Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,861 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 644 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Οι φωτογραφίες του Prospero

Prospero

Νεοφερμένος

Ο Prospero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Prospero έγραψε: στις 00:49, 13-06-05:

Εμένα μ' ενδιαφέρει πολύ η φωτογραφία ως τέχνη. Δεν ασχολούμαι επαγγελματικά βέβαια, αλλά αυτή η ιδέα του να κατέβω στην πόλη με τη μηχανή μ' αρέσει πολύ (έχω μια Canon PowerShot G2), αν και όλο λέω να το κάνω κι όλο το αναβάλλω...

Έχω μια μικρή "γκαλερί" στο renderosity.com:
http://www.renderosity.com/gallery.e...Artist=kostisk
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:02, 13-06-05:

Μερικές ειναι πολύ ωραίες Prospero!! Συγχαρητήρια!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Prospero

Νεοφερμένος

Ο Prospero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Prospero έγραψε: στις 01:05, 13-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μερικές ειναι πολύ ωραίες Prospero!! Συγχαρητήρια!!!
Thanks Michelle!! btw, έχω πολύ καιρό να ανεβάσω φωτογραφία εκεί, καιρός να το ξαναθυμηθώ..

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,334 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 09:07, 13-06-05:

Ορισμένες είναι πραγματικά πάρα πολύ καλές! "Salzburg Arch" & "Old Village" !!!
To "Salzburg Arch" είναι ταβάνι σωστά?

Prospero

Νεοφερμένος

O Prospero έγραψε: στις 14:40, 13-06-05:

Όντως κορυφαία η Sunset or Sunrise...

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Ορισμένες είναι πραγματικά πάρα πολύ καλές! "Salzburg Arch" & "Old Village" !!!
To "Salzburg Arch" είναι ταβάνι σωστά?
Thanks!!
Το Salzburg Arch, ναι, είναι ταβάνι, βασικά για την ακρίβεια το κάτω μέρος μιας αψίδας του καθεδρικού..

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 05:41, 13-07-05:

Μιας και πλέον υπάρχει το gallery ανεβάζετε τις φωτογραφίες σας εκει. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το επισημασμένο θέμα. Το παρόν κλειδώνεται.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια