Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,989 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 609 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τattoο

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:29, 04-07-05:

Χτύπησα ένα tatoo πριν από 5 (στα 23 μου) χρόνια περίπου, σε απόκρυφο σημείο του σώματός μου, 1ον για να μην το βλέπω συχνά και το βαρεθώ, 2ον για να μην με φέρει σε δύσκολη θέση στο μέλλον σε κάποια π.χ. επαγγελματική περίσταση και 3ον γιατί το είχα απωθημένο από την εποχή του λυκείου και αν δεν το έκανα θα έσκαγα.
Για την εποχή εκείνη, είχα πληρώσει αρκετά λεφτά. Θυμάμαι ότι δεν είχα πονέσει καθόλου, αλλά ότι είχα τρομερό άγχος. Δεν το μετάνοιωσα ούτε μία στιγμή. Υπάρχουν στιγμές που το κοιτάζω και χαίρομαι για την επιλογή μου. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το αφαιρέσω, αν και δεν με έχει φέρει ποτέ σε δύσκολη θέση, γιατί μόνο με μαγιώ φαίνεται, οπότε..... όλα καλά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 17:13, 04-07-05:

Αφού φαίνεται με μαγιώ δεν είναι και σε τόσο απόκρυφο σημείο ή κάνω λάθος;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 10:26, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Αφού φαίνεται με μαγιώ δεν είναι και σε τόσο απόκρυφο σημείο ή κάνω λάθος;
Φαίνεται με μαγιώ, όταν .... χμ.... θέλω να φαίνεται
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:52, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Φαίνεται με μαγιώ, όταν .... χμ.... θέλω να φαίνεται#
Μα που μπορει να έιναι? Τι ακούμε πρωινιάτικο
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:16, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis

Μα που μπορει να έιναι? Τι ακούμε πρωινιάτικο#

Θα σε σκάσω μέχρι να σου πω........# #
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:21, 05-07-05:

Θα σε σκάσω μέχρι να σου πω........# #
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:33, 05-07-05:

Μήπως να άνοιγα ένα poll για το που είναι το tatoo της Crazyhelen?
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:36, 05-07-05:

Μήπως να άνοιγα ένα poll για το που είναι το tatoo της Crazyhelen?
Όχι, έλεος ..... θα σου πω.....
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:38, 05-07-05:

Όχι, έλεος ..... θα σου πω.....#
Κρίμα!!!! δεν πρόλαβα. Περιμένω να μου πείς!!!
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 15:40, 05-07-05:

CrazyHelen φαίνεται μόνο με μπικινι αλλά με ολόσωμο όχι;
Παράθεση

PowerZ

Νεοφερμένος

H PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H PowerZ έγραψε: στις 16:00, 05-07-05:

εγω εχω 2 και ετοιμαζομαι και για τριτο.
δεν το εχω μετανειωσει φυσικα καθολου.το ενα ειναι στο ποδι ενα μικρο μαυρο τριανταφυλλακι και το αλλο ειναι τρομερα εμφανες.πανω στο χερι απο την μεσα μερια.
το τριτο θα ειναι ενα tribal στην μεση.
Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε: στις 16:33, 05-07-05:

Κατά καιρούς μου περνάει από το μυαλό να κάνω ένα, αλλά ακόμα δεν το έχω υλοποιήσει γιατί φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά
Πάντως αν έκανα, μάλλον θα αποφάσιζα να το κάνω χαμηλά στην κοιλιά, ώστε να μην γίνεται αντιληπτό από τον καθένα...και μάλλον θα ήταν χωρίς χρώματα σωστό barcode δηλαδή
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:30, 06-07-05:

Μα που μπορει να έιναι? Τι ακούμε πρωινιάτικο#
όλα στην γιαγιάαα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:34, 06-07-05:

Εγώ λέω να κάνω ένα κουνέλι στιφάδο τατουαζ, προς γνώση και συμόρφωση
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:58, 06-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
CrazyHelen φαίνεται μόνο με μπικινι αλλά με ολόσωμο όχι;
Δεν έχει να κάνει με το είδος του μαγιώ. Αν είναι να φανεί, θα φανεί είτε με μπικίνι, είτε με ολόσωμο (μπλιαχ)
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:59, 06-07-05:

Εγώ λέω να κάνω ένα κουνέλι στιφάδο τατουαζ, προς γνώση και συμόρφωση#
τα υπόλιπα τα αγνοώ
Τιμ΄μου παππού που θα με κάνεις τατουάζ έτσι δεν θα με ξεχνάς να μου δίνεις χαρτζιλίκι
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:00, 06-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
όλα στην γιαγιάαα
Μπααααα..... Το έχει δει και η γιαγιά μου!
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 09:32, 20-08-05:

δεν ειχα και θελω να κανω στα 18 ,ενα πλατη και ενα στο χερι
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 19:57, 13-11-05:

Εγώ δε θα έκανα επειδή αν κάποια στιγμή στο μέλλον ήθελα να το βγάλω,θα έπρεπε να το βγάλω με επώδυνο τρόπο.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:54, 13-11-05:

Εγω θελω να κανω ενα στο μπρατσο, την Ελληνικη σημεα. Θα το εκανα φετος αλλα ακουω διαφορα για τατου+δεραμ πριν τα 20 και λεω να το αφισω για λιγο. Επισης θελω να κανω και αλλα, αλλα αργοτερα. Εχω διαφορα σχεδια στο μυαλο αλλα θα δειξει. Κατσε να μεγαλωσω να ειμαι συγουρος οτι δεν θα το μετανιωσω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος