Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,797 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προβληματάκι με facebook - Ψέμα...

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 06:49, 06-07-10:

οι σχεσεις, τα συναισθηματα, η ζηλεια, η καχυποψια, η αγαπη δεν εχουν ηλικια..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 10:46, 10-07-10:

γνώμη μου.. το fb είναι η μεγαλύτερη πατάτα όλων των εποχών και μου 'χει κάνει σμπαράλια τη σχέση μου..
έχω καταραστεί άπειρες φορές τον Mark Zuckerberg..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deviance ($Con)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deviance
Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Deviance Programming Itʼs an art unto itself. έγραψε στις 12:10, 10-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
γνώμη μου.. το fb είναι η μεγαλύτερη πατάτα όλων των εποχών και μου 'χει κάνει σμπαράλια τη σχέση μου..
έχω καταραστεί άπειρες φορές τον Mark Zuckerberg..
Don't use it!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DriveIn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DriveIn
Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O DriveIn έγραψε στις 19:34, 22-02-11:

Λυπάμαι, αλλά το καλύτερο σεξ γίνεται στατιστικά πάντα με τους πρώην. Αυτός ο μπαγλαμάς ακόμη θα την ψήνει, αυτή θα γουστάρει και εσύ ξεκίνα σιγά-σιγά να γυαλίζεις τα κέρατα. Φύγε όσο είναι νωρίς, σύντροφε αρσενικέ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 22:12, 22-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
οι σχεσεις, τα συναισθηματα, η ζηλεια, η καχυποψια, η αγαπη δεν εχουν ηλικια..
Μoonlight....η ζηλεια ,η καχυποψια κλπ ειναι αρρωστημενες καταστασεις ....Μπορει να μην εχουν ηλικια ...αλλα δεν εχουν σχεση με την αγαπη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:30, 22-02-11:

Fail ^

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 22:49, 22-02-11:

Το F με N ή M α! ή ... T...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • 2 αλήθειες, 1 ψέμα - Από Burp
      Το θέμα έχει λάβει 781 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-07-12 στις 13:16.
    • Ψέμα & Αλήθεια στο Διαδίκτυο - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-10 στις 13:45.
    • Προβληματάκι με το Wireless - Από Sadie Moody
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 20:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους