Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,310 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,017 μηνύματα σε 94,297 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 686 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Radio on Line!

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 14:03, 23-03-07:

~~~~~~edited by Γιώργος~~~~~~
Σε συνεννόηση με τον Founes και τον Valder προσθέτω στην αρχή του thread τα links των online εκπομπών τους στο ράδιο, έτσι ώστε να υπάρχουν κάπου συγκεντρωτικά. Η λίστα είναι φυσικά ανοιχτή σε όποιο άλλο μέλος κάνει επίσης online εκπομπές.

Για όποια αλλαγή ενημερώστε με για να κάνω τις απαραίτητες ανανεώσεις.

Εννοείται βέβαια πως για το περιεχόμενο των εκπομπών αποκλειστική ευθύνη φέρουν οι... παραγωγοί. Το αναφέρω για τυπικούς λόγους.

Πάμε λοιπόν:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Εδώ και καιρό ο
Valder και εγώ έχουμε αρχίσει να κάνουμε e-Radio εκπομπές τις οποίες μπορεί ο καθένας να ακούσει... Δεν υπάρχει κάποιος σκοπός, απλά το χαβαλέ μας κάνουμε και αν θέλετε εγώ τουλάχιστον βγάζω και ένα ψώνιο μου, αφού πάντα μου άρεσε και ήθελα να γίνω παραγωγός στο κανονικό ραδιόφωνο. Στις εκπομπές όπως σας είπα υπάρχει αρκετός χαβαλές και ανάλογα την διάθεση ή την επικοινωνία οι μουσικές μας επιλογές είναι ανάλογες. Υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις που η εκπομπή έχει συγκεκριμένο mood (που λεει και ο Γιώργος) και τα τραγουδάκια είναι στα πλαίσια αυτού του mood. Όπως ας πούμε πριν από λίγο καιρό που έκανα μια εκπομπή αλα Στάθης Ψάλτης, «Καψούρα FM»... Για πολύ γέλιο μιλάμε...

Τώρα θα σας δώσω μερικές οδηγίες για το πως θα μπορείτε να συνδεθείτε και εσείς για να ακούσετε τις εκπομπές και να ζητήσετε τα δικά σας κομμάτια...

Για αρχή να σας πω ότι στην περίπτωση που δεν διαθέτετε γρήγορη σύνδεση καλύτερα να μην προσπαθήσετε γιατί θα είναι όλο διακοπές και δεν θα το ευχαριστηθείτε... Μια απλή DSL 256 αρκεί....

Το επόμενο που χρειάζεστε για να συνδεθείτε είναι ένας media player… οι καλύτεροι για την περίπτωση είναι το winamp (~6Mb) και o windows media player.

Από αυτό το thread θα ενημερώνεστε για το πότε έχει ο καθένας μας εκπομπή και θα παίρνετε ένα λινκ το οποίο πρέπει να εισάγετε στον player που έχετε για να συνδεθείτε!

Μέσω Windows Media Player… Πατάς FILE ---> INSERT URL και κάντε paste το link που θα βρίσκεται εδώ.

Μέσω winamp… Πατάς FILE ---> PLAY URL και κάντε paste το link που θα βρίσκεται εδώ.

Στην περίπτωση που σας ζητήσει codecs, παει να πει ότι το PC σας δεν έχει καμία σχέση με media όπως mp3, dvd, divX και άλλα και θα πρέπει να τους κατεβάσετε απο εδώ δωρεάν (~17Mb)

Και φυσικά το βασικότερο που χρειάζεστε είναι καλή διάθεση και δυνατά ηχεία !!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 11-01-08 στις 19:10. Αιτία: Μικρή διόρθωση των links.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 14:06, 23-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
αφού πάντα μου άρεσε και ήθελα να γίνω παραγωγός στο κανονικό ραδιόφωνο.
Εκτος απο κουτσομπολης, εισαι και ζηλιαρης.

Με windowsmediaplayer, δεν παιζει λεμε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,295 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:10, 23-03-07:

Ναι, επιβεβαιώνω. Δεν παίζει λέμε! Αλήθεια!

(αλήθεια!)

Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 14:11, 23-03-07:

Ναι..
Γι αυτο κατεβασα πλεον winamp για να σας ακουω.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:11, 23-03-07:

ΦΤΟΥ, ξέχασα να το φτιάξω χτες το θέμα, συγγνώμη κολλητέ, τον τελευταίο καιρό όλο ξεχνάω!

Αυστηρά Winamp όσοι θέλετε να μας ακούτε. Φουνέ εγω πιστεύω πως μας ακούνε και με τις 56αρες αρκεί να μην κατεβάζουν τίποτε άλλο. Εκπέμπουμε στα 24kbps οπότε τους τρώμε το μισό κανάλι...

ΥΓ: Κι εγώ έχω ψώνιο με το ράδιο!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 14:45, 23-03-07:

ok ok αν δεν παίζει ο media player καλό θα ήταν να κατεβάσετε το winamp απο το λινκ που σας εχω γραψει παραπάνω

ps. Βασικά το winamp ειναι ενα προγραμματάκι που δεν υπάρχει περίπτωσει να λείπει απο κανένα pc το οποίο χρησιμοποιώ! (παίζει τα πάντα!)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ!

Σάββατο 23 Μαρτίου μετά τις 1 το μεσημέρι μπορείτε να συνδεθείτε εδω...

http://founes.no-ip.org:8000/listen.pls

Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nosaltres
Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε στις 19:49, 24-03-07:

Κι εγω εχω αρχισει. RadioBarca! Την Τεταρτη θα κανω εκπομπη. Πριν απο αυτο θα σας πω τι να κανετε για να με ακουσετε.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 20:31, 24-03-07:

Να μας πει ο καθένας σας τι μουσική παίζει ...μη μας πέσουν τα ώτα!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:37, 24-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Να μας πει ο καθένας σας τι μουσική παίζει ...μη μας πέσουν τα ώτα!
Απ' όλα! Δε θυμάσαι που με άκουγες πέρσι;

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 20:47, 24-03-07:

Θυμάμαι!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 20:51, 24-03-07:

οπως ειπα και παραπανω τα πάντα παίζουν ανάλογα τα κέφια... Ο καθένας βέβαια έχει το δικό του στυλ, αλλά γενικότερα δεν μπορείς να τις χαρακτηρίσεις κάπως!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 13:03, 03-04-07:

Σήμερα το βράδυ κατα τις 7 με 7.30 το βραδάκι έχει εκπομπή! Όποιος ενδιαφέρετε μπορεί να συνδεθεί μέσω αυτής της διεύθυνσης...

Ετοιμάστε τα Requests σας

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 13:04, 03-04-07:

Σήμερα το βράδυ κατα τις 7 με 7.30 το βραδάκι έχει εκπομπή! Όποιος ενδιαφέρετε μπορεί να συνδεθεί μέσω αυτής της διεύθυνσης...

Καιρος ηταν..

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,295 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:08, 03-04-07:

Φτου.. σήμερα βρήκες βρε Φουρνάκι;

Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε στις 14:47, 03-04-07:

Λοιπον, σημερα εχω εκπομπη στο RadioBarca στις 6. Για να ακουσετε βαλτε το URL
http://sc7.spacialnet.com:18992/listen.pls στο Winamp ή στο Media Player Classic. Και κανετε add το radio-barca@hotmail.com στο messenger σας. Απο εκει θα μου μιλατε οταν εχω εκπομπη.

Οι εκπομπες μου ειναι καθε Τεταρτη 18:00 - 20:00 το απογευμα και καθε Σαββατο 11:30- 13:30 το πρωι. Υπαρχουν βεβαια και αλλες εκπομπες που μπορειτε να ακουτε, οχι μονο η δικες μου.

Η εκπομπη της Τεταρτης ειναι μουσικου περιεχομενου και εχει να κανει κυριως με την μουσικη Mestiza (Mano Negra, Amparanoia, κλπ). Η εκπομπη του Σαββατου ειναι Rock περιεχομενου. Δεν ειναι απιθανες βεβαια και εκτακτες εκπομπες.

Αυτην την εβδομαδα, η εκπομπη μου της Τεταρτης παει σημερα Τριτη, γιατι την Τεταρτη θα παω στους Manowar.

Stay tuned to RadioBarca!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 18:45, 03-04-07:

Είμαι στον αέρα και πάλι!!!

Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

O Nosaltres έγραψε στις 17:16, 14-04-07:

To RadioBarca οσο περναει ο καιρος γινεται ολο και καλυτερο. Τωρα πια ειμαστε συνεχως on-line με εκπομπες και non-stop music και σε λιγο καιρο θα εχουμε περισσοτερες εκπομπες. Εχει αλλαξει ομως το URL:

Για να ακουσετε, κανετε το εξης απλο:
Ανοιγετε το Winamp ή το WindowsMediaPlayer ή το Real Player ή οποιοδηποτε αλλο player εχετε και πηγαινετε File > Play URL (Αρχειο > Ανοιγμα URL για οσους εχουν ελληνικα). Εκει κανετε copy paste το URL
http://sc9.spacialnet.com:19342/listen.pls

Καντε add το radio-barca@hotmail.com στο messenger σας ωστε να μιλατε σε εμενα ή οποιονδηποτε αλλον κανει εκπομπη.

Καλη ακροαση!

Σημαντικη επισημανση: Το RadioBarca ειναι αλλο και το ραδιο του Founes και των φιλων του ειναι αλλο. Μην τα μπερδεψετε μεταξυ τους, απλα γραφουμε γι αυτα στο ιδιο thread.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 12:52, 16-04-07:

θα μου κανει καποιος την χαρη να δοκιμασει εαν δουλευει αυτο; :
http://194.219.34.141:8000/listen.pls

ευχαριστω

Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 12:54, 16-04-07:

Με windows media player δεν μου επαιξε.

winamp δεν εχω διαθεσιμο αυτη τη στιγμη.

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 12:55, 16-04-07:

Ούτε σε εμένα παίζει Hunter...

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:56, 16-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
θα μου κανει καποιος την χαρη να δοκιμασει εαν δουλευει αυτο; :
http://194.219.34.141:8000/listen.pls

ευχαριστω
Όχι και Πάριο ρε φίλε!!! Με Winamp όλα οκ!

ΥΓ: Αν κατάλαβα καλά, τότε θέλω ώρες κι εγώ!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 13:02, 16-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Όχι και Πάριο ρε φίλε!!! Με Winamp όλα οκ!

ΥΓ: Αν κατάλαβα καλά, τότε θέλω ώρες κι εγώ!
μαλιστα, ωραα λοιπον, με winamp παιζει μια χαρα, και οσοι θελουν να κανουν εκπομπη ο server θα ειναι διαθεσιμος 24/7, απλα ενα PM αρκει για να σας δωσω προσβαση

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 13:10, 16-04-07:

Μια χαρά λειτουργεί!

ps. ΘΕΛΩ ΕΚΠΟΜΠΗ ΡΕ!!!
ps2. σιγά που δεν θα ήθελα, η ψωνάρα!!!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 13:14, 16-04-07:

εβαλα να παιξουν τα ακολουθα προς το παρον ;)

Playlist files:

1. MORANDI - Love Me (2:36)
2. DJ MC FEAR - Crazy (2:31)
3. SOFIA STRATI - Mia Petalouda (3:50)
4. 3Js SYSTEM - Moonlight Shadow (2:20)
5. TOM NOVY feat. Michael Marshall - Your Body (1:24)
6. MIHAI TRAISTARIU & TAMTA - Tornero, Tromero (1:52)
7. HI TACK - Say Say Say (1:06)
8. ANDREAS MIKROYTSIKOS - Xameno Nisi (Valentino - Siganos 2006 Remix) (2:39)
9. WONDERLAND AVENUE - White Horse (1:23)
10. SOFIA VOSSOU - Aniksi (DJ Konstandino feat. Billy J 2006) (3:14)
11. GAUDINO feat. CR CRYSTAL WATERS - Destination Unknown (3:20)
12. NEW YORK RAPPERS - Sexy Back (3:13)
13. ANNA VISSI - Exo Pethanei Gia Sena (Live) (3:08)
14. SID - La La Mac (1:17)
15. MR. SOSA & THE YAYO - Cochabamba (2:08)
16. ELENA PAPARIZOU - Mambo (2:13)
17. THE SOUND BLUNTZ - Billie Jean (3:43)
18. MODERN FEARS - Se Thelo (3:17)
19. TILL WEST & DJ DELICIOUS - Same Man (2:13)
20. BOB SINCLAR feat. Steve Edwards - World, Hold On (3:46)
21. THELKSI - Exeis Ta Matia Pou Latrevo (Valentino Remix) (2:55)
22. DJ ROSS vs DY - Beat Goes On (3:29)
23. KONSTANTINOS XRISTOFOROY - Thes Na Kanoume Sxesi (3:32)
24. ALLEGRO feat. L.V. - Someone Else (2:43)
25. SARBEL - Takse Mou (2:40)
26. MATTHEOS GIANNOULIS - LEFTERIS VAZAIOS - Tha Vro Alli Gkomeno (3:02)
27. RITMO BROS - Could You Be Loved (Mereggaeton Mix) (2:48)
28. GOIN' THOUGH - Gynaikes - Bale Fantasia (3:33)
29. XSS - Walk Like an Egyptian (1:56)
30. VANESSA ADAMOPOULOU - Pano Sti Trela Mou (Valentino Remix) (2:26)
31. DJ MARIACHI feat. Carmen - Malo (2:55)
32. TAMTA - Ftais (Faraway) (Pantazopoulos Remix) (3:54)
33. OTTOMIX - Bom Ragga Bom (2:47)
34. NIKOS KOURKOULIS - Kindynos (3:24)
35. STAVROS KONSTANTINOU - Rikse Sto Kormi Mou... (Pantazopoulos Remix) (2:49)
36. CHIC FLOWERZ vs Mureil Fowler - Gypsy Woman (Gypsy Sunset Mix) (2:11)
37. DJ ANTOINE feat. Hassan - Arabian Adventure 3 (Good Morning St. Tropez) (2:08)
38. XRISTOS DANTIS - Beautiful (3:01)
39. PEGKY ZINA - Metaniono (Remix) (3:41)
40. LUC MARGEAUX - Vallee Des Larmes (1:23)
41. NIKOS VERTIS - Ela Kai Pame (2:54)
42. KONSTANTINOS PANTZIS - Etsi (3:02)
43. KELLY KELEKIDOU - Ma To Theo (3:21)
44. NATASSA THEODORIDOU - De Se Noiazei Gia Mas (3:33)
45. STAMATIS GONIDIS - Mi Rotas To Giati (2:05)
46. SHAKIRA FEAT. WYCLEF JEAN - HIPS DON'T LIE (3:38)
47. CHRISTINA AGUILERA - AIN'T NO OTHER MAN (3:49)
48. KELLY CLARCKSON - BEHIND THESE HAZEL EYES (3:17)
49. P!NK - WHO KNEW (3:29)
50. ANASTACIA - PIECES OF A DREAM (4:02)
51. HELENA PAPARIZOU - MAMBO (ENGLISH VERSION) (3:06)
52. CHRISTIAN WALZ - WONDERCHILD (3:29)
53. EURYTHMICS - I'VE GOT A LIFE (4:07)
54. GEORGE MICHAEL - AN EASIER AFFAIR (4:34)
55. LCM FEAT. RACHEL MCFARLANE - YOU GET WHAT YOU GIVE (RADIO EDIT) (2:54)
56. DUB SWEDEN - OLD HOUSE (3:55)
57. CHAMBAO - POKITO A POKO (3:27)
58. MATISSE - SHE SMILES (4:37)
59. HOOVERPHONIC - WAKE UP (3:29)
60. EL PRESIDENTE - TURN THIS THING AROUND (3:34)
61. THE ZUTONS - VALERIE (3:57)
62. SYSTEM OF A DOWN - LONELY DAY (2:50)
63. THE RASMUS - IMMORTAL (4:57)
64. LORDI - HARD ROCK HALLELUJAH (4:07)
65. Shakira feat. Wyclef Jean - Hips Don't LIe (3:38)
66. Christina Aguilera - Ain't No Other Man (3:48)
67. Beyonce feat. Jay-Z - Deja Vu (4:01)
68. George Michael - An Easier Affair (4:33)
69. Pink - Who Knew (3:29)
70. Chambao - Pokito A Poko (House Park Remix) (3:23)
71. Chello - Cha Cha (3:16)
72. Marie Serneholt - That's The Way My Heart Goes (3:35)
73. Kelly Clarkson - Breakaway (4:11)
74. Il Divo with Toni Braxton - The Time Of Our Lives (3:18)
75. Eros Ramazzotti - Bambino Nel Tempo (4:40)
76. Shayne Ward - No Promises (3:44)
77. Will Young - All Time Love (3:53)
78. Nick Lachey - What's Left Of Me (4:06)
79. West End Girls - Domino Dancing (4:10)
80. Amel Bent - Eye Of The Tiger (3:12)
81. Jamie Foxx feat.Kenye West - Extravaganza (4:16)
82. Outlandish - I Only Ask Of God (3:41)
83. Outkast - Mighty O (4:17)
84. Rhymefest - Feva (3:48)
85. Hooverphonic - You Love Me To Death (3:51)
86. System Of A Down - Lonely Day (2:49)
87. Fatboy Slim - That Old Pair Of Jeans (2:42)
88. Dub Sweden - Old House (3:56)
89. El Presidente - Turn This Thing Around (3:34)
90. The Zutons - Valerie (3:57)
91. Lordi - Hard Rock Hallelujah (4:09)
92. Primal Scream - Dolls (Sweet Rock And Roll) (4:00)
93. The Raconteurs - Steady As She Goes (3:37)
94. Pearl Jam - Life Wasted (3:53)
95. Lostprophets - Rooftopsia (Liberation Broadcast) (4:13)
96. James Dean Bradfield - That's The Way To Tell A Lie (3:06)
97. Flyleaf - I'm So Sick (2:58)
98. Matisyahu - Youth (4:20)
99. Vacuum - Six Billion Voices (3:19)
100. Beautiful South - Manchester (3:57)
101. Dixie Chicks - Not Ready To Make Nice (3:58)
102. Cesaria Evora With Dimitra Galani - Um Pincelada (3:28)
103. Bruce Springsteen - Pay Me My Money Down (4:31)
104. Draumir - Seeking My Distance (4:01)
105. Shigeru Umebayashi - Sorekara (Main Theme) (3:00)
106. AMINE - J'VOULAIS (3:18)
107. ANCA - YOU KEEP ME HANGIN'ON (5:29)
108. BEBE LILLY - ALLO PAPI (3:05)
109. CHANEL - MY LIFE (2:53)
110. CORNEILLE - LES MARCHANDS DE RÊVE (3:56)
111. CRAIG DAVID - JUST CHILLIN' (4:38)
112. FEDERICA FELINI - JE T'AIME (3:06)
113. GAGE - JE T'AIME QUAND MÊME (3:44)
114. HUMPHREY - DINGUE (3:19)
115. INDRA - SOIS BEAU ET TAIS TOI (3:25)
116. L'SKDARILLE - BONS MOMENTS (4:38)
117. LE ROI SOLEIL - LA VIE PASSE (4:03)
118. LES BESTIOLES - SCRTACHMANIA (2:16)
119. M POKORA - DE RETOUR (3:30)
120. MELANIE C - FIRST DAY OF MY LIFE (4:03)
121. PAKITO - LIVIN ON VIDEO (3:18)
122. PETEY & JAYDEE - NA NA NA (2:33)
123. SAYA - JE PENSE A TOI (3:02)
124. SEAN PAUL - NEVER GONNA BE THE SAME (3:37)
125. SIMPLE PLAN - SHUT UP (3:00)
126. amadou & mariam - beaux dimanches (3:01)
127. anggun - cesse la pluie (3:42)
128. cerena & neck - laura (3:55)
129. daniel powter - free loop (3:44)
130. dht - listen to your heart (4:28)
131. dora l'exploratrice - youhou (3:25)
132. dorothee - hou la menteuse (3:15)
133. hi-tack - say say say (3:17)
134. ilona - dans ma fusée (3:51)
135. k-maro - les freres existent encore (3:36)
136. laam - pour etre libre (3:51)
137. le 6-9 - l'hymne de la tele deprime (2:09)
138. lemar & justine - time go grow (3:41)
139. lola - no strings (3:43)
140. madonna - hung up (7:55)
141. noyau dur - tous est permis (3:57)
142. rohff - la puissance (4:06)
143. star academy - santiano (2:27)
144. tatu - all about us (2:59)
145. tina arena - aimer jusqu'a l'impossible (3:17)
146. Archie Shepp - Blues For Brother George Jackson (Mondo Grosso Next Wave Mix) (5:11)
147. Astrud Gilberto - Here's That Rainy Day (Koop Remix) (3:31)
148. Betty Carter - Namia's Love Song (DJ Spinna Remix) (7:51)
149. Cal Tjader - Soul Sauce (Fila Brazillia Remix) (4:16)
150. Dizzy Gillespie - Manteca (The Funky Lowlives Remix) (6:53)
151. Ella Fitzgerald - Angel Eyes (Layo & Bushwacka Remix) (5:34)
152. Ella Fitzgerald - Slap That Bass (Miguel Migs Petalpusher Remix) (4:45)
153. Hugh Masekela - Mama (Metro Area Birthday Dub) (5:47)
154. Nina Simone - Black is the Color of My True Love's Hair (Jaffa Remix) (4:57)
155. Nina Simone - Sinnerman (Felix Da Housecat's Heavenly House Mix) (4:35)
156. Oscar Brown, Jr. - Brother Where Are You? (Matthew Herbert Remix) (4:05)
157. Ramsey Lewis - Do What You Wanna (Mr. Scruff's Soul Party Mix) (5:24)
158. Sarah Vaughan - Whatever Lola Wants (Gotan Project Remix) (4:40)
159. Willie Bobo - Fried Neckbones and Some Home Fries (Dan the Automator Remix) (4:30)

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:25, 16-04-07:

ακουω κι εγω με το nero show time (άσχετο )

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 13:29, 16-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ακουω κι εγω με το nero show time (άσχετο )
ε ναι θα παιζει με λογικα ολα τα players που υποστριριζουν .pls

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 14:14, 16-04-07:

οσοι μπορειτε μπειτε τωρα να δουμε ποσο αντεχει ο server

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:22, 16-04-07:

οσοι μπορειτε μπειτε τωρα να δουμε ποσο αντεχει ο server
Πες μου τι upload έχεις!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 14:24, 16-04-07:

10mbit λες να φτανει;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:27, 16-04-07:

Θέλω κι εγώ να παίξω μια φορά (αν μου πει κάποιος πως..) και θα είναι βράδυ.. να βάλω ερωτικά τραγούδια για να βοηθήσω στη ..μείωση της υπογεννητικότητας!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:28, 16-04-07:

10mbit λες να φτανει;
213 ακροατές είναι το ανώτερο όριο. Από κει και πάνω θα κάνει διακοπές!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 15:14, 16-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Θέλω κι εγώ να παίξω μια φορά (αν μου πει κάποιος πως..) και θα είναι βράδυ.. να βάλω ερωτικά τραγούδια για να βοηθήσω στη ..μείωση της υπογεννητικότητας!
..δώσε ρε kajirάκι..!!!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:43, 16-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Χαιρετίζω με χαρά αυτή σου την πρωτοβουλία αλλά οι singles τι θα κάνουν; Σοφάτισμα στον τοίχο;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 15:54, 16-04-07:

Nα ψήσετε τον Hunter να με μάθει.. και να θυμηθώ να πάρω μικρόφωνο να μ' ακούσετε κιόλας!

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Χαιρετίζω με χαρά αυτή σου την πρωτοβουλία αλλά οι singles τι θα κάνουν; Σοφάτισμα στον τοίχο;
'Ο,τι θα κάνω κι εγώ.. Θα αποκτήσουν ερωτική διάθεση απλά!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:14, 16-04-07:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙΙΙΙΙ χώσε μέταλ με LORDI ν' ανοίξουνε κεφάλια ΠΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΡΕΧΕΙ Η ΜΑΥΡΙΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!

Τι ωραία τραγούδια παίζειιιιιι!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 08:49, 17-04-07:

σημερα εχουμε:

Playlist files:

1. Antoine Clamaran - Classica (18:26)
2. Antoine Clamaran - My Old Piano (42:58)
3. Antoine Clamaran - Zumba Ι (33:13)
4. Antoine Clamaran Pres. Discoball - Let's All Chant (Original Mix) (6:04)
5. Axe Bahia - Beso En La Boca Mix (18:31)
6. Axe Bahia - Beso En La Boca (18:48)
7. Axe Bahνa - Beso En La Boca (18:32)
8. Benny Bennassi - Able To Love (Approved Bootleg Megamix) (35:03)
9. Benny Bennassi - Able To Love (Freaks Deep Mix) (34:53)
10. Benny Bennassi - Able To Love (Original Mix) (39:19)
11. Benny Bennassi - Able To Love (Original Radio Edit) (19:28)
12. Benny Bennassi - Able To Love (Sfaction Mix) (29:06)
13. Benny Bennassi - Able To Love (Sfaction Radio Edit) (18:47)
14. Bhangra - Bruah (38:34)
15. C&ampC Music Factory - Gonna Make You Sweat 2003 (26:29)
16. Cass - Mind Rewind (Satoshi Tomiie's Mind Blister Mix) (10:56)
17. Clamaran - Bogota (37:14)
18. David Venetta - No Sex (40:55)
19. Faithless - Insomnia (96 Remix) (24:26)
20. Faithless - Insomnia (CEC Radio Mix) (15:11)
21. Faithless - Insomnia (De Donatis Remix) (30:05)
22. Faithless - Insomnia (Dj Quicksilver Remix) (29:09)
23. Full Intension - It's Set To Groove (40:42)
24. House Factory - You Light My Way [Harmonica Radio] (3:57)
25. Junior Jack - Da Hype (49:14)
26. Martin Solveig - Rocking Music (8:54)
27. Mighty Dub Katz - Let The Drum Speak (3:34)
28. Room 5 - Music ( Extended ) (34:54)
29. Room 5 - Music ( Radio ) (15:22)
30. Safri Duo - Rise (40:28)
31. Schiller - I Feel ( Radio ) (30:14)
32. Schiller - I Feel ( Remix 1 ) (31:45)
33. Schiller - I Feel ( Remix 2 ) (37:09)
34. Soul Sistas - Im Watchin You (Piraz Dommu Mix) (5:08)
35. Souxsoul & Rawsoul Ft. Sybille - Superlover (Club Mix) (8:27)
36. Steven King - Heroes (Promo B1) (7:00)
37. Steven King - Heroes (Promo A1) (7:26)
38. Syke & Sugarstarr - Ticket To Ride (5:14)
39. The Sunclub - Fiesta (3:58)
40. The Underdog Project - Saturday Night (Bubbling Mix) (4:53)
41. The Underdog Project - Saturday Night (Extended Version) (4:25)
42. The Underdog Project - Saturday Night (Radio Version) (3:50)
43. Underdog Project - Saturday Night (18:21)
44. Van Helden - Everytime I Feel It (14:01)
45. Watkins - Black Am [Todd Terry Vocal Rmx] (8:44)
46. White Label - Promo (48:14)
47. Bob Sinclair - Kiss My Eyes (Original Mix) (26:41)
48. Boogie Pimps - Somebody to love (26:20)
49. CeSoul AllStar feat. Carl Henr - Bare as she dare (remix) (22:15)
50. Cesoul Allstars Feat.Carl Henr - Bare As She Dare (4:42)
51. Deep Dish - Flashdance (16:41)
52. Dimension X - Peerless (33:33)
53. G. Pal - Ophra (El Greco's Eastern Mix) (48:24)
54. G. Pal - Ophra (Original Mix) (29:18)
55. Mijangos Pres. Donno Drum - El Ritual (Original Mix) (30:25)
56. Ofra Haza - Love Song (Givin' U Some Pleas (40:24)
57. Ofra Haza - Love Song (Mike Vs Zigi Remix) (30:06)
58. Spankox - To the club (11:07)
59. The Vinylistic - I'm Confessin' That I Love (18:30)
60. White Label - I Love You Babe (5:13)
61. 01 eros ramazzotti - l ombra del gigante (album ve - L Ombra Del Gigante (Album Ve (4:55)
62. 02-va-bent-always-bpm house - Bent-Always (8:27)
63. 02 todd terry - enough is enou - 02 todd terry - enough is enough(tees sound design mix)-bnb (9:00)
64. de-javu - i cant stop original mix (4:55)
65. 04 kylie - cant get you out of - 04 kylie - cant get you out of my head(7 incz original)-bnb (4:03)
66. 102-jamiroquai-little l-legion - Little L (3:23)
67. 107 depeche mode-dream on (bushwacka tough guy mix - 107 - Dream on (Bushwacka Mix (5:41)
68. mc sultan - Der Bauch (11:19)
69. 2 elements-brazilian nights (7:46)
70. 2 elements-brazilian nights (7:46)
71. 203 noelia-candela (radio edit mix)-idc - 203 - Candela (Radio Edit Mix (3:44)
72. 205-kosheen-hide u-legion - Hide U (3:33)
73. 206 st germain-so flute-idc - 206 - So flute (Radio Edit) (3:56)
74. 209-depeche mode-i feel loved-legion - I Feel Loved (3:32)
75. 3 mafua - Inco de genois (6:20)
76. 909 test - pink cofee (9:28)
77. Sancsoul Records - 95 North - Te Queiro (9:13)
78. addicted to bass (9:20)
79. AFRICANISM - TRACK 1 (8:04)
80. Afro Medusa -- Pasilda (knee Deep Club Mix) - Pasilda (Knee Deep Club Mix) (4:29)
81. ak say that u love me - ak say that u love me (9:41)
82. alan braxe fred falke penthouse serenade - alan braxe fred falke penth (4:15)
83. Alcazar Crying At The Discoteque - Alcazar Crying At The Discoteque (5:23)
84. Alice Deejay Better Off Alone - Better of Alone (7:28)
85. alright - Kidstuff (8:06)
86. AMANDA LEAR DO YOU WANNA SE - AMANDA LEAR DO YOU WANNA SE (4:06)
87. Shakira & Amr Diab - Spanish Arabic - Shakira Featuring Amr Diab - Ojos (4:17)
88. antoin clamaran - do the funk (7:32)
89. ANTOINE CLAMARAN PRES SUPAL - ANTOINE CLAMARAN PRES SUPAL (8:23)
90. artist - armand van helden-chocolate covered cherry (7:48)
91. Atcf - Bad Habit (3:10)
92. atfc - erotic (7:47)
93. artist - azulli-if u fall (7:49)
94. BARRY WHITE CANT GET ENOUGH - BARRY WHITE CANT GET ENOUGH (7:37)
95. best part - best part (8:04)
96. artist - black jack-inti the groove (6:42)
97. Black Legend - You See Trouble With Me (Barry White (7:05)
98. black masses - wonderful person (9:11)
99. BLACKJACK - Track 12 (6:27)
100. BLES RAIN FOREST - BLES RAIN FOREST (4:07)
101. Bob Marley Vs Funkstar -- Sun Is Shining (atb Mix) - Sun Is Shining (ATB Mix) (4:57)
102. Bob Sinclair Outro Lugar - Bob Sinclair Outro Lugar (7:25)
103. BOB SINCLAR THE BEAT GOES - BOB SINCLAR THE BEAT GOES (5:56)
104. bombdogs first time - bombdogs first time (5:17)
105. Mix - Bomfunk MC΄s / Freestyler (4:26)
106. BONEY M DADDY COOL 2002 - BONEY M DADDY COOL 2002 (5:34)
107. brancaccio & aisher - It's Gonna Be A Lovely Day (Bini & Mar (8:44)
108. brancaccio & aisher - Lovely Day (Bedrock mix) (12:20)
109. BUSHWACKA - Track 2 (7:03)
110. BUSTAFUNK - RUN RUN (KODAK MIX) (6:17)
111. C - C.Z.R.-WATCH AND ME (8:01)
112. cant say no jamaican mix - cant say no jamaican mix (8:05)
113. CAPRICE HOUSE - CAPRICE HOUSE (6:38)
114. cevin fischer - love u some more (6:42)
115. Chemical Brothers - Star Guitar (7:09)
116. CHER - the music is no good without you (4:57)
117. CHRISTOFF - CHRISTOFF (5:53)
118. chris lum jay j's up all night - chris lum jay j's up all night (8:13)
119. artist - circus bells-robe at armani (9:30)
120. clamaran - clamaran (6:35)
121. Classic House- Inner City - Good Life (Magic Juan Mix) (7:40)
122. COFFE BEATS-CORAPSHION - COFFE BEATS-CORAPSHION (6:42)
123. COFFE BEATS-DEL CADO (6:15)
124. Milk n 2 Sugars recordings - Cricco Casteli - It Aint Nothing (Croccos Dub) (7:27)
125. Milk n 2 Sugars recordings - Cricco Casteli - It Aint Nothing (Croccos original mix) (6:30)
126. crime - breaking point (7:33)
127. artist - crossover-music will never stop (7:30)
128. UMM - Crw ft. Veronika - Kiss me more ( Fabio M. mix) (7:18)
129. UMM - Crw ft. Veronika - Kiss me more ( Night groove mix) (7:06)
130. crystal waters come on down - crystal waters come on down (6:49)
131. c mos da effect xperience - c mos da effect xperience (8:25)
132. D.J. D - AT LAST (7:44)
133. Daft Punk -- One More Time - one more time (8:25)
134. Daft Punk One More Time - Daft Punk One More Time (6:28)
135. Darude Sandstorm (Original Mix) - Sandstorm (original mix) (8:02)
136. David Guetta - Love, Don't let me go (Original Edit) (3:52)
137. david guetta feat.chris willis - just a little more love (3:14)
138. david guetta[rmx] (8:04)
139. david morales - disco elements (5:43)
140. DAVID GUETTA - Track 3 (6:13)
141. DA BUZZ WONDER WHERE YOU - DA BUZZ WONDER WHERE YOU (5:10)
142. DB Boulevard - Macumba Walele (set mix) (5:55)
143. De-javu - I Can't Stop (7:16)
144. De-javu - Never (extended) (7:52)
145. deep dish (7:47)
146. Deepswing In The Music - IN THE MUSIC (ORIGINAL MIX) (9:23)
147. DEFINITIVE GROOVES-DEJA VU - DEFINITIVE GROOVES-DEJA VU (7:20)
148. 107 depeche mode-dream on (bushwacka tough guy mix - 107 - Dream on (Bushwacka Mix (5:57)
149. desireless - voyage voyage (dance remix) (7:23)
150. DEVICE FEELING - DEVICE FEELING (3:08)
151. DIDIER SINCLAIR - LOVELY FLIGHT (6:52)
152. dina vass the love i have - dina vass the love i have (8:26)
153. DJ Djaimin - DJ Pippi - Nothing really matters .. (7:23)
154. dj pippi - pinacolada (dry mix) (9:54)
155. dj spinnin - punk chic (5:11)
156. DND FEAT EASY RIDER PICK - DND FEAT EASY RIDER PICK (6:56)
157. drums of love (7:48)
158. dubtribe nice mix - dubtribe nice mix (9:35)
159. dubtribe sound system - do it now dub mix (7:05)
160. Duke Crazy (Radio Edit) - Crazy (3:44)
161. e.b.t.g. - fathoms (4:26)
162. echoes of sound need somebody - echoes of sound need somebody (4:42)
163. eddie amador - eddie amador - psycho x-girlfriend (9:45)
164. EDDIE AMADOR-DO IT - EDDIE AMADOR-DO IT (5:25)
165. Club control - Edx&ampLeon Klein pres.Milan - Lift me up ( original mix) (7:07)
166. Edx&ampLeon Klein pres.Milan - Lift me up (edx b2b mix) (9:04)
167. eiffel 65 - blue (5:03)
168. equitoreal - dubtribe sax mix (7:28)
169. equitoreal - dubtribe (3:57)
170. Erick Morillo - Forever-Sandy Rivera & John 'DNR' Alvarez (6:42)
171. 01 eros ramazzotti - l ombra del gigante (album ve - L Ombra Del Gigante (Album Ve (4:55)
172. erotica - orgasm (5:24)
173. feela - Sweet temptation (Bini & Martini mix 1) (6:52)
174. FELON - Get Out (6:16)
175. FRENCHAFAIR - Track 13 (5:36)
176. freshmore f'' darryl panty-u - freshmore f'' darryl panty-u (7:33)
177. full intention - So Fly (Extended Mix) (7:38)
178. full intention - stars-promo mix a (7:44)
179. G.Pal feat A.M.H. - Ocean Blue (10:21)
180. gabin - doouap (4:05)
181. Galleon - So I Begin (4:10)
182. GALLEON - One Sign (3:57)
183. giampiero ponte feat danny martinez pyramid - giampiero ponte feat danny ma (4:01)
184. Gigi d'Agostino - La Passion
185. global jazz (5:39)
186. GODMIND GIVE ME THE NIGHT - GODMIND GIVE ME THE NIGHT (4:19)
187. gold trix pres. andrea brown - its love(trippin) (6:58)
188. Golden Boy Feat. Miss Kitten - Rippin Kittin (5:10)
189. GOLD PEOPLE MUSIC DON T S - GOLD PEOPLE MUSIC DON T S (5:47)
190. Grace Jones - Feel Up (Danny Tenaglia Mix) (10:01)
191. GROOVE ESTIVO-THE PIANO TRACK - GROOVE ESTIVO-THE PIANO TRACK (7:30)
192. gypsymen - Babarabatiri (2:45)
193. g club pres banda sonora guitarra g - g club pres banda sonora guitarra g (6:11)
194. hardsoul - LA PASSION DE GOZAR (9:51)
195. Subliminal records - Harison Crump - Stomp Your Feet(The hump mix) (9:01)
196. he is - he is (9:12)
197. HIGHRISE - DANCIN (7:20)
198. house-Inaya Day - Cant Stop Dancing (energy tribal mix) (10:20)
199. house avengerz feat kat blu i cant stop - house avengerz feat kat blu i cant stop (5:56)
200. I Will Always Love You (Hex Hector Mix ) - I Will Always Love You (Hex H (5:12)
201. I'm Your Baby Tonight (Dronez Mix ) - I'm Your Baby Tonight (Dronez (5:26)
202. ian pooley - balmes (nice mix) (7:22)
203. IAN POOLEY MAGIC J PIHA - IAN POOLEY MAGIC J PIHA (9:18)
204. ibiza royal drums - the groove (7:09)
205. iio - Rapture (John Creamer & Stephane K Remix) (10:11)
206. IMAANI-WHERE ARE YOU - IMAANI-WHERE ARE YOU (4:00)
207. INDIAN VIBEZ - Intrallazzi & Fratty 3 (4:09)
208. IT - MUSIC (BRASIL MIX) (6:50)
209. JAM & SPOON feat. PLAVKA - Right in the night (fall in love with music) (Radio Edit) (4:08)
210. james douglas - Out of your Mind (7:07)
211. Deep Vision Records - Jamie Lewis - For You ( Kings of tomorow mix) (7:40)
212. JAMIROQUAI - Little L (BLAZE RMX) (6:41)
213. 102-jamiroquai-little l-legion - Little L (3:23)
214. JAMIROQUAI - Love foolosophy (3:59)
215. JAY J-SMOKE IT UP - JAY J-SMOKE IT UP (8:33)
216. jimmy sommerville - jimmy sommerville (7:29)
217. JOE T VANNELLI - STAND UP (8:52)
218. john ray over and over - john ray over and over (7:27)
219. JOHN SILVER COME ON OVER - JOHN SILVER COME ON OVER (8:00)
220. junior jack - Thrill Me (Original Mix) (6:21)
221. Mix - Junior Jack / My Feeling (4:05)
222. junior sanchez - rock your body (7:09)
223. JUST A MAN - Track 10 (4:20)
224. keep the feelling - keep the feelling (7:38)
225. artist - khia-my neck my back (4:26)
226. KID CREME-ILLEGAL BEATS - KID CREME-ILLEGAL BEATS (10:00)
227. kluster feat ron caroll - My Love (Junior Jack Vocal Mix) (9:43)
228. knee deep - if u love me (4:43)
229. knee deep ill b there 4 u - knee deep ill b there 4 u (5:40)
230. kosheen - hungry (5:51)
231. KOSHEEN-Catch - KOSHEEN-Catch (3:33)
232. kosheen hungry bent mix - kosheen hungry bent mix (3:08)
233. Kurtis Mantronik Pres-Chamonix - 77 Strings (original mix) (5:55)
234. Kylie Minogue -- On A Night Like This - On A Night Like This (3:41)
235. Kylie Minogue Spinning Around (Full Length Promo) - Spinning Around (3:44)
236. Kylie Minogue - 01 - More More More (5:00)
237. KYLIE In your eyes - KYLIE In your eyes (3:30)
238. Kylie Minogue - Cant Get You Out Of My Head(7 Incz Origina (4:15)
239. KYLIE MINOGUE - COME INTO MY World (4:57)
240. Lady Easy Love - Lady Easy Love (4:15)
241. layo and bushwacka - Let The Good Times Roll (9:14)
242. lego-el ritmo de verdad - lego-el ritmo de verdad (7:40)
243. Odyssey records - '' Lenny Fontana pres.Byron Stingily - Light My Fire (Groovin Dub) '' (7:27)
244. Lenny Fontana feat. Darryl D'Bonneau - Pow Pow Pow (Promo Mi (9:28)
245. let it - let it (9:23)
246. life isup - life isup (5:48)
247. LIGHTHOUSE FAMILY-HAPPY - Track 7 (3:52)
248. live elements b free r rivera mix - live elements b free r rivera mix (7:42)
249. artist - lula-the dj the music and me (9:38)
250. Madison Avenue - Don΄t Call Me Baby (4:05)
251. Madonna - American Pie (4:41)
252. MARACIA-EXTRA DRUMS - MARACIA-EXTRA DRUMS (6:36)
253. MARASCIA SHAKE IT - MARASCIA SHAKE IT (6:35)
254. marino berardi - do you want to dance with me (9:25)
255. MARK MOULIN - Organ - cosmos rmx (7:06)
256. Martin Solveig - Linda (7:01)
257. MARTIN SOLVEIG-MR PRESIDENT(IN THE AFRO HUT) - MARTIN SOLVEIG-MR PRESIDENT(I (5:29)
258. MARTIN SOLVEIG-MR PRESIDENT - MARTIN SOLVEIG-MR PRESIDENT (7:17)
259. martin solveig - sur la terre (6:48)
260. Matt Darey pres Mash Up Feat Marcella Woods - Beautiful (fer (8:26)
261. mijangos presents cafe de sol bahia - mijangos presents cafe de sol (4:37)
262. artist - milky-just the way[full intention] (7:54)
263. artist - milky-just the way[radio] (3:50)
264. Ministers De La Funk Ft J - Believe (Minister Uk Club (6:36)
265. fantastic dance 2 - moby-go (4:13)
266. MODELS - Track 11 (3:26)
267. Modjo Lady (Full Version) - Lady (Full Version) (5:41)
268. Moloko Sing It Back - Sing It Back (3:53)
269. money chocolate - keep the love (8:32)
270. MONEY CHOCOLATE-KEEP THE LOVE 2 - MONEY CHOCOLATE-KEEP THE LOVE (7:11)
271. Mousse T Horny - Horny (5:12)
272. MOUSSE T FEAT - MOUSSE T FEAT.EMMA LANFORD F (3:10)
273. Tommy Boy - Murk Vs. KristineW. - Some Lovin' (Murk baby got dub mix) (8:58)
274. Tommy Boy - Murk Vs. KristineW. - Some Lovin' (Murk Miami mix) (8:59)
275. narcotic thrust - safe from harm (8:34)
276. Various Artists - Negrocan - Cada Vez (6:24)
277. Nightcrawlers - Nightcrawlers - Push the feeling on (4:10)
278. Defected - No No No - Remix (7:17)
279. nomad - i wanna give u devotion (4:22)
280. ONE OF THESE NIGHTS HOUSE RMX - ONE OF THESE NIGHTS HOUSE RMX (7:16)
281. one track mind - Good for You (6:16)
282. paradox - feel so good (6:09)
283. paul johnson - get down (6:15)
284. PAULINA RUBIO - Track 8 (3:52)
285. pet shop boys the samurai in autumn - pet shop boys the samurai in (4:33)
286. Mix - Phats & Small / Tonight (4:03)
287. Compilation - Phats & Small / Turn Around (3:50)
288. phil fuldner - MIAMI POP - phil fuldner - MIAMI POP (27:44)
289. Planet Funk Chase The Sun (Radio Edit) - Planet Funk Chase The Sun (Radio Edit) (3:59)
290. PORNORAMA - Track 4 (7:08)
291. POUND BOYS EXPRESS - betty (pounds boys main mix) (7:40)
292. pound boys - pound boys (9:58)
293. PROMO-TRANSFER POSESSION - PROMO-TRANSFER POSESSION (7:42)
294. PURETONE-ADDICTED TO BASS - PURETONE-ADDICTED TO BASS (9:00)
295. richie lawrence - laurence (4:28)
296. Ride the rhythm (Joey Negro Cl Z-Factor - Ride the rhythm (Joey Negro C (8:57)
297. robin s shoe me love omix - robin s shoe me love omix (5:56)
298. Roger Sanchez Another Chance (OriginalMix) - Another Chance (8:08)
299. room 5 - Make Luv (6:05)
300. rosie gaines - closer than close (3:54)
301. Wall of sound - Royksopp - Poor Leno (Silicone soul's Hypno house dub) (8:49)
302. Rui Da Silva ft Cassandra Touch Me (Radio Edit) - Touch Me (Radio Edit) (3:59)
303. SADE - SMOOTH OPERATOR (2001 remix) - SADE SMOOTH OPERATOR 200 (4:44)
304. Safri Duo - Played Alive (9:05)
305. safri duo baya baya - spanish flys club mix (8:44)
306. SANDY RIVERA-FOREVER PART 2 - SANDY RIVERA-FOREVER PART 2 (7:15)
307. SANDY RIVERA-I CANT STOP - SANDY RIVERA-I CANT STOP (5:06)
308. Santana Smooth (Ultra Rare Remix) - Santana Smooth (Ultra Rare Remix) (8:09)
309. sebastian gamboa - gatinha gostosa (8:35)
310. Shakedown - At Night (Kid Creme Mix) (8:32)
311. shakedown - At night (4:27)
312. SHAKIRA - Obsection (3:53)
313. Track 6 (4:02)
314. Who da Funk - Shiny Disco Balls (6:02)
315. Sia (Diffirent gear mix) - Drink to get drunk - BSP (8:36)
316. Smurf & Perry - Loving You (10:00)
317. Sonique I Put A Spell On You - Sonique I Put A Spell On Yo (3:44)
318. Sonique It Feels So Good (Long Version) - Feel So Good (31:22)
319. Sonique Sky - Sonique Sky (4:49)
320. sono - keep control (7:52)
321. SOPHIE ELLIS - Track 4 (3:23)
322. SOUL DUJOUR - HERE WE GO AGAIN (7:00)
323. Spiller - Groovejet (If This Aint Love Spiller Extended Vocal Mix) (8:41)
324. STUDIO 45 PRES JOE JESSEY - STUDIO 45 PRES JOE JESSEY (4:16)
325. supakings - bach & forth (7:06)
326. superchumbo - Revolution (High Club Mix) (8:40)
327. swinners i want to love u - swinners i want to love u (4:02)
328. SZ - Track 10 (8:04)
329. Tall Paul - Alcatraz - Give Me Luv - Deep Dish 11th Hour Mix (11:43)
330. Tall Paul Vs. INXS - Precious (9:19)
331. Tamperer - Feel It (original mix) (5:35)
332. TATOO - Love Theme (6:48)
333. the begginers reckless girl - the begginers reckless girl (7:46)
334. the psychedelic waltons The S- (6:59)
335. Tim Deluxe - It Just Won't Do [Ft Sam Obernik-Club Mix] (7:24)
336. TIM DELUXE-WE ALL LOVE SAX - TIM DELUXE-WE ALL LOVE SAX (32:37)
337. timo maas - shifter (9:13)
338. tocando - sambavida (6:55)
339. Todd Terry - Enough Is Enough(Tees Sound Design Mi (9:00)
340. Track 5 - Track 5 (7:25)
341. T SKI VALLEY - Track 2 (6:53)
342. u.b.p. - WE 'RE ONE (8:06)
343. ubp we r one (6:26)
344. ULTRANATE - Track 8 (7:15)
345. ultra nate dont understand it (8:41)
346. ultra nate dont understand it hurlem hustlers mix (8:14)
347. una mas i will follow (8:39)
348. urban blues proj - urban blues proj. we r one (8:06)
349. Bent - Always (8:27)
350. Vaiio - Rapture (deep Dish Remix) (9:10)
351. vargas stand up - vargas stand up (9:50)
352. Wamdue Project - King Of My Castle (3:58)
353. Waterman vs.Chris Rea - You love is setting me free (Phats & (7:13)
354. White Legend W Barry White -- Let The Music Play - Let The Music Play (6:12)
355. without your love (7:26)
356. Skint records - '' X-Press 2 ft. Dieter Meiser - I want you back (X-press 2's 7th Movement Mix) '' (8:33)
357. x press feat david byrne lazy - x press feat david byrne lazy (4:32)
358. yug-dont tell me u sorry (8:16)
359. YUMMY-U LOVE ME - YUMMY-U LOVE ME (8:28)
360. zogopoulos - zogopoulos (4:35)

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:40, 17-04-07:

Το 152 είναι φοβερό κομμάτι!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:54, 17-04-07:

87?

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:55, 17-04-07:

Ναι, βασικά μάλλον δεν παίζουν αυτά πια..

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 11:57, 18-04-07:

Σημερα εχουμε και λεμε:

1. Madonna - Sorry (4:45)
2. Fort Minor - Believe Me (3:49)
3. Hard - fi - Tied Up Too Tight (3:50)
4. Green Day - Wake Me Up When September Ends (lLive) (5:05)
5. Him - Killing Loneliness (4:30)
6. James Blunt - Goodbye My Lover (3:56)
7. David Gray - Hospital Food (4:43)
8. Darkness - One Way Ticket (3:28)
9. Simple plan - Welcome To My Life (3:27)
10. Deftones - No Ordinary Love (5:34)
11. Alanis Morissette - Crazy (3:39)
12. Groove da Praia - Miss You (Back 2 Remixes) (4:28)
13. Michael Buble With Laura Pusini - You' ll Never Find Another Love Like Mine (3:44)
14. Laura Pusini - La Prospettiva Di Me (3:04)
15. Craig David - Don' t Love You No More (4:04)
16. Amy Diamond - What' s In It For Me (3:19)
17. Arash - Temptation (3:28)
18. Crazy Frog - Popcorn (2:46)
19. SHAKIRA FEAT. WYCLEF JEAN - HIPS DON'T LIE (3:38)
20. CHRISTINA AGUILERA - AIN'T NO OTHER MAN (3:49)
21. KELLY CLARCKSON - BEHIND THESE HAZEL EYES (3:17)
22. P!NK - WHO KNEW (3:29)
23. ANASTACIA - PIECES OF A DREAM (4:02)
24. HELENA PAPARIZOU - MAMBO (ENGLISH VERSION) (3:06)
25. CHRISTIAN WALZ - WONDERCHILD (3:29)
26. EURYTHMICS - I'VE GOT A LIFE (4:07)
27. GEORGE MICHAEL - AN EASIER AFFAIR (4:34)
28. LCM FEAT. RACHEL MCFARLANE - YOU GET WHAT YOU GIVE (RADIO EDIT) (2:54)
29. DUB SWEDEN - OLD HOUSE (3:55)
30. CHAMBAO - POKITO A POKO (3:27)
31. MATISSE - SHE SMILES (4:37)
32. HOOVERPHONIC - WAKE UP (3:29)
33. EL PRESIDENTE - TURN THIS THING AROUND (3:34)
34. THE ZUTONS - VALERIE (3:57)
35. SYSTEM OF A DOWN - LONELY DAY (2:50)
36. THE RASMUS - IMMORTAL (4:57)
37. LORDI - HARD ROCK HALLELUJAH (4:07)

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:57, 18-04-07:

Μμμμμ... ωραία!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 19:32, 26-04-07:

για οποιον τον/την ενδιαφερει, αποψε το playlist εχει τα ακολουθα:

Updated @ 21:52

Playlist files:

1. amy winehouse - rehab (3:35)
2. Barry White - It's Ecstasy When You Lady Down Next To Me (4:40)
3. Big Light - Let's Start Playing (3:59)
4. bryan adams - cloud number nine (chicane mix) (4:12)
5. Carmen McRae - Straighten Up & Fly Right (Jazzelicious Remix) (4:40)
6. Castle feat. Denise-Chanson D' Amour (3:59)
7. D. FASCHER feat. CUNNIE WILLIAMS-WAKE UP EVERYBODY (4:21)
8. De Phazz - Rise And Shine (4:58)
9. De Phazz - The Mambo Craze (ExT. Version) (4:33)
10. Jennifer Paige - Crush (3:38)
11. Les Go - I Can't Go For That (No Can Do) (4:45)
12. M people - angel st (4:14)
13. M people - dreaming (4:42)
14. M People - Fantasy Island (Radio) (4:09)
15. Marlena Shaw - Woman Of The Getto (8:21)
16. Montefiori Cocktai - Hung Up [Dedicated to Madonna] (4:15)
17. Montefiori Cocktai - Love Generation [Dedicated to Bob Sinclair] (5:18)
18. Nancy Wilson - Spinning Wheel (2:40)
19. Paula Cole - I Believe In Love (5:49)
20. Tanto Project - Perfect Color (Radio Edit) (4:15)
21. Tukuleur - Africa (4:23)
22. Ville Valo & Natalia Avelon - Summer Wine (3:52)
23. Yannick - Oh What A Night (3:19)
24. Η ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ V ΓΑΛΑΞΙΑ - ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ (4:14)
25. Ray Charles - Fever (with Natalie Cole) (3:30)
26. billie holiday - speak low (bent remix) (4:21)
27. Harry Connick, Jr. - Save The Last Dance For Me (4:50)
28. Michel Simone - What A Difference A Day Makes (5:11)
29. Shirley Bassey - Baby Come to Me (3:56)
30. Simply Red - My Perfect Love (3:38)
31. Ghetto Blaster Ltd. - November Rain (4:51)
32. Nina Simone - Black Is The Colour Of My True Love's Hair (Jaffa Remix) (4:58)
33. Simply Red - Come On In My Kitchen (2:54)
34. Simply Red - Stay (3:04)
35. UFO - I Love My Baby (3:52)
36. Thievery Corporation - Lebanese Blonde (Instrumental) (4:48)
37. ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΣΑΤΣΟΥ - ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (G Pal remix) (3:32)
38. Barry White & Love Unlimited Orchestra - Love's Theme (4:08)
39. charles & eddie - would i lie to you (3:39)
40. Chris Rea - Only To Fly (5:42)
41. Duran Duran - come undone (edit) (4:15)
42. Eros Ramazzotti - Fuoco Nel Fuoco (4:02)
43. Eros Ramazzotti - Quanto amore sei (4:16)
44. Eros Ramazzotti - Un Attimo Di Piace (4:33)
45. Jimmy Sommerville - Safe In These Arms (4:36)
46. Laid Back - HAPPY DREAMER (4:22)
47. Lenny Kravitz - It Ain't Over 'Til It's Over (4:01)
48. Morcheeba - Rome Wasn't Build In A Day (3:34)
49. Nancy Wilson - Unchain My Heart (2:07)
50. Pet Shop Boys - Rent (seven-inch mix) (3:36)
51. Robbie Williams - Bongo Bong-Je Ne T Aime Plus (4:48)
52. Sade - Hang On To Your Love (4:30)
53. Sade - Paradise (3:37)
54. Simply Red - Perfect Love (3:12)
55. sister sledge - thinking of you (4:29)
56. A-ha - Move To Memphis (4:17)
57. Adam Ant - Wonderful (4:23)
58. Alannah Myles - Black Velvet (4:46)
59. Anastacia - Left Outside Alone (4:19)
60. Anastacia - Why'd You Lie To Me (3:46)
61. andru donalds - mishale (4:01)
62. Atomic Kitten - The Tide Is High (3:25)
63. Bangles - Manic Monday (3:06)
64. Beautiful South - Don't Marry Her (3:23)
65. Beautiful South - Perfect 10 (3:40)
66. Belinda Carlisle - California (2:58)
67. Beverley Knight - Piece Of My Heart (4:08)
68. Billy Idol - To Be A Lover (3:52)
69. Billy Joel - The River of Dreams (4:11)
70. Booth And The Bad Angel - Dance Of The Bad Angels (4:33)
71. BrainStorm - Maybe (radio edit) (4:01)
72. Bryan Adams - On A Day Like Today (3:31)
73. Cake - Perhaps, Perhaps, Perhaps (2:21)
74. Cardigans - Lovefool (3:19)
75. Chris Rea - Sweet Summer Day (4:45)
76. Chris Rea - The Blue Cafe (4:49)
77. Chris Rea - Josephine (4:34)
78. Chris Rea - Looking For The Summer (5:03)
79. Chris Rea - On the Beach (6:51)
80. Chris Rea - Where Do We Go From Here (4:32)
81. Christian Walz - Wonderchild (3:28)
82. CLASSICS IV - SPOOKY (2:50)
83. Cock Robin - The Promise You Made (3:55)
84. Coldplay - Clocks (4:12)
85. Concrete Blonde - Mexican Moon (5:03)
86. Conjure One - Endless Dream (4:30)
87. Connells - 74-75 (3:52)
88. Crowded House - Weather With You (3:44)
89. Cultured Pearls - Kissing The Sheets (4:05)
90. Cutting Crew - I Just Died In Your Arms Tonig (4:45)
91. Cyndi Lauper - All Through The Night (4:29)
92. Danny Wilson - Mary's Prayer (3:48)
93. Dawn Penn - You Don't Love Me (No,No,No) (4:38)
94. depeche mode - precious (4:10)
95. Dire Straits - So Far Away (5:07)
96. Doobie Brothers - Listen To The Music (3:45)
97. Duran Duran - ordinary world (single version (4:42)
98. Eagle Eye Cherry - Falling In Love Again (3:30)
99. Eagles - Take It Easy (3:30)
100. Electronic - Getting Away With It (5:16)
101. Electronic - Second Nature (4:13)
102. Elephant - I Don't Wanna Lose Your Love (3:47)
103. Eric Clapton - Lay down sally (3:51)
104. Eros Ramazzotti - Quanto amore sei (4:16)
105. Fastball - The Way (Radio Edit) (4:09)
106. Fleetwood Mac - Little Lies (3:38)
107. Fleetwood Mac - Everywhere (3:42)
108. Fleetwood Mac - Big Love (3:39)
109. Fleetwood Mac - Dreams (4:14)
110. Fool's Garden - Lemon Tree (3:13)
111. Garland Jeffreys - Hail Hail Rock 'n' Roll (3:53)
112. Gerry Rafferty - Baker Street (4:08)
113. GOLDIE - MAKING UP AGAIN (3:26)
114. Happy Mondays - Bob's Yer Uncle (5:11)
115. Hong Kong Syndikat - Too much (3:35)
116. INXS - Beautiful Girl (3:28)
117. James McCarty - What If Summer Never Came (3:46)
118. Jane Morris - Break In The weather (4:30)
119. Janis Ian - Fly Too High (5:08)
120. Jennifer Brown - Tuesday Afternoon (4:07)
121. Jennifer Warnes - First We Take Manhattan (3:47)
122. Jimmy Sommerville - Safe In These Arms (4:36)
123. Joan Osborne - One Of Us (5:22)
124. Joe Cocker - Could You Be Loved (5:47)
125. John Legend - Save Room (4:00)
126. John Mellencamp - Human Wheels (5:08)
127. John Waite - Missing You (4:30)
128. Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams (3:30)
129. Jon Secada - Just Another Day (5:27)
130. Joss Stone - Super Duper Love (4:20)
131. K.D. Lang - Constant Craving (4:38)
132. Keane - Everybody's Changing (3:36)
133. Keziah Jones - Rhythm Is Love (4:17)
134. kubb - wicked soul (3:45)
135. Laid Back - Bakerman (4:40)
136. Lee Ann Rimes - Can't Fight The Moonlight (3:35)
137. Lenny Kravitz - I Belong To You (4:19)
138. Luca Carboni - Farfallina (5:06)
139. Maggie Reilly - Waiting For You (4:15)
140. Magie Reilly - Everytime (3:58)
141. Mango - Come Monna Lisa (5:19)
142. Manic Street Preachers - Can't Take My Eyes Off You (3:13)
143. maroon5 - She Will Be Loved (4:17)
144. Mike & The Mechanics - Another Cup Of Coffee (4:42)
145. Mike & The Mechanics - Over My Shoulder (3:36)
146. Natalie Imbruglia - Torn (4:05)
147. OMD - If You Leave (4:30)
148. Paul Hardcastle - Do it again (5:42)
149. Paul McCartney - Hope Of Deliverance (3:22)
150. Paul Simon - You Can Call Me Al (4:42)
151. Peter Cox - What A Fool Believes (3:51)
152. Police - Every Breath You Take (4:12)
153. Pretty Maids - Please Don't Leave Me (5:13)
154. Real Thing - You To Me Are Everything (3:21)
155. Rembrandts - Just The Way It Is Baby (3:55)
156. Restless Heart - Tell Me What You Dream (4:17)
157. HITY NA CZASIE VOL.6 - Track05 (4:50)
158. Robbie Williams - Me And My Monkey (7:13)
159. Robert Palmer - Every Kinda People (3:21)
160. Robert Palmer - I Didn't Mean To Turn You On (3:36)
161. Robert Palmer - Know By Now (4:09)
162. Robert Palmer - Mercy Mercy Me (5:53)
163. Santana - Maria Maria (4:22)
164. Santana - Smooth (feat. Rob Thomas) (4:58)
165. Savage Garden - To The Moon And Back (4:13)
166. Semisonic - Secret Smile (4:39)
167. Sheryl Crow - All I Wanna Do (4:34)
168. Shivaree - Goddnight Moon (4:04)
169. Simply Red - A New Flame (3:57)
170. Simply Red - Fairground (4:23)
171. Simply Red - It's Only Love (3:52)
172. Simply Red - Money's Too Tight To Mention (4:28)
173. Simply Red - Night Nurse (3:57)
174. Simply Red - The Right Thing (4:22)
175. Simply Red - Thrill Me (5:04)
176. Sixpence None The Richer - Kiss Me (3:20)
177. Sixpence None The Richer - There She Goes (2:44)
178. Smiths - Girlfriend in a Coma (2:04)
179. Southside Johnny And The Asbury Jukes - Captured (4:43)
180. Steely Dan - Do It Again (5:56)
181. Stephen Duffy - natalie (4:15)
182. Stereophonics - Maybe Tomorrow (4:33)
183. Steve Miller Band - Fly Like An Eagle (4:45)
184. Steve Miller Band - The Joker (3:38)
185. STEVE WINWOOD - HIGHER LOVE (5:51)
186. Supertramp - Breakfast In America (2:36)
187. Supertramp - The Logical Song (4:02)
188. Angie Stone - I Wish I Didn't Miss You So Much (Vibe Remix) (3:43)
189. bad girls - juliet roberts (3:59)
190. Carol Williams - Love Is You (4:36)
191. Central Avenue - Do For Love (Original Mix) (7:41)
192. Cher - Runaway (4:44)
193. Cheryl Lynn - Got to be real (5:10)
194. Chieko Kinbara - For You Love (6:00)
195. Dimi Phaze vs Mary Jeras - All This Love (4:16)
196. Dj Mariachi feat. Carmen - Malo (3:43)
197. Gloria Estefan - Conga (Masters At Work Remix) (7:37)
198. ITO YUNA - These boots are made for walkin'-STUDIO APARTMENT Impulse (4:34)
199. Jamiroquai - Canned Heat (Album Version) (5:30)
200. Jamiroquai - Cosmic Girl (4:03)
201. Kenny G - Havana(Mainstream Mix) (3:51)
202. Lady - Easy Love (3:55)
203. Mariah Carey - MyAll (Classic Radio Club Mix) (4:16)
204. Matt Bianco - Sunshine Day (4:54)
205. Moloko - Sing It Back (4:38)
206. Rachel Stevens - More More More (3:32)
207. Randy Crawford - Wishing On A Star (4:51)
208. Shout - Let Me Die For You (Radiophonic) (3:44)
209. silicone soul - feeling blue-tronik (6:42)
210. Studio Apartment feat Kenny Bobien - Isn't She Lovely (Original Mix) (8:32)
211. stylophonic - soulreply (3:45)
212. Supermen Lovers - Starlight (3:50)
213. Tanghetto - El Boulevard (3:53)
214. tanita tikaram - Twist In My Sobriety remix (4:22)
215. Texas - Summer Son (Giorgio Moroder remix) (5:13)
216. Vanessa St. James & Lou Reed - Sunday Morning (Phantomas Club Mix) (5:05)
217. Barry White - Youre The First The Last My Ev (3:22)
218. BELL BALLS - Ring My BeLaki (Original Radio (3:30)
219. Bette Midler To Deserve You (Arif Danse Mix) - To Deserve You (Arif Danse Mix (4:11)
220. BILLY CRAWFORD - Trackin extended (7:16)
221. Bob Sinclar - World Hold On (Sergio Flores Remix) (6:51)
222. Bran Van 3000 feat. Curtis Mayfield - Astounded (3:30)
223. Cb Milton - Carry On (3:54)
224. Chambao - Pokito A Poko(House Park Remix) (3:24)
225. Cher - Strong Enough (3:33)
226. Chris Rea - 'Disco' la Passione (4:57)
227. curtis mayfield - move on up (erick kupper vocal mix) (8:10)
228. Dannii Minogue - He's The Greatest Dancer (LMC Radio Edit) (3:05)
229. DELEGATION - Put A Little Love On Me (4:32)
230. Delegation - You & I (5:15)
231. Diana King - I Say A Little Prayer (Love To Infinity's Classic Radio Mix) (3:29)
232. Diana Ross - Not Over You Yet (Metro Radio (4:03)
233. Dina Vaas - The Love I Have For You (Full Intention Classic Mix) (5:21)
234. DIRECT DISCO - Join The Disco Ride (7:52)
235. DJ ROUGE feat. Karin M. - Pari - Track 13 (4:01)
236. Duke - Crazy (3:31)
237. Dusty Springfield - In Private (4:13)
238. gnarls barkley - Crazy (3:03)
239. Imaani - Where Are You Now (Remix) (3:23)
240. Jimmy Ruffin & Jackson Moore - I'm Gonna Love You Forever (Energy Mix) (4:25)
241. Julia Savicheva - Believe Me (2:49)
242. KILLING ME SOFTLY [] (4:05)
243. Kujay Da Da - Let The Music Play (Lovegroove (6:02)
244. lazy grace - how deep (7:41)
245. Lime - Unexpected Lovers (6:28)
246. M people - moving on up (3:35)
247. Malo - I Ve Seen That Face Before (3:56)
248. Marc Anthony - I need to know (D'Ambrosio Clu (3:52)
249. Mariah Carey - I Still Believe(Morales mix) (3:52)
250. Michael Buble - Sway [ralphis Mix] (7:05)
251. Mika - Relax (Take It Easy) (3:44)
252. Morandi - Love Me (3:40)
253. MORANDI - Falling Asleep (3:39)
254. nina simone - sinnerman (felix da housecats heavenly house mix) (4:37)
255. Oscar Benton - If You go away (4:55)
256. Pet Shop Boys - Before (4:32)
257. puddu varano - blue sky white sand (9:15)
258. Rachel Stevens - More More More (3:32)
259. Roussos vs Roussos - Forever And Ever (Dance Mix) (4:11)
260. Salome De Bahia - Outro Lugar (3:37)
261. Sarah Jane Morris - I'm missing you (5:22)
262. Say a Little Prayer (Remix) (7:57)
263. Serhat - Chocolate Flavour(Bob Sinclar" (5:42)
264. Smoma - Sing It Back (4:14)
265. Smoma - Summertime (3:40)
266. Smoma - Give Me The Night(House Version) (4:46)
267. Sophie Ellis Bextor - Yes Sir, I can Boogie (3:59)
268. Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (3:48)
269. Sunray feat. Kym Mazelle - Perhaps (2:53)
270. The Braxtons - The Boss (Kenlou Radio Mix) (4:19)
271. Toni Braxton - I Don't Want To(Frankie Knuckles Classic Mix) (3:51)
272. Toni Braxton - Un-Break My Heart [Frankie Knuckles Classic Radio Mix] (4:29)
273. Viktor Lazlo - Total disguise (80's Mix) (4:10)
274. Womack & Womack - teardrops (3:51)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hunter : 26-04-07 στις 20:48.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 16:44, 07-06-07:

Σημερα και για τις επομενες 18 ωρες περιπου εχουμε τα ακολουθα:

1. 10CC - I'm Not In Love (1975 MERCURY) (6:01)
2. Adriano Pappalardo - Ricominciamo (1979 BMG) (3:45)
3. Alan Sorrenti - Tu Sei L'Unica Donna Per Me (1979 EMI) (3:49)
4. Berlin - Take My Breath Away (1986 SONY) (4:13)
5. Cindy Lauper - Time After Time (1983 SONY) (3:58)
6. Elton John - Your Song (1969 THIS RECORD COMPANY) (4:02)
7. Enrique Iglesias - Hero (2001 INTERSCOPE) (4:26)
8. Eric Clapton - Wonderful Tonight (1977 ROBERT STIGWOOD) (3:42)
9. Gianni Togni - Luna (1980 CGD) (4:10)
10. Gino Paoli - Che Cosa C'e' (1963 BMG) (2:38)
11. I Cugini Di Campagna - Anima Mia (1974 PULL) (3:22)
12. Lionel Richie - Say You, Say Me (1986 MOTOWN) (4:03)
13. Phoebe Cates - Paradise (1982 J.D.) (3:56)
14. Robbie Williams And Nicole Kidman - Somethin' Stupid (2001 CHRYSALIS) (2:51)
15. The Calling - Wherever You Will Go (2001 BMG) (3:28)
16. The Righteous Brothers - Unchained Melody (1965 POLYDOR) (3:37)
17. Tiromancino - Per Me E' Importante (2002 VIRGIN) (4:22)
18. Tiziano Ferro - Imbranato (2001 EMI) (5:02)
19. Vasco Rossi - Una Canzone Per Te (1983 CAROSELLO) (3:13)
20. Wet Wet Wet - Love Is All Around (1994 MERCURY) (3:58)
21. Alberto Fortis - Fragole Infinite (1982 UNIVERSAL) (3:15)
22. Antonello Venditti - Sara (1978 UNIVERSAL) (4:29)
23. Carmen Consoli - Parole Di Burro (2000 UNIVERSAL) (4:05)
24. Crowded House - Don't Dream It's Over (1986 CAPITOL) (3:54)
25. Drupi - Sereno E' (1974 BMG) (3:56)
26. Earth, Wind & Fire - After The Love As Gone (1979 SONY) (3:54)
27. F.R. David - Words (1982 OVC) (3:28)
28. Francesco Renga - Tracce Di Te (2002 UNIVERSAL) (4:19)
29. Kenny Rogers & Sheena Easton - We've Got Tonight (1982 CAPITOL) (3:51)
30. Love Unlimited Orchestra - Love's Theme (1973 20th CENTURY FOX) (4:07)
31. Marvin Gaye And Tammi Terrell - Ain't No Mountain High Enough (1967 MOTOWN) (2:27)
32. Miguel Bose - Ti Amero (Te Amare) (1980 SONY) (3:25)
33. Pupo - Gelato Al Cioccolato (1979 BMG) (3:18)
34. Ronan Keating - When You Say Nothing At All (1999 POLYDOR) (4:14)
35. Scorpions - Still Loving You (1984 EMI) (6:27)
36. Spandau Ballet - True (1984 CHRYSALIS) (6:24)
37. The Cars - Drive (1984 ELEKTRA/ ASYLUM) (3:56)
38. The Police - Every Breath You Take (1983 A & M) (4:12)
39. Toquinho - Aquarello (1983 CGD) (4:19)
40. Aventura - Obsesion (2003 PLANET) (4:13)
41. Barry Manilow - Mandy (1974 ARISTA) (3:20)
42. Barry White - You're The First, The Last, My Everything (1974 UNIVERSAL) (4:34)
43. Bee Gees - Run To Me (1972 UNIVERSAL) (3:11)
44. Christina Aguilera - Beautiful (2002 BMG) (4:00)
45. Eiffel 65 - Una Notte e Forse Mai Piu (2003 UNIVERSAL) (3:33)
46. Frou Frou - It's Good To Be In Love (2002 UMG) (4:37)
47. Jovanotti - Serenata Rap (1994 UNIVERSAL) (5:11)
48. Keith Carradine - I'm Easy (1975 UMG) (3:04)
49. Le Vibrazioni - Dedicato a Te (2003 BMG) (3:27)
50. Lionel Richie - Truly (1982 UMG) (3:19)
51. Midge Ure - Breathe (1996 BMG) (4:29)
52. Nat King & Natalie Cole - Unforgettable (1994 CAPITOL) (3:29)
53. Simply Red - You Make Me Feel Brand New (2003 SIMPLYRED) (4:20)
54. Stefania Rotolo - Cocktail D'Amore (1980 EMI) (3:52)
55. Ten Sharp - You (1991 SONY) (4:27)
56. The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime (1980 SANCTUARY) (4:12)
57. The Platters - Only You (1955 THE ISLAND DEF JAM) (2:38)
58. Tiziana Rivale - Sarΰ Quel Che Sara (1983 warner) (3:28)
59. Vangelis - Love Theme From Blade Runner (2003 UNIVERSAL) (4:53)
60. Amedeo Minghi & MIetta - Vattene Amore (1990 NUOVA FONIT CETRA) (4:01)
61. Billie Myers - Kiss The Rain (1997 UNIVERSAL) (4:32)
62. Demis Roussos - It's Five O' Clock (1970 UNIVERSAL) (3:30)
63. Faith, Percy & Orchestra - A Summer Place Theme (1962 SONY) (2:25)
64. Finley Quaye - Even After All (1997 SONY) (3:56)
65. Franco Battiato - La Cura (1996 UNIVERSAL) (4:03)
66. Harold Melvin & The Blue Notes - If You Don't Know Me By Now (1972 SONY( (3:25)
67. Joe Cocker & Jennifer Warnes - Up Where We Belong (1982 UMG) (3:52)
68. Loredana Berte - Sei Bellissima (1975 CGD) (4:54)
69. Marcella Bella - Montagne Verdi (1972 CGD) (3:11)
70. Marvin Gaye - Sexual Healing (1982 SONY) (4:09)
71. Modjo - Lady (2000 Y. DESTANGOL/R. TRANCHART) (3:45)
72. Nikka Costa - On My Own (1981 CGD) (3:32)
73. Paolo Meneguzzi - In Nome Dell'Amore (2002 BMG) (3:30)
74. Ricchi E Poveri - Sara' Perche' Ti Amo (1981 BABY RECORDS) (3:10)
75. Richard Marx - Right Here Waiting (1989 CAPITOL) (4:06)
76. The Boys Town Gang - Can't Take My Eyes Off You (1982 MOBY) (5:38)
77. Tiromancino - Due Destini (2000 VIRGIN) (4:37)
78. Tony Renis - Quando, Quando, Quando (1984 EMI) (2:46)
79. Will Young - Light My Fire (2002 19 RECORDINGS) (3:32)
80. 883 - Come mai (1993 WARNER) (4:18)
81. Alicia Keys - Fallin' (2000 J RECORDS) (3:31)
82. Annie Lennox - No more I love you's (1995 BMG) (4:51)
83. Biagio Antonacci - Se θ vero che ci sei (1996 UNIVERSAL) (4:38)
84. Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart (1983 SONY) (6:58)
85. Diana Krall - The look of love (2001 VERVE) (4:42)
86. Diana Ross - You are everything (1973 UMG) (3:04)
87. Elton Jhon - Sorry seems to be the hardest word (1976 MERCURY) (3:48)
88. Fracesco De Gregori - Buonanotte fiorellino (1974 BMG) (2:06)
89. Francesco Renga - Ci sarai (2004 UNIVERSAL) (4:16)
90. Gabrielle - Walk on bay (1996 GO!) (3:20)
91. Howard Jhones - No one is to blame (1986 WARNER) (4:13)
92. Marcella Bella - Nell'aria (1981 SONY) (3:56)
93. Roxette - It must have been love (1990 EMI) (4:20)
94. Shania Twain - You're still the one (1998 UMG) (3:33)
95. Simply Red - Stars (1991 WARNER) (4:10)
96. Various artist - Nothing compares 2 U (1990 CHRYSALIS) (5:09)
97. Zucchero - Cosi celeste (2004 UNIVERSAL) (4:44)
98. Barry White - I'm gonna love you (1973 UMG) (7:08)
99. Bill Labounty - Livin'it up (1982 CURB) (4:17)
100. Bryan Ferry - Slave to love (1985 VIRGIN) (4:26)
101. Carmen Consoli - L'ultimo bacio (2000 UNIVERSAL) (3:23)
102. Dido - Here with me (2000 BMG) (4:14)
103. Elisa - Luce (2001 SUGAR) (4:23)
104. Fabio Concato - Fiore di Maggio (1984 UNIVERSAL) (3:53)
105. J.J. Cale - Magnolia (1972 UNIVERSAL) (3:24)
106. Jimmy Ruffin - What becomes of the brokenhearted (1967 MOTOWN) (2:56)
107. Justin Timberlake - Vry me a river (2002 ZOMBA) (4:49)
108. Mario Rosini - Sei la vita mia (2004 CAFE CONCERTO) (4:00)
109. Natalie Imbruglia - Torn (1997 BMG) (4:06)
110. Nelly Feat - Dilemma (2003 UNIVERSAL) (4:50)
111. Samuele Bersani - Giudizi Universali (1997 BMG) (3:56)
112. The cardigans - Lovefool (1996 STOCKHOLM) (3:15)
113. The style council - You're the best thing (1984 POLYDOR) (5:41)
114. Tony Braxton - Un-break my heart (1997 LAFACE) (4:30)
115. Vanessa Carlton - A thousand miles (2001 UMG) (3:58)
116. AIR SUPPLY - ALL OUT OF LOVE (3:53)
117. BLUE - GUILTY (3:45)
118. BOYZONE - BABY CAN I HOLD YOU (3:14)
119. CARLY SIMON - NOBODY DOES IT BETTER (3:43)
120. CHICAGO - IF YOU LEAVE ME NOW (3:54)
121. CYNDI LAUPER - TRUE COLORS (3:48)
122. DOLCENERA - MAI PIU NOI DUE (3:35)
123. GEMELLI DIVERSI - UN ATTIMO ANCORA (3:59)
124. HOOBASTANK - THE REASON (3:55)
125. INXS - NEVER TEAR US APART (3:02)
126. JOHN WAITE - MISSING YOU (3:57)
127. JOVANOTTI - IO TI CERCHERO (4:36)
128. MAROON 5 - SHE WILL BE LOVED (4:02)
129. SIMPLY RED - IF YOU DON'T KNOW ME BY NOW (3:24)
130. SUGABABES - SHAPE (4:10)
131. THE POLICE - EVERY BREATH YOU TAKE (4:08)
132. TIROMANCINO - LA DESCRIZIONE (4:30)
133. TIZIANO FERRO - NON ME LO SO SPIEGARE (4:02)
134. VELVET UNDERGROUND - SUNDAY MORNING (2:56)
135. ZERO ASSOLUTO - SEMPLICEMENTE (3:36)
136. Chris de burg - The lady in red (4:18)
137. BiagioAntonacci Non ci facciamo compagnia (4:11)
138. abba - the winnertakes it all (4:55)
139. Alex Britt - Quanto ti amo (3:50)
140. bee gees - words (3:16)
141. Clannad & Bond - in a lifetime (3:08)
142. Eklvis Costello - she (3:07)
143. Emmylous harris - here there and everywhere (3:42)
144. foreigner - I want to Know what love is (5:03)
145. Francesco renga - Angelo (3:26)
146. Gianluca Grignani - Arrivi tu (3:54)
147. Jennifer Rusch - The power of love (4:24)
148. Leann Rimes - How do i live (4:08)
149. Lionel Richie - . hello (4:09)
150. Marco Masini - Il giardino dellel api (4:12)
151. MR Mister - broken wings (5:34)
152. Phil Collins - Separata Lives (4:08)
153. Ron - Non abbiamo bisogno di parlare (4:14)
154. Shewryl Crow - The firs cut is the deepest (3:47)
155. 4 Non Blondes - What's up (1992 INTERSCOPE RECORDS) (4:56)
156. Ayo - Down on my knees (2006 POLYDOR) (4:00)
157. Biagio Antonacci - Sappi amore mio (2005 IRIS) (3:47)
158. Bob Sinclair feat. Steve Edwards - World, hold (2006 YELLOW PRODUCTIONS) (3:47)
159. Boy George - The crying game (1992 VIRGIN RECORDS) (3:23)
160. Elisa - Almeno tu nell'universo (2003 SUGAR SRL) (4:09)
161. Frou Frou - Breathe in (2002 UNIVERSAL ISLAND RECORDS) (4:37)
162. Katie Melua - Nine million bicycles (2005 DRAMATICO ENTERTIANMENT) (3:15)
163. Lisa Stansfield - All around the world (1989 SONY BMG ITALY) (4:23)
164. Mario Biondi & The High Five - This is what you are (2006 EDIZIONI ISHTAR) (4:20)
165. Negramaro - Estate (2005 SUGAR) (2:58)
166. Negrita - Magnolia (2003 UNIVERSAL ITALY) (4:02)
167. Samuele Bersani - Spaccacuore (1994 SONY BMG ITALY) (4:25)
168. Savage Garden - Truly Madly Deeply (1997 SONY BMG ITALY) (4:36)
169. Scorpions - Wind of change (1990 THE ISLAND DEF JAM MUSIC GROUP) (5:12)
170. Sugarfree - Cleptomania (2004 WARNER MUSIC ITALY) (3:57)
171. Take That - Patience (2006 POLYDOR) (3:22)
172. Tears For Fears feat. Oleta Adams - Woman in chains (1989 MERCURY/UNIVERSAL ITALY) (6:28)
173. Zero Assoluto - Svegliarsi la mattina (2005 BARAONDA) (3:43)
174. 01 Tiziano Ferro - Sere nere (2003 NISA SRL) (4:26)
175. 02 James Morrison - You give me something (2006 POLYDOR) (3:34)
176. 03 Usher & Alicia Keys - My boo (2004 LAFACE RECORDS) (3:45)
177. 04 Tiromancino - Amore impossibile (2004 EMI ITALY) (3:57)
178. 06 Le Vibrazioni - Raggio di sole (2005 SONY BMG ITALY) (2:34)
179. 07 Dusty Springfield - The look of love (1967 MERCURY/UNIVERSAL ITALY) (3:32)
180. 08 Ronan Keating - Iris (2006 POLYDOR) (4:08)
181. 09 Francesco Renga - Meravigliosa (Laluna) (2004 UNIVERSAL ITALY) (4:02)
182. 10 Gwen Stefani - Cool (2004 INTERSCOPE RECORDS) (3:05)
183. 11 Pretenders - I'll stand by you (1994 WARNER ITALY) (3:59)
184. 12 Culture club - Victims (1983 VIRGIN RECORDS) (4:56)
185. 13 Shivaree - Goodnight moon (1998 CAPITOL RECORDS) (4:05)
186. 14 Aeroplanitaliani - Canzone d'amore (2005 SUGAR) (5:40)
187. 15 Vanessa Carlton - A thousand miles (2002 INTERSCOPE GEFFEN) (3:58)
188. 16 Pier Cortese - Dimmi come passi le notti (2006 UNIOVERSAL ITALY) (3:29)
189. 17 Nina Simone - My baby just cares for me (1987 THE VERVE MUSIC ITALY) (3:03)
190. 18 Velvet - Dovevo dirti molte cose (2005 UNIVERSAL MUSIC ITALY) (3:48)
191. 19 Stylophonic - Pure imagination (2006 PASCANO SONGS LTD/ UNIVERSAL MUSIC) (5:19)
192. Jamie Cullum - Everlasting Love (2004 UNIVERSAL CLASSICS & JAZZ) (3:22)
193. Barry White - Just the way you are (1978 UNIVERSAL) (7:04)
194. Biagio Antonacci - Se io se lei (1994 UNIVERSAL) (4:51)
195. Bobby Hebb - Sunny (1966 UNIVERSAL) (2:44)
196. Chropher Cross - Sailing (1980 WARNER) (4:16)
197. Eduardo De Crescenzo - Ancora (1981 BMG) (3:23)
198. Eric Carmen - All by myself (1975 ARISTA/ BMG) (4:52)
199. Europe - Carrie (1986 SONY) (4:29)
200. Gabrielle - Out of reach (2001 GO! BEAT) (3:16)
201. Gianluca Grignani - La mia storia tra le dita (1994 UNIVERSAL) (5:06)
202. Harry Nilson - Without you (1971 BMG) (3:20)
203. Jim Diamond - I should have known better (1984 A & M) (4:07)
204. Kc & the sunshine band - Please don't go (1979 EMI) (3:47)
205. Morris Albert - Feelings (1977EMI) (3:39)
206. My cherie amour - Stevie Wonder (1969 MOTOWN) (2:50)
207. Richard Sanderson - Reality (1981 ATLAS) (4:46)
208. Schiller mit heppner - Dream of you (2001 SLEEPINGROOM) (3:58)
209. Serge Gainsburg - Je t'aime moi non plus (1968 universal) (4:28)
210. Spandau Ballet - Through the barricades (1986 SONY) (5:54)
211. Buonocore, Nino - Scrivimi (1984 EMI) (3:50)
212. Christians, the - Words (1989 island) (3:54)
213. Commodores - Three times a lady (1978 MOTOWN) (3:36)
214. Duran Duran - Save a prayer (1984 EMI) (3:44)
215. Elton John - Daniel (1972 THIS RECORD COMPANY) (3:52)
216. Eros - Enamorada (2001 JT COMPANY) (3:57)
217. Ferradini, Marco - Teorema (1981 MUNICOM) (4:52)
218. Four Tops - Baby I need your loving (1964 MOTOWN) (2:43)
219. Frankie goes to Hollywood - The power of love (1984 ZTT) (5:27)
220. Jackson, Michael - One day in your life (1975 MOTOWN) (4:09)
221. Kool & the Gang - Cherish (1984 ISLAND DEG JAM) (3:50)
222. Paroles paroles - Dalida & Alain Delon (1973 ORLANDO/BARCLAY) (4:02)
223. Preston, Billy and Syreeta - With you I'm born again (1979 MOTOWN) (3:38)
224. Richard, Cliff - We don't talk anymore (1990 EMI) (4:10)
225. Richie, Lionel and Ross, Diana - Endless love (1981 MOTOWN) (4:26)
226. Siffre, Labi - So strong (1998 UNIVERSAL) (5:36)
227. Tozzi, Umberto - Ti amo (1977 CGD) (4:06)
228. Trent D'Arby - Sign your name (1979 MOTOWN) (4:35)
229. Warwick, Dionne - Heartbreaker (1982 ARISTA) (4:15)
230. Billy Paul - Me & Mr. Jones (1972 SONY) (4:47)
231. Boyzone - Baby can I hold you (1997 UNIVERSAL) (3:15)
232. Chicago - If you leave me now (1976 PHINO) (3:57)
233. Earth Wind & Fire - After the love has gone (1979 SONY) (4:15)
234. Eduardo De Crescenzo - Ancora (1981 BMG) (3:24)
235. Eric Carmen - All by myself (1975 ARISTA) (4:33)
236. Gianni Bella - Non si puo' morire dentro (1976 CGD/ WARNER) (4:02)
237. Gloria Gaynor - I will survive (1978 POLYDOR) (3:18)
238. Harry Nilsson - Without you (1971 BMG) (3:21)
239. John Waite - Missing you (1984 EMI) (3:57)
240. Larry Santos - We can't hide it anymore (1976 UNIVERSAL) (3:49)
241. Mia Martina - Almeno tu nell'universo (1989 PROMOVIDEO) (5:06)
242. Morris Albert - Feelings (1977 EMI) (3:40)
243. Mr. Mister - Broken wings (1985 BMG) (5:43)
244. Nada - Amore disperato (1983 EMI) (4:01)
245. Riccardo Cocciante - Quando finisce un amore (1974 BMG) (4:16)
246. Rose Royce - Love don't live here anymore (1978 WARNER) (3:55)
247. Vasco Rossi - Toffee (1985 CAROSELLO) (5:15)
248. Zucchero - Senza una donna (1987 UNIVERSAL) (4:28)
249. Boy George - The Crying game (1992-1993 VIRGIN) (3:23)
250. Claudio Baglioni - Sabato pomeriggio (1975 BMG) (5:34)
251. Fausto Leali - Mi manchi (1988 SONY) (3:31)
252. Fiorella Mannoia - Come si cambia (1984 BMG) (3:51)
253. Harold Melvin & The Blue Notes - The Love I lost (1979 SONY) (3:34)
254. Jim Diamond - I should have known better (1984 A & M) (4:08)
255. Kc & the Sunshine Band - Please don't go (1979 EMI) (3:50)
256. Kool & the Gang - Cherish (1984 ISLAND DEF JAM) (4:00)
257. Marco Ferradini - Teorema (1981 BMG) (4:54)
258. Marco Masini - Disperato (1990 BMG) (4:18)
259. Massimo Ranieri - Perdere l'amore (1988 WARNER) (4:11)
260. Michael Jackson - Ain't no sushine (1972 UMG) (3:54)
261. Michele Zarrillo - Cinque Giorni (1997 SONY) (4:11)
262. Otis Redding - 10 - I've been loving you too long (1965 ATALNTIC)
263. Paul Young - 11 - Everytime you go away (1985 SONY)
264. Player - 17 - Baby come back (1977 UNIVERSAL)
265. Prefab Sprout - 05 - When love breaks down (1985 SONY)
266. Thelma Houston - 14 - Don't leave me this way (1976 MOTOWN)
267. Yvonne Elliman - 03 - If I can't have you (1977 UNIVERSAL)

Οποιος/α θελει κανει κλικ εδω
παιζει με Winamp, VLC Media Player, iTunes, και οποιο αλλο player υποστιριζει .pls αρχεια

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 16:46, 07-06-07:

θα συντονιστώ τώρα

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 09:56, 13-06-07:

Αλλαξαμε ρεπετοριο

821 tracks in playlist, average track length: 4:09
Estimated playlist length: 56 hours 47 minutes 59 seconds
(2 tracks of unknown length)

Playlist files:

1. Barry White - Youre The First The Last My Ev (3:22)
2. BELL BALLS - Ring My BeLaki (Original Radio (3:30)
3. Bette Midler To Deserve You (Arif Danse Mix) - To Deserve You (Arif Danse Mix (4:11)
4. BILLY CRAWFORD - Trackin extended (7:16)
5. Bob Sinclar - World Hold On (Sergio Flores Remix) (6:51)
6. Bran Van 3000 feat. Curtis Mayfield - Astounded (3:30)
7. Cb Milton - Carry On (3:54)
8. Chambao - Pokito A Poko(House Park Remix) (3:24)
9. Cher - Strong Enough (3:33)
10. Chris Rea - 'Disco' la Passione (4:57)
11. curtis mayfield - move on up (erick kupper vocal mix) (8:10)
12. Dannii Minogue - He's The Greatest Dancer (LMC Radio Edit) (3:05)
13. DELEGATION - Put A Little Love On Me (4:32)
14. Delegation - You & I (5:15)
15. Diana King - I Say A Little Prayer (Love To Infinity's Classic Radio Mix) (3:29)
16. Diana Ross - Not Over You Yet (Metro Radio (4:03)
17. Dina Vaas - The Love I Have For You (Full Intention Classic Mix) (5:21)
18. DIRECT DISCO - Join The Disco Ride (7:52)
19. DJ ROUGE feat. Karin M. - Pari - Track 13 (4:01)
20. Duke - Crazy (3:31)
21. Dusty Springfield - In Private (4:13)
22. gnarls barkley - Crazy (3:03)
23. Imaani - Where Are You Now (Remix) (3:23)
24. Jimmy Ruffin & Jackson Moore - I'm Gonna Love You Forever (Energy Mix) (4:25)
25. Julia Savicheva - Believe Me (2:49)
26. KILLING ME SOFTLY [] (4:05)
27. Kujay Da Da - Let The Music Play (Lovegroove (6:02)
28. lazy grace - how deep (7:41)
29. Lime - Unexpected Lovers (6:28)
30. M people - moving on up (3:35)
31. Malo - I Ve Seen That Face Before (3:56)
32. Marc Anthony - I need to know (D'Ambrosio Clu (3:52)
33. Mariah Carey - I Still Believe(Morales mix) (3:52)
34. Michael Buble - Sway [ralphis Mix] (7:05)
35. Mika - Relax (Take It Easy) (3:44)
36. Morandi - Love Me (3:40)
37. MORANDI - Falling Asleep (3:39)
38. nina simone - sinnerman (felix da housecats heavenly house mix) (4:37)
39. Oscar Benton - If You go away (4:55)
40. Pet Shop Boys - Before (4:32)
41. puddu varano - blue sky white sand (9:15)
42. Rachel Stevens - More More More (3:32)
43. Roussos vs Roussos - Forever And Ever (Dance Mix) (4:11)
44. Salome De Bahia - Outro Lugar (3:37)
45. Sarah Jane Morris - I'm missing you (5:22)
46. Say a Little Prayer (Remix) (7:57)
47. Serhat - Chocolate Flavour(Bob Sinclar" (5:42)
48. Smoma - Sing It Back (4:14)
49. Smoma - Summertime (3:40)
50. Smoma - Give Me The Night(House Version) (4:46)
51. Sophie Ellis Bextor - Yes Sir, I can Boogie (3:59)
52. Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (3:48)
53. Sunray feat. Kym Mazelle - Perhaps (2:53)
54. The Braxtons - The Boss (Kenlou Radio Mix) (4:19)
55. Toni Braxton - I Don't Want To(Frankie Knuckles Classic Mix) (3:51)
56. Toni Braxton - Un-Break My Heart [Frankie Knuckles Classic Radio Mix] (4:29)
57. Viktor Lazlo - Total disguise (80's Mix) (4:10)
58. Womack & Womack - teardrops (3:51)
59. Angie Stone - I Wish I Didn't Miss You So Much (Vibe Remix) (3:43)
60. bad girls - juliet roberts (3:59)
61. Carol Williams - Love Is You (4:36)
62. Central Avenue - Do For Love (Original Mix) (7:41)
63. Cher - Runaway (4:44)
64. Cheryl Lynn - Got to be real (5:10)
65. Chieko Kinbara - For You Love (6:00)
66. Dimi Phaze vs Mary Jeras - All This Love (4:16)
67. Dj Mariachi feat. Carmen - Malo (3:43)
68. Gloria Estefan - Conga (Masters At Work Remix) (7:37)
69. ITO YUNA - These boots are made for walkin'-STUDIO APARTMENT Impulse (4:34)
70. Jamiroquai - Canned Heat (Album Version) (5:30)
71. Jamiroquai - Cosmic Girl (4:03)
72. Kenny G - Havana(Mainstream Mix) (3:51)
73. Lady - Easy Love (3:55)
74. Mariah Carey - MyAll (Classic Radio Club Mix) (4:16)
75. Matt Bianco - Sunshine Day (4:54)
76. Moloko - Sing It Back (4:38)
77. Rachel Stevens - More More More (3:32)
78. Randy Crawford - Wishing On A Star (4:51)
79. Shout - Let Me Die For You (Radiophonic) (3:44)
80. silicone soul - feeling blue-tronik (6:42)
81. Studio Apartment feat Kenny Bobien - Isn't She Lovely (Original Mix) (8:32)
82. stylophonic - soulreply (3:45)
83. Supermen Lovers - Starlight (3:50)
84. Tanghetto - El Boulevard (3:53)
85. tanita tikaram - Twist In My Sobriety remix (4:22)
86. Texas - Summer Son (Giorgio Moroder remix) (5:13)
87. Vanessa St. James & Lou Reed - Sunday Morning (Phantomas Club Mix) (5:05)
88. C REAL - ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΣΕ ΘΕΛΩ (3:52)
89. C:REAL - Αν Δε Σε Ξαναδω (3:56)
90. Manolis Famelos - Kapoies Meres (4:06)
91. Mixalis Hatzigiannis - Ola i Tipota (4:09)
92. Nikos Portokaloglou - To Potami (3:47)
93. Stavento - Όμορφη (3:33)
94. Άλκηστις Πρωτοψάλτη - Ολα Αυτα Που Φοβαμαι-(How You (4:02)
95. ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ & ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ - Σ΄ΑΓΑΠΩ (5:40)
96. ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ - ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ (4:40)
97. ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΠΑΜΠΑΛΗ - ΜΟΙΡΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕΣ (3:42)
98. ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ - ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ (3:24)
99. ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΙΔΑΚΗΣ - ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ (Soumka Remix) (3:51)
100. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (3:27)
101. ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ - ΠΑΝΤΟΥ ΘΑ ΣΕ ΨΑΧΝΩ (3:56)
102. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΝΔΗ - ΟΛΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ (Remix) (5:04)
103. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΟΥ - ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΣΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ( Yellow (3:43)
104. ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΡΚΟΥΡΗ - ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ (4:19)
105. ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΡΚΟΥΡΗ - ΚΡΑΤΑ ΜΕ ΞΑΝΑ (4:03)
106. ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΡΚΟΥΡΗ - ΜΕΙΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΠΟΨΕ (3:28)
107. Ελένη Τσαλιγοπούλου - Ειναι Εντάξει Μαζί Μου (3:54)
108. ΕΛΕΑΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΚΑΙ ΜΙΣΗ (3:57)
109. Ελενη Πετα - Κλεισε τα ματια σου (3:45)
110. ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΑ - Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΦΩΣ ΜΟΥ (2:54)
111. ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΑ - ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (3:42)
112. ΖΩΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ & ΧΑΡΙΣ ΑΛΕΞΙ - ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΕΔΩ (4:33)
113. ΗΣΑΙΑΣ ΜΑΤΙΑΜΠΑ - ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ (3:51)
114. ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΑΜΕΛΛΟΣ - Η ΕΥΤYΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ (Μικρο Mix) (4:52)
115. ΜΙΚΡΟ-ΑΣΠΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ (3:51)
116. ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΙΡΛΗΣ - Η ΠΙΠΑ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ (2:44)
117. ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ (3:50)
118. ΝΑΤΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕΛΩΔΙΑ (4:08)
119. ΝΑΤΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΣΤΙΓΜΗ (3:41)
120. ΝΙΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ & ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΠΑΜΠΑΛΗ - ΓΙΝΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ (3:50)
121. ΝΙΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ - ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ (3:14)
122. ΠΥΞ ΛΑΞ - ΕΠΑΨΕΣ ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΘΥΜΙΖΕΙΣ (4:38)
123. ΡΑΛΛΙΑ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ - ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (4:39)
124. ΡΟΔΕΣ - ΛΟΓΙΑ ΛΟΓΙΑ (3:56)
125. ΤΑΜΤΑ - ΦΤΑΙΣ (3:19)
126. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΕΣ ΚΑΤΙ ( SAY SOMETHING) (3:48)
127. ΧΡΥΣΠΑ - ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ (Dance Remix) (4:01)
128. DOMENICA - ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΟΥΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ (Remix) (4:35)
129. EΚΕΙΝΟΣ & ΕΚΕΙΝΟΣ - ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ (4:00)
130. Goin Through feat. ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΣΧΟΛΕΙΟ 2006 (4:05)
131. Onirama - Mia mera tha rtheis (3:53)
132. ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ - ΜΕΙΝΕ ( Radio Mix) (4:22)
133. ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΖΩΗ & 4PLAY - ΠΟΤΕ (Michele) (3:52)
134. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ - ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ (4:07)
135. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΞΑΣ - ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ (3:04)
136. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ - Ο ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ (3:10)
137. ΘΑΝΟΣ ΠΕΤΡΕΛΗΣ - ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ (4:03)
138. ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΠΝΟΣ (4:06)
139. ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ - ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΕΔΩ (3:50)
140. ΣΟΦΙΑ ΣΤΡΑΤΗ - ΜΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ (3:48)
141. ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΕΠΟΧΕΣ - ΣΚΛΑΒΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (4:29)
142. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ-ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑ (4:27)
143. 48th St. Collective - Sweet Dreams (Are Made of This) (2:29)
144. Amazonics - Let's Spend The Night Together (3:53)
145. Anaida - Bang Bang (3:43)
146. Astrud Gilberto - (Take Me To) Aruanda (2:31)
147. Athina Routsi - Esse Olhar(Herokrotima) (5:10)
148. bebe - malo (3:38)
149. BEBEL GILBERTO - Aganju (The Latin Project Remix) (4:07)
150. Bossa nostra - The Crickets Sings For Anamaria (4:56)
151. Cesaria Evora & Dimitra Galani - Um Pincelada (3:28)
152. Cesaria Evora - Sao Vicente Di Longe (4:18)
153. chambao - pokito a poko (3:28)
154. Corcovado Frequency - Start Me Up-Brown Sugar (remix) (4:37)
155. corduroy - something in my eye (3:28)
156. Dalida - Paroles paroles (4:05)
157. Dalida - Nostalgie (4:30)
158. Danny Brillant - Fly Me To The Moon (2:29)
159. De Phazz - The Mambo Craze (ExT. Version) (4:33)
160. Demis Roussos - From Souvenirs To Souvenirs (2:32)
161. Dinah Eastwood - Hungry Like The Wolf (4:04)
162. Dinah Washington - Mad About The Boy (2:53)
163. Dusty Springfield - Spooky (2:45)
164. Eddi Reader - Town Without A Pity (2:46)
165. Elis Regina - Meio de Campo (1:56)
166. Eli Goulart e Banda do Mato - Sunny (3:31)
167. Ella Fitzgerald - Water To Drink (Agua De Beber) (2:39)
168. Engelbert Humperdinck - A Man Without Love (3:22)
169. Engelbert Humperdink - Another Time Another Place (3:05)
170. Engelbert Humperdink - You Are The Sunshine Of My Life (2:41)
171. Flabby - Everybody Loves Me (4:00)
172. Flabby - Miss You All the Time (Parole (4:48)
173. Freedom Dub - Symphathy For The Devil (pleased remix) (3:59)
174. Freedom Dub - Emotional Rescue (3:25)
175. George Michael - Roxanne (4:11)
176. Grace Jones - La Vie En Rose (7:25)
177. Groove Da Praia - Honky Tonk Women (3:08)
178. Groove Da Praia - Miss You (back 2 remixes) (4:27)
179. Ismail Miraux - Theme From Axel F (4:17)
180. Ive Mendes - Natural High (4:19)
181. Ive Mendes - if you leave me now (3:55)
182. JAZZAMOR - TONIGHT (4:48)
183. kaiti koulia - okeanos remix by mikro (4:00)
184. Karen Souza - Do You Really Want to Hurt Me (3:44)
185. kate the cat - i was made for lovin you (made in brasil) (3:42)
186. kate the cat - i was made for lovin' you (4:34)
187. Koop-Koop Islands Blues (4:35)
188. Laurindo Almeida & The Bossa N - Misirlou (2:45)
189. Lou Rawls - You 'll Never Find Another Love (4:31)
190. Matt Bianco - Half a minute (3:47)
191. Mel Torme - Right Now (2:14)
192. Michael Buble - La Vie en Rose (2:05)
193. Michael Buble - Save the Last Dance for Me (3:38)
194. Michelle Simonal - (I Can't Get No) Satisfaction (3:32)
195. Mike Flowers - Please Release Me (3:58)
196. MISS X - Christine (2:44)
197. Mo' Horizons - Foto Viva [Nicola Conte Mix] (7:07)
198. Montefiori Cocktail - Sunny (Cantata Da Scanna) (4:33)
199. Morten Harket - Can't Take My Eyes Off You (3:43)
200. Nat King Cole - (Get Your Kicks On) Route 66 (3:43)
201. Nouvelle Vague - Dancing with myself (3:08)
202. Nouvelle Vague - Don't Go (3:43)
203. Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love (3:19)
204. Pastel Vespa - Blue monday (3:25)
205. Pastel Vespa - I Was Made For Loving You (3:24)
206. Pastel Vespa - When doves cry (3:06)
207. paul anka - jump (3:37)
208. paul anka - smells like teen spirit (2:43)
209. paul anka - wonderwall (3:37)
210. paul young - tainted love (3:26)
211. Pink Martini - Sympathique (2:32)
212. Pink Martini - Amado mio (4:49)
213. Pink Martini - Let's Never Stop Falling In Love (3:04)
214. Pink Martini - Lilly (2:46)
215. Pink Martini - Sympathique (2:51)
216. Pink Martini - Una Notte a Napoli (4:45)
217. plexis - peca o que quizer (zita mou oti thes) (3:23)
218. Rita Lee - Tudo Por Amor (Can't Buy Me Love) (2:39)
219. Rita Lee - She Loves You (2:40)
220. Rosemary Clooney - Route 66 (7:47)
221. S-Tone Inc. - Bahia Mon Amour (5:04)
222. Sao Vicente feat. Marlene - I Shot The Sheriff (3:28)
223. Sergio Mendes - Mas Que Nada feat. The Black Eyed Peas
224. Shirley Bassey - It's impossible
225. Shirley Bassey - Light my fire (3:26)
226. Shirley Horn - Hit the Road Jack (3:09)
227. Smoma - Do It Again (5:11)
228. Stella Starlight Trio - Don't You (Forget About Me) (3:14)
229. Stereomatic - mia agapi gia to kalokairi (3:22)
230. The Cooltrane Quartet - Like A Virgin (4:10)
231. The Cooltrane Quartet - Should I Stay or Should I Go (3:55)
232. Tony Pachino - Love me more (3:42)
233. Two Of Us - Blue Night Shadow (5:28)
234. va - from me to you (2:50)
235. Vaya Con Dios - Don't Cry for Louie (3:01)
236. Victoria Abril - Mais que nada (3:17)
237. Vikki Carr - Can't take my eyes off you (3:10)
238. Vikki Carr - Mas Que Nada (2:36)
239. Vikki Carr - Strangers in the night (2:23)
240. ZOE - Ase me na Fygo (3:53)
241. Ελένη Τσαλιγοπούλου - Ειναι Εντάξει Μαζί Μου (3:54)
242. Koop - Vuelvo al sur Astor Piazzolla Remixed (5:38)
243. Mariza - Meu Fado Meu (3:26)
244. Mariza - Maria Lisboa (2:42)
245. A-ha - Move To Memphis (4:17)
246. Adam Ant - Wonderful (4:23)
247. Alannah Myles - Black Velvet (4:46)
248. Anastacia - Left Outside Alone (4:19)
249. Anastacia - Why'd You Lie To Me (3:46)
250. andru donalds - mishale (4:01)
251. Atomic Kitten - The Tide Is High (3:25)
252. Bangles - Manic Monday (3:06)
253. Beautiful South - Don't Marry Her (3:23)
254. Beautiful South - Perfect 10 (3:40)
255. Belinda Carlisle - California (2:58)
256. Beverley Knight - Piece Of My Heart (4:08)
257. Billy Idol - To Be A Lover (3:52)
258. Billy Joel - The River of Dreams (4:11)
259. Booth And The Bad Angel - Dance Of The Bad Angels (4:33)
260. BrainStorm - Maybe (radio edit) (4:01)
261. Bryan Adams - On A Day Like Today (3:31)
262. Cake - Perhaps, Perhaps, Perhaps (2:21)
263. Cardigans - Lovefool (3:19)
264. Chris Rea - Sweet Summer Day (4:45)
265. Chris Rea - The Blue Cafe (4:49)
266. Chris Rea - Josephine (4:34)
267. Chris Rea - Looking For The Summer (5:03)
268. Chris Rea - On the Beach (6:51)
269. Chris Rea - Where Do We Go From Here (4:32)
270. Christian Walz - Wonderchild (3:28)
271. CLASSICS IV - SPOOKY (2:50)
272. Cock Robin - The Promise You Made (3:55)
273. Coldplay - Clocks (4:12)
274. Concrete Blonde - Mexican Moon (5:03)
275. Conjure One - Endless Dream (4:30)
276. Connells - 74-75 (3:52)
277. Crowded House - Weather With You (3:44)
278. Cultured Pearls - Kissing The Sheets (4:05)
279. Cutting Crew - I Just Died In Your Arms Tonig (4:45)
280. Cyndi Lauper - All Through The Night (4:29)
281. Danny Wilson - Mary's Prayer (3:48)
282. Dawn Penn - You Don't Love Me (No,No,No) (4:38)
283. depeche mode - precious (4:10)
284. Dire Straits - So Far Away (5:07)
285. Doobie Brothers - Listen To The Music (3:45)
286. Duran Duran - ordinary world (single version (4:42)
287. Eagle Eye Cherry - Falling In Love Again (3:30)
288. Eagles - Take It Easy (3:30)
289. Electronic - Getting Away With It (5:16)
290. Electronic - Second Nature (4:13)
291. Elephant - I Don't Wanna Lose Your Love (3:47)
292. Eric Clapton - Lay down sally (3:51)
293. Eros Ramazzotti - Quanto amore sei (4:16)
294. Fastball - The Way (Radio Edit) (4:09)
295. Fleetwood Mac - Little Lies (3:38)
296. Fleetwood Mac - Everywhere (3:42)
297. Fleetwood Mac - Big Love (3:39)
298. Fleetwood Mac - Dreams (4:14)
299. Fool's Garden - Lemon Tree (3:13)
300. Garland Jeffreys - Hail Hail Rock 'n' Roll (3:53)
301. Gerry Rafferty - Baker Street (4:08)
302. GOLDIE - MAKING UP AGAIN (3:26)
303. Happy Mondays - Bob's Yer Uncle (5:11)
304. Hong Kong Syndikat - Too much (3:35)
305. INXS - Beautiful Girl (3:28)
306. James McCarty - What If Summer Never Came (3:46)
307. Jane Morris - Break In The weather (4:30)
308. Janis Ian - Fly Too High (5:08)
309. Jennifer Brown - Tuesday Afternoon (4:07)
310. Jennifer Warnes - First We Take Manhattan (3:47)
311. Jimmy Sommerville - Safe In These Arms (4:36)
312. Joan Osborne - One Of Us (5:22)
313. Joe Cocker - Could You Be Loved (5:47)
314. John Legend - Save Room (4:00)
315. John Mellencamp - Human Wheels (5:08)
316. John Waite - Missing You (4:30)
317. Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams (3:30)
318. Jon Secada - Just Another Day (5:27)
319. Joss Stone - Super Duper Love (4:20)
320. K.D. Lang - Constant Craving (4:38)
321. Keane - Everybody's Changing (3:36)
322. Keziah Jones - Rhythm Is Love (4:17)
323. kubb - wicked soul (3:45)
324. Laid Back - Bakerman (4:40)
325. Lee Ann Rimes - Can't Fight The Moonlight (3:35)
326. Lenny Kravitz - I Belong To You (4:19)
327. Luca Carboni - Farfallina (5:06)
328. Maggie Reilly - Waiting For You (4:15)
329. Magie Reilly - Everytime (3:58)
330. Mango - Come Monna Lisa (5:19)
331. Manic Street Preachers - Can't Take My Eyes Off You (3:13)
332. maroon5 - She Will Be Loved (4:17)
333. Mike & The Mechanics - Another Cup Of Coffee (4:42)
334. Mike & The Mechanics - Over My Shoulder (3:36)
335. Natalie Imbruglia - Torn (4:05)
336. OMD - If You Leave (4:30)
337. Paul Hardcastle - Do it again (5:42)
338. Paul McCartney - Hope Of Deliverance (3:22)
339. Paul Simon - You Can Call Me Al (4:42)
340. Peter Cox - What A Fool Believes (3:51)
341. Police - Every Breath You Take (4:12)
342. Pretty Maids - Please Don't Leave Me (5:13)
343. Real Thing - You To Me Are Everything (3:21)
344. Rembrandts - Just The Way It Is Baby (3:55)
345. Restless Heart - Tell Me What You Dream (4:17)
346. HITY NA CZASIE VOL.6 - Track05 (4:50)
347. Robbie Williams - Me And My Monkey (7:13)
348. Robert Palmer - Every Kinda People (3:21)
349. Robert Palmer - I Didn't Mean To Turn You On (3:36)
350. Robert Palmer - Know By Now (4:09)
351. Robert Palmer - Mercy Mercy Me (5:53)
352. Santana - Maria Maria (4:22)
353. Santana - Smooth (feat. Rob Thomas) (4:58)
354. Savage Garden - To The Moon And Back (4:13)
355. Semisonic - Secret Smile (4:39)
356. Sheryl Crow - All I Wanna Do (4:34)
357. Shivaree - Goddnight Moon (4:04)
358. Simply Red - A New Flame (3:57)
359. Simply Red - Fairground (4:23)
360. Simply Red - It's Only Love (3:52)
361. Simply Red - Money's Too Tight To Mention (4:28)
362. Simply Red - Night Nurse (3:57)
363. Simply Red - The Right Thing (4:22)
364. Simply Red - Thrill Me (5:04)
365. Sixpence None The Richer - Kiss Me (3:20)
366. Sixpence None The Richer - There She Goes (2:44)
367. Smiths - Girlfriend in a Coma (2:04)
368. Southside Johnny And The Asbury Jukes - Captured (4:43)
369. Steely Dan - Do It Again (5:56)
370. Stephen Duffy - natalie (4:15)
371. Stereophonics - Maybe Tomorrow (4:33)
372. Steve Miller Band - Fly Like An Eagle (4:45)
373. Steve Miller Band - The Joker (3:38)
374. STEVE WINWOOD - HIGHER LOVE (5:51)
375. Supertramp - Breakfast In America (2:36)
376. Supertramp - The Logical Song (4:02)
377. Suzanne Vega - Luka (3:51)
378. Suzanne Vega - Tom's Diner (DNA Featuring Suzanne Vega) (3:49)
379. Swing Out Sisters - Am I The Same Girl (4:09)
380. Tasmin Archer - Sleeping Satellite (4:39)
381. Ten Sharp - You (4:23)
382. Terry Hall - Forever J (4:06)
383. Texas - Black Eyed Boy (3:16)
384. Texas - I Don't Want a Lover (5:00)
385. Texas - In Our Lifetime (4:06)
386. Texas - Inner Smile (3:51)
387. The Cardigans - Carnival (3:37)
388. The Peter Malick Group Feat. N - New York City (DJ Strobe Brook (3:59)
389. The Stranglers - Midnight Summer Dream (3:46)
390. The Christians - Harvest for the World (3:57)
391. This Generation - Dancing Under Stars (3:40)
392. Tom Petty - Learning To Fly (4:03)
393. Toto - Africa (4:58)
394. Toto - Georgy Porgy (4:08)
395. Toto - Rosanna (5:34)
396. Twoface - Revelation's Day (3:14)
397. Unknown - Year Of The Cat (5:56)
398. Urge Overkill - Girl You'll Be A Woman Soon (3:09)
399. Van Morrison - Brown Eyed Girl (3:28)
400. Wet Wet Wet - Strange (3:46)
401. Womack & Womack - teardrops (3:51)
402. Adriano Celentano - Ancora Vivo (4:33)
403. Adriano Celentano - Attraverso Me (5:10)
404. Alicia Keys - Fallin' (3:30)
405. Alihan Samedov - Sen Gelmez Oldun (5:35)
406. Allain Bougrain Dubourg & Arno Elias - El Corazon (4:59)
407. Ana Belen & Antonio Banderas - No se Por Que Te Quiero (3:29)
408. Angie Stone - Life Story (4:09)
409. Aretha Franklin - I Say A little Prayer (3:27)
410. Ayo - Down On My Knees (4:03)
411. BARDO STATE - This is Not America (3:22)
412. Bebel Gilberto - So Nice (3:32)
413. BEBEL GILBERTO - Aganju (The Latin Project Remix) (4:07)
414. Belanova - And I Love Him (3:32)
415. Big Cheese Allstars - I'm Gonna Love You (Meat Mix) (4:54)
416. Tommy Vee - Bill Withers - Lovely Day (4:01)
417. billie holiday - speak low (bent remix) (4:21)
418. Booth And The Bad Angel - Dance Of The Bad Angels (4:33)
419. BrainStorm - Maybe (radio edit) (4:01)
420. Brigid Boden - As Tears Go By (3:11)
421. C REAL - ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ (3:37)
422. Cesaria Evora - Saiona D'vinte Ano (3:44)
423. Cesaria Evora - Sγo Vicente Di Longe (4:18)
424. charlie hunter ft. norah jones - more than this (4:09)
425. Chris Rea - Girl In A Sportscar (5:17)
426. Coldplay - Clocks (4:12)
427. Corrine Bailey Rae - Put Your Records On (3:35)
428. Craig David ft. Sting - Rise And Fall (4:47)
429. Cultured Pearls - Mother Earth (4:26)
430. Cultured Pearls - Sugar Sugar Honey (3:58)
431. Cunnie Williams - What You Won't Do For Love (4:54)
432. Cunnie Williams - With Or Without You (4:48)
433. De Phazz - Excursion En Mer (4:29)
434. De Phazz - Sabbatical (3:53)
435. Deise Mikhail Feat. Di Stefano - One (4:25)
436. Dennis Edwards - DON'T LOOK ANY FURTHER(SOUL MI (4:40)
437. Des'ree - You Gotta Be (4:06)
438. Despina Olympiou - Vale Mousiki (3:55)
439. Des`ree - feel so high (3:53)
440. Diana Ross - Brown Baby (3:55)
441. Dido - Don't Think Of Me (4:32)
442. Dido - Hunter (3:57)
443. Dido - Thankyou (3:38)
444. DIMENSION X - Peerless (poolside chill rmx) (3:14)
445. Dusty Springfield - Son Of A Preacher Man (2:28)
446. Elcho - Lazy Summers Days (5:21)
447. Eldissa - Ring my bell (4:34)
448. eldissa - stayin alive (3:39)
449. Eric Benet feat. Faith Evans - Georgy Porgy (4:41)
450. Eros Ramazzotti - Cose della vita Can't Stop Thinking of You (feat. Tina Turner) (4:50)
451. Eros Ramazzotti - Terra promessa (4:40)
452. Federico Aubele - Postales (4:07)
453. Fine Young Cannibals - Johnny Come Home (Mousse T Cocktail Mix) (4:13)
454. Fun Lovin' Criminals - Where Do I Begin (5:37)
455. FUNKSTAR DE LUXE - When i Think of You (4:24)
456. George Benson - Lady Love Me (One More Time) (3:58)
457. HPO - Χρόνια (2:54)
458. In-grid - La Mer (3:49)
459. James Blunt - You're Beautiful (3:33)
460. Jason Mraz - Bella Luna (5:02)
461. Jason Mraz - Life is Wonderful (4:20)
462. John O'Banion - Casablanca (4:28)
463. John O'Banion - You Can Do Magic (5:04)
464. Joseph Baldassare - Whispers (4:27)
465. Kid Loco - Relaxin' With Cherry (5:39)
466. Kings Of Convenience - Misread (3:09)
467. Kwan - Shine (3:54)
468. Lado Oscuro - Jarabe de Palo (4:47)
469. Lemar - If There's Any Justice (3:32)
470. Leo's Sunshipp - Give Me the Sunshine (6:18)
471. Leo - Want You Know (3:54)
472. Lily Allen - Littlest Things (3:02)
473. Marlena Shaw - Feel Like Making Love (5:03)
474. Maysa - Wishing on a star (5:03)
475. Melanie C - Never Be The Same (4:52)
476. Mindi Abair - Save Tonight New (3:41)
477. Mixalis Hatzigiannis - Ola i Tipota (4:09)
478. Moby - Porcelain (4:00)
479. MYSTIC DIVERSIONS - Josephine (4:19)
480. Omar - there`s nothing like this (3:50)
481. Paolo Nutini - Last Request (3:38)
482. Paul Weller - Wishing on A Star (5:09)
483. Phoenix - (You Can't Blame It On) Anybod (3:34)
484. Prince - The Most Beautiful Girl In The (4:44)
485. Randy Crawford - Cajun Moon (4:06)
486. Randy Crawford - Come Into My Life (7:12)
487. Randy Crawford - You Might Need Somebody (3:54)
488. Robbie Williams - Feel (3:43)
489. Sagi-Rei - Freed from desire (3:23)
490. Sagi-Rei - Rhythm is a dancer (3:12)
491. SEAL - WALK ON BY (3:16)
492. Semisonic - Secret Smile (4:39)
493. Simon Webbe - No Worries (3:27)
494. Simply Red - Perfect Love (3:13)
495. Simply Red - You make me believe (3:53)
496. Siona - Do You Wanna Funk (3:24)
497. SiSe - The Rain (Where Do I Begin (4:39)
498. Smoma - The Sweetest Taboo (5:33)
499. Sophie Solomon ft. Richard Hawley - Burnt By The Sun (4:33)
500. Stavento - Όμορφη (3:33)
501. Stereophonics - Maybe Tomorrow (4:33)
502. Supreme Beings Of Leisure - Never The Same (4:03)
503. Swad - open up (radio edit) (3:45)
504. Ten Sharp - You (4:23)
505. Texas - Say What You want (3:52)
506. The Floaters - float on (4:12)
507. TLC - No scrubs (3:35)
508. William Devaughn - Be Thankful For What You Got (5:45)
509. wire daisies - everyman (3:10)
510. Zucchero - Muoio Per Te (Sting) (by Tita) (3:23)
511. Ορχήστρα Του Γαλαξία - Τα Όμορφα Μάτια Που Φοράς (4:14)
512. Adriano Celentano - Per sempre (5:13)
513. Albert Pla - El Lado Mas Bestia De La Vida (Walk On The Wild Side) (4:34)
514. Banda Do Sul Feat. Natascha - Sweet Chid Of mine (4:15)
515. Bobbie Gentry - Son Of A PreacherMan (2:07)
516. BOBBY CALDWELL What You Won't Do For Love - What You Won't Do For Love (4:44)
517. bobby womack - california dreamin (3:06)
518. Chip - In My Life (4:10)
519. Christina Aguilera - Hurt (4:03)
520. De Phazz - Hero Dead & Gone (3:59)
521. De Phazz - Jim The Jinn (3:21)
522. Ghetto Blaster Ltd. - November Rain (4:51)
523. incognito - summer in the city (4:46)
524. Jeb Loy Nichols - As The Rain (4:51)
525. Joshua Redman - I Got You (4:39)
526. joss stone - baby baby baby (4:35)
527. mary j blige - as (george michael and mary j blige) (4:42)
528. Mina & Celentano - Acqua e sale (4:42)
529. Mina & Celentano - Specchi riflessi (4:59)
530. Montefiori Cocktai - Parole Parole [Dedicated to Mina] (3:40)
531. nelly furtado - all good things (come to an end) (3:57)
532. Nina Simone - Black Is The Colour Of My True Love's Hair (Jaffa Remix) (4:58)
533. Randy Crawford & Joe Sample - Feeling good (4:04)
534. Randy Crawford & Joe Sample - See Line Woman (4:57)
535. Rosemary Clooney - 50 Ways To Leave Your Lover (4:26)
536. Scubba - Paradise City (3:15)
537. Simply Red - Come On In My Kitchen (2:54)
538. Simply Red - Stay (3:04)
539. Sixth Finger Feat. Dew - Patience (5:12)
540. Tiziano Ferro - Stop Dimentica (3:48)
541. Toure Kunda - In The Air Tonight (5:07)
542. UFO - I Love My Baby (3:52)
543. Adriano Celentano - Arrivano glie uomini (3:53)
544. Adriano Celentano - I Want To Know II (6:52)
545. Alain Souchon - Foule Sentimentale (5:24)
546. andy abraham - dont leave me this way (4:20)
547. Angie Stone - Life Story (4:09)
548. Atomic Kitten - The Tide Is High (3:25)
549. Aya - Sean (4:03)
550. Barry White & Love Unlimited Orchestra - Love's Theme (4:08)
551. Beverley Knight - Piece Of My Heart (4:08)
552. Biddu Orchestra - GIRL YOU LL BE A WOMAN SOON (3:32)
553. Big Tony - Les Feuilles Mortes (3:30)
554. BITER MC feat.EL.DELUCCA - Don't Stop The Dance (4:44)
555. Bobbie Gentry - Son Of A Preacher-Man (2:07)
556. Brand New Heavies - Dream On Dreamer (4:53)
557. Brand New Heavies - Never stop (3:53)
558. Brand New Heavies - Sometimes (4:00)
559. Brand New Heavies - You've Got A Friend (3:27)
560. Bryan Ferry - Don't Stop The Dance (4:20)
561. Bryan Ferry - Kiss And Tell (4:52)
562. charles & eddie - would i lie to you (3:39)
563. Chris Rea - Only To Fly (5:42)
564. Curtis Mayfield - Just a Little Bit of Love (5:27)
565. Daryl Hall & John Oates - I'll Be Around (4:02)
566. Daryl Hall - Stop Loving Me,Stop Loving You (4:41)
567. Dawn Penn - You Don't Love Me (No,No,No) (4:38)
568. De Phazz - Astrud Astronette (3:26)
569. De-Phazz - Something Special (4:16)
570. Dennis Edwards - Don't Look Any Further (4:07)
571. Des'ree - Life (3:38)
572. Diana King - Do you Really Want To Hurt Me (5:05)
573. Dimention X - Peerless (4:20)
574. Dreamers Inc - Requiem For A Dream (5:26)
575. DREAMERS Inc. Feat.Karolina - Midnight summer dream (4:59)
576. Duran Duran - come undone (edit) (4:15)
577. Emma Bunton - What Took You So Long (4:00)
578. Emma - Maybe (3:44)
579. Eros Ramazzotti - Fuoco Nel Fuoco (4:02)
580. Eros Ramazzotti - Quanto amore sei (4:16)
581. Eros Ramazzotti - Un Attimo Di Piace (4:33)
582. Errol Brown - Emmalene (3:35)
583. Eternal - Don't You Love Me (3:49)
584. Everything But The Girl - Missing (4:06)
585. Fatboy Slim - The Joker (3:22)
586. Francois Feldman - Love Platonique (4:14)
587. fugees - no woman no cry (4:19)
588. Fun Lovin' Criminals - Love Unlimited (3:25)
589. Gabin f.Dee Dee Bridgewater - Into my soul (4:34)
590. Gaelle - Give It Back (4:24)
591. Giorgia C. - La Solitudine (4:48)
592. Grace Jones - I've Seen That Face Before (Libertango) (4:29)
593. Heliocentric World - Where's Your Love Been (Radio Edit) (4:07)
594. Hi-Gloss - You'll Never Know (5:23)
595. Imagination vs. Indeep - Last Night a DJ saved my Life (4:49)
596. IZIT - Stories (2:39)
597. Jamelia - Superstar (3:34)
598. Jamiroquai - You Give Me Something (3:22)
599. jamiroquai - virtual insanity (3:49)
600. JAZZAMOR - AIN'T NO SUNSHINE (4:11)
601. Jem - They (3:17)
602. Jimmy Sommerville - Safe In These Arms (4:36)
603. John Legend - Save Room (4:00)
604. K.Maro - Femme Like You (4:11)
605. kem - i get lifted (4:05)
606. La Russo - Tu M'Oublieras(Unforgettable M (4:57)
607. La Taverne Du Lac - Magic Single Barrel (Mo' Horizons Restyle Radio Edit) (3:32)
608. Laid Back - HAPPY DREAMER (4:22)
609. Lenny Kravitz - It Ain't Over 'Til It's Over (4:01)
610. Lighthouse Family - High (5:10)
611. Lily Allen - Smile (3:17)
612. Lisa Stansfield with Barry Whi - All Around The World (4:34)
613. Lisa Stansfield - Change (Knuckles Mix) (6:26)
614. Lisa Stansfield - The Real Thing (4:18)
615. Lois Lane - It's the first time (4:02)
616. Lou Rawls - See you when I get there (4:23)
617. Luca Carboni - Farfallina (5:06)
618. Luca Carboni - Mare mare (5:35)
619. Lulu & Bobby Womack - I'm Back For More (4:12)
620. Lutricia McNeal - California Dreamin' (3:04)
621. lutricia mcneal - perfect love (3:24)
622. M people - what a fool believes (4:37)
623. Mango - Come Monna Lisa (5:19)
624. Maria Montell - Di Da Di (Radio Edit) (3:29)
625. Misty Oldland - A fair affair (je t'aime) (3:57)
626. VA - Mo Horizons - Ai Mi Morena (Ch (5:23)
627. Morcheeba - Rome Wasn't Build In A Day (3:34)
628. Nancy Wilson - Unchain My Heart (2:07)
629. Natalie Imbruglia - Torn (4:05)
630. nina simone - the look of love madison park vs lenny b remix (3:44)
631. Paris Hilton - Stars Are Blind (3:57)
632. Pet Shop Boys - Rent (seven-inch mix) (3:36)
633. Puff Daddy - I'll Be Missing You (4:05)
634. Ralph Myerz & the Jack Herren - L.I.P.S.T.I.C.K. (3:13)
635. Randy Crawford - Forget Me Nots (5:45)
636. Ringside - Tired Of Being Sorry (4:50)
637. Robbie Williams - Bongo Bong-Je Ne T Aime Plus (4:48)
638. Sade - Hang On To Your Love (4:30)
639. Sade - Paradise (3:37)
640. Sarah Vaughn - Whatever Lola Wants (Gotan Project Remix) (4:40)
641. Simply Red - Perfect Love (3:12)
642. Simply Red - Sunrise (3:18)
643. Simply Red - Never Never Love (4:14)
644. Simply Red - Night Nurse (3:57)
645. sister sledge - thinking of you (4:29)
646. Smoma - Georgy Porgy (5:22)
647. Smoma - My Baby Just Cares For Me (3:27)
648. Spacetrain - Part Time Lover (Think About Cosmos Radio Mix) (3:59)
649. Sylvia Powell - Butterfly (3:37)
650. Tanghetto - Enjoy the Silence (5:23)
651. The Peter Malick Group Feat. N - New York City (DJ Strobe Brook (3:59)
652. Thievery Corporation - Lebanese Blonde (Instrumental) (4:48)
653. This Generation - Dancing Under Stars (3:40)
654. Time Bandits - I'm Only Shooting Love (4:55)
655. Tribalistas - Ja Sei Namorar (3:12)
656. William Pitt - City lights (3:10)
657. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΟΥ - ΚΑΠΟΤΕ (3:55)
658. ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΣΑΤΣΟΥ - ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (G Pal remix) (3:32)
659. ΜΙΚΡΟ-ΑΣΠΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ (3:51)
660. ΣΟΦΙΑ ΣΤΡΑΤΗ - ΜΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ (3:48)
661. amy winehouse - rehab (3:35)
662. Barry White - It's Ecstasy When You Lady Down Next To Me (4:40)
663. Big Light - Let's Start Playing (3:59)
664. bryan adams - cloud number nine (chicane mix) (4:12)
665. Carmen McRae - Straighten Up & Fly Right (Jazzelicious Remix) (4:40)
666. Castle feat. Denise-Chanson D' Amour (3:59)
667. D. FASCHER feat. CUNNIE WILLIAMS-WAKE UP EVERYBODY (4:21)
668. De Phazz - Rise And Shine (4:58)
669. De Phazz - The Mambo Craze (ExT. Version) (4:33)
670. Jennifer Paige - Crush (3:38)
671. Les Go - I Can't Go For That (No Can Do) (4:45)
672. M people - angel st (4:14)
673. M people - dreaming (4:42)
674. M People - Fantasy Island (Radio) (4:09)
675. Marlena Shaw - Woman Of The Getto (8:21)
676. Montefiori Cocktai - Hung Up [Dedicated to Madonna] (4:15)
677. Montefiori Cocktai - Love Generation [Dedicated to Bob Sinclair] (5:18)
678. Nancy Wilson - Spinning Wheel (2:40)
679. Paula Cole - I Believe In Love (5:49)
680. Tanto Project - Perfect Color (Radio Edit) (4:15)
681. Tukuleur - Africa (4:23)
682. Ville Valo & Natalia Avelon - Summer Wine (3:52)
683. Yannick - Oh What A Night (3:19)
684. Η ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ V ΓΑΛΑΞΙΑ - ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ (4:14)
685. 311 Porter - Surround Me With Your Love (4:33)
686. 48th St. Collective - Sweet Dreams (Are Made of This) (2:29)
687. Adrianna Calcuhotto - Justo Agora (3:45)
688. Alihan Samedov - Sen Gelmez Oldun (5:35)
689. Allain Bougrain Dubourg & Arno Elias - El Corazon (4:59)
690. Anaida - Bang Bang (3:43)
691. andres linetzky y ernesto romeo - sentimientos (4:26)
692. Armik - Lost In Paradise (5:09)
693. Astrud Gilberto & George Michael - Desafinado (3:21)
694. Aurora - La Sombra De Un Alheli (3:52)
695. Banda Do Sul Meets.. - It's Only Rock 'n Roll (But I Like It) (4:16)
696. Bebel Gilberto - So Nice (3:32)
697. BEBEL GILBERTO - aganju (4:44)
698. bebel gilberto - all around (4:45)
699. Belanova - And I Love Him (3:32)
700. billie holiday - speak low (bent remix) (4:21)
701. Brigid Boden - As Tears Go By (3:11)
702. Carmen McRae - Whatever Lola Wants (3:00)
703. Cassandra Wilson - Fragile (4:35)
704. Celso Fonseca Slow Motion Bossa Nova - Slow Motion Bossa Nova (4:43)
705. Cesaria Evora & Dimitra Galani - Um Pincelada (3:28)
706. Cesaria Evora - Saiona D'vinte Ano (3:44)
707. Cesaria Evora - Bondade E Maldade (5:02)
708. Chaka Khan - Stormy Weather (3:48)
709. Chris Botti - Let There Be Love (Feat. Micha (3:10)
710. Dee Dee Bridgewater - Speak Low (4:17)
711. Diana Krall - S'Wonderful (4:29)
712. Diana Krall - Besame Mucho (6:40)
713. Diana Ross - Brown Baby (3:55)
714. Dionne Warwick - Walk On By (2:50)
715. Doris Day - Por Favor (2:19)
716. duke ellington - satin doll (2:10)
717. Dusty Springfield - Spooky (2:45)
718. Dusty Spriengfield - The look of love (3:31)
719. Eldissa - Can't take my eyes off you (5:08)
720. Eldissa - Ring my bell (4:34)
721. Ella Fitzgerald - Wait Till You See Him [De Phazz remix] (3:54)
722. Etta James - The Man I Love (4:27)
723. Federico Aubelle - Postales (4:04)
724. Gal Costa - Meu Bem, Meu Mal (3:33)
725. Gotan Project - Last Tango In Paris (5:00)
726. Gotan Project - Queremos Paz (5:15)
727. Gotan Project - Notas (4:20)
728. Harry Connick, Jr. - More (4:12)
729. Harry Connick, Jr. - My Blue Heaven (3:17)
730. Harry Connick, Jr. - Only You (4:44)
731. Harry Connick, Jr. - Save The Last Dance For Me (4:50)
732. Henri Salvador & Lisa Ekdahl - All I Really Want Is Love (4:07)
733. Henri Salvador - Vagabond (3:22)
734. In-grid - La Mer (3:49)
735. In-grid - Un Beau Roman(Un Belle Histoire) (4:00)
736. Isabelle Antena - Moonlight Dances (2:53)
737. Ive Mendes - Nao Vou Fugir (5:12)
738. Ive Mendes - Voce (3:50)
739. Ive Mendes - if you leave me now (3:55)
740. Jacintha - Once I Loved (3:44)
741. Jacintha - So Nice (5:07)
742. Jamie Lancaster - Boys Don't Cry (3:13)
743. Jazzamor - Fly Me To The Moon (3:15)
744. Jazzamor - Mar De Paixao (3:38)
745. Jean Gabin - But Now I Know (3:13)
746. jerome kern otto harbach - smoke gets in your eyes (3:23)
747. John O'Banion - Casablanca (4:28)
748. John O'Banion - Hearts (4:13)
749. John O'Banion - If You Leave Me Now (3:52)
750. John Pizzarelli - Here comes the sun (5:04)
751. Jose Padilla - The Look of Love (4:23)
752. Joseph Baldassare - Whispers (4:27)
753. Joshua Redman - I Got You (4:39)
754. Julie Cruise - Summer Kisses, Winter Tears (2:37)
755. Julie London - My Heart Belongs To Daddy(version2) (2:49)
756. Julie London - Desafinado (Slightly Out Of Tu (2:04)
757. Julie London - Come On-A My House (2:56)
758. Julie London - Frenesi (2:29)
759. Julie London - Perfidia (2:33)
760. Karen Souza - Do You Really Want to Hurt Me (3:44)
761. Kid Loco - A Grand Love Theme (4:03)
762. Koop-Koop Islands Blues (4:35)
763. Laurindo Almeida, Bossa Nova A - Miserlou (2:45)
764. Madeleine Peyroux - don't cry baby (3:15)
765. Madredeus - O-Sonho (Remix by Ralph Myerz (5:34)
766. Malcolm McLaren - Jazz is Paris (5:16)
767. Marek Niedwiecki - Dance me to the end of love (3:55)
768. Mariza - Meu Fado Meu (3:44)
769. Maysa - Wishing on a star (5:03)
770. Mica Paris - Let's Stay Together (4:11)
771. Mica Paris - You Send Me (3:25)
772. Michael Buble - The Way You Look Tonight (4:39)
773. Michel Simone - What A Difference A Day Makes (5:11)
774. Mindi Abair - Momo (4:35)
775. Mister Bond - For Your Eyes Only (vocals Jutta Guckel) (5:22)
776. Mister Bond - Licence To Kill (vocals Cassandra Steen) (5:24)
777. O Que Sera - A Flor Da Pele (4:01)
778. MYSTIC DIVERSIONS - Josephine (4:19)
779. Nancy Wilson - Call Me Irresponsible (2:29)
780. NICOLA PIOVANI - LA VITA E BELLAΚομμάτι 3 (2:49)
781. Nils Landgren & Joe Sample - One Day I Fly Away (4:00)
782. Notis Mavroudis-Tango to Evora (5:13)
783. OLETA ADAMS & AL JARREAU - Girl From Ipanema (4:28)
784. Ornella Vanoni - Per L' Eternita (3:49)
785. pablo beltan ruiz - quien sera (sway) (2:34)
786. Patti Austin, Marc Antoine - Could You Be Loved (4:43)
787. Peggy Lee - So In Love (2:35)
788. PINK MARTINI - La Soledad (5:23)
789. Plexis - Peca O Que Quizer (Zita Mou Ot (3:23)
790. Queen Latifah - California Dreamin (3:42)
791. Raul Orellana - Entre dos aguas New (7:25)
792. Ray Charles - Fever (with Natalie Cole) (3:30)
793. Rita Lee - Copacabana (3:46)
794. Rita Lee - She Loves You (2:40)
795. Rod Stewart - Every Time We Say Goodbye (3:27)
796. Rod Stewart - It Had To Be You (3:24)
797. Rosemary Clooney - 50 Ways To Leave Your Lover (4:26)
798. Sao Vicente feat. Uschi - Angie (3:41)
799. Sarah Jane Morris - Me and mrs. Jones (bossa version) (3:30)
800. Shirley Bassey - It's impossible (2:48)
801. Shirley Bassey - Baby Come to Me (3:56)
802. Shirley Bassey - Never Never Never (3:39)
803. Shirley Horn - Hit the Road Jack (3:09)
804. Simply Red - My Perfect Love (3:38)
805. Smoma - My Baby Just Cares For Me (3:27)
806. Smoma - The Sweetest Taboo (5:33)
807. Smoma - Give Me The Night(Chill Out Ve (5:38)
808. Sophie Solomon ft. Richard Hawley - Burnt By The Sun (4:33)
809. Stanley Turrentine Can't buy me Love - Can't buy me Love (6:47)
810. Stereomatic - mia agapi gia to kalokairi (3:22)
811. Sting - La Bell Dame Sans Regrets (5:16)
812. Tanghetto - Enjoy the Silence (5:23)
813. The Cooltrane Quartet - Like A Virgin (4:10)
814. The Cooltrane Quartet - Should I Stay or Should I Go (3:55)
815. thomas anders - do you really want to hurt me (3:38)
816. thomas anders - all around the world (4:04)
817. thomas anders - youre my heart youre my soul (4:28)
818. tom jones - youve got a friend (3:50)
819. Vikki Carr - Strangers in the night (2:23)
820. Zeljo Joksimovic - Lane Moje [instrumental Slow Mix] (3:23)
821. ZOE - Ase me na Fygo (3:53)

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:12, 13-06-07:

Εγώ πάντως θα σας τιμήσω!

Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mara
H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε στις 10:52, 13-06-07:

εγώ ήδη σας έχω τιμήσει

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 12:00, 13-06-07:

821. ZOE - Ase me na Fygo (3:53)
Φ Ο Β Ε Ρ Ο κομμάτι !!!

Το βάζω στανταρ κάθε φορά που παίζω!!!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 12:02, 13-06-07:

Φ Ο Β Ε Ρ Ο κομμάτι !!!

Το βάζω στανταρ κάθε φορά που παίζω!!!
Θα παίξει σε περίπου δυόμισι μέρες μιας και είναι το τελευταίο..

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 12:10, 13-06-07:

ΧΑ! Σας πρόλαβα, εγώ παίζω αύριο και θα το βάλω κατα τις 8 με 8.30!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους