένα διάστημα μεγάλο ).

Καλή ιδέα για να ξεσπάω από τούδε και στο εφεξής μου φάνηκε η τακτική από adespoto.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 16:56, 11-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime
Καπνίζω

Καλή ιδέα για να ξεσπάω από τούδε και στο εφεξής μου φάνηκε η τακτική από adespoto.
Είναι πολύ σημαντικό να περάσεις τις 3 πρώτες μέρες μην το υποτημάς!
Άντε καλή συνέχεια!
Να θυμάσε ότι όσο περνάνε οι μέρες τόσο μειώνονται τα συμπτώματα.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:38, 11-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime
Καπνίζω

4 μήνες το έχω κόψει και δεν το έχω πλέον ούτε στη σκέψη μου! Τρομερή βελτίωση σε όλους τους τομείς. Κράτα γερά! Άκουσέ μας!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 18:57, 11-10-06:

χμμ..αντιδρώ με διαφορετικούς τρόπους,ανάλογα με τις συνθήκες,το μέρος που βρίσκομαι,το τι με στεναχώρησε,θύμωσε,κλπ..επομένως,θα αναφέρω αυτά που κάνω περισσότερο..

-κλαίω (το καλύτερο ξέσπασμα..)
-κλωτσάω ή ρίχνω μπουνιές στη ντουλάπα (το μαξιλάρι δεν μου κάνει..θέλω να νοιώσω πόνο για να καταλάβω ότι χτυπάω κάτι.. )
-τρώω (γενικότερα,αλλά αν έχω μπροστά μου σοκολάτα εκείνη την ώρα,την εξαφανίζω σε χρόνο dt..)
-όταν υπάρχει κόσμος μπροστά,φυσικά και το κρατάω μέσα μου,μέχρι που στο τέλος,γίνομαι απίστευτα κομμάτια..

αυτά...

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 19:29, 11-10-06:

Πίνω γάλα
Δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω πολύ εκείνη τη στιγμή να πιω πάαααρα πολύ γάλα
Αν το γεγονός είναι πολύ μεγάλο μπορεί να πιω και ένα μπουκάλι γάλα!
Δυστυχώς,έτσι είναι...

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 19:54, 11-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Όταν φρικάρετε για κάτι που μόλις ακούσατε ή είδατε,τι κάνετε?
Τπτ

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 20:57, 11-10-06:

2 πράγματα θα συμβουν...

ή θα ακούσει τόσα καντήλια όσα δεν άκουσε ποτέ αυτός/η που με σύγχισε...
ή θα με δει να γυρνάω την πλάτη και να φεύγω απαξιώντας....(η συνέχεια βέβαια που είναι αγνωστη σε αυτον/η είναι ότι κλείνομαι σε μια τουαλέτα και κλαίω του θανατά)

αυτά φυσικά ισχύουν για ανθρώπους που ενδιαφέρομαι και αγαπώ...
για τους ξένους η συμπεριφορά είναι διαφορετική και ανάλογη της κάθε περίστασης....

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 10:21, 12-10-06:

ανεβαινω στην μηχανη, η παιρνω το αυτοκινητο και παιρνω τους δρομους, για μενα δεν υπαρχει καλυτερο ηρεμιστηκο απο την οδηγηση στην Εθνικη, και μιλαμε για πολλα χιλιομετρα.

το περασμενο Σ/Κ ημουν πολυ χαλια, πηγα στο Ελ. Βενιζελος και πηγα Παρισι

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 10:35, 12-10-06:

βασικα το δικο μου κακο συνηθιο ειναι να ξεσπαω στα προσωπα τα δικα μου, ενο στουσ ξενους ειμαι παντα μια χαρα κ δεν μ'αρεσεια αυτο,κ βεβαια τροω τα νυχια μου.....
κκκκκκκ βριζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:30, 12-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
ανεβαινω στην μηχανη, η παιρνω το αυτοκινητο και παιρνω τους δρομους, για μενα δεν υπαρχει καλυτερο ηρεμιστηκο απο την οδηγηση στην Εθνικη, και μιλαμε για πολλα χιλιομετρα.

το περασμενο Σ/Κ ημουν πολυ χαλια, πηγα στο Ελ. Βενιζελος και πηγα Παρισι
Οδηγώντας?

Όταν συγχίζομαι ΜΕΤΑΛ και να τα πω σε άλλους που είναι και το καλύτερο
Όταν στεναχωριέμαι να το πω σε άλλους και δυστυχώς φαγητό.

Και στην μοναδική περίπτωση που έχω εκνευριστεί απίστευτα από την μάνα μου, ΤΙΠΟΤΑ. Πολλή μαυρίλα και δεν γουστάρω.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:25, 18-12-06:

Εγώ απλά πέφτω σε λήθαργο...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 15:27, 18-12-06:

Χμμ, ακούω μουσική και κλαίω.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 15:28, 18-12-06:

βρίζω...... φωνάζω.... κρατάω μούτρα...κλαιω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zanin : 18-12-06 στις 15:55.
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη smart
H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε στις 15:35, 18-12-06:

Δε κάνω τπτ συγκεκριμένο..!!
Απλά θέλω να μένω μόνη μου να ακούω μουσική....και ρίχνω και κανα κλάμα για να ξεσπάσω..!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους