Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 317 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Merlin

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 10:02, 01-07-10:

Από την υπόθεση της σειράς έχω δει ότι πρόκειται για τον έφηβο Merlin που μαθαίνει να χρησιμοποιεί το χάρισμα της μαγείας που έχει.

Έχω δει κανά δυο επισόδεια, αλλά είμαι σε δίλλημα αν αξίζει να κάτσω να την δω όλη ή όχι.
Την έχει δει κάποιος;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 10:25, 01-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Από την υπόθεση της σειράς έχω δει ότι πρόκειται για τον έφηβο Merlin που μαθαίνει να χρησιμοποιεί το χάρισμα της μαγείας που έχει.

Έχω δει κανά δυο επισόδεια, αλλά είμαι σε δίλλημα αν αξίζει να κάτσω να την δω όλη ή όχι.
Την έχει δει κάποιος;
εγώ που βλέπω ό,τι έχει κάστρα, σπαθιά, άλογα, πανοπλίες και μαγεία έχω δει κανα δυό επεισοδιάκια.
Μου κάνει λίγο σαν Ηρακλής και Ζήνα, τέτοιου τύπου .... μια μυθολογία σαν βάση, πολύ ανακάτεμα κλπ.
Αν θες να περάσεις την ώρα σου και δεν έχεις και τίποτα καλύτερο να κάνεις, τότε οκ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 07:12, 13-08-10:

Τελικά είδα και τις 2 σεζόν
Τα πρώτα επισόδεια του μου φάνηκαν λίγο αδιάφορα. Η δεύτερη σεζόν μου άρεσε περισσότερο και με κόβω να δω και την τρίτη σεζόν όταν βγεί.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 08:29, 13-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Τελικά είδα και τις 2 σεζόν
Τα πρώτα επισόδεια του μου φάνηκαν λίγο αδιάφορα. Η δεύτερη σεζόν μου άρεσε περισσότερο και με κόβω να δω και την τρίτη σεζόν όταν βγεί.

Εγώ αν το πετύχω το βλέπω, αλλά δεν τρελαίνομαι για να πω την αλήθεια!!!!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 08:42, 13-08-10:

Εγω τις ειχα δει μπαμ μπαμ...μου αρεσε δλδ!
Εσυ κοριτσακι, μην τρελλαινεσαι, ασε να τρελλαθει και κανενας αλλος!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους