Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,850 μηνύματα σε 74,636 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η Αθλιότητα του ΚΤΕΛ

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:10, 22-03-07:

Δεν είναι δύσκολο κάποιος να ανταγωνιστή τα ΚΤΕΛ και να τα ξεπεράσει, ίσα ίσα το αντίθετο, γιατί κανείς δεν το επιχειρεί όμως; Ισχύουν αυτά περί μονοπωλίου;
Αν ναι τι συμφέρον έχει το κράτος να προστατεύει ένα τέτοιο μονοπώλιο;

Κάθε φόρα που χρειάζεται να ταξιδέψω με ΚΤΕΛ μετανιώνω τα λεφτά που όχι μόνο αναγκάζομαι να ταξιδεύω υπό άθλιες συνθήκες αλλά και η μιζέρια που υπάρχει μου την δίνει στα νεύρα. Είμαι σίγουρος ότι δεν είμαι ο μόνος που μισεί τα κτελ Ας ενωθούμε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 00:18, 22-03-07:

ok και εγώ συμφωνώ... άθλια... αλλά να ενωθούμε γιατί? Ετσι για να πούμε τις άθλιες εμπειρίες μας στα ΚΤΕΛ? Τι θα λέγατε να φτιάξουμε μια επιστολή με το τι μας χαλάει και σαν πελάτες, θα θέλαμε να βελτιωθεί, αλλάξει...?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:20, 22-03-07:

Πιστεύεις ότι θα μας ακούσει κάνεις;
Όλοι οι υπάλληλοι εκεί το μόνο που κοιτάνε είναι απλώς να πάρουν το μισθό τους.

Πάντως είμαι περίεργος στο τι θα απαντούσαν στην επιστολή

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 11:31, 22-03-07:

Χμ... ανάλογα... αν ήταν οργανωμένο σωστά με μεγάλη συμμετοχή και φυσικά δεν ειχε παραλήπτες μόνο τα ΚΤΕΛ αλλά και άλλους φορείς, οπως πχ. τηλεοπτικές εκπομπές που ασχολούνται με διάφορα τέτοια θέματα, τότε πιστεύω οτι θα είχε...

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:33, 22-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Πάντως είμαι περίεργος στο τι θα απαντούσαν στην επιστολή

Τίποτα

Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη soydelsur
H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε στις 11:34, 22-03-07:

Πονεμένη ιστορία.Μιζέρια.Σε πολλές περιοχές είναι τόσο παλιά ...απο το 70.Σε εκείνα που γύριζε ταινίες η Βουγιουκλάκη ..

Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kazmir84
Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε στις 11:41, 22-03-07:

Κάποιες γραμμές των κτελ είναι ιδιωτικές αν όχι όλες πάντως, άρα το κράτος χeστηκε. Αν τις είχε το κράτος θα ήταν καλύτερα. Τώρα προκειμένου να έχουν κέρδος οι εταιρίες καθυστερούν την αγορά καινούργιουν λεωφορείων κλπ κλπ τα γνωστά. Ότι γίνεται πχ και με την ιδιωτικοποίηση του αγγλικού σιδηρόδρομου όπου μετά την Θάτσερ εποχή αυξήθηκαν δραματικά τα ατυχήματα, διότι οι ιδιωτικές εταιρίες έκαναν περικοπές. Φυσικά όπου τα δρομολόγια των κτελ είναι εμπορικά οι συνθήκες είναι καλύτερες τα κλασικά και τα γνωστά δηλαδή.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 11:46, 22-03-07:

Kαλά όλα αυτά βρε παιδιά αλλά μέχρι στιγμής κανείς δεν έχει αναφέρει κάτι που δεν του αρέσει στο ΚΤΕΛ. Προσωπικά δεν το χρησιμοποιώ, σπάνια έχει τύχει να ταξιδέψω με ΚΤΕΛ, αλλά τουλάχιστον για την Πάτρα που γνωρίζω δεν έχω ακούσει κανέναν να παραπονιέται, το αντίθετο θα έλεγα.
Τα λεωφορεία είναι σύγχρονα και καινούργια, τα δρομολόγια είναι πάντα στην ώρα τους, οι υπάλληλοι το μεγαλύτερο ποσοστό ευγενικοί.... ε, τι άλλο;

Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kazmir84
Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε στις 11:52, 22-03-07:

Σε "άγονες" γραμμές αυτά που περιγράφεις είναι ψιλά γράμματα

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 11:55, 22-03-07:

Ναι αλλά μέχρι τώρα κανείς δεν αναφέρει εδώ ούτε ένα πρόβλημα.
Πείτε τα λοιπόν να τα μάθουμε κι εμείς που δεν τα γνωρίζουμε.

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 12:04, 22-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Τα λεωφορεία είναι σύγχρονα και καινούργια, τα δρομολόγια είναι πάντα στην ώρα τους, οι υπάλληλοι το μεγαλύτερο ποσοστό ευγενικοί.... ε, τι άλλο;
Όντως..Οσο καιρο το χρησιμοποιω δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα.

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:29, 22-03-07:

Kαλά όλα αυτά βρε παιδιά αλλά μέχρι στιγμής κανείς δεν έχει αναφέρει κάτι που δεν του αρέσει στο ΚΤΕΛ. Προσωπικά δεν το χρησιμοποιώ, σπάνια έχει τύχει να ταξιδέψω με ΚΤΕΛ, αλλά τουλάχιστον για την Πάτρα που γνωρίζω δεν έχω ακούσει κανέναν να παραπονιέται, το αντίθετο θα έλεγα.
Ναι όντως το 85-90% των λεωφορείων είναι αρκετά σύγχρονα. Εμένα με ενοχλούν:
1. Όταν το λεωφορείο σταματάει να πάρει επιβάτη ενώ δεν υπάρχουν ελεύθερες θέσεις. Το αποτέλεσμα είναι ο διάδρομος να είναι γεμάτος κόσμος.
2. Τα κυλικεία των κτελ είναι αίσχος από εξυπηρέτηση και κυρίως ποιότητα.
3. Οι σταθμοί απαίσιοι και διακοσμητικά και από θέμα καθαριότητας
4. Οι υπάλληλοι συχνά δεν είναι καθόλου ευγενικοί.

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 14:11, 22-03-07:

το τρενο λατρευω εγω, αλλα για νοτια ελλαδα ειναι Ο,ΤΙ χειροτερο, οποτε, μονο ΚΤΕΛ. και η δυτικη. κοινως, μονο σαλονικα και προς τα κει χρησιμοποιω το τρενο, αλλιως ΠΑΝΤΟΥ ΚΤΕΛ.

Απο το οποιο, δεν εχω κανενα απολυτως παραπονο. (παιζει να μου το βγαλουν οφτοπικ τωρα επειδη δεν εχω κανενα παραπονο, η να βαλω ετσι, ενα μικρουλι να υπαρχει? αισθητικη του χωρου.)

Τα δρομολογια τηρουνται, οι υπαλληλοι ειναι αναλογα τα κεφια οπως παντου αλλωστε, αλλες φορες ευγενικοτατοι αλλες φορες αδιαφοροι-μα ετσι κι αλλιως, δε μιλας με κανεναν απο αυτους για πανω απο 5 λεπτα
απο οσες φορες ταξιδεψα, για να ειμαι ειλικρινης, δε θυμαμαι ποτε να ηταν καποιος αγενης.

τα κυλικεια ειναι ακριβα συνηθως, και οχι τοσο ποιοτικα, οπως και σε λιμανια και σε τρενα αλλα παντου συνηθως εχεις την επιλογη να πας 50μ πιο κατω και να βρεις και ποιοτητα και ποσοτητα και τιμη.
εγω προσωπικα αυτο κανω, δεν αρκουμαι να αγορασω κατι αν δε μου αρεσει.

επισης, μετα την εμπειρια μου στην αυστρια, τη γερμανια και τη σλοβενια, μπορω να σας πω οτι τα βρισκω ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΑΤΑ και με ΠΟΛΥ καλη τιμη.

Τα λεωφορεια της Βουγιουκλως, τα δωσαμε στους Γερμανους

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 15:43, 22-03-07:

Και εγώ για όσα χρόνια τα χρησιμοποιόύσα της Πάτρας μάλλον ήταν τα καλύτερα.

Σχετικά με τα ΚΤΕΛ, δεν είναι δημόσια. Απλά κινούνται υπό μια συγκεκριμένη άδεια που υποχρεώνει τις εταιρίες ΚΤΕΛ αν θέλεται να μην χρησιμοποιούν πουθενά αλλού τα λεωφωρεία τους. Το ξέρω γιατι το ΚΤΕΛ της Πάτρας μια έποχή ήθελε να επεκταθεί στα τουριστικά και αγόρασε κάτι λεωφορεία για τουριστικά και ότι δεν είχε τουρισμό να τα βάζει στην Πάτρα - Αθήνα αλλά τους βάλαν χέρι και πήγε περίπατο η ιδέα.

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 16:24, 22-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene

Κατά καιρους έβαζαν και ταινίες κιόλας κατά τη διάρκεια των ταξιδιών.

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 17:21, 22-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna

τα κυλικεια ειναι ακριβα συνηθως, και οχι τοσο ποιοτικα, οπως και σε λιμανια και σε τρενα αλλα παντου συνηθως εχεις την επιλογη να πας 50μ πιο κατω και να βρεις και ποιοτητα και ποσοτητα και τιμη.
εγω προσωπικα αυτο κανω, δεν αρκουμαι να αγορασω κατι αν δε μου αρεσει.
Θα συμφωνήσω ότι ο ΟΣΕ για Αθήνα προς θεσσαλονική αξίζει αλλά διαφωνήσω στο κυλικείο, θυμάμαι ότι το κυλικείο στο τρένο μέσα ήταν αρκετά αξιόλογο και οι τιμές σχετικά καλές.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε στις 18:14, 22-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene

Σχετικά με τα ΚΤΕΛ, δεν είναι δημόσια. Απλά κινούνται υπό μια συγκεκριμένη άδεια που υποχρεώνει τις εταιρίες ΚΤΕΛ αν θέλεται να μην χρησιμοποιούν πουθενά αλλού τα λεωφωρεία τους. Το ξέρω γιατι το ΚΤΕΛ της Πάτρας μια έποχή ήθελε να επεκταθεί στα τουριστικά και αγόρασε κάτι λεωφορεία για τουριστικά και ότι δεν είχε τουρισμό να τα βάζει στην Πάτρα - Αθήνα αλλά τους βάλαν χέρι και πήγε περίπατο η ιδέα.
Ναι όντως αυτό το έχω ακούσει κι εγώ.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 04:53, 23-03-07:

οι υπάλληλοι το μεγαλύτερο ποσοστό ευγενικοί.... ε, τι άλλο;
Ευγενικοί;;;;; Καλέ, ονειρευόσουν ή ταξίδευες;
Ντάξει δε σε βρίζουν κιόλας, αλλά είναι τρομερά βαριεστημένοι, με ένα ύφος λες και σε μισούν που τους τρως χρόνο απο το ορχιδοξύσιμο.
Εξαίρεση αποτελούν μόνο ορισμένοι νέοι.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε στις 09:51, 23-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ευγενικοί;;;;; Καλέ, ονειρευόσουν ή ταξίδευες;
Ντάξει δε σε βρίζουν κιόλας, αλλά είναι τρομερά βαριεστημένοι, με ένα ύφος λες και σε μισούν που τους τρως χρόνο απο το ορχιδοξύσιμο.
Εξαίρεση αποτελούν μόνο ορισμένοι νέοι.
Δεν θυμάμαι να ταξιδέψαμε ποτέ μαζί.
Οσες φορές έτυχε να ταξιδέψω με ΚΤΕΛ οι υπάλληλοι ήταν ευγενικοί.
Αν διαβάσεις παραπάνω το έχουν αναφέρει κι άλλοι.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 10:30, 23-03-07:

Οσες φορές έτυχε να ταξιδέψω με ΚΤΕΛ οι υπάλληλοι ήταν ευγενικοί.
Και για μενα ισχυει αυτο.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 16:03, 23-03-07:

Έχω την εντύπωση πως στην Κρήτη ανήκει όλο ή ένα μέρος τους σε ιδιώτες.Τις ελάχιστες φορές που δεν πήρα αμάξι για να κάνω την διαδρομή Χερσόνησος-Ηράκλειο το καταδιασκέδασα.Κατακαλόκαιρο, φουλ απο τουρίστες που δεν είχαν ιδέα που πηγαίναν, ντόπιους να σιχτιρίζουν τους τουρίστες, την εισπράκτορα να λέει "next stop flowergarden(για το χωριό Ανθόκηπος)" στο στυλ της διαφήμισης Αegean, μια φορά είχαν βάλει κι Έφη Θώδη και χόρευαν οι τουρίστες.Γενικά ήταν πολύ γραφική εμπειρία.
Αν τα χρησιμοποιούσα συχνά βέβαια ίσως τα μισούσα

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 08:41, 08-05-07:

Εδώ τα κτέλ είναι ιδιοτηκά δημοτικά είναι τα ΡΟΔΑ άλλη μάπα αυτή, ο όδηγός σταματάει στην μέση της διαδρομής με τίγκα στα παιδιά, τον βγάζει και κατουράει κανονικά και με τον νόμο, άς τον βλέπουν τα παιδιά δεν τον νοιάζει κάν, όσο Για τα ΚΤΕΛ που λέμε άλλο χάλι και αυτά λιγότερο μέν άλλα εξήσου χάλια, άν θέλουν σταματάνε στην στάση, άν θέλουν σε αφήνουν στο δρόμο σου, άν θέλουν σου επιτρέπουν να μπείς...

Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Asterismos
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε στις 09:43, 08-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Εδώ τα κτέλ είναι ιδιοτηκά δημοτικά είναι τα ΡΟΔΑ άλλη μάπα αυτή, ο όδηγός σταματάει στην μέση της διαδρομής με τίγκα στα παιδιά, τον βγάζει και κατουράει κανονικά και με τον νόμο, άς τον βλέπουν τα παιδιά δεν τον νοιάζει κάν, ...
Τι λες τώρα; Πως είναι δυνατόν να κάνει τέτοιο πράγμα; Καλά μερικοί άνθρωποι είναι ανεγκέφαλοι εντελώς.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:58, 08-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Asterismos
Τι λες τώρα; Πως είναι δυνατόν να κάνει τέτοιο πράγμα; Καλά μερικοί άνθρωποι είναι ανεγκέφαλοι εντελώς.

Αφού θέλουν να κάνουν την ανάγκη τους οι άνθρωποι, εν το μεταξύ υπάρχει και η άλλη γελειώτητα, οι οδηγοί του ΡΟΔΑ μπεκροπίνουν άγρια μηλάμε όλη μέρα και μετά πέρνουν το λεωφορείο και πάνε δρομολόγια

Παράθεση

scar.lett

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη scar.lett
H scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H scar.lett έγραψε στις 11:45, 08-05-07:

οι οδηγοί είναι σε γενικές γραμμές ευγενικοί....λίγο ξινοί αλλά τυπικοί.

το παράπονο που έχω είναι ότι δεν ενημερωνουν έγκαιρα τις πληροφορίες για αλλαγές στα δρομολόγια. την προηγούμενη εβδομάδα τα ΚΤΕΛ Κορινθίας έκοψαν ένα δρομολόγιο αλλά δεν έκαναν και την αντίστοιχη διόρθωση στο αυτόματο μήνυμα που δίνει πληροφορίες..........2 ώρες αναμονή στο σταθμό

και το μόνιμο παράπονο είναι ότι δεν υπάρχει πιο άθλιο και βρωμερό μέρος από τους σταθμούς....μμμμ....ίσως οι δημόσιες τουαλέτες.

Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ghelly
H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε στις 14:42, 08-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από scar.lett
οι οδηγοί είναι σε γενικές γραμμές ευγενικοί....λίγο ξινοί αλλά τυπικοί.

το παράπονο που έχω είναι ότι δεν ενημερωνουν έγκαιρα τις πληροφορίες για αλλαγές στα δρομολόγια. την προηγούμενη εβδομάδα τα ΚΤΕΛ Κορινθίας έκοψαν ένα δρομολόγιο αλλά δεν έκαναν και την αντίστοιχη διόρθωση στο αυτόματο μήνυμα που δίνει πληροφορίες..........2 ώρες αναμονή στο σταθμό

και το μόνιμο παράπονο είναι ότι δεν υπάρχει πιο άθλιο και βρωμερό μέρος από τους σταθμούς....μμμμ....ίσως οι δημόσιες τουαλέτες.

Στη Θεσσαλονίκη το ΚΤΕΛ λάμπει. Είναι πεντακάθαρο και οργανωμένο. Στην Πάτρα είναι οκ και σίγουρα πιο καθαρό από τον αθηναϊκό σταθμό. Ένας δε οδηγός όταν κατεβαίνω-επειδή με έχει μάθει πια-και ταξιδεύω βράδυ(πάντα) με βάζει στη θέση του ξεναγού και πιάνουμε την κουβέντα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους