Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλία και εξοικείωση με το σύντροφο μας

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 21:17, 16-04-07:

Κι εγώ τον θεωρώ και τον καλύτερό μου φίλο. Ό,τι με απασχολεί του το λέω αμέσως και τον πρηζω (κλασικό φαινόμενο). Και αυτός το ίδιο κάνει. Γενικά του είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή ότι θέλω να τα λέμε όλα μεταξύ μας και να μην αφήνουμε κάτι κρυφό.

Μόνο ένα πράγμα δεν του έχω πει, το οποίο δεν το έχω πει και σε κανένα. Δεν είναι κάτι που θα βλάψει τη σχέση μας και ούτε έχει να κάνει με αυτή. Απλώς εγώ δεν αισθάνομαι άνετα να το πω σε κάποιον.

Κατά τα άλλα και μπάνιο κάνουμε μαζί και ξυρίζομαι, βγάζω φρύδια, βάζω μάσκα, είμαι με πυτζάμες, κάποιες φορές έχει τύχει να είμαι και βρωμίλος (π.χ. όταν ήμουν τάβλα με τη μέση μου)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:24, 17-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Κι εγώ τον θεωρώ και τον καλύτερό μου φίλο. Ό,τι με απασχολεί του το λέω αμέσως και τον πρηζω (κλασικό φαινόμενο). Και αυτός το ίδιο κάνει. Γενικά του είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή ότι θέλω να τα λέμε όλα μεταξύ μας και να μην αφήνουμε κάτι κρυφό.

Κατά τα άλλα και μπάνιο κάνουμε μαζί και ξυρίζομαι, βγάζω φρύδια, βάζω μάσκα, είμαι με πυτζάμες, κάποιες φορές έχει τύχει να είμαι και βρωμίλος (π.χ. όταν ήμουν τάβλα με τη μέση μου)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 10:10, 23-07-07:

Φυσικα και ειμαστε και φιλοι! Αλλωστε ειμασταν φιλοι πριν παρει αλλη τροπη το πραγμα... Ωστοσω δεν ειναι και τοσο φιλια... Θελω να πω, πιστευω οτι μια σχεση ετσι ειναι...εφοσων βεβαια ειναι σχεση και οχι "σχεση"....

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 15:40, 23-07-07:

Και εμείς φίλοι... Είναι ο πρώτος που θα μάθει τι έχω και τι με πειράζει...και είναι αυτόν που θα ακούσω για κάποιο πρόβλημά μου... επίσης λατρεύω το γεγονός ότι στηρίζει κάθε απόφασή μου ακόμα και αν θεωρεί ότι πάω να κάνω βλακεία... και είναι αυτός που με ωθεί να κάνω πράγματα που φοβάμαι αλλά θέλω... Συν ότι ανά πάσα ώρα και στιγμή θα ακούσει τις φρίκες μου και τις γκρίνιες μου και θα με βάλει πάνω απ' όλα...άσχετα αν και περνά χάλια φάση αυτή την περίοδο

'Οσο για εξοικείωση... εμένα με ερωτεύθηκε άρρωστη... Και το πρώτο φιλί μου το έδωσε όταν είχε περάσει από το σπίτι να δει τι κάνω μιας και από το πρωί είχα ζαλάδες και εμετό και ήμουν κομμάτια... Οπότε ήμουν χλωμή, απεριποίητη, με μαλλί κότσο, γυαλιά μυωπίας και ένα ωραιότατο έρπη στα χείλη....so sexyyyyyyyyyyyy

Μπάνιο κάνουμε μαζί...αν και παίζει θέμα κλασσικά με το νερό...το θέλει πάντα χλιαρό προς κρύο ενώ εγώ είμαι του ζεστού Έχω ξυριστεί μπροστά του...μάσκες, φρύδια κλπ φροντίζω όμως να τα κάνω όταν λείπει εκείνος

Για τα ενδότερα της τουαλέτας είμαστε μακριά και αγαπημένοι... Κλείνει η πόρτα και κανένας δεν ρωτάει τι γίνεται εκεί μέσα

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 16:34, 23-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Φιλία και όλα, η καλύτερη παρέα απόλυτη ηλικρίνια, λέμε τα πάντα και δεν κρύβουμε τίποτα, πρέπει να λέμε στον άνθρωπό μας τι νοιώθουμε κάθε στοιγμή και να μαθένουμε για εκείνον, υγεία ειναι αλήθεια και ψέμα σαράκι που τρώει κρυφά την σχέση και στο τέλος την καταρέει, χωρίς να το καταλάβεις γίνεσε θύμα της ίδιας σου της αγάπης και ο πόνος ειναι μεγαλήτερος απο την αλήθεια που θα έλεγες απο την αρχή
συμφωνω με μανια....

κ προσθετω... κανω τα παντα μπροστα του εκτος βεβαια την αναγκη μου στην τουαλετα... δεν μαρεσει που μερικα ζευγαρια αφηνουν ανοιχτει την πορτα.... ντουζακι κανουμε πολλες φορες μαζι...

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:53, 05-04-09:

Λοιπόν, είναι η εποχή του δείτε-πόσο-εξοικειωμένοι-είμαστε;;;

Τις προάλλες μου διηγούνταν κάτι φίλοι ότι μπορεί αυτή να είναι στην τουαλέτα για τη μεγάλη ανάγκη κι αυτός στο ντους... ίιιου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 06-04-09 στις 00:18. Αιτία: διευκρινίζω το ίου.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 23:50, 05-04-09:

Δεν ειναι και τοσο πρωτοτυπο το φαινομενο :X

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 00:02, 06-04-09:

Μα ναι, δε λέω ότι είναι πρωτότυπο ή ότι το ακούω πρώτη φορά... Αλλά τελευταία άκουσα πολλά μαζεμένα (κι έτυχε να πρέπει να απολαύσω inside stories γύρω από το θέμα) και βουαλά. Dunno, τι λέτε εδώ;

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 00:13, 06-04-09:

Εμένα δεν θα μου άρεσε τέτοιου είδους "εξοικίωση". Δεν με ενοχλεί να χρησιμοποιεί το έτερον ήμισυ τα πράγματά μου (άσχετα αν μου αρέσει τυπικά και μόνο να το δηλώνει ή να ρωτάει), να κυκλοφορεί τσιτσίδι ή με μποξεράκια μες στο σπίτι μου, να μπει να πάρει κάτι απ το μπάνιο ενώ λούζομαι κτλ.. Αλλά να κάνω πιπί ενώ αυτός κάνει μπάνιο.. χμμ εμένα δεν θα μου άρεσε. Ούτε να σκαλίσω τη μύτη μου αν με φαγουρίζει μπροστά του. Δεν είναι ότι θα ξυνίσει τα μούτρα ή θα με κοροϊδέψει, απλά δεν αισθάνομαι εγώ καλά. Αν χτυπήσει την πόρτα του μπάνιου για να ουρήσει ενώ πλένω δόντια ή κάνω μπάνιο, δεν θα έλεγα κάτι, αλλά θα προτιμούσα να μην... Αυτά τα κόψαμε με τις ξαδέρφες μου από τότε που ήμασταν 5 (άντε 8 ) και η μία έκανε πιπί και η άλλη έπλενε δόντια. Το θεωρούσαμε φυσιολογικό, μιας και μεγαλώσαμε σαν αδερφές, αλλά με το boyfriend δεν θα το 'θελα. Τσιτσίδι κυκλοφορώ, αλλά δεν ρεύομαι/αερίζομαι/ουρώ/ενεργούμαι* μπροστά του, ούτε με σφαίρες.

*what all normal people do

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 01:10, 06-04-09:

Οσο και να ειναι το πιο φυσιολογικο πραγμα (ουρηση,αφοδευση...ή κατα το ελληνικοτερον "number 1", "number 2" ), δε σημαινει οτι ειναι και ωραιο ή ανετο. Προσωπικα δε μου αρεσει. Και το να κάνει και μπανιο καποιος ταυτοχρονα....τι να πω...δλδ αμα τη βρισκει να κανει μπανιο τη στιγμη που διπλα παιζει τρομπονι και τα αρωματα επισκιαζονται απο ξερετε τι....ειναι κι αυτο ενα βιτσιο ισως...πρεπει να τα σεβομαστε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:34, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ντους δε μπορουμε να κάνουμε μαζί εκτός απ τους καλοκαιρινούς μήνες που δεν υπάρχει θέμα ζεστου ή κρυου νερου
τουαλέτα όπως λέει και η Καγίρα, μακρυα και αγαπημένοι

Αν στο μέλλον παραστεί ανάγκη να τον καθαρίσω λόγω ασθένειας δεν θα έχω κανένα απολυτως προβλημα!
Αλλά όσο δεν υπάρχει θέμα, δε βρίσκω το λογο να τα ισοπεδώνω όλα
λοιπόν δεν έχει αλλάξει κάτι με το παραπάνω αλλά σκεφτόμουν ότι κάποια στιγμή πριν λίγο καιρό, ο καλός μου έκανε μπάνιο
εμένα με έπιασε να θέλω να κάνω τσισάκια μου
περίμενα υπομονετικά αλλά αργούσε
επειδή έχω κι ένα θέμα και δεν μπορώ να κρατηθώ πολύ ώρα, κόντεψαν να μου βγουν απ τα αυτιά, να τα κάνω πάνω μου κλπ κλπ κλπ
εεε μπούκαρα και τα έκανα
οκ, έκανε ντους, τον υποχρέωσα και να τραγουδάει για να μην ακούει (trust me, Καλύτερα να ακους τσισάκια παρά αυτόν να τραγουδάει αλλά τες πα), ήταν τραβηγμένη και η κουρτίνα αλλά η ουσία παραμένει
Αυτός έκανε ντους κι εγώ τσίσα γιατί ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΟ!
Μετά εκεί που θα περίμενα να "ντρέπομαι" με έπιασε μια αναισθησία
Εν κατακλείδι... αν είναι ανάγκη θα το ξανακάνω, απλά προτιμώ να είμαι μόνη μου όταν καλύπτω τις φυσικές μου ανάγκες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 15:47, 08-04-09:

Υπάρχουν κάποιες λαϊκές ρήσεις που δεν είναι τυχαίες ...στην τουαλέτα "ακόμα και ο βασιλιάς πάει μόνος του"
έτσι δεν λένε;; Ε νομίζω καμιά φορά θα πρέπει να τους ακούμε τους παλιούς!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:11, 08-04-09:

Εγω παλι δεν εχω τετοια προβληματα...
Δεν αισθανομαι - δεν αισθανεται - δεν αισθανομαστε αβολα με κατι, ολα καλα τελος παντων!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:13, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Υπάρχουν κάποιες λαϊκές ρήσεις που δεν είναι τυχαίες ...στην τουαλέτα "ακόμα και ο βασιλιάς πάει μόνος του"
έτσι δεν λένε;; Ε νομίζω καμιά φορά θα πρέπει να τους ακούμε τους παλιούς!
δε διαφωνώ, αλλά αν κοντεύεις να τα καταπιείς και να σου βγουν απ τα αυτιά κι ο άλλος χαζομεράει στο μπάνιο, τι κάνεις εεε?

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 16:20, 08-04-09:

δε διαφωνώ, αλλά αν κοντεύεις να τα καταπιείς και να σου βγουν απ τα αυτιά κι ο άλλος χαζομεράει στο μπάνιο, τι κάνεις εεε?
"Από την πόρτα σου περνώ...
βήχω και ξεροβήχω...
κι αν δε μ' ανοίξεις, για να μπω...
σου κατουρώ τον τοίχο!!!"

Εντάξει βρε συ ... είπαμε, δεν θα έμενα να σκάσω .... θα πήγαινα στο άλλο μπάνιο!
Νομίζω ότι κι εγώ σε αυτή την περίπτωση θα μπούκαρα.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 16:23, 08-04-09:

Έχουμε την τάση σε τέτοιας υφής θέματα να γενικεύουμε.
Το ότι θα έρθει κάποια στιγμή που θα μοιραστείς το μπάνιο με το σύντροφό σου δε σημαίνει ότι ΚΑΘΕ φορά που θα είναι στο ντους, εσύ θα επιδιώκεις να ..."υπογράφεις συμβόλαια".
Κι εγώ δεν προβληματίζομαι...
προτιμώ να είμαι μόνη μου όταν καλύπτω τις φυσικές μου ανάγκες
...κυρίως για λόγους αυτοσυγκέντρωσης.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 16:27, 08-04-09:

Πάντως τα δύο μπάνια είναι αληθινά σωτήρια. Τελεία.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 16:34, 08-04-09:

δε διαφωνώ, αλλά αν κοντεύεις να τα καταπιείς και να σου βγουν απ τα αυτιά
...φυγε εικονα απ'το μυαλο μου, φυγε εικονα απ'το μυαλο μου.. :X

κατα τ'αλλα παραμενω σ'αυτο που ειχα απαντησει κααααποτε, ο απεξω ακουει μουσικη κι ο απο μεσα εχει λιγες στιγμες χαλαρωσης

/////

απ'τους νομους του Μερφι:
Το πόσο διαρκεί ένα λεπτό της ώρας εξαρτάται από τη μεριά της πόρτας της τουαλέτας που βρίσκεσαι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Corpse Bride : 08-04-09 στις 16:37. Αιτία: βρηκα ακριβως το αποφθεγμα:P
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 16:39, 08-04-09:

Πάντως το χειρότερο είναι να είσαι από την πλευρά της πόρτας της τουαλέτας, να έχεις κάποιο ..λόγο να δημιουργείς φασαρία, ο άλλος να είναι ξύπνιος στο παραδίπλα δωμάτιο και να έχει νεκρική ησυχία (επειδή πχ είναι βράδυ και ξέχασες πριν μπεις στο μπάνιο να βάλεις και μουσική - μάλλον πιο καρφωτικό θα 'ταν αυτό ).
ΥΓ: Θυμάμαι κάποτε σε κάποιες πρώτες διακοπές με γκόμενο παρόμοια φάση, όπου κάνει και ζέστη και από την προσπάθεια να μην ακουστεί τίποτα και να κάνω και γρήγορα να μη καρφωθώ, έχω γίνει λούτσα στον ιδρώτα και βρίζω την ώρα και την στιγμή που ήθελα να πάμε διακοπές. Με τα πολλά κάποια στιγμή βγαίνω από το μπάνιο κάθιδρη για τον βρω με την εφημερίδα στον ώμο χαμογελώντας να λέει "άντε επιτέλους! Τελείωσες; Να πάρει και κάνας άλλος σειρά!!"

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 16:44, 08-04-09:

Σε περιπτωσεις νεκρικης σιγης βοηθαει να αρχισεις να τραγουδας εσυ. Και καλα ανεμελιαρικα, στα ντεσιμπελ που πρεπει, και το χερι στο καζανακι ετοιμο για την τραγουδιστικη κορωνα -ειπαμε να καλυπτει η φωνη, αλλα τι οκταβα να πιασεις πια

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:54, 08-04-09:

Γιατι δεν ανοιγετε τη βρυση, ωστε να ακουγεται το νερο που τρεχει?!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 16:59, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Σε περιπτωσεις νεκρικης σιγης βοηθαει να αρχισεις να τραγουδας εσυ. Και καλα ανεμελιαρικα, στα ντεσιμπελ που πρεπει, και το χερι στο καζανακι ετοιμο για την τραγουδιστικη κορωνα -ειπαμε να καλυπτει η φωνη, αλλα τι οκταβα να πιασεις πια
Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Γιατι δεν ανοιγετε τη βρυση, ωστε να ακουγεται το νερο που τρεχει?!
Να σας πω ... αυτό πια δεν είναι χ...μο ... υπερπαραγωγή είναι!!!!!! Μουσικές, τραγούδια, νερά ... Χόλυγουντ το κάναμε πια!!!!

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:03, 08-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Να σας πω ... αυτό πια δεν είναι χ...μο ... υπερπαραγωγή είναι!!!!!! Μουσικές, τραγούδια, νερά ... Χόλυγουντ το κάναμε πια!!!!
Ε κοιτα, εαν εχεις πια προβλημα να ακουει ο αλλος διαφορους αλλους ηχους, το να πιστευει οτι κανεις μπανακι, ειναι μια λυση
Για σας το λεω, εγω ειπαμε- δεν εχω τετοια προβληματα

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 17:06, 08-04-09:

Yπαρχει λυση. Στερεοφωνικο στο μπανιο. Και δεν ακουγεσαι, και μαθαινεις τα σημαντικα πολιτικα δρωμενα (αν κερδιζει η μπλε δεξιά ή η πρασινη δεξια ), ή καλλιεργεισαι με καποιο αυθεντικο ποιοτικο ασμα οπως "αλλαξε ο κολιες,..κι εγινε βραχιολι".

Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 18:16, 08-04-09:

Bρε παιδιά, για το χ@σιμο νταξ το καταλαβαίνω και ούτε κι εγώ θα μπορούσα να κάνει ο άλλος μπάνιο κι εγώ να σφίγγομαι ή το αντίθετο. Αλλά να κάνω και ολόκληρες ιστορίες τύπου "βαζω μουσική, κάνω θόρυβο δενξερωγωτι μην κι ακουστεί τίποτα...τι θα ακουστεί δηλαδή???? Ποσο θορυβο κάνετε πια????

Καλα για τα "ψιλά" () δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα.

Παράθεση

zutmazut

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zutmazut
Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O zutmazut έγραψε στις 18:32, 08-04-09:

TwoDaLoo

The TwoDaLoo is billed as the world's first toilet two people can use ... at the exact same time. It brings couples closer together and conserves our water supply all with one flush. The TwoDaLoo features two side-by-side toilet seats with a modest privacy wall in between. An upgraded version includes a seven inch LCD television and iPod docking station.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:30, 08-04-09:

Μου φαίνεται ότι το θέμα πρέπει να αλλάξει τίτλο(ο υπάρχων είναι τόσο αιθέριος,λεπτεπίλεπτος και ανάλαφρος που αδικεί την τροπή της συζήτησης).Εγώ φοιτώ στην Πολυτεχνειούπολη και περνάω εκεί γενικά 10 ώρες την ημέρα όπου για να απολαύσεις ένα αξιοπρεπές χ...μο σε μια αξιοπρεπή τουαλέτα πρέπει να διανύσω την μισή (Πολυτεχνειου)πόλη..Οπότε όταν είμαι τυχερός(νέος ορισμός αυτής της λέξης...)ναι κύριοι και κυρίες...και η φυσική μου ανάγκη με πιάσει σε σπίτι δεν νιώθω ότι έχω το δικαίωμα να αντισταθώ με το να το πολυφιλοσοφίσω.Δηλαδή στο πατρικό μου μένω και είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού οι φορές που με έχει πιάσει σπίτι μου/σπίτι της αλλά απλά έκλεισα τα αυτιά μου.Η ανάγκη όμως που την έκανα φιλότιμο δεν σημαίνει ότι δεν με εκνευρίζει.Οι κινέζοι ή οι γιαπωνέζοι-δεν θυμάμαι τώρα-έχουν κάτι ωραιότατα μοντέλα(λεκάνης) που βγάζουνε και μουσικούλα.Θα μου πείτε γιατί να μην βάλω εγώ(να είναι σίγουρο ότι θα ναι του γούστου μου)...ε άμα το κάνω εγώ(γενικά παραγωγή εξωγενών θορύβων για να καλύψουν τους ενδογενείς)είναι διπλά ταπεινωτικό:καλά να είναι βρωμίκουλας (sic) , ε όχι και ντροπαλός βρωμίκουλας..μωρό μου χωρίζουμε.Ενώ αν εκ της παραγωγής παρέχεται μουσική απλά όλοι θα γελάμε με το πόσο γελοία πράγματα σκέφτονται για να καλύψουν τις δικές μας γελοίες ανάγκες..Αχ, τι είναι τελικά η ζωή?Ένα τίποτα είναι..(to be continued)

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 17:10, 12-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Youki
Ποσο θορυβο κάνετε πια????
Αληθεια θες να το ανακαλυψεις ;

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
ε άμα το κάνω εγώ(γενικά παραγωγή εξωγενών θορύβων για να καλύψουν τους ενδογενείς)είναι διπλά ταπεινωτικό:καλά να είναι βρωμίκουλας (sic) , ε όχι και ντροπαλός βρωμίκουλας..μωρό μου χωρίζουμε.Ενώ αν εκ της παραγωγής παρέχεται μουσική απλά όλοι θα γελάμε με το πόσο γελοία πράγματα σκέφτονται για να καλύψουν τις δικές μας γελοίες ανάγκες..Αχ, τι είναι τελικά η ζωή?Ένα τίποτα είναι..(to be continued)
Τελικά νομιζω μας μπερδεψες στο ποια λυση θεωρεις καλυτερη.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 17:18, 12-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Αληθεια θες να το ανακαλυψεις ;

Τελικά νομιζω μας μπερδεψες στο ποια λυση θεωρεις καλυτερη.
το θέμα είναι από μόνο του περίπλοκο
Απλά , ήθελα να πω ότι μέχρι να έρθουνε στην ελληνική αγορά τα ιαπωνικά μοντέλα , οποιαδήποτε λύση στο πρόβλημα που τέθηκε το κάνει πιο άχαρο.Γι αυτό ας το αφήσουμε όπως είναι...αλλά δεν παύει να με εκνευρίζει δλδ επειδή δεν μπορώ να το αλλάξω να μην το πω;

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 20:15, 12-04-09:

Δλδ τι διαφορα εχει η ιαπωνικη λεκανη που παιζει μουσικη απο το να εχεις ενα ραδιο-στερεφωνικο-οτιδηποτε στο μπανιο ; Πολυς κοσμος βαζει για να ακουει οταν αραζει για μπανακι και παιζει με τα καραβακια του.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 20:25, 12-04-09:

εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο πρέπει ρε παιδί μου να ακούγεται μουσική από μέσα όταν ο άλλος πάει για την ανάγκη του
μου φαίνεται αστείο, αυτί θα πας να στήσεις στην πόρτα να δεις τι ακούγεται κι άν?
Για την ανάγκη του πάει ο κάθε άνθρωπος, δεν περιμένεις να ακούσεις από μέσα Μπετόβεν
Εκτός κι αν ο άλλος έχει τόσο επιδέξιο πισινό πια!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 20:32, 12-04-09:

Ε νταξει, αλλα κοιτα, δεν ειναι ολα τα μπανια μακρια απο σαλονια/κρεβατοκαμαρες, ουτε εχουν ολα ηχομονωτικη πορτα...ουτε ολοι εχουν το ιδιο εχμ...ταλεντο Ναι δεν περιμενεις να ακουσεις μπετοβεν, αλλά δε νομιζω να ευχαριστιομαστε κιολας με αυτο που ακουμε Αρα, καλυτερα να μην ακουγεται.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 20:38, 12-04-09:

οκ θα το επεκτείνω λίγο
δεν είναι κάπως "υποκριτικό" (Σε εισαγωγικά), να είσαι με κάποιον που να τον έχεις για σύντροφο σου, να ανταλλάσσεις σωματικά υγρά μαζί του με ποικίλους τρόπους () και κατά τα άλλα να σε ενοχλεί το τι ακούγεται μέσα απ το μπάνιο? (που ξέρεις κι όλας ότι μέσα στο μπάνιο, αυτό θα ακουστεί! το ξέρεις γιατί κι εσύ το κάνεις! )

Και για να το χαλάσω ακόμα περισσότερο το ρομάντζο
Ξέρετε ΠΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ άνθρωποι, με το που τους παίρνει ο ύπνος και χαλαρώνουν, χωρίς να το καταλάβουν "αερίζονται"???
Περιμένετε να κοιμηθεί πρώτα ο άλλος πάντα πριν από σας?
Αν σας παίρνει ο ύπνος γρήγορα, σας εγγυώμαι ότι σας έχει ακούσει (αν όχι μυρίσει ) και δεν σας έχει πει τπτ από διακριτικότητα

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:40, 12-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Ε νταξει, αλλα κοιτα, δεν ειναι ολα τα μπανια μακρια απο σαλονια/κρεβατοκαμαρες, ουτε εχουν ολα ηχομονωτικη πορτα...ουτε ολοι εχουν το ιδιο εχμ...ταλεντο Ναι δεν περιμενεις να ακουσεις μπετοβεν, αλλά δε νομιζω να ευχαριστιομαστε κιολας με αυτο που ακουμε Αρα, καλυτερα να μην ακουγεται.
Συγγνωμη ρε συ Λορυ...
Αλλα εσυ σε ποιους ακριβως θορυβους αναφερεσαι?!
Γιατι εαν μιλας για αερια και ντρεπεσαι να ακουστουν στον ανθρωπο σου, τοτε εχεις προβλημα!
Οκ, μην αεριζεσαι μπροστα του (σιγα τα ωα δλδ, λιγο μεθανιο που βρομαει), αλλα οχι να εχει καποιος και προβλημα μηπως και ακουστει μεσα απο την τουαλετα!
Ιλεος!!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 20:57, 12-04-09:

To "υποκριτικο" της υποθεσης βασιζεται στο οτι καποιος νιωθει μεγαλη ντροπη για τους ηχους αυτους.
Εγω λεω πρωτιστως οτι δεν ειναι ωραιο ακουσμα. Και σε ενα μικρο βαθμο μας κανουν να νιωθουμε αμηχανια.
Και μην τα κανουμε ολα ενα κουβαρι. Αλλο η ανταλλαγη υγρων και το σεξ, και αλλο η αφοδευση. Και μονο να σκεφτεις οτι το ενα το εκανες παντα μονος και το αλλο ποτέ, σου δειχνει τις διαφορες τους.
Η αφοδευση δεν ειχε ουτε θα εχει ποτε κατι το ωραιο. Ουτε οπτικα, ουτε ηχητικα,ουτε σε οσμη. Οσο και φυσιολογικο να ειναι σαν πραξη. Καποια πραγματα ειναι ασχημα, και αποκρουστικά (αλλιως ο εγκεφαλος μας θα μετεφραζε την οσμη αυτη σαν κατι ομορφο πχ), και γιαυτο μας φερνουν και αμηχανια (που ο καθενας την ξεπερνα σε αλλο βαθμο).

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 11:24, 13-04-09:

αχ δυσκολα βαζετε βρε παιδια... σκεψου να ειναι και φρεσκια η σχεση αμαν εκει δυσκολο το θεμα.. νομιζω εγω οτι ολα ειναι θεμα συμπεριφορας και των δυο. δηλ. αν ο αλλος ειναι ανετος γενικως , δεν σχολιαζει , δεν κανει γκριματσες δεν δεν τοτε και ο αλλος θα ειναι ανετος.
εδω να δεις τον αλλο να νιωθει αβολα οταν τρωτε και νιωθεις αμηχανια και συ οχι για αυτα που μιλαμε τωρα.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:28, 13-04-09:

Για μένα είναι άλλο το να κρύβεσαι υπερβολικά η να γίνει κάτι αν ακουστεί ένας ήχος η μυρίσει, κι άλλο το να είναι όλα αβέρτα κουβέρτα.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:25, 14-04-09:

αν ντρεπεσαι να κουστουν οι ηχοι της τουαλετας στον ανθρωπο σου απεξω ..τοτε μαλλον
δεν ειναι τελειως ανθρωπος σου...εισαι μεσα σου ξενος.....
αν εισαι πραγματικα ερωτευμενος με καποια λατρευεις ακομα και τα χνωτα της.. όταν κοιμαται...

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 00:11, 15-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
αν ντρεπεσαι να κουστουν οι ηχοι της τουαλετας στον ανθρωπο σου απεξω ..τοτε μαλλον
δεν ειναι τελειως ανθρωπος σου...εισαι μεσα σου ξενος.....
αν εισαι πραγματικα ερωτευμενος με καποια λατρευεις ακομα και τα χνωτα της.. όταν κοιμαται...
Παει κι αντιστροφα..
π.χ.
"Δεν σ'ενδιαφερει πια τοσο πολυ για να μη δινεις σημασια αν δει σ'εσενα πραγματα καθολου κολακευτικα"

Δεν το πιστευω, αλλα ειναι καπως ενοχλητικο να γειωνεις ο,τι μπορει να νιωθει ο καθενας που θελει να μεινει αθορυβος. Κι εμεις που τραγουδαμε εχουμε αισΤηματα κυριος.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 00:16, 15-04-09:

Πεστα ρε νυφη-πτωμα!

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
αν ντρεπεσαι να κουστουν οι ηχοι της τουαλετας στον ανθρωπο σου απεξω ..τοτε μαλλον δεν ειναι τελειως ανθρωπος σου...εισαι μεσα σου ξενος.....
Ανταλλαζεις χνωτα με ηχητικες και οσφρητικες πανδαισιες τουαλετας ;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 12:33, 15-04-09:

Μπορεί όχι, αλλά πχ το να βρίσκει ο άλλος άνθρωπος χαριτωμένα τα .."σαλάκια" που σου τρέχουν ενώ κοιμάσαι σαν ζώο ανάσκελα με ανοιχτό το στόμα και ροχαλίζοντας, μάλλον είναι καλό δείγμα έρωτα και μπορεί ίσως να συγκριθεί με το να ακουστεί μια ..μεσαίου μεγέθους ηχητική νότα από το μπάνιο.

ΥΓ: Αλήθεια.. έχω μια απορία. Σας έχει τύχει ποτέ να σιχαθείτε τα σάλια του άλλου; Διότι εγώ παλιότερα σιχαινόμουν σχεδόν πάντα για κάποιον απροσδιόριστο λόγο, οπότε όταν φιλιόμασταν κάπως ..ψιλοαπέκλεια τις γλώσσες μας.

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 13:44, 15-04-09:

Ρε παιδιά μισόοοοο .... άλλο πράγμα να είσαι είσαι όλα φόρα παρτίδα, άλλο πράγμα να τρέχεις να χιλιοκρυφτείς με μουσικές νερά και δεν ξέρω γω τι άλλο ... και άλλο πράγμα απλά να είσαι διακριτικός, όσο γίνεται αλλά χωρίς υπερβολές πάντα.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:03, 15-04-09:

Το "φιλία και εξοικείωση με το σύντροφό σας" το κάναμε μου φαίνεται : "Αγαπάκι μπορώ να κλ*σω;"

Πάντως ούτε με τους φίλους μας νομίζω ότι οι περισσότεροι (τουλάχιστον οι γυναίκες) είμαστε φόρα παρτίδα.
Με κάποιον που είμαι πολύ καιρό μαζί ε δε θα πεθάνω κι απ΄την ντροπή μου αν ακούσει κάτι, αλλά θα προσέξω για να μην έχω

Πάντως κι εγώ έχω κάνει τσίσα μου όσο ο άλλος έκανε μπάνιο και σιγά τα ωά.
Τη βρύση βέβαια ήταν υποχρεωμένος να μην την κλείσει δευτερόλεπτο.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 14:11, 15-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Πάντως ούτε με τους φίλους μας νομίζω ότι οι περισσότεροι (τουλάχιστον οι γυναίκες) είμαστε φόρα παρτίδα.
Αυτό ακριβώς. Προσωπικά η σκέψη να αμολύσω αέρια μπροστά στους φίλους μου ή να μπουν στην τουαλέτα που πριν λίγο έκανα, ναι, τέλος πάντων, ξέρετε τι έκανα, μου φαίνεται εφιαλτική. Δεν σημαίνει ότι δεν είναι πραγματικοί μου φίλοι παρόλα αυτά. Δε νομίζω με λίγα λόγια ότι για να χαρακτηρίσεις κάποιον φίλο οφείλεις να αισθάνεσαι άνετα κλ@νοντας, αφήνοντας ρεψίματα και γενικώς κάνοντας χύμα όλες τις σωματικές ανάγκες, ούτε ότι μειώνεται η αξία του μεταξύ σας δεσμού αν δεν αισθάνεσαι άνετα να κάνεις τα προαναφερθέντα.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:23, 15-04-09:

Η εξοικείωση και η φιλία με το σύντροφό μας είναι κάτι βαθύτερο από αυτά. Αυτά είναι για να χαβαλεδιάσουμε.

Προσωπικά μπορώ να νιώθω μαζί του το ίδιο εξοικειωμένη όσο με τους φίλους μου, αλλά δε θα κάτσω να του μιλήσω όπως μιλάω στην κολλητή μου την Πίτσα (άλλοι κώδικες επικοινωνίας) αλλά όπως στον κολλητό μου τον Πίτσο, χωρίς να χάνεται τίποτα το ερωτικό.

Συνειδητοποίησα με τον καιρό ότι μια σχέση είναι πετυχημένη όταν αυτόν τον άνθρωπο με τον οποίο είμαι μαζί, μπορώ να τον φανταστώ ως φίλο μου και μέλος της παρέας μου, με τον οποίο διασκεδάζω σα χαμένο, εμπιστεύομαι, βασίζομαι, προσφέρω.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 14:27, 15-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Πάντως κι εγώ έχω κάνει τσίσα μου όσο ο άλλος έκανε μπάνιο και σιγά τα ωά.Τη βρύση βέβαια ήταν υποχρεωμένος να μην την κλείσει δευτερόλεπτο.
Αμ χωρις βρυση σε θελω να μου πεις μετα αν ειναι "σιγα τα ωα"

Αρχική Δημοσίευση από underwater
ούτε ότι μειώνεται η αξία του μεταξύ σας δεσμού αν δεν αισθάνεσαι άνετα να κάνεις τα προαναφερθέντα.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 14:27, 15-04-09:

Κι εγω που παρατηρησα οτι γενικα δεν εχω τετοια προβληματα, κολληματα με τον ανθρωπο μου και καποια ατομα του πολυ στενου οικογενειακου και φιλικου περιβαλλοντος μου, εννοειται πως δεν επιδιωκω τετοιες καταστασεις, αλλα στην περιπτωση που τυχει, δε θα νοιωσω αβολα.
Βεβαια, την οποια ανεση δεν την αποκτας με το "καλημερα σας", αλλα μετα απο καποιο ευλογο χρονικο διαστημα, που διαφερει απο ανθρωπο σε ανθρωπο και ειδος σχεσης.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vintage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vintage
H Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Vintage MaDe In ChInA :PP έγραψε στις 14:31, 15-04-09:

τι λετε ρε παιδια ελεος!!εγω κατα την γνωμη μου πιστευω οτι δεν πρεπει να υπαρχει και αρκετη εξοικειωση και ιδιετερα με το συντροφο του καθενος και ποσο μαλλον αν δεν ειναι και πολυ καιρο μαζι !!Μα ειναι τωρα δυνατον να μην εισαι πολυ καιρο με καποιον και να μπεις στην τουαλετα και ο αλλος να χεζει??και οχι μονο αυτο να ακουσεις και το πλιτσ!!! ποσο ξενερωμααα...ή να καθεστε και να κλανει ο αλλος ασυστολα??
ενας γκομενος μιας φιλης μου την εκλανε στο προσωπο!!δηλαδη και εγω που το εβλεπα μου ερχοταν να ξερασω!μα ποσο αντιεαισθητικο

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:35, 15-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Vintage
ενας γκομενος μιας φιλης μου την εκλανε στο προσωπο!!δηλαδη και εγω που το εβλεπα μου ερχοταν να ξερασω!μα ποσο αντιεαισθητικο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:48, 15-04-09:

Μου γεννήθηκε η εξής απορία: Αν χρειαστεί μια μέρα να γηροκομήσετε το σύντροφό σας -ή εσάς εκείνος- τι θα κάνετε; Πάνες, πάπια (που θα θέλει άδειασμα και πλύσιμο...), καθαριότητα... Κούφια η ώρα που τ' ακούει, αλλά και έπειτα από ένα ατύχημα μπορεί να χρειαστεί να γίνονται όλ' αυτά, δηλαδή χωρίς να φτάσει κανείς σε βαθιά γεράματα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εκμάθηση και εξοικείωση παιδιού με μία ξένη γλώσσα - Από panagiotists13
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-03-15 στις 23:44.
    • Φιλία VS Έρωτας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 203 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-14 στις 12:59.
    • Φιλία και προδοσία - Από Xaroulitaaaaa
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-13 στις 03:42.
    • Φιλία; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 01:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους