Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,038 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,252 μηνύματα σε 92,139 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 578 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_farm
H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε στις 12:26, 21-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Νωεύς
: με ποιον; με εκείνον ή με άλλον;
Mε εκεινον εννωειτε αλλιως δεν θα ηταν εκτονωση αλλα ηλιθια αντιδραση και χαζη εκδικηση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,830 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 12:28, 21-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από katerina_farm
Mε εκεινον εννωειτε αλλιως δεν θα ηταν εκτονωση αλλα ηλιθια αντιδραση και χαζη εκδικηση
Αα...είπα κι εγώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Diana Fire (Τίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Diana Fire
H Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H Diana Fire έγραψε στις 12:44, 21-06-10:

Bαζω τη μουσικη στο τερμα και χορευω,ξεσπαω σε ατομα που δεν φταινε και βριζω,κανω το δωματιο μου ανω-κατω,σπαω πραγματα και μετα ηρεμω!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tulip (philippa)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη tulip
H philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H tulip stercus fit έγραψε στις 13:19, 21-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από elena666
όχι δεν το βρήσκω κακό να κλαις.... και εγώ μετά το κλάμα νιώθω πολύ καλύτερα και πιστεύω ότι όντως βοηθάει.... κακό εννοούσα ότι δεν ξεσπάω σε άλλους και ότι τα πνίγω μέσα μου...
Βασικά αρκεί να ξεσπάσεις κάπου, δεν είναι ανάγκη να 'ναι άνθρωπος, μπορεί να είναι και το μαξιλάρι σου.

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 13:51, 21-06-10:

Όταν έχω τα νεύρα μου κάθομαι στον υπολογιστή μέχρι να μου περάσει.

Παράθεση

apaleytos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη apaleytos
Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O apaleytos έγραψε στις 19:01, 21-06-10:

Πάω για τρέξιμο.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 19:27, 21-06-10:

Βρίζω. Όσο βρίσιμο δεν ρίχνω καθημερινά, το ρίχνω όποτε έχω νεύρα.. :O

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 19:51, 22-06-10:

κλοτσαω τον τοιχο

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 218 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 15:26, 23-06-10:

ακουω το "so fuck you anyway" βλεποντας παραλληλα το βιντεακι του sweeney todd...ευχομενη να ημουν στη θεση του
για οσους επιθυμουν να ακολουθησουν την τακτικη μου αυτο ειναι το πολυποθητο βιντεο--> http://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaYMg

Παράθεση

Vagelis_K

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vagelis_K
Ο Vagelis_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Vagelis_K έγραψε στις 15:33, 23-06-10:

Βλέπω Southpark (αλήθεια πιάνει)...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,058 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 15:39, 23-06-10:

Παλιά δεν με έπιανε τόσο πολύ...Αλλά από τις αρχές της Γ. πωπω άλλος άνθρωπος...Παίρνω μαξιλάρι και χτυπάω τη ντουλάπα, βάζω καμιά μεταλιά έτσι γερή. Φυσικά όλα μου φταίνε αλλά παιρνάει σύντομα, δεν έχω παράπονο... :/
Με πιάνει ημικρανία μετά από τη πίεση, και ησυχάζω.

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 218 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 15:44, 23-06-10:

χαχα ΛΟΛ και εγω το κανω και αυτο μερικες φορες..αρκει να μην ειναι οι γονεις στο σπιτι..crandle of filth,arch enemy,kreator .... και αντε γειαααα..

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 19:17, 23-06-10:

Βάζω δυνατά την μουσική, κλαίω, δεν μιλάω.... (όχι όλα μαζί )

Παράθεση

eva.p

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eva.p
H eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H eva.p έγραψε στις 19:47, 23-06-10:

Ότι και αν μου συμβαίνει προτιμώ να το κρατάω μέσα μου, και όταν δεν αντέχω άλλο ξεσπάω σε όποιον βρεθεί μπροστά μου…
Δεν ξέρω βέβαια αν είναι σωστό.

Παράθεση

apaleytos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη apaleytos
Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O apaleytos έγραψε στις 20:00, 23-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από eva.p
Ότι και αν μου συμβαίνει προτιμώ να το κρατάω μέσα μου, και όταν δεν αντέχω άλλο ξεσπάω σε όποιον βρεθεί μπροστά μου…
Δεν ξέρω βέβαια αν είναι σωστό.
Δεν είναι σωστό καλή μου αλλά είσαι μικρούλα ακόμη (στην ηλικία και μόνο αναφέρομαι ).
Δεν είναι σωστό κυρίως για σένα και ύστερα για τους άλλους.
Αυτά που κρατάς μέσα σου θα τα βρεις μπροστά σου κάποια στιγμή. Είναι το μόνο σίγουρο.
(είναι σαν την θάλασσα που ξεβράζει και ξαναμαζεύει τα σκουπίδια της συνεχώς)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 22:35, 23-06-10:

όταν ο θυμός εξαρτάται από κάποιον, τον κοιτάω απλά, για λίγο και τον αφήνω να ξανασκεφτεί τί είπε....
όταν είμαι μόνος μου, μια μπουνιά ή μια κλωτσιά, είναι πιθανό ενδεχόμενο....

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,832 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 14:57, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Kate-Bender
ακουω το "so fuck you anyway" βλεποντας παραλληλα το βιντεακι του sweeney todd...ευχομενη να ημουν στη θεση του
για οσους επιθυμουν να ακολουθησουν την τακτικη μου αυτο ειναι το πολυποθητο βιντεο--> http://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaYMg
Πώ ρε ναι.
Το fuck you από Archive.
Kάθε φορά που έχω νεύρα το ακούω κι εγώ.

Γενικά τρελά ξεσπάσματα θυμού δεν έχω συχνά,αλλά όταν τύχει και βγώ πραγματικά εκτός ευατού δεν με σώζουν ούτε οι Cradle of Filth.

Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cherie
H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε στις 15:06, 24-06-10:

Τηλεφωνώ στην αδερφή μου.. Να ναι καλά το what's up με τα 1500

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 15:16, 24-06-10:

Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,588 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 15:46, 24-06-10:

Ωχ.. Τι κάνω όταν νευριάζω. Παλιότερα έβριζα. Τώρα μπορεί και να συγκρατηθώ, αλλά αν δεν τα καταφέρω πάλι βρίζω. Το "άντε γ...." είναι το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό και στο στόμα όταν έχω νεύρα.

Παράθεση

ΡΗΝΟΥΛΑ (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΡΗΝΟΥΛΑ
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H ΡΗΝΟΥΛΑ έγραψε στις 00:03, 03-07-10:

εγω ακουω μουσικη και περιμενω να μου περασει ο θυμος, αλλιως λεω στον αλλον να παει στο καλο και να με αφησει ησυχη.

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 00:31, 03-07-10:

κλείνω τον γενικό....

Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chimera
H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε στις 02:22, 03-07-10:

Κλαίω σνιφ-σνιφ . Όχι πολύ ώριμο για να είμαι ειλικρινής :p...

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 07:14, 03-07-10:

Καθαρίζω το σπίτι. Ξανά, και ξανά…

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 08:56, 03-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana

Δοκιμασε να γραφεις στο φορουμ :ρ

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 00:10, 04-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Δοκιμασε να γραφεις στο φορουμ :ρ
Πολύ φοβάμαι ότι κάτι τέτοιο θα αυξήσει τα νεύρα της

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaplamas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kaplamas
Ο kaplamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O kaplamas έγραψε στις 19:59, 05-07-10:

Ακούω Slayer.

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 00:43, 06-07-10:

καταστρεφω οτι βρω μποστα μου σε γενικες γραμμες...
ριχνω στο πατωμα οτι κανει θορυβο...
και μαξιλαρια στον τοιχο...

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 10:02, 07-07-10:

πιάνω τον μικρό και λατρεμένο μου αδερφούλη.. --α σήμερα έχει και γενέθλια ο σκατούλης, να τον χαίρομαι
αν λείπει ο αδερφούλης, το ρίχνω στο σκοινάκι, δεν υπάρχει άλλη λύση!

Παράθεση

arte (Άρτεμη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη arte
H Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H arte http://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaY έγραψε στις 12:26, 01-08-10:

ξεσπαω και δεν μπορει να με συγκρατισει κανεις...Πεταγωντε σπιθες απο τα ματια μου και εκεινη την ωρα τα αραδιαζω ολα...βεβαια αυτο δεν ειναι καλο και πρεπει αργοτερα να υποστω τις συνεπειες...Αλλα εμενα για να με νευριασει καποιος πρεπει να μου εχει κανει κατι πολυ κακο...Π.χ να με κοροιδεψει ή να μην μου μιλαει και να μην μου εξηγει τον λογο για τον οποιο δεν μου μιλαει...Για να νευριασω εγω ομως που ειμαι Βουδας..1-2 φορες εχω νευριασει τοσο πολυ που εκλαιγα..Ναι το ξερω...ειμαι ελεος...Τελευταια εχουν συμβει καποια πραγματα και τα παιρνω ευκολα ... Αλλα που θα παει θα ηρεμισω...Λεω να κανω ΒΕΛΟΝΙΣΜΟ...χαχαχ

Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη αορ
Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε στις 12:32, 01-08-10:

Εγω ανοιγω counter strike βαζω στα bots το ονομα αυτουνου που με τσιτωσε και τον κανω σουρωτήρι..!

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 13:05, 01-08-10:

Γενικά είμαι πολύ πράος, αλλά σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις έχω ξεσπάσει σε βαθμό τρέλας.
Πάντως παρ' όλο που συγκρατούμαι και δεν ξεσπάω εύκολα, έχω μέχρι το βράδυ πονοκέφαλο !

Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 13:08, 01-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από LiViNGtheLiFE
καταστρεφω οτι βρω μποστα μου σε γενικες γραμμες...
ριχνω στο πατωμα οτι κανει θορυβο...
και μαξιλαρια στον τοιχο...
ακριβώς αυτό κάνω και εγώ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:02, 01-08-10:

νομιζω οτι πιο συχνα οι γυναικες ριχνουν πραγματα,σπανε κλπ..(παραλιγο την εχουν γλιτωσει εφταψυχα κινητα απο τις γυναικες του σπιτιου,σε καυγαδες.. )
εγω απλα φωναζω το πολυ πολυ..

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 14:27, 01-08-10:

Τίποτα συγκεκριμένο. Απλώς αποφεύγω τις συναντήσεις με πολύ κόσμο για να μη δημιουργηθεί ένταση. Περιμένω να μου περάσουν, αν όμως κάνει το λάθος κανείς να με εκνευρίσει περισσότερο εισπράττει τη μέγιστη δυνατή ειρωνεία.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 16:17, 01-08-10:

μολις τα ειχα τωρα επειδη εχω πολλη υπομονη ως γνωστον μη με φερεις στο οριο μου.. ε πριν λιγο εφτασα στο οριο μου και αυτος που με εφερε τα ακουσε λιγα και καλα, εφαγε και ενα κλεισιμο του τηλεφωνου στη μουρη, εγραψα ενα κατεβατο στη φιλη μου και αυτο ηταν..
το χειροτερο μου ειναι να παιζεις με τη νοημοσυνη και τα νευρα μου.. ειναι μοιραιο λαθος αυτο αν το κανεις..

Παράθεση

hiphopjunkie (Γιωργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη hiphopjunkie
Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O hiphopjunkie έγραψε στις 16:19, 01-08-10:

αναβω τσιγαρο και κοβω περα....

Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 55 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 16:29, 01-08-10:

Αυτό ακριβώς κάνει και η γυναίκα μου !!

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 18:49, 01-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Αυτό ακριβώς κάνει και η γυναίκα μου !!
καθαρίζει το σπίτι της ρουμάνας ;
:p

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 01-08-10 στις 19:17. Αιτία: ίσως μια μέρα νιώσει το λάθος και ρθει
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Konstans29185 (Ναντίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Konstans29185
H Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Konstans29185 σκέφτηκε και έγραψε στις 19:07, 01-08-10:

Κλαίω,χτυπιέμαι και φωνάζω(με πιάνει παλιμπαιδισμός ειδικά αν έχω νεύρα λόγω αδικίας)!Όλα αυτά βέβαια κάπου απομονωμένη γιατί τέτοιες στιγμές δεν τις μοιράζομαι.Δε μου φταίνε οι γύρω.Βέβαια εαν φταίνε..αυτό είναι άλλο θέμα!

Παράθεση

sokolatina_kat (Κατερινα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sokolatina_kat
H Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H sokolatina_kat έγραψε στις 19:18, 01-08-10:

Κανω βολτες πανω-κατω μες το σπιτι.Δεν μιλαω σε κανεναν.Καμια φορα βαζω και τα κλαματα......

Παράθεση

gdespina (deppy!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gdespina
H deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H gdespina 10 miLLioN TruEbiEs gET cRa2y! m2 -XD- έγραψε στις 19:27, 01-08-10:

βρίζω ό,τι να 'ναι
σκίζω χαρτιά
φωνάζω δυνατά
ακούω μουσική
χορεύω
παίζω counter strike ....για να ξεσπάσω!

βέβαια... όχι όλα μαζί!!
κάνω κάτι απ' αυτά..

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 20:45, 01-08-10:

Μιλάω απότομα σε όλους, είτε μου φταίνε είτε όχι (το καλό είναι ότι μετά καταλαβαίνω σε ποιον φώναξα άδικα και αρχίζω τις συγνώμες! :ρ) και βρίζω! Στο τσακίρ κέφι ρίχνω και ένα κλάμα, έτσι για ποικιλία!

Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 5,865 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 22:58, 01-08-10:

Xμ.. οταν εχω νευρα...
Ξαπλωνω μεχρι να μου περασουν!

α! και καπνιζω πολυ...

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,032 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 23:29, 01-08-10:

Διαβάζω κάποια από τις πρόσφατες συζητήσεις περί ομοφυλοφιλίας και διασκεδάζω με όσα γράφονται εκεί. Δοκιμάστε το, είναι το απόλυτο παυσίλυπον. Ορισμένοι είναι γνήσια ταλέντα

Παράθεση

zutmazut

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zutmazut
Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O zutmazut έγραψε στις 00:24, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Διαβάζω κάποια από τις πρόσφατες συζητήσεις περί ομοφυλοφιλίας και διασκεδάζω με όσα γράφονται εκεί. Δοκιμάστε το, είναι το απόλυτο παυσίλυπον. Ορισμένοι είναι γνήσια ταλέντα
Αυτά τα thread είναι καλά και ως υπνωτικά.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 06:31, 02-08-10:

Ξαπλωνω μεχρι να μου περασουν!

α! και καπνιζω πολυ...
μου θυμιζει κατι αυτο...
πρωτα ξαπλωνεις και μετα αναβεις τσιγαρο?

παντως η 'σωματικη επαφη" ειναι καλη λυση καμια φορα για τα νευρα..και για ανδρες και για γυναικες..

Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 5,865 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 08:25, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
μου θυμιζει κατι αυτο...
πρωτα ξαπλωνεις και μετα αναβεις τσιγαρο?

παντως η 'σωματικη επαφη" ειναι καλη λυση καμια φορα για τα νευρα..και για ανδρες και για γυναικες..
καπνιζω ξαπλωμενη!

η ''σωματικη επαφη'' ειναι μια καλη λυση φτανει να μην ειναι ο παρτενερ αυτος για τον οποιο εχεις νευρα.. θα εχει προβλημα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,544 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 10:56, 02-08-10:

κάποιες φορές δεν μιλάω απλώς.... και απομονώνομαι

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 17:07, 09-08-10:

Στο πολυ εντονο ,αμα ειμαι μονη, μου τραβαω λιγο τα μαλλια μου,βλεπω οτι ποναει,μετα παταω καμια τσιριδα και πεταω κανα βιβλιο.Αλλα,τις περισσοτερες φορες ειναι καποιος στο σπιτι οποτε αμα τυχει και μου μιλησει τα ακουει αγρια και μετα αρχιζω και δεν σταματαω.Τις προαλλες ειχα φτασει στο αμην και πεταξα με δυναμη μια βουρτσα η οποια πλεον ειναι μιση(αλλα νταξει αυτο ειναι τελειως σπανιο,μην τρομαξει κανεις).Μπορει ας πουμε να θελω να σπασω στο ξυλο την αδερφη μου και ξεκιναω απο τον αρχικο λογο και επειτα καταληγω και σε αλλα ασχετα που επισης με ενοχλουν.Αυτο που μου τη δινει ειναι οτι δεν μπορω να το ελεγξω ή να το σταματησω .Φευγει μονο του μετα απο λιγη ωρα . Το ξεσπασμα ,κυριως ,βοηθαει αλλα απο την αλλη δεν θελω να την πληρωνουν οι αλλοι καθε φορα που εγω θυμαμαι πως εχω νευρα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους