Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,471 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 369 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Gossip girl

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate . έγραψε: στις 19:14, 11-08-10:

εγω προσωπικα δε παω την μπλερ. ο νειτ καλο παιδι φιανεται σχετικα ο τσακ ειναι καπως η σερινα παλι πολυ αγαρμπη ειναι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 19:22, 11-08-10:

η μπ ειναι θεα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 20:59, 11-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ophelia
Ρεζ παιδί μου και εσύ γκοσσιπ γκερλ φαν;!
Γιατί εγώ στο πηγάδι.. ******??

Το χειμώνα υπάρχει ολόκληρο πρόγραμμα παρακολούθησης [που οδηγεί σε μαύρα μεσάνυχτα στην ελληνική Tv αλλά άλλο αυτό ]

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 22:07, 11-08-10:

απ οσο βλεπω απο τις φωτογραφιες, χαλια τα κοστουμια και ασχημοι οι ηθοποιοι. πλαστικοι ρε παιδι μου
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:07, 19-08-10:

13 σεπτεμβρη!! 14 τελειωνω εξεταστικηηη!

ο τσακ ομορφυνε ή μου φαινεται??

το μωρακι το ειδατε?? γεννησε τελικα η τζωρτζινα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 13:22, 19-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Ο Τσακ; Όχι! Πάντα άσχημος είναι! Αν πάντως αρχίσει να μιλάει με την κανονική του προφορά, ίσως κάτι να γίνει!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:36, 19-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Ο Τσακ; Όχι! Πάντα άσχημος είναι! Αν πάντως αρχίσει να μιλάει με την κανονική του προφορά, ίσως κάτι να γίνει!
το κουκλακι μου ηταν με μαγκουριτσα λογω της αποπειρας.
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 23:43, 20-08-10:

ωπ! κουκλι εγινε! και δεν του το χα....παντα χαλια μου φαινοτανε ειδικα μ εκεινα τα παπιγιον! με πιο ανεμελο λουκ εδειξε το παιδι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 12:08, 30-08-10:

Δηλαδή τώρα ο καημένος ο (Ντιν) Νταν (Ντον) θα έχει να προσέχει και το παιδί της ζαβής;!
Επίσης, η Μπλερ είναι ντιπ μουρλή;; Πήγε και πέταξε την Σερίνα στο σιντριβάνι;;
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:25, 09-09-10:

μονο 4 ημερες!!!
Παράθεση

Liza_Korniza

Νεοφερμένος

H Liza_Korniza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Liza_Korniza Το κορίτσι με τα Πορτοκάλια έγραψε: στις 14:47, 09-09-10:

Να κάνω μια ερώτηση;
Που μπορώ να δω τον τρίτο κύκλο;
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 23:43, 09-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Liza_Korniza
Να κάνω μια ερώτηση;
Που μπορώ να δω τον τρίτο κύκλο;
Είτε το αγοράζεις σε dvd, αν έχει βγει, είτε μπορείς να το πάρεις από κάποια φίλη σου! Αλλιώς από το internet;
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:53, 11-09-10:

εχει gossip girl, στο σταρ τωρα ,δευτερο κυκλο και θυμηθηκα ποσο πολυ μου αρεσει αυτη η σειρα!!

και μολις εδειξε την αγαπημενη μου σκηνη και απο τους τρεις κυκλους ως τωρα:

παλι με πηρα τα ζουμια!
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 19:11, 14-09-10:

Το είδατε;

Πριν λίγο τελείωσε και μου άρεσε πάρα πολύ, είχα καιρό να το δω μάλλον!
Η Μπλερ για άλλη μια φορά έδειξε πόσο κομπλεξική μπορεί να γίνει ώρες ώρες, η Σερίνα ότι είναι υπερβολικά γλυκιά και ο Νέιτ παραμένει κούκλος!
Παράθεση

Liza_Korniza

Νεοφερμένος

H Liza_Korniza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Liza_Korniza Το κορίτσι με τα Πορτοκάλια έγραψε: στις 21:06, 18-09-10:

Βασικά αφού θα φτιάξουν και τέταρτο κύκλο νομίζω πως δε θα τη βρουν την GG για αρκετό καιρό.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:53, 20-09-10:

μα νομιζε εδειξε ποια ειναι το γκοσιπ γκερλ στο τελος του επεισοδειου! ή κανω λαθος??

ο νειτ ομορφυνε, αλλα τσακ δε θα γινει ποτε!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 13:59, 20-09-10:

μα νομιζε εδειξε ποια ειναι το γκοσιπ γκερλ στο τελος του επεισοδειου! ή κανω λαθος??

1. o nate είναι ανεκτός
2. ο τσακ είναι ασχημος σταματήστε να λέτε ότι είναι κουκλος δεν το αντέχω
3. Πιθανόν να είναι το gossip girl. Is she really???
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 14:00, 20-09-10:

Άμα δεν μας το πει η ίδια δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για τίποτα!
Αν είναι αυτή πάντως, σίγουρα δεν θα το μάθουμε στο επόμενη επεισόδιο! Μου φαίνεται οτι θα τραβήξει πολύ!

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
1. o nate είναι ανεκτός
1. Ε όχι και ανεκτός!
2. Μόνο η love το πιστεύει αυτό!
3. Αυτό είναι το μεγάλο ερώτημα που μας βασανίζει!
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:04, 20-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
ασε ρε! εγω μετα τον ερωτα με τη μπλερ εχω παθει την πλακα μου!
εδω κοντευω να ερωτευτω τον μπαρνι απο το ''how i met your mother'', παρολο που δε μαρεσει καθολου και παρολο που ειναι και γκευ μεσα απο το ρολο του με τη ρομπιν!

λογικα αυτη δε θα ναι βρε κοριτσια? ειχε φωτος κολημμενες στο γραφειο απο τα παιδια, και το μηνυμα της μπλερ ηταν στο δικο της πισι.

σημερα εχει καινουριο επεισοδιο ε??
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 22:21, 29-09-10:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Girl Gamers - Από Emile
      Το θέμα έχει λάβει 53 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-15 στις 14:55.
    • Gossip Girl - Από nicole
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-09 στις 16:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους