Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,618 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,266 μηνύματα σε 94,909 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 761 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 15:45, 10-04-09:

Χμμ..

Λύνω ασκήσεις.
Να φροντίζεις να σε θυμώνουν όταν έχεις εξεταστική.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 15:51, 10-04-09:

Αν έχω τη δυνατότητα πηγαίνω σε ένα παραθαλάσσιο μέρος, από Πειραιά, Ζέα, Πειραϊκή, ή Μ. Πεύκο, Ελευσίνα και συνήθως η θάλασσα επιδρά ηρεμιστικά επάνω μου και μου φτιάχνει τη διάθεση
Σε άλλη περίπτωση προσπαθώ να μην ξεσπάσω σε κάποιο άλλο άτομο και έχω τύψεις μετά, αλλά μπορεί να έχω πονοκέφαλο μέχρι το βράδυ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 17:15, 10-04-09:

Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά;
Μπαίνω στο νετ και απαντάω σε φόρουμ.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,458 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 18:01, 10-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Μπαίνω στο νετ και απαντάω σε φόρουμ.
Έτσι εξηγούνται λοιπόν τα....2.696 μηνύματα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,375 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 18:22, 10-04-09:

Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά;
..εντονα και ενιοτε και εκει που δεν πρεπει..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 18:27, 10-04-09:

τσι εξηγούνται λοιπόν τα....2.696 μηνύματα
Mπαααα, δεν θα το 'λεγα...

μονο τα 2690, αυτα που είναι πιο προσβλητικά.

Εναλλακτικά, σκαλίζω τις πετούνιες στην πισω αυλή.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicki
H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε στις 00:27, 12-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Να φροντίζεις να σε θυμώνουν όταν έχεις εξεταστική.
Δεν πιάνει τότε..

Βασικά, όχι, δεν είναι αυτό. Απλά, όταν έχω εξεταστική αποφεύγω πηγές νεύρων. Δε μου είναι και δύσκολο άλλωστε. Αλλά ίσως να είναι ένας καλός τρόπος να αρχίσω να λύνω καμιά άσκηση (με πρακτική χρησιμότητα) επιτέλους!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 11:47, 13-04-09:

χουχουλιαζω στο κρεβατακι μου , κουκουλωνομαι ολοκληρη με την κουβερτα κ κλαιω!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:06, 13-04-09:

Πλέον... πίνω ουίσκυ κι ακούω σκυλάδικα, έστω και μόνος μου! Πέφτω μετά ξερός για ύπνο και την επόμενη μέρα είμαι καλύτερα (συνήθως)

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,646 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:38, 14-04-09:

Κάνω καμιά εργασία για τη σχολή.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:41, 30-01-10:

Δεν ξεσπάω...συνήθως!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rea

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rea
H Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Rea έγραψε στις 22:26, 01-02-10:

Κάνω προπόνηση tkd ή παίζω πιάνο... Εντελώς αντίθετα αλλά τι να κάνουμε... Ή απλά βάζω μουσική και περιμένω να γίνω καλύτερα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

BYG123

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BYG123
Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O BYG123 έγραψε στις 23:58, 01-02-10:

Συνηθως επειδη ειμαι τριτη λυκειου και την μιση μερα δηλαδη οταν δν κοιμαμαι η ειμαι σπιτι ειμαι θολωμενος περνω να βιβλια και τα κοπαναω στους τοιχους η βαραω καμια την ντουλαπα ειναι και τεραστια χαμπαρι δεν παιρνει αλλεσ εποχες επερνα το μηχανακι και εκανα καμια ωρα βολτα και γυρνουσα σπιτι και ειμουν ενταξει αλλα δεν συμφερε καιει πολυ βενζινη το ατιμο.

Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lost_Prophet
Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε στις 23:03, 02-02-10:

Θέλω να τα σπάσω όλα!!! Αλλά τελικώς κρατιέμαι.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:29, 04-02-10:

Μαλλον σε ανθρωπους. Τους προσβαλω και τους θιγω χωρις να φταινε =/ [φιλοι, αδερφια, γονεις]
Αλλες φορες απλα τα κραταω μεσα μου και ξεσπαω μια και καλη αλλη μερα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 01:38, 08-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Μαλλον σε ανθρωπους. Τους προσβαλω και τους θιγω χωρις να φταινε =/ [φιλοι, αδερφια, γονεις]
Αλλες φορες απλα τα κραταω μεσα μου και ξεσπαω μια και καλη αλλη μερα.
μια απο τα ιδια,ξεσπαω στους δικους μου
χωρις να φταινε αλλα παντα δεχνουν κατανοηση

Παράθεση

iwannak (Ιωαννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iwannak
H Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H iwannak ta aprosmena einai panta ta kalitera..;) έγραψε στις 15:19, 08-02-10:

προσπαθω να μν εκραγω αλλα καποιες φορεσ δεν γινεται οποτε σπαω πραγματα βριζω κ φοναζω...κ ηρεμω..

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 16:10, 17-06-10:

λοιπον εγω πεταω συνεχεια κακιες προς ολους, ακουω μουσικη μπας και μου περασουν τα νευρα-αλλα συνηθως δεν πιανει- η παω μια βολτα μονη μου και καπνιζω.
εσεις τι κανετε?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 16:40, 17-06-10:

Βρίζω στα αγγλικά και διοχετεύω όλο το θυμό μου εκεί! Μετά χρησιμοποιώ την θαλπωρή του μαξιλαρακίου μου και ξυπνάω φρέσκια φρέσκια με πολύ καλή διάθεση!!!
Πάντως έχω σκληραγωγηθεί ιδιαίτερα!! Τώρα χρειάζεται να καταβάλει κάποιος προσπάθεια για να με νευριάσει!! Η μαμά μου είναι περήφανη για εμένα..

Παράθεση

tulip (philippa)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη tulip
H philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H tulip stercus fit έγραψε στις 17:11, 17-06-10:

Κλαίω με τα μούτρα στο μαξιλάρι

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 17:18, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από tulip
Κλαίω με τα μούτρα στο μαξιλάρι
Ναι και αυτό πιάνει.. Αλλά δεν έκανες κάτι εσύ για να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε μία τόσο ψυχοφθόρα διαδικασία όσο το κλάμα..

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 17:23, 17-06-10:

ακουω μουσικη και ζωγραφιζω βλακειες...συνηθως απ'τα πολλα νευρα καταληγω να σκιζω τα χαρτια...

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 17:28, 17-06-10:

Ελπίζω να τα ανακυκλώνεις.. Δεν είμαστε για σπατάλες φυσικών πόρων τέτοιες περιόδους..

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 17:39, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Ελπίζω να τα ανακυκλώνεις.. Δεν είμαστε για σπατάλες φυσικών πόρων τέτοιες περιόδους..
ε ναι...εγω ειμαι ατομο με οικολογικη συνοιδηση.τι φταινε τα καημενα τα δεντρακια(και να πεις οτι δεν νευριαζω συχνα...ψεματα θα ειναι)

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 17:44, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
ε ναι...εγω ειμαι ατομο με οικολογικη συνοιδηση.τι φταινε τα καημενα τα δεντρακια(και να πεις οτι δεν νευριαζω συχνα...ψεματα θα ειναι)
Τουλάχιστον εσύ μπορείς να ανακυκλώσεις!!! Εδώ που μένω δεν υπάρχει καθόλου οικολογική συνείδηση....

Παράθεση

EYA.16

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη EYA.16
H EYA.16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H EYA.16 έγραψε στις 17:44, 17-06-10:

εγω παλι αρχιζω να τακτοποιω το δωματιο μου,τα συρταρια,τα παντα!!!Ετσι εκτωνονομαι.Ακουω μουσικη ή χορευω....
Αλλα συνηθως ηρεμω αν συμμαζεψω.Παραξενιες βλεπετε.......

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 17:58, 17-06-10:

χαχα πλάκα έχει.. Μόλις χθές είχα τόσα νεύρα που άνετα σκότωνα άνθρωπο... Το μόνο πράγμα που κάνω όταν έχω νεύρα είναι να ξεσπάω σε όλους... Σε όσους ακόμα απλά πάνε να μου μιλήσουνε... Πραγματικά είμαι εκτός ελένχου όταν έχω νεύρα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 18:04, 17-06-10:

έχω ένα σάκο σπίτι μου... και του αλλάζω τα φώτα και τις ασφάλειες μαζί....
είναι ο καλύτερος τρόπος, για τα νευρικά αγόρια....
δοκιμάστε το και πείτε μου....

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 18:16, 17-06-10:

Συνήθως ξεσπάω και γω σε άλλους. Αρχίζω τις ειρωνίες, τις κακίες και ούτε που με νοιάζει τι θα πει ο άλλος (τι καλή)
Επίσης χωρίς να υπάρχει κάποιος λόγος για τα νεύρα, ο κόσμος να χαλάσει, θα βρω έναν άκυρο λόγο και θα το κάνω φύλο και φτερό, θα σου σπάσω και τα δικά σου νεύρα και είμαι οκ.
Γενικά είμαι πολύ νευρική.

Επίσης όταν έχω νεύρα, επειδή δεν έχω τι να κάνω - μερικές φορές - ανοίγω το ψυγείο και τρώω χωρίς να πεινάω.

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 18:18, 17-06-10:

Συνήθως ξεσπάω και γω σε άλλους. Αρχίζω τις ειρωνίες, τις κακίες και ούτε που με νοιάζει τι θα πει ο άλλος (τι καλή)
Επίσης χωρίς να υπάρχει κάποιος λόγος για τα νεύρα, ο κόσμος να χαλάσει, θα βρω έναν άκυρο λόγο και θα το κάνω φύλο και φτερό, θα σου σπάσω και τα δικά σου νεύρα και είμαι οκ.

Επίσης όταν έχω νεύρα, επειδή δεν έχω τι να κάνω - μερικές φορές - ανοίγω το ψυγείο και τρώω χωρίς να πεινάω.
αγόρασε σάκο και θα δεις ότι είναι η καλύτερη αποθεραπεία για τα νεύρα..., δεν παίρνεις και κιλά, αντίθετα τα χάνεις....

Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 18:33, 17-06-10:

Πολύ σπάνια νευριάζω,αλλα είναι καποιες φορές, σαν να μου γυρίζουν τα μυαλά!Δηλαδή,μπορεί να συμβεί το πιο τραγικό γεγονός και να το παρω ψύχραιμα και μπορεί να με ενοχλεί μια μύγα ,τόσο ...ωστε να θέλω να την ξεκοιλίασω!

Πάντως αν καμια φορά εχω,πάω και φωνάζω με ολη μου τη δύναμη σε άψυχα αντικείμενα.Οπως πχ σε δέντρα,αυτοκίνητα κλπ...

Παράθεση

tulip (philippa)

Αποκλεισμένος χρήστης

H philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H tulip stercus fit έγραψε στις 19:32, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Ναι και αυτό πιάνει.. Αλλά δεν έκανες κάτι εσύ για να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε μία τόσο ψυχοφθόρα διαδικασία όσο το κλάμα..
Όχι, αλλά όταν σπάζομαι μου έρχονται όλη η τσαντίλα και οι στεναχώριες μαζί, κι έτσι ουσιαστικά αυτό το κάνω για ένα mix λόγων.
Τη στιγμή δηλαδή που ξεχειλίζει το ποτήρι.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tulip : 17-06-10 στις 19:32. Αιτία: κάτι ξέχασα
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 19:59, 17-06-10:

Εγώ όταν έχω νεύρα κλείνομαι κάπου μόνη μου και ξεσπάω σε αντικείμενα ή αν έχω πάρα πάρα πολύ μεγάλη τσατίλα κλαίω κιόλας (και εγώ)... γενικά δεν θέλω να μιλάω σε κανέναν....γιατί δεν θέλω να τους πρήζω ή να τους πω πράγματα για τα οποία μετά θα μετανοιώσω.....λίγο κακό μάλλον αυτό εεε;;

Παράθεση

tulip (philippa)

Αποκλεισμένος χρήστης

H tulip stercus fit έγραψε στις 22:02, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από elena666
Εγώ όταν έχω νεύρα κλείνομαι κάπου μόνη μου και ξεσπάω σε αντικείμενα ή αν έχω πάρα πάρα πολύ μεγάλη τσατίλα κλαίω κιόλας (και εγώ)... γενικά δεν θέλω να μιλάω σε κανέναν....γιατί δεν θέλω να τους πρήζω ή να τους πω πράγματα για τα οποία μετά θα μετανοιώσω.....λίγο κακό μάλλον αυτό εεε;;
Το βρίσκεις κακό να κλαις? Δεν υπάρχει περίπτωση να βλέπει κανείς το κλάμα ως έναν τρόπο εξουθένωσης των συναισθημάτων? Εγώ μετά το κλάμα είμαι τελείως καλά. (ανώμαλο, ε?)

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 22:13, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από tulip
Το βρίσκεις κακό να κλαις? Δεν υπάρχει περίπτωση να βλέπει κανείς το κλάμα ως έναν τρόπο εξουθένωσης των συναισθημάτων? Εγώ μετά το κλάμα είμαι τελείως καλά. (ανώμαλο, ε?)
όχι δεν το βρήσκω κακό να κλαις.... και εγώ μετά το κλάμα νιώθω πολύ καλύτερα και πιστεύω ότι όντως βοηθάει.... κακό εννοούσα ότι δεν ξεσπάω σε άλλους και ότι τα πνίγω μέσα μου...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:34, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από elena666
όχι δεν το βρήσκω κακό να κλαις.... και εγώ μετά το κλάμα νιώθω πολύ καλύτερα και πιστεύω ότι όντως βοηθάει.... κακό εννοούσα ότι δεν ξεσπάω σε άλλους και ότι τα πνίγω μέσα μου...
Ε και οι άλλοι δεν είναι υποχρεωμένοι να ανέχονται τα νεύρα μας για να ξεσπάμε πάνω τους...

Προσωπικά, τα τελευταία χρόνια έχω αλλάξει. Αρχικά, νευρίαζα και εγώ τους άλλους με το να ξεσπάω πάνω τους αλλά πλέον προτιμώ να μείνω μόνη μου, να κλάψω και μετά μου περνάει.
Έτσι, και εγώ ηρεμώ και δεν δημιουργώ εντάσεις.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:09, 17-06-10:

τρολάρω

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,458 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 23:20, 17-06-10:

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας ;
Μου 'ρχεται να ρίξω φάπες στα trolls!
Eναλλακτικά, απενεργοποιώ το PSM και λιώνω τα λαστιχα!!

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 18-06-10 στις 00:01.
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 00:19, 18-06-10:

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

αναλόγως την ένταση.

Στο χαμηλής έντασης θυμό λέω ατάκες τύπου "τι μαλάκ@ς-ω", "δε γαμιέτ@ι" κτλ κτλ και το προσπερνώ

Στο μέτριας έντασης θυμό φωνάζω σε αυτόν που μου φταίει ή στο καταραμένο σύστημα που μου έδωσε στα νευρα

Στον υψηλής έντασης θυμό αρχίζω να βρίζω τα θεία τη μάνα τους το πατέρα τους τον παππού τους και την γιαγιά τους

Στον συνηθισμένο μου καθημερινό θυμό κάνω όλα τα παραπάνω σπάω ποτήρια, ανεβοκατεβαίνω τις σκάλες χωρίς λόγο, καλούν την αστυνομία για παράπονα με τρέχουν στο τμήμα τους λέω ότι δεν θα το ξανακάνω και ξανά από την αρχή μετά.

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 01:16, 18-06-10:

και φω το κανω αυτο πολυ συχνα

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 01:39, 18-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από kate! =]
λοιπον εγω πεταω συνεχεια κακιες προς ολους, ακουω μουσικη μπας και μου περασουν τα νευρα-αλλα συνηθως δεν πιανει- η παω μια βολτα μονη μου και καπνιζω.
εσεις τι κανετε?

συμπτωματικά..., τώρα τελευταία, είχα κάποιες σκέψεις, γύρω από αυτό το θέμα....
αρκετά καλό θέμα....
αλλά καλύτερα να το κόψεις το κάπνισμα..., τώρα που είναι εύκολο....

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:42, 18-06-10:

Πρήζω κάποιον καλό φίλο για ο,τι μου έτυχε. Αν έχω πολλά νεύρα, πρήζω πολλούς καλούς φίλους.

Να ναι καλά οι καημένοι που με αντέχουν, I love 'em

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 01:44, 18-06-10:

πίνω χαμομήλι....

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 08:45, 18-06-10:

Πίνω ξύδι.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:07, 18-06-10:

Ειμαι απροβλεπτη στις αντιδρασεις μου...
Μπορει να τα χωσω ευθεως & αγριως ειτε εμμεσως πλην ομως σαφως, υπαρχει περιπτωση απλα να απομονωθω και ενιοτε οταν τα νευρα συνοδευονται απο στενοχωρια να γινουν τα ματια μου διπλα και κατακοκκινα απο το κλαμα.

Παράθεση

zouzouna21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη zouzouna21
H zouzouna21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H zouzouna21 έγραψε στις 12:28, 18-06-10:

τρώω σοκολάτες

Παράθεση

dimimtri

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimimtri
Ο dimimtri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O dimimtri NEVER,NEVER,NEVER GIVE UP έγραψε στις 11:35, 21-06-10:

Εγώ κάνω σχεδόν όλα τα παραπάνω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 21-06-10 στις 12:37. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,830 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 12:00, 21-06-10:

...ή μαλλώνω ή ...προσεύχομαι ποικιλοτρόπως!

Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_farm
H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 270 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε στις 12:10, 21-06-10:

Θα βρισω θα κοπανισω κανενα αντικειμενο και στα πολυ δυσκολα ανοιγω φυλλο για πιτες και μην γελατε ειναι φοβερη εκτονωση αυτο και το να κανεις σεχ επισης ειδικα αν σε εχει νευριασει εκεινος.......................

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,830 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 12:19, 21-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από katerina_farm
.. ειναι φοβερη εκτονωση .. και το να κανεις σεχ επισης ειδικα αν σε εχει νευριασει εκεινος.......................
: με ποιον; με εκείνον ή με άλλον;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους