Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,177 εγγεγραμμένα μέλη και 3,091,037 μηνύματα σε 96,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 772 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Independent (Θωμάς Σπιτιέρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Independent
Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

O Independent My soul is in the sky έγραψε στις 01:44, 01-07-11:

Δεν θυμάμαι καν από πότε εχω να νευριάσω :/ Πάντως όταν νευριάζω κάθομαι σκέπτομαι την κατάσταση και ηρεμώ. Έχω σκοπό να μην νευριάζω για απλά πράγματα Ή μερικές φορές πηγαίνω για Κρίκετ

Αν τα εχω πάρει με ενα ατομο του την λέω συνέχεια :/ αυτά τα ανόδυνα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 01:51, 01-07-11:

• κλαίω
  • τσακώνομαι με οποιον βρω και βασικά ψάχνω αφορμή για καβγά :\
  • κλείνομαι στο δωμάτιό μου και δε θέλω να δω κανέναν
  • ακούω μουσική
  • γράφω, γεμίζω σελίδες ατελείωτες και μετά συνήθως τα καίω ή τα διαγράφω αν είναι στον υπολογιστή (κάποια τα κρατάω)
ανάλογα τα κέφια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 03:27, 01-07-11:

παιρνω ενα machine gun, βγαινω στο μπαλκονι και αρχιζω.....ε ενας, δυο, τρεις...πα στο διαλο στους 50 εχω ηρεμησει συνηθως ...

εχμ δε ξερω, συνηθως σκεφτομαι αυτο που με εκνευριζει, οσο το εξαντλω στη σκεψη τοσο μου περναει....δν ξεσπαω δλδ...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 04:52, 01-07-11:

στα νευράκια
μετρώ ανεμόμυλους
(και πάντα βγαίνουν λιγότεροι από τους δον κιχώτες)
επαληθεύοντας τον φόρμπατ

κι ησυχάζω μέσα από την εφηβική ανάγνωση
της πρώτης φράσης από την πρώτη ελεγεία
του Ντουίνο του Ρίλκε:
"Ποιός θα μ' άκουγε αν κραύγαζα απ' των αγγέλων
τα Τάγματα
"...

Μάλλον εγώ κι ο πού&*#*τσος μου...

Θα έτρωγα λίγο παγωτό φράουλα
και βουρ για ύπνο.

Αλλά για κάτσε, και τώρα νεύρα έχω.

(σλουρπ χρμφαουμπακ)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eumorfia95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eumorfia95
H eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H eumorfia95 έγραψε στις 10:36, 03-07-11:

Δεν κανω τιποτα, απλα σκεφτομαι τον λογο για τον οποιο νευριασα
και στεναχωριεμαι που δεν μπορεσα να αντιδρασω αλλιως!

Παράθεση

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ95
Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε στις 11:36, 03-07-11:

Σπάνια νευριάζω αλλά αν νευριάσω τους γράφω όλους (όλους όμως)
Κάνω και το αντίθετο από αυτά που με λένε, αν και όταν με συμφέρει!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 03-07-11 στις 12:21. Αιτία: πεζοποίηση
Παράθεση

gaga.boy (kwn/nos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gaga.boy
Ο kwn/nos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O gaga.boy έγραψε στις 11:38, 03-07-11:

ακουω μουσικη(συνηθως gaga)

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 13:23, 03-07-11:

αν ειναι καποιος μπροστα μου τον βριζω και χωρις να φταιει....οταν θελω να ηρεμησω και ειμαι μονη βαζω οτι πιο βαρυ μεταλ εχω υποψην μου 'η πανκ και χτυπιεμαι!!!!!!!!!!!

Παράθεση

galla

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη galla
Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O galla έγραψε στις 14:19, 03-07-11:

Γραφω εδω,δεν απορω που δεν καταλαβαινουν τι εχω γραψει! Αλλα πιστεψτε με ηρεμεις!

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 00:43, 07-07-11:

αναλόγως, αν έχω νεύρα με τους γονείς μου και αυτοί βρίσκονται στο σαλόνι και μιλάνε για μένα δυνατά, τότε κλείνω με δύναμη την πόρτα φωνάζοντας συγχρόνως ένα "άστο διάολο γαμώτο σας βαρέθηκα" και βάζω τέρμα την μουσική ξαπλώνοντας στο κρεβάτι. Τότε μετράω μέχρι το 3 ξέροντας ότι θα έρθει ο μπαμπάς μου να μου πει "εσύ την πλήρωσες την πόρτα; μη σε ξανακούσω να την βαρέσεις!". Ε, και κάπου ανάμεσα στις φωνές και τις κακολογίες, λήγει το θέμα.
Τώρα που το σκέπτομαι, επαναλαμβάνομαι και δε μ'αρέσει....
Αν πάλι τα έχω με τον εαυτό μου, τότε βαράω ντουλάπες, , κρεβάτι, το πουφ μου, τον τοίχο, πετάω βιβλία και παλιά είχα σπάει με αυτόν τον τρόπο τα κινητά μου και μια ρακέτα που μόλις την είχα αγοράσει.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:19, 07-07-11:

Εκείνη τη στιγμή ακριβώς κάνω κάτι να ξεχαστώ, εντελώς να ξεχαστώ όμως, ακούω μουσική, διαβάζω, γράφω, βλέπω μια εκπομπή και αποφεύγω να επικοινωνώ με τον κόσμο. Επειτα αφού τα νεύρα και η νευρικότητα περάσουν, ξαναφέρνω -έστω με το ζόρι καμμιά φορά- την αιτία που μου προκαλεσε τα νεύρα, το ερμηνευω, αν χρειαστεί το συζητάω κλπκλπ μέχρι να το σκέφτομαι και πλέον να μη με θυμώνει

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
αν ειναι καποιος μπροστα μου τον βριζω και χωρις να φταιει...
Αρχική Δημοσίευση από theRunawayDreamer
κλείνω με δύναμη την πόρτα φωνάζοντας συγχρόνως ένα "άστο διάολο γαμώτο σας βαρέθηκα"
βαράω ντουλάπες, , κρεβάτι, το πουφ μου, τον τοίχο, πετάω βιβλία και παλιά είχα σπάει με αυτόν τον τρόπο τα κινητά μου και μια ρακέτα που μόλις την είχα αγοράσει.
Κάτι τέτοιες αντιδράσεις κορίτσια πρέπει σιγα σιγά να μάθετε να τις κοντρολάρετε...
Φιλικά το λέω

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 01:25, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από eumorfia95
Δεν κανω τιποτα, απλα σκεφτομαι τον λογο για τον οποιο νευριασα
και στεναχωριεμαι που δεν μπορεσα να αντιδρασω αλλιως!
^ το ιδιο...χωρις να στεναχωριεμαι

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 10:19, 07-07-11:

Γυμναστική,lol.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 11:05, 07-07-11:

εάν ήμουν σαν και σένα θα ήμουν ο επόμενος Σβαρτζενεγκερ. Λ ο Λ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 12:41, 07-07-11:

Με βοηθάει
Όχι κάτι χαλαρό, έχω μια κασέτα με χορό έντονο και τέτοια και εκτονώνομαι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 15:54, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κάτι τέτοιες αντιδράσεις κορίτσια πρέπει σιγα σιγά να μάθετε να τις κοντρολάρετε...
Φιλικά το λέω
εγω προσωπικα θεωρω πως εχω κανει φοβερες προοδους σε θεματα διαχειρισης θυμου...ειμαι και ημουν πολυ νευρικια...παλιοτερα τα επερνα με το παραμικρο πχ γιατι μετακινησες το ποτηρι...εμαθα λοιπον να μην δινω σημασια...πλεον θα νευριασω πολυ εντονα σπανια...βεβαια συχνα νευριαζω για μικρα θεματακια αλλα σε σημειο που μπορει να σου πω κατι και να νομιζεις οτι κανω πλακα(βοηθαει να λες αστειες ατακες πχ "θα σου ριξω καμια και θα πας απο 'κει που ρθες"...γελαει ο αλλος γελας κι εσυ) και μετα θα ξεχαστει στο δευτερολεπτο...αν νευριασω ομως πολυ θα πρεπει να κρυφτουν οσοι ειναι γυρω μου!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:19, 07-07-11:

Πλέον όλος μου ο θυμός βγαίνει σαν λύπη και την περισσότερη την κρατάω μέσα μου.

...και είναι ώρες που πραγματικά και κυριολεκτικά με πνίγει το ρημάδι το δίκιο.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chiyo
H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε στις 11:06, 22-07-11:

ακούω μουσική τέρμα ή κλαίω στο μπάνιο ή βαράω/παίζω πιάνο....αναλόγως

Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chiyo
H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε στις 11:10, 22-07-11:

είπαμε τέρμα μουσική, κλαίω πολύ και παιζω/ βαράω το πιάνο...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chiyo : 22-07-11 στις 11:10. Αιτία: μια λέξη
Παράθεση

mariagezz (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariagezz
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H mariagezz έγραψε στις 12:10, 22-07-11:

λέω κακίες, κλαίω,ακούω μουσική, ξεσπάω σε λάθος ανθρώπους.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 12:24, 22-07-11:

Τα κραταω μεσα μου (ετσι εχω συνηθισει απο μικρος)

Αν και εχω ακουσει οτι δεν ειναι καλο αυτο,πρεπει να ξεσπας καπου (αυξανετε η πιθανοτητα για εγκεφαλικο)

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,033 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 21:15, 23-07-11:

Τα κραταω μεσα μου και οταν φτασω στο αμην ξεσπαω στο αγορι μου

Παράθεση

bettina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη bettina
H bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H bettina έγραψε στις 21:36, 23-07-11:

Δυστυχώς , τα κρατάω μέσα μου αν και είμαι αρκετά οξύθυμη, έχω κάνει πολλές ασκήσεις ψυχραιμίας..Αν φτάσω τώρα στο αμήν, θέλω να περπατάω με τις ώρες....

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,497 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 22:45, 23-07-11:

βρίζω,βαζω στο τερμα και ακουω μουσικη,τρεχω στο διαδορμο,παιζω μπασκετ

αλλα -δυστυχώς- πλέον στην πληθώρα των περιπτωσεων

τα κραταω μεσα μου....

Παράθεση

somebody

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη somebody
H somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H somebody έγραψε στις 00:42, 24-07-11:

Βαζω νταπστεπιες, ουρλιαζω, κατεβαζω χριστοπαναγιες, βριζω(στην καλυτερη) αυτον που μου φταιξε-ή κι αυτον που δε μου φταιξε-και κανω το ενα τσιγαρο μετα το αλλο. Και κλαμα αμα λαχει, να ξεδωσουμε. Μετα ηρεμω, τις περισσοτερες φορες.

Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη λιλ αιθεροβάμων
H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε στις 01:17, 24-07-11:

παω μια βολτα, ακουω μουσικη στο mp3 και κλαιω.. Πραγματικα ομως το κλαμα με χαλαρωνει απιστευτα..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κώτσιος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κώτσιος
Ο Κώτσιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Κώτσιος έγραψε στις 21:18, 29-07-11:

Οταν εχω τα νευρα μου ή θα πιασω το τηλεκοντρολ και θα το σπασω ή θα ερχομαι βολτες περα δωθε με αποτελεσμα να σπασω επισης τα νευρα οποιου βρισκεται στο χωρο, βριζω λιγο για να ξεθυμανω και στην τελικη των περιπτωσεων καβαλαω το ποδηλατο και κοβω βολτες

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 20:28, 27-08-11:

Κλαιωω...
και σε επομενο σταδιο βαζω τερμα την μουσικη...

Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 11:53, 31-08-11:

μουσικη...καμια βολτα με ποδηλατο ή μιλαω μ φιλο κλτ...

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 13:06, 31-08-11:

Κλείνομαι στο δωμάτιο μου κλαίω και δίνω μπουνιές στο μαξιλάρι μου

Παράθεση

spakon (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spakon
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O spakon έγραψε στις 16:40, 05-09-11:

Bρίζω άψυχα αντικείμενα και ενίοτε τον κούνελο ή το σκιουράκι μου...

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 23:06, 06-09-11:

εγω οταν εχω νευρα προσπαθω απελπισμενα και με πολυ κοπο να απομονωθω...δηλ:
1)να μην μπω στο ιντερνετ
2)να μην στειλω μνμ ή τηλεφωνησω ή απαντησω σε τηλεφωνημα των φιλων μου
3) να μην δω την οικογενεια μου
4)να μην κανονισω να βγω βολτα εκεινη την μερα με κανενα
διοτι δεν θελω να ξεσπασω σε κανεναν και να πω κατι που θα το μετανιωσω ή δεν θα το εχω διατυπωσει σωστα...ή θα πω κατι που δεν εννοω στον θυμο μου...
ακομη και αν καποιος πει κατι που με ενοχλησει προσπαθω να περιμενω λιγο και να μην του στειλω αμεσως ...γιατι οταν απαντω αμεσως γινομαι μπουρλοτο.....και μπλεκω παντα σε καυγαδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(εκτος και αν προκειται για καναδυο συγκεκριμενα θεματα στα οποια δεν δεχομαι πολλα πολλα...)
βεβαια δεν τα καταφερνω παντα ...αλλα καθε φορα που απαντω σε καποιον ψυχραιμη....σε κατι ασχημο που μπορει να ειπε και με αφορα...δεν το εχω μετανιωσει καθολου...
αντιθετα οταν απαντω αμεσως....μαλλον μου βγαινει σε κακο!

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 23:25, 06-09-11:

δυστυχως τα κραταω ολα μεσα μουμερικες φορες ξεσπαω σε ανθρωπους που δεν εχουν καμια σχεση και μετα το μετανιωνω απιστευτα...την εχω πατησει ετσι απειρες φορες...

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 00:14, 07-09-11:

ακουω στο τερμα μουσικη χτυπιεμαι μονος παω καπου απομερα και φωναζω πινω και καπνιζω!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,191 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:16, 07-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
ακουω στο τερμα μουσικη χτυπιεμαι μονος παω καπου απομερα και φωναζω πινω και καπνιζω!
ντροπη

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,839 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 00:58, 07-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
[...] ο θυμός βγαίνει σαν λύπη [...]
+++

[..] πολλές φορές συναντάμε την Οργή τυφλή, σκληρή, τρομερή και θυμωμένη. Αλλά αν σταματήσουμε για λίγο και κοιτάξουμε καλύτερα, καταλαβαίνουμε ότι αυτή η οργή που βλέπουμε είναι μόνο μια μεταμφίεση, κι ότι πίσω από την όψη της οργής, στην πραγματικότητα, κρύβεται η Θλίψη.
~.Χόρχε Μπουκάι.

click.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MrLefteris93

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MrLefteris93
Ο MrLefteris93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Αστυνομικός και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O MrLefteris93 έγραψε στις 02:19, 07-09-11:

Εγώ άμα νευριάσω, πάω κλείνομαι στο δωμάτιο μου, κοιμάμαι, ξυπναω και όλα είναι καλύτερα, κάθομαι ξανασκέφτομαι γιατί νευρίασα, ανακαλύπτω ότι ο λόγος είναι γελοίος και συνεχίζω την μέρα μου κανονικά πάντα βοηθαει..

Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kossal
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε στις 02:44, 07-09-11:

Δεν νευριάζω σχεδόν καθόλου.
Όταν όμως τύχει καμιά φορά βγαίνω για καμιά βόλτα ή ακούω μουσική.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη selc
H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 02:48, 07-09-11:

κλείνομαι στον εαυτό μου,δεν ξεσπάω.
απλά γίνομαι νευρική

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 03:48, 07-09-11:

Τρέχω.

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,785 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 08:28, 07-09-11:

ό,τι κάνω και όταν δεν έχω νεύρα

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 08:30, 07-09-11:

Δεν νευριάζω εύκολα, αλλά άμα γίνει...

Βολτάρω ασταμάτητα, μιλάω μόνη μου (καλά αυτό δε το κάνω μόνο όταν έχω νεύρα ) , ή και κλαίω.
Άμα 'ναι σοβαρά τα πράγματα κόβω καμιά τούφα απ' τα μαλλιά μου.

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,785 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 10:35, 07-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Δεν νευριάζω εύκολα, αλλά άμα γίνει...

Βολτάρω ασταμάτητα, μιλάω μόνη μου (καλά αυτό δε το κάνω μόνο όταν έχω νεύρα ) , ή και κλαίω.
Άμα 'ναι σοβαρά τα πράγματα κόβω καμιά τούφα απ' τα μαλλιά μου.
ε; γιατί;

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 11:29, 07-09-11:

Γιατί κάθε συνταγή μαγικού φίλτρου που σέβεται τον εαυτό της, περιέχει μια τούφα μαλλιών...

Παράθεση

natalia3807

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη natalia3807
H natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H natalia3807 έγραψε στις 12:19, 07-09-11:

παιδεύω τον άνδρα μου

Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 12:54, 07-09-11:

Εγώ όταν έχω νεύρα ξεσπάω σε άλλους (ειδικά στην μαμά μου αφού είναι ο εύκολος στόχος)... Ακούω μουσική και στριφογυρνάω όλη την ώρα στο δωμάτιο μου (αν και αυτό δεν το κάνω μόνο τότε) και μερικές φορές κλαίω κιόλας. Πάντως, έχω παρατηρήσει ότι μετά το κλάμα συνήθως ηρεμώ και μου περνάνε τα νεύρα.

Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη element skate
Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 13:26, 07-09-11:

οταν εχω νευρα ξεσπω στα αθωα μελη του ischool

Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη talismans
Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε στις 13:34, 07-09-11:

Είναι πολλή σπάνιο, αλλά όταν συμβαίνει ρίχνω μερικά##@@##@@ και μετά όλα εντάξει

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 14:14, 07-09-11:

Ξεσπώ στον εαυτό μου! Δε μπορώ να το εξηγήσω!
Μια φορά έκοψα φράντζα.

Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggi92
H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε στις 18:18, 28-09-11:

1.κλαίω
2.δεν θέλω να μου μιλάς(πχ.να συνεχίσεις το θέμα του τσακωμού ή να αρχίσεις τα ''κυρήγματα'')
3.ακούω μουσική(extra ήρεμη)
4.ε αν δεν γίνει κτ από τα παραπάνω κάνω καμία βόλτα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους