Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,817 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,339 μηνύματα σε 93,264 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 345 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 18:49, 28-09-11:

Ξαπλώνω στο κρεβάτι -ή στο πάτωμα, ό,τι έχω εύκαιρο- κλείνω τα μάτια και μετράω μέχρι το 20. Συνήθως βοηθάει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 19:30, 28-09-11:

Ξεσπάω σε κάποιον φυσικά, τι άλλο; Αν δεν υπάρχει κάποιος απλά κλείνομαι στο δωμάτιο μου μέχρι να μου περάσουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

γεωργια33 (Ελένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη γεωργια33
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H γεωργια33 έγραψε στις 15:10, 29-09-11:

παω στο ζαχαροπλαστειο χαλαω ολα τα λεφταμου παω σπιτι μου και πριν προλαβεις να πεις:μα καλα θα τα φας ολα αφτα;;;;εγω τα εχω χλαπακιασει!!!(ειναι πολυ καλη μεθοδος αμα θελετε να παρετε κιλακια!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 17:23, 30-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από γεωργια33
παω στο ζαχαροπλαστειο χαλαω ολα τα λεφταμου παω σπιτι μου και πριν προλαβεις να πεις:μα καλα θα τα φας ολα αφτα;;;;εγω τα εχω χλαπακιασει!!!(ειναι πολυ καλη μεθοδος αμα θελετε να παρετε κιλακια!
καλη μεθοδος ειναι οπως σωστα ειπες για να παρεις κιλα γιατι καταταλλα *****μεθοδος ειναι. εγω σημερα δεν ημουνα καλα και εφαγα...ενα τεραστιο πιατο μπαμιες,2 κομματια μπακλαβα (που ποτε δεν τρωω-τελευταια φορα ηταν πριν καμια 10αρια χρονια) μετα εφαγα 3-4 κομματια πιπεροπιτα που εφτιαξε η μητερα μου(και δεν την πετυχε κιολας μπλιαξ).αλλο ενα κομματι μπακλαβα...και καθε αλλο μονο καλυτερα δεν νιωθω...τωρα θελω να ξερασω....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

γεωργια33 (Ελένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη γεωργια33
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H γεωργια33 έγραψε στις 18:26, 30-09-11:

οοοοοοοοοοχι δεν καταλαβες!!λοιπον να ο μεσος ορος για το τι τρωω!(μπακλαβα,κεκακια,τουρτες(μινι),οτι γλυκο υπαρχει στο ψειγια και γκοφρετες)και μετα ερχεται ενας λογαριασμος στο μπαμπα (ξερεται οταν δεν εχεις λεφτα και τα <<γραφουν>>)μμμμ μουρλια!

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 17:34, 13-10-11:

Συνήθως, ξεσπάω σε αυτόν που μ' έχει πειράξει, προσπαθώ να λύνω τα προβλήματά μου την ώρα που είναι "ζεστά", κάποιες φορές αντιδρώ άσχημα και αυτό είναι κακό, αλλά δεν μπορώ να προσποιηθώ πως δεν τρέχει τίποτα.
Κάποιες άλλες απλά πάω μια βόλτα με τις φίλες μου και ξεχνιέμαι για λίγο. Μούτρα δεν κρατάω για πολύ, ούτε κακία για μικροπράγματα.
Αν όμως νοιώσω οτι κάποιος προσπαθεί να παραβιάσει τον προσωπικό μου χώρο με το έτσι θέλω και να βλάψει με δόλιους τρόπους είτε εμένα είτε άτομο που αγαπώ, εκεί βγάζω νύχια και ορμάω, απλά χωρίς πολλά λόγια.
Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν ξεχνάω ποτέ και σίγουρα θα βρώ κάποια στιγμή τρόπο να εκδικηθώ.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:42, 10-07-12:

Καλα σημερα ντραπηκα πολυ για τον εαυτο μου.
(αγαπητο μου ημερολογιο....)

Εφαγα πολλη ζεστη σημερα καθως ημουν εξω ολη μερα.
Και οχι για κανεναν ευχαριστο λογο.
Αλλα για να πληρωσω λογαριασμους.
Οδηγουσα μεσα στη ζεστη.
Το air condition του αυτοκινητου φυσικα δεν το αναβω γιατι μετα θα εχω ψυξη για 3 μηνες.
Οποτε αν ειχε εξω 40 βαθμους , μεσα στο αυτοκινητο ειχε 50.
Εγινα λουτσα απο τον ιδρωτα.
Γυρνωντας στο σπιτι κανω μια σταση στο σουπερ.
Φορτωνομαι και απο κει με ψωνια.
Γυρνωντας στο σπιτι μεσα στα νευρα
αρχιζω να ξεφορτωνω τις σακουλες απο το αμαξι.
Αφηνω το κλειδι στην εισοδο της οικοδομης ,γιατι εκλεινε συνεχεια, ετσι ωστε να μπορω να ξεφορτωνω ανετα, χωρις να χρειαζεται να ξεκλειδωνω συνεχεια.
Παραλληλα σκεφτομαι, καθως ξεφορτωνα τις σακουλες, να παρω τηλεφωνο τη μητερα μου, η οποια ηταν πανω στο σπιτι μου εκεινη την ωρα για να κατεβει κατω να με βοηθησει.
Ετοιμη να καταρρευσω απο τη ζεστη και το βαρος ,καθως καλουσα τη μητερα μου, μου πεφτει το κινητο κατω και διαλυεται.
Εκεινη την ωρα τα πηρα τοσα αγρια που δινω μια δυνατη κλωτσια στην πορτα της οικοδομης, ριχνοντας κατι τρελα μπινελικια παραλληλα, με αποτελεσμα να κλεισει πολυ δυνατα η πορτα και να ταρακουνηθει ολη η τζαμαρια.
Προς στιγμη νομιζα οτι εσπασε ολο το τζαμι με το θορυβο που ακουστηκε.
Τελικα βλεπω οτι ειχε σπασει μονο το μπρελοκ μου, το οποιο εκσφενδονιστηκε πιο κει.
Αλλα οοοοοοοοοοχι.
Αυτο θα ηταν το καλο σεναριο.
Νομιζα οτι μονο αυτο ηταν το κακο που με βρηκε.
Ανοιγοντας ξανα την πορτα, την οποια κοντεψα να διαλυσω απο τα νευρα μου διαπιστωνω οτι ειχε ξεχαρβαλωθει ολη η κλειδαρια. Ειχε στραβωσει τελειως.
Το κλειδι μου ειχε σπασει και ειχε μεινει μεσα.
Προφανως καθως εκλεισε δυνατα η πορτα πιαστηκε το μπρελοκ μου καi τραβηξε το κλειδι που ηταν πανω στην κλειδαρια της πορτας, με αποτελεσμα :
1.να σπασει το κλειδι και να μεινει μεσα στην κλειδαρια
2.να στραβωσει τελειως η κλειδαρια

Το μαρτυριο μου,φυσικα, δεν ειχε τελος.

Επρεπε να ξαναβγω μεσα στη ζεστη για να ψαξω να βρω καινουριο μυλο ή μηλο(πως σκατα γραφεται δεν ξερω).Και φυσικα να το πληρωσω απο την τσεπη μου μιας κι εγω ευθυνομουν για τη ζημια.

Εννοειται οτι δεν υπηρχε καπου κοντα το αναλογο μαγαζι.

Τεσπα, αγοραζω ενα μυλο ή μηλο πληρωνοντας 10 ευρω ετσι στο ασχετο.
Τα τελευταια μου.

Η κλειδαρια τελικα αλλαζεται.

Σε κανεναν δεν ειπα τιποτα για το πως ακριβως εγιναν τα πραγματα.

Τους ειπα μονο οτι εκλεισε η πορτα μονη της καταλαθος.

Συμπερασμα:
Ποτε μην παρεξηγειτε καποιον που παραμιλαει μονος του στο δρομο καθως περπαταει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 11-07-12 στις 00:23.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 21:52, 10-07-12:

Ακούω μουσική και κοιμάμαι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,840 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 23:07, 10-07-12:

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;
a) Kαπνίζω. b) Βρίζω όποιον με έχει τσατίσει. c) Τρώω. d) Ακούω μουσική.

Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 23:17, 10-07-12:

Πάω για ύπνο.

Παράθεση

dr.tasos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη dr.tasos
Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,280 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε στις 09:15, 12-07-12:

Σαλπάρω με την βάρκα μου .

Παράθεση

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,389 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 09:26, 12-07-12:

Ακούω μουσική με το ζόρι

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 09:33, 12-07-12:

Ζεστό μπάνιο... Με άλατα κεριά και τα συναφή...

Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nansy_astr
H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 03:37, 17-07-12:

δεν μιλάω

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 10:24, 17-07-12:

Πρηζω ταρχιδια των υπολοιπων που δε φταινε κιολας.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 10:27, 17-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από element skate
οταν εχω νευρα ξεσπω στα αθωα μελη του ischool
αυτό

Παράθεση

_Morticia_

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _Morticia_
H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,532 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε στις 10:27, 17-07-12:

Μουσικοθεραπεία, εργασιοθεραπεία, ταβανοθεραπεία...

Οτιδήποτε για να γλιτώσουμε τον τρελογιατρό.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:26, 17-07-12:

Προσπαθώ να μην μιλάω σε κανέναν και να ηρεμήσω, για να μην πάρει κανένα ο χάρος.
Όσες φορές έχω μιλήσει πάνω στο θυμο μου, μετά το χω μετανοιώσει.

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 11:59, 17-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rainbow Blues
Ζεστό μπάνιο... Με άλατα κεριά και τα συναφή...
Α και καμιά φορά ανοίγω τέρμα τα ηχεία με οτι μουσική μου την "βαρέσει" εκείνη την ώρα και τρία λεπτα μετά είμαι μια χαρά..

Παράθεση

Ξανθη Κυπραιου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ξανθη Κυπραιου
H Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Ξανθη Κυπραιου έγραψε στις 12:51, 17-07-12:

Μπαίνω στο internet τρέχει γρηγορότερα από τη σκέψη και αυτό βοηθάει.....

Αν δεν έχει αποτέλεσμα............ κάποιος την πληρώνει......

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:53, 17-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ξανθη Κυπραιου
Μπαίνω στο internet τρέχει γρηγορότερα από τη σκέψη και αυτό βοηθάει.....

Αν δεν έχει αποτέλεσμα............ κάποιος την πληρώνει......

Το πληκτρολόγιο???

Παράθεση

Ξανθη Κυπραιου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ξανθη Κυπραιου
H Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Ξανθη Κυπραιου έγραψε στις 13:01, 17-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Το πληκτρολόγιο???

Όχι αυτό είναι μια χαρά στην υγεία του.....

Όποιον μου προκάλεσε τα νεύρα "πυροβολώ"..........

Και με το δίκιο μου νομίζω....

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 13:30, 17-07-12:

οταν εχω τα νευρα μο συνηθως κλαιω γιατι σπαζομαι παρα πολυ και δεν εχω τι αλλο να κανω. Α, και μερικες φορες ξεδινω σε μερικα επιπλα του σπιτιου. Εξαρταται και απο την κατασταση

Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danai_clio
H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε στις 23:47, 20-07-12:

Πεφτω και κοιμαμαι.....

Παράθεση

ελενη_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελενη_
H ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H ελενη_ έγραψε στις 23:51, 20-07-12:

Ξεσπαω σε αλλους.. Και δυστυχως για αυτους τις περισσοτερες φορες σε ανθρωπους που δε μου φταινε.. :Ρ Η αλλιως παω στο σκυλακι μου τον Οσκαρ και του λεω ποιος με εκνευρισε.. Οχι οτι θα καταλαβει βεβαια αλλα εχει πλακα ετσι οπως με κοιταει και μου φτιαχνει τη διαθεση!!

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 18:39, 25-07-12:

τρωω για να ξεσπασω τα νευρα μου ή τα ξεσπάω σε όποιν βρεθει μπροστά μου!

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 18:44, 25-07-12:

Πηγαίνω πάνω κάτω γρήγορα με ένα κατσούφικο ύφος, όπως τώρα π.χ.
Αα και ξεσπάω σε όποιον βρω μπροστά μου με την πρώτη ευκαιρία, άσχετα που ακολουθεί καβγάς.

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 831 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 15:23, 28-07-12:

ΜΟΥΣΙΚΗ!!! ΟΣΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!
Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βάζω metal οπότε ακολουθεί και ποοοοολύ χτύπημα!!!!

Παράθεση

mourningStar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mourningStar
Ο mourningStar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O mourningStar FACILITATE CELLULAR REVOLUTION έγραψε στις 15:30, 28-07-12:

Ποτε δεν νευριαζω,με τοση γελοιοτητα στο κοσμο,το μονο που κανω ειναι να γελαω.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vanessa.Ad.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vanessa.Ad.
H Vanessa.Ad. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Vanessa.Ad. έγραψε στις 22:12, 29-07-12:

Ακούω μουσική!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 29-07-12 στις 22:20. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 22:14, 29-07-12:

Κατακόρυφο και κάθομαι έτσι ανάποδα λίγο.

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,210 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 22:16, 29-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Κατακόρυφο και κάθομαι έτσι ανάποδα λίγο.
Ετσι ομως θα σου ανεβει πιο πολυ το αιμα στο κεφαλι....
Πραγμα που δεν το θελουμε οταν εχουμε νευρα!

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 22:17, 29-07-12:

Μπα, μετά από λίγο επικεντρώνομαι στο να στηρίξω το βάρος μου και ξεχνιέμαι.

Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,608 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 22:21, 29-07-12:

ανάβω το μάτι της κουζίνας να φτιάξω κάτι να φάω
κι ακούω μέσα μου μια φωνή "άσε μας cookίτσα μου".

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alitaki17

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη alitaki17
H alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H alitaki17 έγραψε στις 00:50, 30-07-12:

Πωωω καλα εγω οταν εχω τα νευρα μου(που συμβαινει συχνα χαχαχα) τρωω... Αλλα επειδη παιρνω και κιλα... Προτιμω να ακουω ξεσηκωτικη μουσικη παιζοντας μπασκετ....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 30-07-12 στις 00:56. Αιτία: Πεζοποίηση κειμένου
Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 01:19, 30-07-12:

κλάμα κλάμα κλάμααααααααααααα

Παράθεση

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,389 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 01:24, 30-07-12:

Άι κιλ πίπολ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 11:03, 30-07-12:

κλάμα σε συνοδεία με μπουνιές σε μαξιλάρια κτλ κτλ...

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:41, 30-07-12:

Προσπαθώ να μην έρθω σε επαφή με εκείνον που με τσάντισε..

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 18:53, 31-07-12:

απομονώνομαι καλή ώρα..
κάθομαι στο pc.. ή ακούω μουσική ή διαβάζω ή πάω βόλτα μόνη μου.
αν έχω τρελά νεύρα όμως, χρειάζομαι να το συζητήσω με κάποιο κοντινό πρόσωπο έτσι ώστε να ξεσπάσει κάπως ο θυμός μου και να ακούσω μια πιο ψύχραιμη γνώμη.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 20:15, 31-07-12:

τρώω σουβλάκια με πίτα και κρόμιον

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,753 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:17, 31-07-12:

κλαιω

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 20:20, 31-07-12:

φωναζω???

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 23:20, 31-07-12:

Σπάνια να έχω νεύρα που να κρατήσουν πάνω από μερικά λεπτά! Είμαι πολύ ήρεμος τύπος και νιώθω ικανοποιημένη που δεν χάνω συχνά την ψυχραιμία μου, έχω σώσει αρκετές καταστάσεις μ'αυτόν τον τρόπο. Ωστόσο άμα τα πάρω πραγματικά...γίνεται το έλα να δεις

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 12:37, 01-08-12:

Τρώω παγωτό.

-η αλήθεια είναι ότι αφορμές ψάχνω.

Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 12:39, 01-08-12:

πεταω τις μπαλες βανιλιας και μοκας σε οποιον βρω,y0!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 12:41, 01-08-12:

Εμσίς.

Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 12:42, 01-08-12:

Τζακ...

Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 12:55, 01-08-12:

ντανιελς?

Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 13:05, 01-08-12:

Διάνα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους